Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Robert

Dzień dobry państwu .Przeglądałem sobie dzisiaj wasze opinie o tym sklepie Intermarche w Czarnkowie. Powiem szczerze że moim zdaniem za mało jest personelu na sklepie człowiek lata szuka czegoś i nie może znaleźć a na sklepie brak personelu. Do czego to jest podobne że nie ma kogo się zapytać o dany towar. Nie polecam tego marketu. Gdzie tu jest pracodawca? Czy on tego nie widzi że traci klientów. Do kogo człowiek ma podejśc i zapytać się o towar pytam do kogo jak nikogo nie ma? Nie polecam.

Małgorzata

Byłam pracownicąw Intermarche w Czarnkowie. Zgadzam się z tym, że jest tam atmosfera bardzo nie miła. Często dochodziło do konfliktów z kierowniczką zmianową. Nie pozwalała iść na przerwę człowiek w biegu na kasie jadł śniadanie i przez to były protensje klientów że człowiek był nie raz nie zadowolony z pracy. Jak można tak traktować pracowników to jest karygodne. Nie polecam pracy w tym markecie.

@Małgorzata

Witam wszystkich obecnych i byłych pracowników Inter w Czarnkowie jestem obecnie byłą pracownicą Inter w Czarnkowie jako kasjerka i też mam na imię Małgorzata i w brew temu co pisze pani Małgorzata ja wspominam moją pracę bardzi mile i gdyby nie moje zdrowie to nadal bym tam pracowała fakt że nieraz było ciężko i niektórzy klienci byli bardzo uciążliwy to praca była OK personel sympatyczny pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników Inter a w szczególności kierowniczkę kas oraz zmianowe dziewczny wiecie o kim mówię duże buziaki dla was????????????????

Aneta

Komentujecie swoje doświadczenie jako klientów, a czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy InterMarche i mógłby nam przybliżyć warunki pracy jakie tam zastał oraz atmosferę? Jestem ciekawa, jak wygląda oferta tego pracodawcy na tle konkurencji. Podzielcie się swoją wiedzą. @Obcy nie można na forum obrażać. Regulamin serwisu za obrażanie innych przewiduje usunięcie komentarza przez administratora.

Aneta

@Nie dla intermarche - a czy możesz napisać nieco więcej o zaistniałej sytuacji? Jaki był powód Twojego odejścia z InterMarche? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy kwestia zaległego wynagrodzenia została wyjaśniona? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Obcy
@Aneta

Przeceniaja towar z długą data i same kupuja to cwane picze

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
KKBH

NA RETKINII JEST TAKA ROTACJA PERSONELU JAK CHCESZ TO ZANIEŚ PAPIERY JAK TAM WYTRZYMASZ 3 MIESIĄCE TO MAKS. ODCIĄŻYSZ TROCHĘ ZATYRANE DZIEWCZYNY

klient
@KKBH

Jestem stałå klientką Sklepu Intermarche w Czarnkowie. Jak mam podejść na stoisko mięsne to aż mam już wysokie ciśnienie. P.Honorata jak mi wiadomo jest bucowata i nawet nie ma ochoty podejść i obsłużyć klienta zajmuje się posypywaniem mięsa na grilla . Jak można tak traktować klienta. Druga ekspedientka niskiego wzrostu w okularach stoi i bawi się telefonem. I jak tu zrobić zakupy. Czy tam nie ma innych osób do pracy????? Człowiek po 14 - tej przed pracą chce zrobić zakupy i tak jest potraktowany. Katastrofa. Czas na zmianę personelu na ich miejsce na pewno znalazłyby się inne osoby.

Nicole
@klient

Anonimowo każdy mądry jest. Do tej pani co posypuje mięso to fakt że nie ruszy się obsłużyć klienta ale nigdy po za tym nie spotkałam się z nie miła obsługa i siedzącą na telefonie a robię zakupy codziennie więc chyba ktoś z zazdrości to napisał albo raz się spotkał z takim czymś. Dla jasności niech każdy tak popracuje w markecie obsługująca klienta przy czym musi wytrzymać wasze chore humorki. Pozdrawiam

Niezadowolony klient
@klient

Zauważyłem od dłuższego​ czasu jako stały klient tego sklepu ze to prawda co do tej pani zajmujacå się posypywaniem mięsa. To faktycznie jest prawda stoi i posypuje mięso i nie zwraca na to że stoi klient przy grillu i czeka i czeka aż go obsłuży. Wielokrotnie tak zostałem potraktowany. Nie podchodzę już do tego stoiska jak widzę tą ekspedientkę. Pozdrawiam.

Beata
@Niezadowolony klient

ta pani nie jest ekspedientką, ona zajmuje się tylko i wyłącznie robieniem i uzupełnianiem jedzenia w grillu. Jest wyłączona z obsługi, a jeśli kogoś obsłuży to tylko i wyłącznie z dobrej woli, pan też w swojej pracy nie zajmuje się obowiązkami koleżanek.

MARCIN
@Niezadowolony klient

TEZ NIE PODCHODZE DO TEGO DZIALU ZE WZGLĘDU NA TĄ NISKĄ I OTYŁĄ PANIĄ W OKULARACH BARDZO NIEWYRAZNIE ODPOWIADA NA PYTANIA DOTYCZĄCE CENY MIĘSA Z GRILLA WIELOKROTNIE PYTAŁEM O CENĘ Z WIELKIM ALE ODPOWIEDZIAŁA COS POD NOSEM. NIE POLECAM!

Małgorzata
@Beata

Jestem tez pracownicą inter i tak nie jest wcale że zajmuje się Pani na grillu tylko grillem. To są bzdury. Zajmuje się całym działem

Klient
@MARCIN

Jezyk wiejski czuc pot

Martyna

Praca w handlu nie należy do lekkich. Zawsze można pracować w biurze!!!

Kate

A pracował ktoś w Wejherowie właśnie byłam na rozmowie . Czytam wszystkie opinie i jestem przerażona . Już przez takie coś przechodziłam w innym markecie ale jak mam przechodzić przez te nagatywy jeszcze raz to ja nie chcę . Dlatego pytam :) Mam nadzieję że ktoś odpowie . Płacą mało bo mi zaproponowali 2100 zł

edwin

Jestem pracownikiem intermarhe na dolnym slasku. Tragedia dlugo tu juz nie bede. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Kierowniczka glowna bez kompetencji. Brod smrod i ubustwo. Kiedys byla sprzataczka ale szefostwo oszczedza na swoje wycieczki egzotyczne wiec sprzatmy MY pracownicy. Kiwrowniczka potrafi opierniczyc cie za byle co. Niemowiac ze krzywo patrzy na ciebie co chwile. Mieso nie swieze ceny drogie. Zapiernicz za najnizsza krajowa bez dodatkow. Nie polecam.

ava

jaka jest pensja kasjera

@ava

28000 brutto w swarzedzu

@anonymous

Czyli na rękę jakieś 19576.69 to się opłaca:)

Pedro

Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Zawsze może zdarzyć się gorszy czas!!

jerra

A ja pracuje w intermarche w Grójcu . Zarobki to najniższa krajowa , a premia tylko dla wybranych , np. kierowniczki , żeby dobrze ganiały ludzi . Prezes karze każdej pracownicy sprzątać kible , stołuwkę , szatnię wg grafiku i to jest za darmo.Nikt sie nie postawi , bo zaraz grozi zwolnieniem . Na liście jest z 50 osób , a faktycznie pracuje ze 22 osoby. Tylko część ma umowę o pracę , a większa połowa umowa zlecenie na 2 miesiące , albo 3 .Normalnie obóz pracy , kamery na każdym stanowisku , ochroniarze sprawdzaja torbyi to co się wnosi. Każda przerwajest notowana i trzeba to odpracować .Oboje prezesowstwo bierze towar ze sklepu i nie płąci za nic . Potem co i rusz mówi , że pracownicy kradną . Ma nasz za idiotów i niewolników , bo wie że w okolicy nie ma roboty .

natusia
@jerra

U nas to samo, biorą ze sklepu całe wózki zakupów, nie płacą za nic, po czym mówią że są straty i dlatego nie ma dla nas premii. Stary sprzęt, psuje się ciągle coś, na nowy nie ma pieniędzy, są za to na wczasy dla prezesa na malediwach z kochanką

Nie dla intermarche

Po przepracowaniu 2 dni w tym pseudo markecie w Jeleniej, nie zapłacili mi ani złotówki. NIE POLECAM, szkoda czasu i zdrowia. SPRAWA W INSPEKCJI PRACY, a niebawem w sądzie. Jeśli jest tutaj takich osób więcej, składajcie skargi do PIP.

kloikloiioj

W tych marketach trzeba uważać na ceny i promocjie to wielki przekręt

Aneta

@Paulaco możesz teraz po tych kilku przepracowanych miesiącach powiedzieć na temat pracy w firmie? Chętnie dowiemy się jak wygląda w InterMarche proces wdrażania nowego pracownika do pracy.

Paula

Hej jutro zaczynam prace w marsze I zostanawiam sie czy cos mam przynies typu kawr herbate wiecie jak to wyglada wogole u nich ?

Janina

Dzień dobry..co do wysokości zarobku to zgodzę się,niska- najnisza krajowa i nic poza tym..jak popracujesz to premie na swieta niewielką dostaniesz..

nieznajoma
@Janina

zarobki minimum. w częstochowie nawet premi nie ma, niby dają jakieś bony ale by je dostać to graniczy z cudem, zawsze znajdą powód by je odebrać ( np. przeterminowany towar na sklepie). o jakiś innych dodatkach nie ma mowy, 0 pakietu socjalnego, o wczasach zapomnij, dobrze jak pozwola ci wykorzystać nalezny urlop, bo jest kilka osób, ktore mają urlop jeszcze z 2015 r. kierownictwo na czele z księgową stosuja reżim, albo im kablujesz albo cię nękają

Jek

Z wielu powodów polecałbym firmę, na pewno i na początek ponieważ atmosfera jest w porządku, ludzie są dla siebie raczej dość mili i nie można narzekać, pensje też są nawet wysokie jak na takie sklepy

Byla kasjerka

I z tym sie zgodze. Trzeba miec predyspozycje do bycia vice-kierownikiem, nie mozna sobie ot tak pstryknac palcami i juz masz kierownika. Trzeba miec ukonczone studia do tego stanowiska albo chociaz technikum, by moc zarzadzac ludzmi i organizacja pracy

Kathrina

Tu nie chodzi ogolnie o prace kasjera. Chodzi o chora sytuacje, jaka panuje w kazdym Intermarche. Same negatywy i zgadzam sie, nigdy juz nie dam sie tak wykorzystac. Teraz mam spokojna prace, bez stresu, ze dostaniesz(usunięte przez administratora)yle co. A place w tej chwili mam taka, ze moga mi nadmuchac, o!

Kathrina

Nie polecam pracy w jednym z Intermarche, nie podam w jakim. Osoby pracujące na niektórych stanowiskach przez 20 lat robią wszystko, żeby pozbyć się niewygodnej osoby. Na kasie siedzisz całymi dniami z przerwą 15 minut i ewentualnymi wyjściami do toalety. Jest ogromna rotacja pracowników. Jesteś obgadywany ostro za plecami., wyzywany przy znajomkach i wyśmiewany lub też jakieś głupie komentarze. Wolne jest zabierane przez kierownika na poczet innych pracowników, co jest niesprawiedliwe. Potem jest problem z oddaniem wolnego, bo innej koleżance się należało. Oprócz tego robią z Ciebie idiotę/-tkę, zmianowe są w niektórych kwestiach niedoinformowane i wprowadzają w błąd pracownika. Dużo skarg z ich strony do kierownika, żeby tylko utrzymać pracę, a młodym nie dać szansy na rozwój. Wypłaty? Każdy dostaje i się nią nie chwali, to znaczy że jedna dostaje za*raną minimalną, a druga sobie żyje jak pączek w maśle, jednocześnie kłamiąc, że zarabia tyle, co my młodzi. Prócz tego, zero jakiegokolwiek kontaktu z nowymi, a potem dziwią się, że coś źle i opier*alają za byle gó*no. Ogromnie nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche