Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

brawo w koncu ktos pojechal im po [usunięte przez moderatora] ha ,sama prawda .a ja dopisze ze pan [usunięte przez moderatora] kazal ostatnio za free odsniezac plac a ktos mu odmowil [usunięte przez moderatora] kabaret kpina oddaj bony miej twarz [usunięte przez moderatora] .a w kosciele co tydzien nie ma panu zal demagogia.modl sie o klienta.

Bardzo niezadowolieni

Witam wszystkich jestemy pracownicami itm bytom to co wyprawiaja tam pan [usunięte przez moderatora] to skandal na miare mediow!! [usunięte przez moderatora] zero higieny premi i ogulnie porazka prosty przyklad skapstwa nawet nasza choinka byla uboga . Ruch byl super jak za prlu a pan [usunięte przez moderatora] nawet nie raczyl zlozyc pracownikom zyczen.o slowie dziekuje mozna pomazyc!drodzy panstwo o tym co sie tu wyprawia musza sie dowiedziec media oraz grupa muszkieterow jak taki cham zostal prezesem,nawet mu na ubiur zal wydac,wyglada jak by goscil w lumpexsie!wstyd i hanba. Teraz ostatnie spostrzezenie . Zamiast premi nasz prezes [usunięte przez moderatora] kupil sobie nowe auto za nasze pieniadze. [usunięte przez moderatora]

lady

a Ja proponuje żeby Ten ktoś kto pisał ten komentarz,Ten strasznie zadowolony z pracy poprosił Pana Prezesa o zaliczkę i zainwestował w słownik ortograficzny,bo takie błędy jak są w tej wypowiedzi to wstyd czytać !!! Mogłaby Ta Persona co tu tak sie wypowiada zgłosić sie do Pana Prezesa i poprosic aby obniżył jej zarobek i dał 2 zł za godzinę :) życze powodzenia :)

A może by tak warto sie wkońcu zamknąć i skończyć to biadolenie jacy jesteście poszkodowani przez kierownictwo przecież jakbyście zasłużyli to byście dostali te bony, powtórzę jedną osobę która tu kiedyś napisała kto leci a w bambuko ten biede ma szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego ajak sie niepdodoba to na wasze miejsce jest 50 innych bezrobotnych ja tu pracuje caly czas i jest fajnie i nienarzekam i atmosfera jest miła jakiś [usunięte przez moderatora] co został wyrzucony caly czas robi tu zamieszanie aprzecież tu jest tak dobrze jest praca i to jest najważniejsze chyba że ktoś jest leniem i woli nasze biedne państwo poslkie okradać z zasiłku dla bezrobotnych co według mnie jest karygodne i niedopuszczalne nie rozmawiajcie na temat pracy natym forum bo wszyscy sie smieją z was po prostuy kto hcce pracować bedzie pracować nawet za 2zl na godzine i bez bonów. Aha następnym razem poproście prezesa o prezenty pod choinke o urlopy na wakacje ( absurd totalny) to napewno pracy mieć już niebedziecie ja bym na jego miejscu was zwolnił.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
pracownik itm

wesołe świata to by byly jakbysmy jakieś bony muszkieterowskie dostali czasem przychodza klienci z takimi bonami z podpisem pani prezes a my co? nic! ja rozumiem ze na wielkanoc nic nie dostalismy bo to byl dopiero start naszego sklepu ale zeby na swieta ? inne markety tej sieci dostaly po 200,300 zl w bonach tylko my obeszlismy sie smakiem. prosty przyklad ze to by sie wrócilo bo i tak bysmy musieli zrobic zakupy tylko w sklepie intermarche wiec co by panu prezesie zalezalo dac nam te bony na swieta? zadnej motywacji pan nie stosuje zeby pracownik czyl sie doceniany. jednak warto moze poczytac o tym marketingu wew? polecam lekturke

wawa

SZANOWNY PANIE PREZESIE (BO NA PEWNO TO PAN NAPISAŁ OSTATNI KOMENTARZ)TO WSTYD PISAĆ W TAKIM STYLU. BŁĘDY INTERPUNKCYJNE, GRAMATYCZNE.MOŻNA BY ZAPYTAĆ CZY KOŃCZYŁ PAN SZKOŁĘ POLSKĄ CZY INNĄ? [usunięte przez moderatora] NA FORUM ŻYCZY PAN "WESOŁYCH ŚWIĄT" DLA PRACOWNIKÓW. SZKODA ŻE NIE ZROBIŁ PAN TEGO OSOBIŚCIE .ALE W TEDY TRZEBA BY BYŁO SPOJRZEĆ NA PRACOWNIKÓW ŁASKAWYM OKIEM A TO NIESTETY JEST ZBYT TRUDNE DLA PANA.

Informacja

Proszę Państwa,od paru tygodni słyszymy że na tej stronie odbywają sie tzw.walki pomiędzy byłymi pracownikami naszego sklepu a obecnymi,bądżmy poważni jeden wyrzucony "ktoś" robi zamieszanie bo zapewne nadal jest na bezrobociu u mamusi wdomku i użala sie jak to nasz prezes go lub ją potraktował. Powiem tak jeżeli coś potrafisz i masz jakieś umiejętności anie skłamane CV to niema problemu nikt wtedy nikogo nie wyrzuci ale jeżeli ktoś nie daje sobie rady na stanowisku i powoduje straty w kslepie muszi odejśc wyobrażcie sobie państwo że prowadzicie własny biznes, zatrudniacie pracownika który nic niepotrafi, stwarza straty popołniając dużą liczbę błedów co pańswto by zrobiło na miejscu pana prezesa? Każdy pracownik jest szanowany, nikt po nikim niekrzyczy ale trzeba odsiebie terz coś dać to sie nazwya praca i naprawde nikt zadarmo pieniedzy nie daje. Tu nikt od nikogo nie wymaga cudów jedynie lojalności i pracowitości nic więcej. Wszystko da sie rozwiązać na spokojnie i bez niepotrzebnych awantur [usunięte przez moderatora] sąto rzeczy wymyślane niewiadomo po co jedynie by zaszkodzić nam i obecnym zatrudnionym pracownikom. Mam nadzieje że już wiecej niebedzie mialo miejsca takie zdarzenie. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego roku 2013 obecnym pracownikom byłym pracownikom, i tym co robią tu niepotrzebne zamieszanie.

wawa

PRACOWNICY!!!!!!! a może byście założyli ZWIĄZKI ZAWODOWE???? o pomoc moglibyście poprosić SOLIDARNOŚĆ. było by fajnie.OCHRONA PRACOWNIKA ,FUNDUSZ SOCJALNY,BONY ŚWIĄTECZNE,STRAJK OGÓLNOZAKŁADOWY.Poproszę o opinie

Pracowita

Widać że pracować sie niechce a może tak za darmo ma dać wam pan prezes te pieniadze narzekacie na tego prezesa,a to najlepszy szef jaki mógł byc w tej okolicy,wyrozumiały i miły i po raz kolejny bardzo cierpliwy na jego miejscu niepozwoliłabym tak pisać tak strasznych glupot na tej stronce.

xxx

tak...najlepsze porównanie ze sklepami w Niemczech...tylko bardzo prosze porównać zarobki kasjerki w Niemczech z naszymi...za te pieniądze co my mamy Niemka nasrała by na środek tego sklepu wiec proszę nie porównywac Nas z Nimi bo tam i owszem pracują ale przynajmniej wiedzą za co...a co do Ukrainek haha proszę mnie nierozśmieszac jak na kasie siedziałyby Ukrainki to tam juz klientów nie byłoby wcale...a niestety tanią siłą roboczą tego sklepu jesteśmy MY .!!! i trochę szacunku Nam sie należy!!!

pracownik itm

jak czytam takie bzdury to śmiac mi sie chce hahahaha pracownicy z Ukrainy???? to prosze bardzo zatrudnijcie sobie takich tylko potem nie płaczcie jak wam poł sklepu wyniosa albo urzad imigracyjny wam sie do tylków dobierze a ze chcemy miec wolna wigilie? no to chyba normalne ale jest tak jak jest niestety ten dzien nie jest przewidziany w kodeksie pracy jako wolny a boze narodzenie owszem wiec nie pisz głupot

xyz

Naucz się najpierw pisać poprawną polszczyzną, a później zabieraj się za komentowanie ciężkiej pracy innych ludzi, której nigdy nie spróbowałeś. Jeśli chcecie zatrudnić Ukraińców, to taka moja mała rada wydrukujcie sobie duży bilbord, że wstęp tylko dla nich, chociaż wydaje mi się, że z twoim słownictwem na pewno wy byście się dogadali " ino " , uważam, że ludzi trzeba szanować, zwłaszcza pracowników. Słyszałeś kiedyś o takim pojęciu jak marketing wewnętrzny ? Pewnie nie, także polecam jakąś dobrą lekturę a potem zajmowanie się biznesem.

Informacja

Wy tu na śląsku wogóle pracować niechcecie ino tylko wolne daj bo wigilia bo boze narodzenie bo sylwester a przecież pracodawca traci natym miliony, w niemczech takich caly czas sie pracuje od wigilii po sylwester i wakacje i nikt nie narzeka i ani nikt nie myśli o urlopie aniedaj boze jeszcze o beszczelnym L4! prośzę pamiętać że zawsze można sciągnąc tańszych pracowników z Ukrainy którzy bedą pracować szybciej solidniej i za połowe tego co zarabiacie, aco do syna prezesa to on tu wogóle nic niepisze i niema ztym nic wspólnego wiec proszę sie odczepić ajak sie robota niepodoba to proszę złożyc wypowiedzenie nik nikogo nie trzyma na siłę a zadarmo nikt piniedzy dawać nie bedzie Pozdrawiam

Andreas
@Informacja

ty chyba jesteś nienormalny w Niemczech tak pracują tylko polacy i inni ale nie Niemcy lecz się

pracownik itm

dobrze wiesz synu prezesa ze nie ma takiej mozliwosci typu 'wyjasnimy to sobie" prezes owszem wyjasnia ale i tak racja musi byc po jego stronie wiec po co te dyskusje? szef powinien byc elastyczny i obiektywny wiem ze w dzisiejszych czasach w handlu klient jest na wage zlota ale dobry pracownik rowniez!!! bo kto bedzie obslugiwal klientow jak wszystkich pozwalniacie albo ludzie sami odejda????

xxx

(usunięte przez administratora) prawda ze mamy przerwy tylko jak nie ma ruchu a tak to jemy na kasach miedzy klientami......

tam ludzie nie tylko są zwalniani ale też sami się zwalniają bo nie chcą pracować z bucami i robić nadgodzin za darmo robota nie zapłacona o czym tu rozmawiać :) pozdrawiam mimo wszystko :)

pracownik intermarche
@:(

po to jest ta strona żeby się wypowiadać na jej temat :) a Prezes zamiast normalnie porozmawiać to grozi tylko zwolnieniami z pracy, i wyzywa z jakimi on to debilami i pracuje, brak szacunku dla drugiego człowieka !

Informacja

Proszę się tutaj niewypowiadać na temat firmy jeżeli ktoś chce porozmawiać na temat firmy to zapraszam do prezesa i wszystko sobie wyjaśnimy a jak komuś sie nie podoba praca to droga wolna a informatyk został zwolniony bo był łamagą i tyle.

pracownik itm

jakbys "ktosiu" nie zauwazyl tu wypowiadaja sie nie tylko BYLI pracownicy ale tez obecni a ze niektorzy pisza po pijaku tak jak nasz informatyk [usunięte przez moderatora] to juz nie moja wina wystarczy zobaczyc jak pisza (chodzi o skladnie) i o jakiej porze:)

NN

a co powiecie o rzeznikach.co chwile ktos inny.SZOK

ktoś

Wiecie co tutaj to się wypowiadają tylko ludzie którzy tą robotę stracili i zawsze będą narzekać. Za coś ją w ogóle stracili czyli sami lecieli w bambuko. A szef jak szef też człowiek ma swoje plusy i minusy ale jest tylko człowiekiem i czasami mu nerwy puszczają nie dziwię się to jest interes jego życia. Zawsze znajdą się tacy co narzekają i tacy co im pasuje Wiadomo mogło by być lepiej ale zobaczymy co będzie dalej

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche