Opera Śląska

Bytom

Opinie o Opera Śląska

amak

konkretna to jest oferta na database managera :) mega, w sumie Bisnode może być dobrym wyborem..

Karimata

Umowy na czas określony. Pakietu medycznego nie ma. Rzeczy typu Multisporty itp nie ma. Wypłata np. 1280 zł brutto + premia (jak łatwo wyliczyć muszą dać tyle żeby dobić do najniższej krajowej). Podwyżek wypłaty nie ma.

sezam

Średnie zarobki? Najniższa krajowa ...a nawet niżej...bo najniższą krajową masz już po dodaniu premii. Pakiet socjalny? Jeśli chcesz czasem wziąć pożyczkę to owszem jest, no i paczka na święta dla dziecka, czasem jak nie masz co do gara włożyć to możesz napisać o zwrotna zapomogę. Owocnego starania się o posadę :)

kik ass

Łukasz - 2010-10-19 17:38:08 Znasz opinie ludzi pracujących w tej spółce na temat własnego pracodawcy? Co myślisz o pracy w Opera Śląska? Zostaw swoją opinię, Bytom nie jest małym miastem z pewnością ktoś skorzysta. Co dobrego a co złego słyszałeś o tej spółce? Inni z wielką chęcią również o tym poczytają. Jakie jest podejście do ludzi wewnątrz spółki ?co można napisać firma rodzinna wszyscy to jakieś jedno kolesiostwo jedna wielka ściema dyrektor to tylko na papieże a tak naprawdę rządzi tam księgowa a związki są ok .Pracownicy są zgrani ale jeden na drugiego patrzy jak by go za kapować no i wazelina na każdym kroku jak wchodzę przez portjernie to już się trzymam czegoś żeby się nie wywrócić od tej wazeliny . kierownik [usunięte przez moderatora] hehe cwaniak jak się by nim cba zainteresowało to by poszedł siedzieć za łapówki i inne wiadome mi sprawy .jak ktoś lubi hardcor to polecam dla masochistów

Zostaw opinię o Opera Śląska - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opera Śląska