Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Urząd Pracy

Bezrobocie jest winną obywateli a jak ktoś niechce pracować w Intermarche to znaczy że olewa i oszukuje wszystkich urząd pracy nie jest od tego by dawać za darmo pieniądze na zasiłki proszę państwa!!! i proszę skończyć głupoty pisać o panie prezesie [usunięte przez moderatora] bo dzięki niemu bezrobocie w bytomiu spadło!!! u nas wszyscy w urzędzie chwalą!! tego człowieka!! niebedziemy rejestrować osób które odejdą na własne życzenie z tego sklepu,ani tych co zostaną wyrzuceni to wszystko z waszej winny jest a urząd pracy nie bedzie ponosił za państwa odpowiedzialności szczerze mówiąc zakład bez mobbingu to jak żołnierz bez karabinu.

haha

no to jak jest bezrobocie w regionie to lepiej dać sie okradać i poniżać bez sensu szanujcie sie ludziska

ktoś

Jeśli twierdzisz, że dużo jest ofert pracy w Bytomiu, to chyba nie znasz statystyk(skali)bezrobocia w regionie, więc proszę nie wypowiadaj się. Mówicie dużo tutaj o kulturze drugiej strony, a jaka jest Wasza kultura...zostawia wiele do życzenia. Nikogo nie bronię i nie usprawiedliwiam

budrys

To was pociesze i dodam ze w drugim "najlepszym" ITM w Polsce zaraz po Bytomiu ITM Oborniki Śląskie o bonach dla pracowników tez nikt nawet nie słyszał.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
haha

szkoda że mu tego w twarz nie powiecie tylko tu sie wyżalacie czemu mu niezapowiedzianej kontroli z pipu i sanepidu nie wezwiecie tak bez zapowiedzi kto mądry to już dawno sie pożegnał z tą pożal sie Boże FIRMĄ wszyscy tacy odważni jako anonimowy internauta idz do niego i mu wyrzygaj wszystko co cie boli. a marca sie nie bójcie bo kto głupi przyjdzie do[usunięte przez moderatora] pracować za 1130 zł za prawie 200 godz. a niektóre z was to jakby mogły to u niego za darmo robią przydupaski nienormalne śmiać mi sie chce XXI w a wy jak w średniowieczu sie zachowujecie mało ofert na rynku pracy?????? zwolnić sie i nie narzekać . Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie sory za prawde ale zmotywujcie sie w końcu ludzie obudźcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRACOWNICA

A MOZE 10TYS MU UKRADLYSCIE JAJA CZYSTE[usunięte przez moderatora]SWINIO,CHAMIE BEZ HONORU KTOREMU SZKODA NA PLYN I PAPIER.GNOISZ NAS A SAM[usunięte przez moderatora] CO SIE DA.TRUJESZ LUDZI RESZTKAMI,KAZESZ GUMOWAC TWOIM PAROBASOM DATY SKANDAL HANBISZ TE FIRME!!!!!!!!!!!!LUDZIE TU ZE SLONSKA NA ODCHODNE POWINNY WOM NADUPCYC!!!!!!!!

PRACOWNIK JELEN

DOKLADNIE BRAWO IWONA MASZ RACJE ROBIA [usunięte przez moderatora] Z NAMI CO CHCA!TA FIRMA TO CYRK NA KOLKACH [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) ZERO SZACUNKU [usunięte przez moderatora]SYF I [usunięte przez moderatora] NA NAS MAM TEGO WSZYSTKIEGO DOSC!JAK BEDZIEMY SIE TAK DALEJ DAWAC GNOIC TO NAM NASRAJA NA LEB.!TRZEBA W PYSK MU RAZEM POWIEDZIEC ZE ALBO ZACZNIE NAS SZANOWAC ALBO REWIREM MU WSPULNIE I TAK NAS MA ZA NIC!

IWONA KASJER GLOWNY

TERAZ PAN [usunięte przez moderatora] ZROBIL AWANTURE BO MU ZNIKLO 4500zl Z SEJFU I ZA WSZYSTKO MAS OBWINIA ZE WZIELYSMY TA KASE A SAM PEWNIE TA KASE [usunięte przez moderatora] Z UTARGU DZIENNEGO. NAWET PRACOWNIKOM OCHRONY KARZE PLACIC ZA TOWAR KTORY ZOSTANIE UKRADZIONY BO SZKODA DAC NA LEPSZE KAMERY WYZYWA ICH OD STRÓZY.TO SKANDAL POPROSTU.

Anonimowa Pracowniczka

Drogi Panie [usunięte przez moderatora] na Początku Pragnę Panu bardzo podziękować za miłą atmosferę w święta i za piękne życzenia Również za to że nas pan [usunięte przez moderatora]. Co do Inwentaryzacji Było bardzo pozytywnie między innymi Murzyny w XIX wieku w Afryce mieli lepiej [usunięte przez moderatora] bo dostali chociaż banany i wodę z darmo My przez 17 godzin ciężkiej pracy nie dostaliśmy STAREJ SPLEŚNIAŁEJ KAJZERKI!!!!! Co Do Ciepłego stołu Polecam Ciepłe Leczo Najlepszy specyfik na przeczyszczenie w mieście dzięki któremu nasz kochany [usunięte przez moderatora] zwiększy sprzedasz papieru toaletowego dwukrotnie . w naszej firmie jest Prawie jak w Oświęcimiu. Na koniec pragnę Pozdrowic wszystkich tych którzy są poniżani wykorzystywani na różne sposoby jak ja... Pozdrawiam również [usunięte przez moderatora]WSIOKA KTORY BY ZJADŁ SWOJE (usunięte przez administratora)

zdolowani

brak slow odechciewa sie wszystkiego naprawde (usunięte przez administratora) w zamian wielkie nic .zero motywacji i checi poprawy atmosfery .porazka,na calej linii.przydupasy lizusy donosicielstwo.ale juz niedlugo ,w marcu przyjda nowi az mi was zal.

pracownik itm

zastanawiam sie czy nasze pracownice tak jak obiecaly i tu napisaly wyslaly maila do pozanania do centrali? jesli nawet to uczynilyscie to watpie zebyscie pozanaly rezultat waszego kroku poniewaz i tak odpowiedz przyszla jak sadze na maila szefa chyba ze cos wiecie na ten temat to dobrze by bylo zebysmy sie o tym dowiedzieli co do bonow to jesli ktos ma niezbite dowody na to ze zlodziej ukradl to niech lepiej szybko cos z tym zrobi bo jak sie pokoncza umowy pracownikom w UP to watpie zebysmy cos wskorali w tej sprawie a nie po to [usunięte przez moderatora]y caly rok zeby [usunięte przez moderatora] nas [usunięte przez moderatora]!!!! wiekszosci z nas koncza sie umowy w marcu i na szczescie nie bedziemy juz pracowac z c (usunięte przez administratora) em i z[usunięte przez moderatora] a kontrole z PIP-U i UP sa bezcelowe poniewaz sa zpowiedziane wiec jesli czegos szybko sie nie zrobi to nie uwalimy uja i nic nie udowodnimy zamiast pisac tutaj w koncu wezmy sprawy w nasze rece!!! dobrze by bylo zawiadomic poznan i niech przyjada i zrobia konfrontacje szefostwo-pracownicy wtedy wszystkiego sie dowiemy

pracownik itm Dąbrowa Górnicza Mydlice

Nie wiem kto napisał, że dostaliśmy bony. Wcale ich nie dostaliśmy. Po co te kłamstwa!!!

pracownice itmu bytom

drodzy uzytkownicy czatu klienci to co wyprawia [usunięte przez moderatora] opisane jest dobitnie na tym czacie ,my nic nie mozemy ze mamy[usunięte przez moderatora] swinie [usunięte przez moderatora].w regalach jest towar bez dat bo kaze je swoim przydupasom mazac a oni ze strachu to robia!na cieplym stole sprzedaja zplesniale [usunięte przez moderatora]to fakty!leczo bigos to z resztek!!!!nas [usunięte przez moderatora] z bonow swiatecznych premi nawet domestosu wsiokowi zal!ma na kilku dzialach parobkow co mu tancza i klaszcza widzi to cala pollska juz oraz klienci bo to was nabija w bambuko niestety.pomuzcie nam napiszcie do bazy poznanskiej co tyry tu wyprawiaja!ul janikowska 33 grupa muszkieterow poznan!!!!!skandal (usunięte przez administratora) u wsioku oodaj bony!!!!!!!!!!!!!!!

sprzedawczyni

zgadza się za to odpowiada Pan Prezes my nic nie możemy zrobić gramy tak jak nam każa niestety

Stojący z boku

Taka informacja o tym co się dzieje w tym sklepie świadczy o niekompetencji człowieka zajmującego stanowisko[usunięte przez moderatora] ITM Bytom bo to on za wszystko odpowiada . Dziwi mnie tylko dlaczego taka firma jaką jest InterMarche toleruje takie praktyki które w złym świetle przedstawiają całą sieć sklepów.

Stojący z boku

Szanowna pani takie coś to się zgłasza w sanepidzie a nie na tym forum a to dlatego że chodzi o pani zdrowie a może i życie. Gdyby uważnie pani przeczytała zamieszczone tu opinie to znalazła by pani taki wpis.....pracownice itm bytom - 2013-01-15 11:57:27 nieraz widzialysmy jaj stary towar pracownicy zmazuja daty i w pulki bo im kaze pan [usunięte przez moderatora]skandal

stojący z boku

sprzedwaczyni

Witam Pana serdecznie pracuje na stanowisku wedliny i to może być prawdopodobne że akurat ja Panu sprzedałam wędlinę więc wyjaśnie parę rzeczy !!!! wędlina która robimy napewno nie jest taka jak Pan pisze to na sto procent oszustwa wiem bo sama to jem jakoś właśnie jest wielu klientów którzy zakupy robią tylko u nas ponieważ nasze wyroby są wspaniałe a co do wody wędlina robi się mokra w papierze wtedy gdy jest prosto z wędzenia czyli ciepła przykro mi to słyszeć bo z Pana zdaniem się nie zgodzę właśnie nasze wyroby trzymają cały sklep pozdrawiam i jeżeli Panu nie odpowiada nasz sklep zapraszamy do innego mamy swoich wiernych klientów których my szanujemy a oni nas WIEC POZDROWIENIA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

klientka

kupilam w waszym sklepie na garmazerce leczo ,expedientka zapewniala ze swieze i smaczne.niestety zawidlam sie strasznie po zjedzeniu tego specjalu ja oraz maz biegunka i bol brzucha straszny.domyslam sie ze to z resztek zrobione plus przyprawy juz nic tam nie kupie fuj odradzam!!!!!!!!!! a co do pracownikow widac zmeczenie i rezygnacje tych pan!

pracownicy itm dabrowa gornicza

serdecznie was witamy na czacie ,jestesmy bardzo zszokowani tym co wyprawia wasz [usunięte przez moderatora]w bytomiu,dochodzily nas sluchy od pracownika ochrony co tam u was za [usunięte przez moderatora] i jak was cimieza.my tez dostalismy bony tz400zl.mamy super szefostwo a jestesmy krocej od was na rynku!wstyd prezesie ludzie na slasku ci nie popuszcza!!!!!!pozdrowionka dla was [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche