JAVRO 2 Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o JAVRO 2 Sp. z o.o.

:) 2011-03-24 12:18:37
Javro 2 ostatnio często oferuje praktyki, zwykle przeznaczone dla osób młodych. Płatne praktyki - za cały etat dostaniesz 300zł netto. Pracujesz po 8h dziennie. Na 90% pracodawca nie przedłuży ci umowy - nie dostaniesz pracy na etat. Jest to po prostu forma taniej siły roboczej. Praktyka w dziale marketingu - szumnie nazwana - polega na prowadzeniu rozmów z potencjalnymi klientami. Dziennie jesteś w stanie wykonać nawet od 80-100 telefonów. Więc jeśli stoisz przed dylematem czy chcesz się poświęcić i pracować 3miesiące lub mniej za 300zł po to aby dostać pracę na etat to radzę się porządnie zastanowić. Oczywiście zawsze jest to jakieś doświadczenie, referencje owszem dostaniesz - 5 linijek tekstu, jednakże nigdy nie było problemu z otrzymaniem wynagrodzenia. Obiektywnie przekazane plusy i minusy tej praktyki.
Nick 2011-09-01 13:13:08
Czy ja wiem czy polecić tą firmę, ogólnie atmosfera fajna, ludzie tam pracujący są naprawdę bardzo fajni (oczywiście są wyjątki). Jeśli natomiast liczycie na zatrudnienie po okresie praktyki, to nie macie raczej na to szans.
Zostaw swoją opinię o JAVRO 2 Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAVRO 2 Sp. z o.o.