Opinie o Javro 2 Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Javro 2 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Javro 2 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Javro 2 Sp. z o.o. w Katowice

Cześć, zaciekawiły mnie te widełki w ofercie asystentki ds. sprzedaży. różnica wynosi 500 zł i zastanawiam się czy nie zależy od tych ‘mile widzianych’ – znajomość angielskiego czy też doświadczenie i wiedza w poligrafii. Czy to bezwarunkowo zwiększy moja stawkę?

Zbyniu Nowy wpis

Co, jak co ale ostatnie wypowiedzi są wyjątkowo zgodne przy poruszaniu tematu wynagrodzeń. Jedna osoba twierdziła, że pensja nie przystaje do obowiązków, inna żałowała, że nie przyznano jej uznaniowej premii. No ale, czy dowiem się, czy lista zadań i zarobki są do ustalenia podczas rozmowy o pracę i w jakim zakresie stawki można się poruszać? Gdy parę lat temu szukano Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu, nie wymieniono kwot, pisząc o premii uznaniowej oraz sprzedażowej.

bbb Nowy wpis
@Zbyniu

Jak już zadajesz takie pytania to naprawde szkoda zachodu, radziłbym poszukać większej firmy z większymi możliwościami. Javro to mała firma utrzymująca się głównie dzieki Ukraincom pracującym w tzw sezonie a nawet dla nich jest to jedynie poczekalnia aż nie znajdą czegoś lepszego i za lepsze pieniądze. Jeśli ktoś myśli o stabilnym zatrudnieniu, rozwoju to odradzam javro. Natomiast jesli ktoś stawia pierwsze kroki na rynku pracy, chce liznąć troche życia albo potrzebuje gdzieś się zachaczyć na jakiś czas to polecam jak najbardziej.

pracownik Nowy wpis

Premia uznaniowa jest fakultatywnym elementem wynagrodzenia, Kodeks pracy jej nie reguluje. Premia uznaniowa to rodzaj nagrody pieniężnej przyznawanej pracownikom zgodnie z wolą pracodawcy. Tym razem pracodawca nie miał woli.

Jak wygląda rekrutacja na posadę Key Account Manager - Branża reklamowa? Teraz szukają nowego pracownika w necie. Jest info w ogłoszeniu, że sama praca jest z biura. A rekrutacja też jest cała stacjonarna, czy jest opcja rekrutacji online?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Javro 2 Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent/ka działu sprzedaży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy zarobki w firmie Javro 2 Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Robert

Warunki fatalne- szukają wolontariuszy-nie aplikujcie na jakiekolwiek stanowisko!!!!

Jan

Byłem na rozmowie o pracę, faktycznie proponują praktykę za grosze. Na szczęście się wycofałem. Te praktyki to sposób na darmowej siły roboczej. Żenujące. Też mam teraz firmę i nie wyobrażam sobie nie płacić pracowniką, pod przykrywką jakiegoś stażu. Widzę, że firma uskutecznia tą praktykę od co najmniej 9 lat. To powinno być nielegalne.

@Jan

Zgadzam się szukają naiwniaków- wymagania tak,tak wysokie,a porządnego wynagrodzenia nie oferują.Nie polecam pracy w tej firmie.

@Ewa

Ile w takim razie wynosi to wynagrodzenie, że uważasz, że nie jest porządne?

M.Ch.

Kiedyś to była fajna rodzinna firma ale po śmierci szefa kiedy do władzy dostali się synowie to jest dramat. (usunięte przez administratora) podsłuchiwanie, obcięte premie, wyzysk, fatalna atmosfera, kiepskie zarządzanie. Kiedyś liczyło się jak pracujesz, teraz liczy się jak głęboko wejdziesz kierownikom w (usunięte przez administratora) i ilu pracowników podkablujesz. Dlatego dobrzy pracownicy odchodzą albo zostają zwolnieni jeśli nie chcą się przylizać. Nie polecam.

Wiktoria
@M.Ch.

To musi być duży szok dla pracownikow, takie zmiany po tak smutnym wydarzeniu. Myślisz, że tak się dzieje bo chcą zmienić kadrę? Można teraz w ogóle liczyć na premie czy jest tylko podstawa?

X
@M.Ch.

Czym bardziej ma się lewe ręce i czym bardziej lize się (usunięte przez administratora) kierownictwu tym lepiej... człowiek neutralny , uczciwy , pracowity nie ma czego tam szukać.

@X

A to za to kablowanie i podlizywanie się kierownictwu ma się jakieś korzyści bezpośrednie?

Xyz
@Ewa

Tak, ma się korzyści. Można palić kilkanaście papierosów dziennie, można sobie chodzić po zakładzie, można zagadywać z dziewczynami, opowiadać dowcipy, każde zawalone zlecenie jest zamiatane pod dywan albo zwalane na innych pracowników. Tacy to pożyją.

Aneta
@Xyz

Może w końcu ktoś otworzy oczy i zobaczy że nic nie robi? Jak sądzisz?

X
@Xyz

Zgadzam się. Czym dłużej jesteś łaskawa kierownictwu tym dłużej masz zapewnioną pracę . Raz podpadniesz albo nawet ktoś sobie coś ubzdura to lecisz przy najbliższą okazji . Szef i szefowa złoci ludzie ale tam ktoś inny ma ostateczne zdanie . Kierownictwo zdecydowanie powinno wybrać się na jakieś szkolenie/kurs pracy i postępowania z ludźmi. Dużo można byłoby pisać i podawać przykładów

@X

A faktycznie są takie kursy? I tak właściwie to jak uważasz, pokornie by na taki kurs się udali czy to raczej niemożliwe? Bo pomysł szczerze dobry ale pytanie czy realny?

Zenek
@M.Ch.

Jakie niby obcięte premie? W tej firmie przecież nie ma premii. W innych firmach masz na kwartał więcej niż w javro dają na rok. Ludzie chyba o tym nie wiedzą bo się cieszą z tych drobnych :D

Шок

Miałem okazję pracować w tej firmie przez 2 dni. Pierwszego dnia przykleiłem zakładki do bloków, drugiego dnia najpierw włożyli je do maszyny, a następnie do kilku operacji. W tym czasie nie skomentowali, pokazali mi, jak to zrobić, zrobiłem to. Pod koniec dnia przyszedł szef i powiedział, że zostałem zwolniony, bo pracuję wolno. Byłem w szoku, nikt nie nadawał tempa i przez dwa dni nawet nie sugerowali, że robię coś złego. To prawda, że ​​praca została opłacona w całości i natychmiast.

@Шок

Czyli są tu problemy z niedomówieniami? A tak ogólnie to myślisz, że byłbyś w stanie robić to szybciej? Bo może oni badali Twoją naturalną efektywność, żeby nie stać bez sensu nad kimś z batem?

Шок
@Ilona

Naturalna sprawność, czyli praca na poziomie instynktu, mechanicznego wykonania? Niestety, przede wszystkim mam inteligencję, a potem instynkty. Nauczyłam się polskiego w 4 miesiące, żeby zrozumieć czego ode mnie chcą. I tak, mógłbym pracować szybciej, gdybym dostał zadanie. Jednak teraz zgadzam się z szefem, naprawdę do nich nie pasuję. Dziękuję za wyjaśnienie.

@Шок

O to popatrz jednak to w złym świetle ich nie stawia, bo tak w sumie można było to na samym początku w ten sposób odebrać. Ciekawa w sumie jestem ile osób tak przeszło tu selekcję i czy ewentualnie jeszcze jakoś inaczej ludzi tu sprawdzają?

Heh
@Ilona

Selekcja? A co to rekrutacja do marines? W tej firmie poprostu jest od zawsze chaos co do organizacji pracy. Takie coś jak zarządzanie i prawidłowe szkolenie tutaj nieistnieje, w każdej firmie jest minimum miesięczny okres przyuczenia żeby zobaczyć potencjał. Tutaj bez odpowiedniego wyszkolenia czy wytłumaczenia dają ci rzecz do pracy i po dniu „są w stanie ocenić czy się nadajesz” kiedy zazwyczaj u nowego pracownika przeważa stres, niepewność i przytłoczenie nowym miejscem wiec nie dziw ze pierwsze dni będzie wolniej pracował przy czymś co robi pierwszy raz w życiu.

Nikt
@Heh

Dokładnie zgadzam się z twoją opinią tam jak się komuś nie podobasz z wyglądu to już po 2h możesz iść do domu niema mowy o okresie próbnym A uczyć musisz się wszystkiego sam I próbować metodą prób i błędów wymagają od pracownika cudów przy czym tak naprawdę nikt nie potrafi Ci konkretnie wytłumaczyć na czym polega praca i te maszyny tragedia pozdrawiam

@Nikt

No to słabo w takim razie. A nikt się nie upominał o to, że w sumie to nie łapie i pomocy mu potrzeba? Ciekawa jestem jak na to reagowali

Nikt

Firma Javro hmmm.cos okropnego to co tam przeżył człowiek to dramat jeszcze nigdy wcześniej na mojej drodze nie było tak wrednych ludzi .Powiem tak to jak tam traktują ludzi podchodzi pod mobing .Kiedy masz swoje zdanie nie podoba Ci się jak przełożony traktuje ludzi najlepiej się nie odzywać inaczej Cię zniszczą doprowadza do tego żeby Cię zwolniono albo żebyś sam odszedł wiele osób tak zostało potraktowanych A ha i wybiera się osoby które są faworyzowane I które wchodzą w (usunięte przez administratora) przełożonym takich ludzi glaszcze się po głowie Tam nie patrzą jak pracujesz tylko im głębiej wchodzisz w (usunięte przez administratora) to się liczy Tam się cieszą z tego jak mogą Ci pokazać gdzie twoje miejsce nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach A rządzi jedna osoba reszta to pozory jak może być tak że niektórzy moga rozmawiać na hali ile chcą A ktoś inny jak wyjdzie do wc już jest obserwowany to chore Niewiem czy szefostwo nie widzi tego czy niechce widzieć Niewiem na jakiej podstawie wybierany jest przełożony czyli brygadzista ale pod kątem pracy z ludźmi relacji I umiejętności napewno nie!radzę ominąć to miejsce jeśli chcecie mieć zdrowa psychike A ha oni nie lubia ludzi zaradnych życiowo pozytywnych uśmiechniętych czasem wystarczy że ktoś komuś coś powie I już jesteś w innym świetle inaczej traktowany pozdrawiam

Aneta
@Nikt

Kurczę to jest dużo stresu przez to? Nie myśleliście żeby z kimś o tym pogadać albo zgłosić?

Jacek Wrodarczyk
@Nikt

Dziękuję za wyrażenie opinii. Wszelkie takie sygnały traktujemy w naszej firmie bardzo poważnie i na pewno nie pozostawimy bez analizy. Zachęcam gorąco wszystkie osoby, które mają podobne do tego doświadczenia, do osobistego kontaktu ze mną.

@Jacek Wrodarczyk

Można prosić o ewentualne udostępnienie adresu e-mail lub numeru kontaktowego?

P

Pracowałam w firmie Javro 2 rok. Po przebytym stażu zaproponowano mi stanowisko grafika na umowie o pracę - także to, że nie da się otrzymać etatu po praktykach mogę śmiało zdementować - da się. :) Wynagrodzenie wynosiło ponad 2000 na rękę, po stażu dodatkowo wzrosło. W firmie pracuje masa sympatycznych ludzi i będę ją bardzo dobrze wspominać. To fajne miejsce dla osób, które kończą studia i chcą złapać pierwsze doświadczenie w zawodzie związanym z grafiką.

Wiktoria
@P

Hej, Z Twojej relacji wynika, że jest to świetne miejsce pracy, szczególnie dla osób początkujących. Co więc było przyczyną Twojego odejścia? Niższe wynagrodzenie, niż u konkurencji? Brak perspektywy na dalszy rozwój?

Magda

@jan a powiesz dokładnie ile tego wyszło?

Jan
@Magda

Około 600 zł za miesiąc pracy w pełnym wymiarze godzin.

polka

Coś w tym jest co wyżej piszecie -bo poszukują osób do pracy i kręcą nosem na co drugiego kandydata-albo chcą pracownika za pieniądze,albo kogoś na wolontariat!

Bogdan
@polka

Jak to na wolontariat? Co dokładnie przez to rozumiesz? W firmie jest duża rotacja, czy po prostu duża część kandydatów jest z jakichś przyczyn odrzucana? Będę wdzięczny za te wyjaśnienia.

Czy ja wiem czy polecić tą firmę, ogólnie atmosfera fajna, ludzie tam pracujący są naprawdę bardzo fajni (oczywiście są wyjątki). Jeśli natomiast liczycie na zatrudnienie po okresie praktyki, to nie macie raczej na to szans.

Javro 2 ostatnio często oferuje praktyki, zwykle przeznaczone dla osób młodych. Płatne praktyki - za cały etat dostaniesz 300zł netto. Pracujesz po 8h dziennie. Na 90% pracodawca nie przedłuży ci umowy - nie dostaniesz pracy na etat. Jest to po prostu forma taniej siły roboczej. Praktyka w dziale marketingu - szumnie nazwana - polega na prowadzeniu rozmów z potencjalnymi klientami. Dziennie jesteś w stanie wykonać nawet od 80-100 telefonów. Więc jeśli stoisz przed dylematem czy chcesz się poświęcić i pracować 3miesiące lub mniej za 300zł po to aby dostać pracę na etat to radzę się porządnie zastanowić. Oczywiście zawsze jest to jakieś doświadczenie, referencje owszem dostaniesz - 5 linijek tekstu, jednakże nigdy nie było problemu z otrzymaniem wynagrodzenia. Obiektywnie przekazane plusy i minusy tej praktyki.

Zostaw merytoryczną opinię o Javro 2 Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Javro 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Javro 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Javro 2 Sp. z o.o.?

Javro 2 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zbożowa 10
    40-657 Katowice