Opinie o Phenix Finanse w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Phenix Finanse. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Phenix Finanse na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phenix Finanse w Poznań

Wojtek Nowy wpis

@jan a możesz opisać jak dokładnie wyglądał ten problem ?

Warsovia Nowy wpis

Oszuści. Mirosław Cyrankowski (członek zarządu) nie wypłaca wynagrodzeń. W wielu miastach Polski prowadzili rekrutacje i wielu pracowników nie zobaczyło pieniędzy za wykonaną pracę. Wystrzegajcie się. Ps. I to nie jakaś Pani Dyrektor jest winna tylko zarząd i jego warunki .

Maciek Nowy wpis

@sa, myślę, że takie firmy już w oferowanych warunkach, mają na celu zapewnienie Ci szkoleń. W końcu masz godnie reprezentować ich firmę i przede wszystkim być kompetentnym pracownikiem. A tego nie mogą być pewni beż wyszkolenia Ciebie. Ja osobiście będę się starał o posadę u nich.

Magda Nowy wpis

Phenix zatrudnia osoby do pracy dodatkowej w branzy ubezpieczeniowej. Byłam na rozmowie - biuro w centym Poznania, rozmawiałam najpierw w sekretariacie potem z szefem firmy , jak na razie bardzo pozytywnie, było jeszcze parę osób podobno firma zatrudnia cały czas , były tez osoby które pracuja juz jakis czas i wyrażały sie bardzo pozytywnie.

Doradca Klienta

Rozmowa bardzo rzetelna. Wszystko przebiegało profesjonalnie i w miłej atmosferze. Zostało mi poświęcone ok pół godziny. Żadnych dziwnych pytań tylko na temat kariery i oczekiwań. Wyszłam zadowolona

Pytania na temat swojej kariery, oczekiwań od pracodawcy, wysokości oczekiwanych zarobków - standard

Majsterkowicz

Phenix świadczy usługi w doradztwie finansowym dla klientów, aby ich wybór był jak najlepszy. Zastanawiam się tylko kto jest w stanie wytrzymać taką presję na rynku usług finansowych, bo firma przecież nie jest zbyt duża, a każdy bank również świadczy te same usługi. Widocznie muszą być dobrzy w tym co robią.

maniak

słuchajcie wszyscy. Ja pracuje w tej firmie od 2 m-c i nie narzekam. Ta dyrektorka która kiedyś była, już nie pracuje, bo właśnie oszukała. Ja jestem bliskim przyjacielem prezesa firme i mówię wam , opłaca się teraz tam pracować. Nikt już nie oszukuje tam. Jak chcecie ze mną pogadać osobiście to dzwońcie pod numer (usunięte przez administratora). Chętnie dam odpowiedzi na każdy pytanie związane z firmą Phenix Finanse.

poznannn

no właśnie, ktoś coś może z własnego doświadczenia więcej napisać?

nika

Witam, Tez bylam na rozmowie wczoraj z pania dyrektor. Biuro swieci pustakmi, ciemno. Pani dyrektor nie wyglada na osobe zamozna, braki w uzebieniu... A to dyrektor okregu. Szkolenie teraz wynosi 50 zl, wynagrodzenie proziwyjne, i oczywiscie proponowano stanowisko kierownicze.... Co za bujda z ta firma...

Firma Phenix finas to to samo euro finanas ci sami własciciele i [usunięte przez moderatora] któzy naciagaja ludzi tylko na pieniadze a zapłaty za prace niema. wiem bo sam tam pracowałem i zrezygnowalem wiec lisci ktos wierzy w te bzdury pani dyrektor to zycze powodzenia.

Z Poznania

BARDZO DZIĘKUJE ZA OSTRZEŻENIE! BYŁEM OMÓWIONY NA ROZMOWĘ Z PANIĄ KIEROWNIK I CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE ZAJRZAŁEM NA TĘ STRONĘ!

Taki jeden

Od kiedy za szkolenie w firmie pracownik płaci.

Tez pracowełem w tej firmie i oszukali mnie na pare złoty obiecywali piniadze ktore została wypłacone po wielkich awanturach zrobionych prezesowi firmy firma robi szkolenia za pieniadze pracowników a pracownicy nic z tego nie maja tylko przezes zyskuje

gość

ja byłam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierownika zespołu. Tylko to mnie zastanawia kto będzie w takim razie ankieterem, skoro każdy ma wybór stanowiska ankieter czy kierownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Phenix Finanse - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phenix Finanse?

Kandydaci do pracy w Phenix Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phenix Finanse