Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Closs

Za to w Gdyni jest dobrze.

IT

Witam, Czy mógłby ktos się podzielić informacjami jak sie pracuje w firmie Iglotex w dziale IT? Na co mozna liczyć, jak z atmosferą i warunkami pracy?

Xyz
@IT

Też się z chęcią dowiem. I na jakie zarobki można liczyć pracując w IT ?

Bartek

A jak przeprowadzana jest w firmie rekrutacja, są jakieś etapy?

Praca w IT odział Białystok

Hej, Pytanie czy warto składać tam swoje CV, jak warunki pracy ?

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

PH alwin

Super firma zarobki za pH w sezonie(usunięte przez administratora) czyli super tylko dyrekcja słaba i kierownictwo ale reszta o. K

Magazyn
@PH alwin

Przedstawiciele zawsze swoje wezmą, a gdzie w tym wszystkim są inni którzy także pracowali na wynik oddziału??? Absurd

Ktoś z byłej firmy w Grudziądz

Firma nie rzetelna, nikomu nie polecam tej firmy. Wypłacili pracownikom "odprawy" wraz z wynagrodzeniem miesięcznym z czego bardzo dużo ludzi dostało pisma o zwrot "Bezprawnie pobranych korzyści pieniężnych" więc pracownicy muszą zwrócić część pieniędzy z otrzymanych odpraw za "premie motywacyjne" a powodem było "system źle naliczył" to kto to sprawdza pytam się? Firma do bani rezygnujcie i szukajcie sobie innej pracy bo będziecie zawiedzeni jak 3/⁴ pracowników

....już były PH
@Ktoś z byłej firmy w Grudziądz

Wiesz, co Przestań opowiadać jakieś brednie, że PLN to, że tamto z PLN! A gdybyś miał zasadnicze PLN na papierze a reszta poza papierem to również byś pisał, że tak źle jak to bywa w innych firmach frozen W moich oczach jesteś gościem poniżej oczekiwań – i każda następna firma będzie dla Ciebie słaba Wiesz jak to w naturze najsłabsze ogniwa odpadają! Powodzenia.

Fajna praca, ale słaba kasa. Dosłownie konkurencja śmieje się nam w twarz pod sklepami- bo nie wiedzieć dlaczego wiedzą ile zarabiamy, lub wręcz odwrotnie oferują pracę To tym sezonie sezonie koledzy PH zwalniają się Ja też się zastanawiam...

Firma tragedia, dwa etapy rozmów na kierownika magazynu Dąbrowa pod Poznaniem, myślałem że jeżeli jestem na drugi etap to jakaś porządną firma i co za tym idzie zarobki w porządku, no ale niestety nie, prawie(usunięte przez administratora)plus premia która może będzie może nie będzie. Jedyne co mogę polecić to szukanie pracy w innej firmie.

Witam. Po rozmowie kwalifikacyjnej z p. (usunięte przez administratora) zapewniono mnie , że otrzymam informację w ciągu tygodnia o dalszej decyzji. Nie otrzymałem i po trzech tygodniach sam przypomniałem się mailem. (usunięte przez administratora) że przecież podczas pierwszej rozmowy on-line odrzucono moją kandydaturę z powodów zbyt wysokich oczekiwań finansowych ( zaproponowałem (usunięte przez administratora)) co jest totalnym kłamstwem. Dziwna sprawa,ale z niewiadomych powodów obrócili kota ogonem. Totalni oszuści. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

Robot

W jakim miescie ten oddzial?

Alev

Witam a w jakim mieście Gdynia?

Szort

Starałem się kilka razy o prace PH (usunięte przez administratora) blada, myśle ze znajomosci

Dariusz
@Szort

Oni nikogo nie szukają . Non stop te same oferty . Startowalem w Krakowie . Nie przyjęli mnie , a zaraz od nowa oferta . Oferta wisi od 2 lat ta sama non stop . Szkoda aplikować . Bawią się z ludźmi. (usunięte przez administratora)i oferta do szukania nowych klientów czyli kaszanka może być . Startowalem na Kraków . 3 tygodnie Pani mnie zwodzila po czym odpowiedz po moich naciskach na odpowiedź , że niestety nie . A oferta od nowa na portalu. Obecnie na 27 lokalizacji szukają .

Arni
@Dariusz

A daj spokój, widzę ogłoszenie "od zawsze" wysłałem nawet ze 3 razy i zero odzewu, mimo doświadczenia...no ale nie chcę pracować za grosze, to pewnie dla tego, twardo zaznaczam 4,2k brutto podstawy, nie śpieszy mi się. Lepiej tak niż mieliby zapraszać, zawracać głowę a na koniec proponować mniej tak jak pewien "duży browar z małego miasta", który mnie ciągał 2 miesiące.

nigdy

2300 opini też o czymś świadczy. Masakra, chcieliby frajera na kajak za psie pienieniadze, o potem płacz że nie ma fachowców i ludzie nie szanują pracy. Zacznijcie szanować ludzi to będziecie też szanowani.

Roman

Czy podczas pandemii była wypłacana premia?

Wszędzie trzeba pracować

Jeżeli masz zasadę że robisz to co do ciebie należy! Zajmujesz się sprzedażą na poziomie oczekiwanym i większym vs relacje RKS to nie masz się czego obawiać tych dziwnych opinii w necie pozdrawia były PH !

Dawid

Witam. Praca jako przedstawiciel handlowy ? Może się ktoś wypowiedzieć? Standard pracy, wypłaty, targety atmosfera itd ?

NOK

Praca na magazynie od poniedziałku do piątku ewentualnie do soboty rano jak się ma nocki ( chociaż zdażyło się że na noc idą w niedzielę). Pieniądze śmieszne biorąc po uwagę że się przez kilka miesięcy chodzi na nocki i nie ma życia prywatnego bo niby kiedy jak trzeba odespać. A w weekendy to też tylko się patrzy żeby poleżeć i odpocząć. Nowy pracownik zarabia więcej niż kilkuletni. Urlop dostajesz najczęścciej w październiku, listopadzie oczywiście sam daty nie wybierasz tylko masz z góry nażuconą. Urlop w lecie dostają pracownicy którzy mają dzieci. ŻENADA

Były robol

Czy warunki pracy w dziale technicznym się zmieniły w ciągu ostatnich 2 lat? Kiedyś pracowałem tam i bardzo źle wspominał. Chyba nic gorszego nie spotkało mnie. A ostatnio pojawiły się oferty technicznego w Skórczu

Ile zarabiaja pracownicy na start i docelowo.Czy są płatne nadgodziny. Generalnie pytam czy bede zadowolony z zarobkow czy to tylko kwestia przetrwania od 10-go do 15-go a potem provident.???

XYZ

Straszna padaka podczas pandemii wyplaty smieszne nie adekwatne do wykonywanej pracy kierowcy, magazynu czy biura . Obiecuja chmury gory a wiadomo ze bd wykorzystywali ten czas. Nie polecam

Na(usunięte przez administratora)ojawiły się oferty na przedstawiciela na rynku tradycyjnym. Szukają w wielu miejscach, czy wiadomo skąd taka rekrutacja? Jakie warunki pracy? Zarobki, samochod, itp?

Chcialem tylko pochwalic Panstwa pyzy z miesem. Mieciutkie ciasto, pyszny farsz, nic tylko sie oblizywac. Ja polewam je skwarkami, posypuje pieprzem i jest danie idealne. Nie zmieniajcie nic w ich przepisie. Sa naprawde pyszne. Polecam!!!

@Tomek

Witamy, dziękujemy za zakup naszego produktu i za Pana opinię. Zależy nam na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania. Pozdrawiamy, Iglotex

Pyza
@Tomek

Kolega to chyba z trade marketingu iglotex najlepsze to te wasze pierogi z kaszanka co za świństwo

Zbig584
@Pyza

Nie wiem co z kaszanką ale knedle ze śliwkami i pierogi z truskawkami są super i to nie tylko moja opinia. Wręcz kucharek z ośrodków wczasowych które same nawet kupują dla siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala