Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Zgodny

Praca tylko sezonowa okres letni potem rezygnują z pracownika. Chodzi o Koszalin oddział. Nie polecam. Szkoda tych 3 miesięcy okresu próbnego.

et
@Zgodny

Chyba cała polska nie polecam

Ewel

Praca tam to jakaś masakra

@Ewel

A do którego stanowiska pisząc to nawiązujesz? Raczej na każdym na te same warunki to nie ma co liczyć?

Zenek

Szukam pracy jako kierowca. W Zabrzu jaka kasę można uzyskac kat c

Felek
@Zenek

Kasa około (usunięte przez administratora) i samochód pod dom

Zuzanna
@Felek

Około ilu? Bo brakuje części wypowiedzi :)

dddd
@Felek

Przez cały rok czy tylko latem takie wypłaty?

@dddd

Czemu tylko latem by miały takie być?

Fizzy

Witam chciałbym zapytać o warunki pracy Kierowcy Kat.B, ile zrzutów dziennie, jakie pieniążki - oddział w Zabrzu, byłbym wdzięczny za wszystkie cenne informacje :)

Olaf
@Fizzy

Ogólnie to około 10-20, praca ciężka noszenie koszy. Ogólnie szkoda pleców

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Gh

A jak praca przedstawiciela handlowego co możecie powiedzieć jak zarobki jak ogólnie praca wygląda

Kapsel

Pierogi z mięsem. Ze środka wypłynęła jakaś masa o konsystencji śmietany. Za prawdziwe pieniądze, otrzymałem coś, co nawet nie przypomina farszu. Delikatnie wspomnę o kilkukrotnym pobycie w toalecie, w dniu następnym. Gratulację, macie wspaniałe wyroby, służące do wyciągania pieniędzy od konsumentów. Ładne opakowanie, nic poza tym. Nie polecam. Na pewno dostanę informację- typu Proszę podać numer partii, datę ważności, ble ble ble. Już to przerabiał pan Kociniak w jednym z kabaretów. Takie kopiuj wklej, wysyłane po każdej negatywnej opinii. Nie polecam, a wręcz przestrzegam przed kupnem. Co na to Sanepid?

@Kapsel

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.

Hhhh
@Kapsel

Ja tam często kupuje i nigdy mi się nie trafiło tak jak opisujesz

Klient
@Iglotex S.A. Centrala

Nie uważacie, że warto chociaż zmienić formułkę. To słabo wygląda i jest niekreatywne tak od dłuższego czasu walić ten sam tekst...

LowRider

W skrócie jeśli chodzi o WLKP i kierowców: -atmosfera i ludzie ok i to chyba jedyny plus (usunięte przez administratora) -brak jakichkolwiek dodatków jeśli chodzi o święta, wczasy pod grusza itp. -planujacy trasy czasami zbyt bardzo odpływa i kropki na mapie mu się zlewaja. Przydałoby się by "góra" wkoncu zadbała o pracowników w owej sytuacji.

Helena
@LowRider

A jakoś to górze przekazywaliście, na piśmie czy na zebraniu? Bo nie wiem czy oni czytają fora :)

@Helena

Było i szczerze śmiech na sali jaka propozycja padła i żal tych co w nią uwierzyli

Magdalena
@LowRider

Szkoda że nie ma żadnych dodatków, jak piszesz, a czy premie są? Finansowe na święta czy za frekwencję?

Lowrider
@Magdalena

Niema żadnych dodatków typu święta, wakacje. Premie masz do podstawy, marna ale jest, chyba że masz L4 albo urlop wtedy ci z niej upierdzielaja ile wlezie.

@Lowrider

Ile wlezie? To zgodne ze wszystkim, ile np odebrać mogą?

Lowrider
@Paulina

Zawsze znajdą jakieś wytlumaczenie

George

Jakieś opinie jak wyglada praca w Poznaniu kierowca kat C ?

TTSL

Na jakie traktowanie i jaką pensję może liczyć spedytor?

PH bez doświadczenia

Chciałabym zacząć pracę jako przedstawiciel handlowy, nie mam doświadczenia, raczej z drugiej strony przyjmując przedstawicieli, lecz z innej branży. Czy firma skupia się tylko na osobach doświadczonych?

Andrew 77

To jaką dają stawkę na początek w Gdyni na magazyniera i uprawnieniami UDT?

Baryy

Jak tam płacą za kierowcę kat b w Skórczu 4 tys można zarobić ?

Dorota
@Baryy

Chcesz te 4 tys brutto czy netto?

@Dorota

No tak netto netto

@Dorota

Netto

Djjs

Czytam te Wasze komentarze. I po co tak narzekacie jaką sobie pracę wybraliście taką macie jak się nie podoba to sobie zmieńcie. Albo założyć swoją firmę.

@Djjs

Taka wybraliśmy to fakt ale szacunek ze strony pracodawcy się należy. Tym bardziej że mamy czasu jakie mamy a z pensji musimy opłacać chociażby dojazdy, a dodatków zero

Dhgd
@Low Rider

Każdy kto dojeżdża to musi opłacać. Żaden pracodawca nie jest idealny.

@Dhgd

To każdy wie ale chodzi o obecne czasy i inflację która powoduje że za chwilę do pracy człowiek będzie przyjeżdżał po to by zarobić tylko na to by w pracy byc a na resztę życia pieniędzy nic nie zostanie

Andrew 77

Witam Ile płacą na początku w Gdyni z uprawnieniami UDT(brutto/netto)?, oraz ile nocek pracuje się w miesiącu, ile sobót?

rw

"Niedziele teoretycznie macie wolne, ale rozumiecie - lepiej przyjść".

Kaleczniak

Hehe dokładnie :)

Bronisław
@rw

Jak mam to rozumieć? Jakie są w takim razie konsekwencje nie przyjścia do pracy w niedziele? Przecież nikt nie może kazać przychodzić pracownikowi do pracy w każdą niedzielę.

W Gdyni

Waldek

Co tak w praktyce robią przedstawiciele handlowi w tej firmie? Na czym dokładnie polega ich praca?

MM
@Waldek

A co oni mogą robić żeby siedli przy tel to mają góra 30 min pracy żeby zadzwonić do wszystkich w sprawie zamówień. Jeżdżą tylko po sklepach zbierają zamówienia i kasę

Tomi ejdż
@MM

Dopóki nie było internetu to tylko matka wiedziała żeś (usunięte przez administratora) , ogarnij się i sprawdź zanim kogoś oczernicz . Nigdy nie sciemnialem ....może dlatego mam wyniki

Mm
@Tomi ejdż

A czy ja oczerniam Cię czy napisałam że ściemniasz tylko napisane jest coś innego

Stefan Burczymucha

Praca na stanowisku fizycznym, a dokładniej magazynier, nie należy do najcięższych. Zaczynając od wypłat - są mocno dobre. Osobiście widziałem może kilka ogłoszeń na internecie ukierunkowanych na magazyniera, które oferują chociażby przybliżoną pensję. Jeżeli Twoim wyznacznikiem pracy są tylko i wyłącznie pieniądze, śmiało polecam aplikować. Warto teraz spojrzeć na drugą stronę medalu; Atmosferę w pracy oceniam na 1.5/10. Codzienne kłótnie i dogryzanie sobie są na porządku dziennym. Występują również srogie obelgi, rzadziej bo rzadziej, ale jednak. Pracownicy obrabiają sobie tyłki bardziej niż stare babcie o szóstej rano pod klatką. Możesz od osób trzecich dzień w dzień słyszeć, że ktoś produkował się na Twój temat. Nabierając olewczego stosunku gdzie jednym uchem wlatuje, drugim wylatuje - nic się nie zmienia. Dalej jest to hobby czy motyw przewodni wielu osób. Znaczna większość pracowników nie ma żadnych kompetencji w kwestii BHP na swoim stanowisku, mimo wieloletniego stażu. O Twoich rozmaitych popełnionych błędach, tych większych i tych mniejszych, wiedzą wszyscy pracownicy, zamiast załatwić sprawę na linii pracownik - przełożony. Jest to praca dla osób, które potrafią się totalnie odizolować od współpracowników bądź są w stanie znosić mocno złą atmosferę.

ghghg

Mogła bym prosić o informację co dokładnie robi się na produkcji?

Byly pracownik

Pracowałem 5 lat jako ph i ogólnie powiem że Iglotex jako firma nie jest najgorsza porównując do innych firm tego typu.Plany w miarę wykonalne za które dostaje sie premie do tego dochodzą zadania poboczne za ktore tez sa pieniadze w sezonie letnim główna sprzedaż to lody za która płacą producenci lodowi w okresie letnim dobry handlowiec potrafi wyciągnąć (usunięte przez administratora). Do tego dochodzi samochód na użytek własny oczywiście jeśli ktoś go używa z głową jest możliwość raz dwa razy w roku wziąć samochód np na wakacje ja dostałem auto na trasę 1200km i nie pokrywałem kosztów paliwa.Wiadomo pracować trzeba wszędzie mieli jakieś swoje fanaberie dziwne ale ogolnie firmę wspominam bardzo dobrze.

Hhh

Chciał bym spróbować aplikować na przedstawiciela handlowego. Ile na rękę mają

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala