Opinie o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KRBP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRBP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

krysia

KRBP nie zajmuje się ubezpieczeniami tylko pomocą prawną. jeżeli chcesz ubezpieczyć mieszkanie to nie tutaj . Firma pomaga poszkodowanym w wypadkach samochodowych, w pracy, na ulicy , w przypadkach błędów medycznych, wypadkach na roli itp podaje Ci mail(usunięte przez administratora)

I jak ty chcsz pracowac , czy likwidowac szkode.? Jedno drugiemu nie przeszkadza.mozesz zarobic na swojej sprwie, pomagaac sobie i innym, dzialaj wez sprawe w swoje rece. Pozdrawiam

Skontaktuj sie z firma bezposrednio, kazda sprawa jest inna? Napisz czy na miejscu zdarzenia byla policja ? Czy byli swiadkowie? I teraz najwazniesze co sie dokladnie stalo? Czy ktos w wyniku tego wypadku ucierpial? Jakie poniesiono straty , czy szkody.?

Przedstawiciel

Wypłacaja w terminie kasę dla ludzi i przedstawicieli ,pracujcie z nimi

Przedstawiciel Handlowy

Porażka! Brak umowy to wzbudza podejrzenia!Chca zatrudniać na czarno!Umowa dopiero jaksię wykażesz i sprawy sie pokończą czyli za jakies 2 lata!A ty sam inwestuj w biznes bo oni nawet ulotki ani plakatu nie dadzą!

żadne!szukaja naiwniaków

Maria

Dziękuję moim koleżankom i kolegom za poprzednie wpisy , wiem,że nie zawsze jest super , czasami jest gorzej ale pomogą mi także misja niesienia pomocy innym, naprawdę jestem szczęśliwa jak pomgam innym, gdy dzwonią do mnie zadowolenie klienci , jak polecają mnie innym ,którzy potrzebują pomocy. W tej pracy dla mnie liczą się ludzie , moi klienci i współpracownicy.pozdrawiam gorąco z całego , wielkiego serca Maria

?

Jest ok, trochę stresu przy pracy z klientami ale warto

Jestem z nimi już czas jakiś, raz lepiej zarabiam , raz mniej to zależy od miesiąca, ale zawsze coś wpadnie , czasami taka kasa ,że starczy na dobry urlop dla całej rodzinki

ANIA

Polecam można zarobić ale trzeba być aktywnym

To jest system prowizyjny - agencyjny , jak już pisali moi poprzednicy to nie jest umowa o pracę tylko zlecenie, tyle zarabiasz ile wyrobisz. Widocznie Angeli nie wyszło , musi szukać czegoś innego ;-(

zmianka

Polecam, polecam i życzę sukcesów , jasny i czytelny plan kariery zawodowej , pracujesz - zarabiasz , nie pracujesz - nie zarabiasz. Przed nami dobry czas aktywności.

pikaso

Miło ,kreatywnie i super pracuje się , a zmiany są i perspektywy przed nami wszystkimi . Nowe pomysły i nowe możliwości , tak dzięki za to wszystko . polecam gorąco , kontaktujcie się z Pawłem , świetny facet, mnóstwo pozytywnej energii i ciepła

KIKI

Ale jazda, to chyba nie możliwe , zmiana wynagrodzeń !!!!!!!! ;-)) Wiedziałam ,że idą zamiany ale nie wiedziałam,że takie ;-)))) superrrrrrrrr , idę myśleć koncepcyjnie , Dziękuję ,że jesteście ,że dajecie nadzieję na lepsze jutro , że mam kasę !! całuski

Przedstawiciel

czy już wiecie o super zmianach w firmie ;-))?? jeśli nie to dzwońcie do (usunięte przez administratora), szokkkkkk ;-))))))))))

Cześć koleżanki i koledzy jak byś czytał uważanie to byś wiedział ;-)) ,że tak ;-))

XYZ

Jest ok , działamy i zarabiamy , nie dzaiłamy nie mamy nic ;_)))))

pracowita

witam wszystkich polecam współpracę, jako dodatkowe źródło odchodów Pracuję z nimi od kilku miesięcy ,są już efekty . Są też nowe pomysły do działania i motywacja . Wróciłam z urlopu i biorę się do działania

?

Jest OK , pracujesz to zarabiasz

Zosia

Praca , praca , praca to czyni możliwości rozwoju i to ,że czujesz się potrzebna dla innych, a ja to czuję czyniąc dobro dla innych moich klientów. Maiałam błąd w sztuce medycznej i udałoooooo się, Prawnicy są świetni , pomogli ludziom... super tak trzymać. Pozdrawiam i polecam gorąco dając innym też bierzesz ;-))))

a o co w tym wszystkim chodzi?

kaziiiia

cześć kazik, pracować zawsze warto , tu nie przyjmujesz roboty , tylko pracujesz;-) kasa zależy od twojej aktywności i zaangażowania. Bierz sprawy w swoje ręce i działaj. Polecam . Na pewno masz tu rozwój osobisty, poznasz ciekawych ludzi i zarobić odpoiwiednio do wkładu pracy,

Zostaw merytoryczną opinię o KRBP Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRBP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KRBP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRBP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 2 lok. 5
    58-300 Wałbrzych