Opinie o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KRBP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRBP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

nowy rok

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku , samych sukcesów , radości , zdrowia i sczęścia życzy Nowy Rok

ADMIN

HA HA HI ZNOWU TO SAMO IP.....................!!! Proponuję założyć bloga jak tak lubi Pani pisać swoje "złote myśli"

Mikolaj

Mam nadzieję ,że każdy został hojnie obdarowany. Życzę Wam dużo , dużo pracy za godziwe wynagrodzenie .Niech ten Noworoczny czas będzie czasem przemian i radości , szczęścia i zasobności.

Ad

Czas Świąt , bajeczny czas , rodzinny czas , czas dla nas. Niech Mikołaj Wam przyniesie wór pieniędzy za rok uczciwej i rzetelnej pracy. Sukcesów w pracy w 2014 r życzy Mikołaj

Przedstawiciel Handlowy

Porażka! Brak umowy to wzbudza podejrzenia!Chca zatrudniać na czarno!Umowa dopiero jaksię wykażesz i sprawy sie pokończą czyli za jakies 2 lata!A ty sam inwestuj w biznes bo oni nawet ulotki ani plakatu nie dadzą!

żadne!szukaja naiwniaków

Admin

Wesołych Świąt ;)))) Pokoju spokoju i radości dla tych którzy zasłużyli

Admin
@Admin

Pogodnych , spokojnych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia tym ,którzy pracują, tym ,którzy szukają pracy .........

jozin

A teraz pobiłem Panią Prezes 2 opinie w ciągu 10 minut. Moc pozdrowień

jozin

Powalająco popularny wątek na gowork pozytywne wpisy co 2 godziny, aż nienaturalnie to wygląda Pani Prezes.

Porada

Witam wszystkich , którzy chcą współpracować z KRBP sp z o.o. - decyzja należy do Was ,ale warto spróbować .

jacek68

Witam wszystkich gorąco w tak przedświąteczny czas.... nie rozumiem nie których wpisów, gdyż z własnego doświadczenia wiem, że firma KRBP sp. z o. o. jest firmą rzetelną oraz uczciwą. Piszę te słowa, ponieważ sam tego doświadczyłem składając swoje papiery dot. uzyskania odszkodowania jak i polecając innym tą firmę!!! Moim zdaniem zarobienie pieniędzy zależy w dużej mierze od wkładu i chęci!!! Miałem przyjemność poznać ostatnio na szkoleniu w Marii zarówno Pania Wiceprezes, Pana Prezesa jak i Pana Menagera :) Po spotkaniu nawiązałem współpracę z firmą już nie jako klient, ale Przedstawiciel i jestem z tego bardzo dumny. Pozdrawiam wszystkich piszących a najbardziej wszystkich tych, którzy nie znając prawdziwych realiów wypowiadają się negatywnie na temat firmy KRBP Sp. z o. o.

Wito

Ale jaja to prawda , niski poziom .... gratulacje

Mikołaj

hoooo hooo,oj niektórzy nie dostaną prezentów pod choinką, tylko rózgę

Pracująca

Dobro wraca i zło także!!! Życzę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt, bez jadu , nienawiści tylko w spokojnej i serdecznej atmosferze.

zosia 556

Osoba, która się uwolniła od firmy KRBP na starcie jest osobą: przegraną, bez wyobraźni, bez kultury a co najważniejsze jest osobą nielojalną, kierującą się tylko i wyłącznie dobrem swojego wybujałego ego. Jeszcze raz podkreślam .... Osoba pisząca negatywne posty pod adresem firmy KRBP po prostu jest NIELOJALNA i nie warto jest czytać tego wszystkiego co pisze, po prostu szkoda Waszego cennego czasu i uwagi :)))) POLECAM GORĄCO FIRMĘ KRBP !!!

mamamamija

E piszecie bzdury , bardzo wiarygodne sa tutaj wpisy ... polecam jako żródła żetelnych informacji , naprawdę ;))))

NICK

Dobre , dobre , TROLUUUUU , podpisz się , taki jesteś mądry za zasłoną dymną internetu . Pracuję z firmą kilka lat , wypłacają pieniądze na czas , nie ma problemów , a życie toczy się dalej.

NICK

Może mówisz o tym szkoleniu z hotelu Maria? Całą to komiczną wypowiedź prowadzących? Możecie mi nie wierzyć, może prezes i prezesowa komentją tu wszstkie wypowiedz, bo wątpie by menager to robił bo jego podejście do internetu, dziewczyny z biura może... nie będę robił śledztwa, b oprzyznaje ta firma jest niesamowita i dziękuję bogu, że w końcu się uwolniłem! Kancelaria? no to teraz drodzy przedstawiciele czekajcie na swoje pieniążki, drodzy Klienci bo Ci aktualni już są skazani na zagładę, natomiast przyszli, poczytajcie troszkę w internecie, dlaczego ta firma nie należy do (usunięte przez administratora), oraz nie jest pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego i wielu innych? Ludzie przetrzyjcie oczy w końcy, bo miłość do KRBP Was omamiła UOKiK dobrze sprawdziło firmę KRBP i napisało swoją opinię! (usunięte przez administratora)/ Poczytajcie sobie ten raport, dokładnie może Wasza miłość się skończy! Firma KRBP Sp. z o.o. tworzy tylko niezadowlonych Klientów! Kadra pracująca w firmie, też prosi o duże szkolenie z tego co robią. Firma niekompetentna bez dobrych prawników, którzy prowadzą przedsądówki bo w sądzie się boją występować! Nie wierzycie? Zapytajcie się jaką sprawe wygrali? Może (usunięte przez administratora)która była tak wspaniale opisywana w jednym z mejlingów, która nawet nie istnieje? Państwo prezesi, jak możecie co dziennie spoglądać w lustro?

Czerwony Kapturek
@NICK

Nie pisz bzdur, tylko weź się za robotę. Szkolenie było super, wszyscy zadowoleni tylko nie Ty. Odpowiednie porównanie do Twojej osoby "Głupich nie sieją głupi sami się rodzą". Życzę powodzenia.

Gad
@NICK

Gratuluję wysokiego poziomu wpisów

nicki

Firma jak firma, raz lepiej płacą raz mnie zarabiam , ale zawsze na czas jest wyplata , nie potwierdzam tego co inni piszą , pisze o sobie działam to zarabiam , nie działam brak kaski na koncie , a w życiu róznie bywa i nie zawsze wychodzi tak jak by się chciało . Wsparcie od firmy jest , materiały są , szkolenia są a reszta w moich rękach .

nick

jestem z Wami , a ten człowiek z poprzedniego wpisu to reprezentuje poziom jak widać , Praca dla wszystkich polecam i zachęcam

Ta firma walczy o najniższe odszkodowania! Nie polecam!

zosua

Jestem zadowolony z usług a następnie z pracy. napierw byłem klientem , potem polecono mi współpracę, aktywie działam i zarabiam na zlecenie , teraz przed świtami pieniądze się przydzadzą na prezenty i na ferie dla dzieci . Tu są jasne i czytelne zasady plan marketingowy , poleceń klientów i rozliczeń . Polecam , teraz jest dużo firm tego typu , ale ja pracuję z KRBP sp zoo

wrocławianin

Firma jak firma, ale płacą i to na czas, klienci też otrzymują kasę w terminie , ciągle walczą i rozwijają sieć agentów w Polsce. Trzeba jeździć na szkolenia , bo to jest sprawdzane , czy się uczysz obsługiwać klientów.

Jack
@wrocławianin

Pracuję kilka lat w branży , obserwuję konkurencję, jedni mają plusy drudzy minusy, a ja nadal z Wami, trzymajcie się , pozdrawiam wszystkich pracowników i współpracowników .

@Jack

Uwaga , idzie zima , robi się ślisko , miejcie uszy i oczy otarte, Możemy pomóc innym i przy tym zarobić.

piiiiipii

czy ktoś wie coś na temat szkolenia ??

zofija
@piiiiipii

szkolenie merytoryczne , nawet ciekawe , szukam klientów i partnerów

lena
@zofija

uwaga wypadki ślisko uważajcie i rozglądajcie się ludzie szukają pomocy a my pracy. Pomóżcie innym i zarabiajcie , polecam fajna praca , fajna kasa .

Partner
@lena

Uwaga rozpoczął się czas pierwszych zimowych wypadków , są pierwsze ofiary zimy . pamiętajmy ,że trzeba im pomóc , rozejrzyjmy się wokół siebie . Jest przyzwite wyangrodzenie , zadowolenie innych , pomoc i polecenia . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KRBP Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRBP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KRBP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRBP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 2 lok. 5
    58-300 Wałbrzych