Opinie o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KRBP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRBP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

?

klient - 2013-08-08 09:09:16 Powiem krótko, pierwszy i ostatni raz oddałam sprawę do realizacji. Jeden wielki bałagan, a przedstawicielka, która mnie obsługiwała też pracuje juz gdzieś indziej i chwali sobie bo przynajmniej ma umowę o pracę i auto służbowe z kartą flot. Miłego dniaJaka to firma, bo wiem,że takie firmy nie zatrudniają na umowy o pracę tylko na zlecenie ?? lun umowy agencyjne ,czy jekies takie , co trzeba mieć działność. Chętnie się dowiem, gdzie jest tak dobrze . napisz ...proszę

Moi mili wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ja jestem z temidą 2 lata. Zarabiam nawet nieźle . Tarktuję tą pracę jako dorywczą. Nie ma miodu, ale zawsze na opłaty i kredyty coś wpadnie , czasami to nawet dostałam kawał grosza, super podreperowałąm sobie budżet i spłąciłam komornika . Udało sie wtedy

?

Witam kolegów i koleżanki . ja także mam zlecenie i jest ok. Muszę pracować jeszcze gdzie indziej do czasu uzyskania konkretnego portfela klientów. mam nadzieję,że wkrótce to nastąpi. pozdrawiam aktywnych i nie aktywnych .

DIX

roksi - 2013-08-13 20:01:19 bardzo miło się czyta tyle pozytywnych komentarzy z lekkim niedowierzeniem że w takich ciężkich czasach jest to możliwe jak dostać się do pracy tam do KRbP dziękujęPrzyjacielu to nie jest etat , tylko praca dodatkowa , tu nie ma ciepłej posadki ,tylko zaangażwanie i wynagrodzenie od efektu- umowa zlecenie , czy umowa współpracy. Wszystko w Twoich rękach, tak jak już wielu nieudaczników pisało,że mało itp . Tylko zaangażowanie i systematyka przynosi efekty .Sory ,ale to nie taśma w fabryce. Liczy się kreatywność, akcja i pomoc innym, a kasa przyjdzie uwierz mi. Jak masz wątpliowości to zadzwoń do Pawła czy do sidziby firmy

sasiad z zabobrza
@DIX

Pawel tyle zarabia tego szmalu w krbp ze musi co chwile na budowe do niemiec jezdzic. Kiedys jezdzil tam do kogos z rodxiny. Teraz na Baustele :-)

Przedstawiciel Handlowy

Porażka! Brak umowy to wzbudza podejrzenia!Chca zatrudniać na czarno!Umowa dopiero jaksię wykażesz i sprawy sie pokończą czyli za jakies 2 lata!A ty sam inwestuj w biznes bo oni nawet ulotki ani plakatu nie dadzą!

żadne!szukaja naiwniaków

Jelko

Hej ,jest fajnie , pracuję aktywnie - firma super , dziękuję,że jesteście

XXXV

Sukces, praca z Wami to przyjemność, dziękuję za zaliczkę , za pomoc, wsparcie itp. Pozdrawiam Wszystkich całą załogę .

wakakacjowy

W KRBP wiele się dzieje, robota zarobiona , kasa wypłacona;-)) a ja na wakacjach . jest super

Atmosfera ok, wiele się dzieje dobrego . Byłam ostatnio w biurze wszyscy zapracowani. mają dużo roboty to widać , ale dają radę , coś mi się obiło o uszy o nowych pomysłach , ale narazie to jeszcze cisza ;-) mam nadzieję ,że dostaniemy nowe narzedzia do ręki , na tym tak trudnym teraz rynku .

Karcia

Takkkk masz rację , szykują się zmiany i fajnie pracować z fajnymi kreatywnymi ludźmi , którzy nas prowadzą do przodu , dziękuję Paweł za to że jesteś i pomagasz nam i innym , wspierasz w trudnych chwilach i pokazujesz prostą o jasną drogę.

jestem z Wami

Byłam ostatnio na spotkaniu z innymi przedstawicielami. Szykują się zmiany . Nowe pomysły i produkty do obsługi , to nasza przewaga ;-)) nad innymi . Dziękuję za nowy powiew świeżości.

Zorro

klient - 2013-08-08 08:53:39 Powiem krótko, pierwszy i ostatni raz oddałam sprawę do realizacji. Jeden wielki bałagan, a przedstawicielka, która mnie obsługiwała też pracuje juz gdzieś indziej i chwali sobie bo przynajmniej ma umowę o pracę i auto służbowe z kartą flot. Miłego dniaTo ja jej gratuluję , ale to ściema , nikt nikomu za darmo nic nie daje !!!! za jedną dostała samochód ... dobre , gdzie rozdają samochody. Przestań fermentować !!!

Olkix

Ja tam jestem zadowolony , nowe produkty , nowe pomysły i jansy cel i realizacja. Witam wszystkich nowych kolegów i koleżanki na nowej drodze życia;-)) pozdrawiam z pełnią zaangażowania.W tej firmie liczą się ludzie

zadowolony

Same marudy tutaj. Jestem przedstawicielem od roku i powiem krótko, zaje... ekipa, fajni ludzie i przede wszystkim właścicielka firmy Pani Katarzyna [usunięte przez moderatora] Kasy jeszcze nie zarabiam konkretnej, z której mógłbym się utrzymać, ale wszystko przede mną.

klient

Zofia

Jestem na emeryturze , praca z ludźmi daje mi satysfakcję , a firma pieniądze , Polecam z całego serca. Terminowe wypłaty i miła kompetentna obsługa w biurze ;-))

aninimm

Praca jak każda wymaga zaangażowania i wysiłku jak chcesz coś osiągnąć

anoinim

O co pytają ? o to co potrafisz robić, czy masz ochotę zarabiać ? i ile ?w jakim czasie ? no i to nie jest etat w biurze .... tylko praca z ludźmi

Partner

Polecam gorąco współpracę , są zajefajni

Jestem z Temidą już kilka miesięcy, mój zapał do pracy wspierany jest przez klika osób . Mam dobre wynik , ale chcę więcej , dobre jest to ,że zajmują się nie tylko sprawami odszkodowań , a także robiom sprawy medyczne , samochody po wypadkach i nawet windykację płatności. Podoba mi się to co robie i dlaczego robie

Krystyna

Ufffff jaki upał,gorączka sięga zenitu , a ja jadę dzięki swojej pracy w temidzie na urlop. dziekuję za dodatkowe źródło dochodów , nigdy nie było by mnie stać na ten wyjazd. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów.

Zostaw merytoryczną opinię o KRBP Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRBP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KRBP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRBP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 2 lok. 5
    58-300 Wałbrzych