Opinie o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KRBP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRBP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

sambo

KRBP sp zoo to dobrze prosperująca firma, wypłącająca odszkodowania klientom w czasie, a nam pieniądze w określonych terminach, tak jak inni pisali jest do tego system,który nalicza nam wynagrodzenie. Pracuję krótko , ale wiem ,że są rzetelni i konkretni . dziękuję za podnoszenie mnie z upadku i wsparcie kiedy potrzebowałem pomocy. Moja rodzina też jet wdzięczna,a żona codziennie modli się za Was . To jest czas dla mnie i dla Was , jako nieliczni dostrzegacie innych , a nie tylko finanse.

kosmatek

Cużżżżżż tu za temaciki , jestem współpracownikiem i działam od paru lat , jestem zadowolony , mam kasę i sobie działam i zarabiam , jest ok całuski dla obsługi biura papapap

przedstwiciel

Ja tam " walczę" z nimi 2 lata, jest ok, polecam tak jak inni , praca jak praca, raz lepiej wychodzi raz gorzej,wiem że system poleceń działa. U nas we Wrocławiu duża konkurencja , ale i tak się dzieje oj dzieje...;-))

zadowolny

hej jestem zadowolony , płacą wynagrodzenie na czas , sam sprawdzasz swoje dochody w systemie KRBP , jestem na TAK, polecam i rekomenduję

Przedstawiciel Handlowy

Porażka! Brak umowy to wzbudza podejrzenia!Chca zatrudniać na czarno!Umowa dopiero jaksię wykażesz i sprawy sie pokończą czyli za jakies 2 lata!A ty sam inwestuj w biznes bo oni nawet ulotki ani plakatu nie dadzą!

żadne!szukaja naiwniaków

To dobra firma tak mówią klienci i ludzie którzy w niej i dla niej pracują

Widzę wiele ciepłych opinii, czy ktoś jeszcze może coś napisać dobrego i miłego o KRBP sp z oo

Przedstawiciel

To tu i teraz oświadczam, KRBP to dla mnie super zakład . Tutaj nauczyłem się podstaw pracy ze strukturą , z moimi ludźmi ,których prowadzę najlepiej jak potrafię , daję wsparcie finansowe i możliwości rozwoju osobistego i zawodowego , cykl szkoleń , to coś co dodało mi skrzydeł, zmieniło mi życie ,dziękuję za wsparcie merytoryczne , rzeczowe za rozwój osobisty ,Pieniądze to nie wszystko co dostaje z tego zakładu!!

wałbrzyszanin

siedzę sobie na urlopie , piję zimne piwko i tak wpadłem zobaczyć co tutaj maruderzy i malkontenci piszą. Sprawdziłem swoje saldo rozliczeń i mogę nadal spokojnie odpoczywać . Saldo zadowalające i złoty strzał !! mi się rozliczył . Jestem wypoczęty i gotowy do dalszej pracy. Moi ludzie też pracują to mam perspektywy na dobre dochody za 2-3 miesiące jak się sprawy pozamykają. Pozdrawiam dosłownie gorąco , bo upał jest szalony.

Zuzia

W tej firmie liczą się ludzie na których można polegać i dobrej i złej chwili. Nie tylko klienci , ale partnerzy są wspierani finansowo. Chcę z TĄ firmą robić dobre rzeczy ,pokazać inny wymiar odszkodowań i zarabiania pieniędzy po przez jakość , wrażliwość i zaangażowanie w swoją pracę i obsługę klienta :-)

Czezary

hej , hej to biznes dla wytrwałych i cierpliwych . szybka kasa, ściema, to nie tutaj. Firma dba o klienta , walczy o największe odszkodowanie , ale także wspiera tych ,którym pomaga ;-)) sam jestem tego przykładem . najpierw byłem klientem , teraz jestem przedstawicielem , bo wiem,że to działa. A tak naprawdę to przekonała mnie jakość usługi i kontakt z paracownikami biura

zdolny;-)

Ja pracuje z firmą od 2 lat , zarabiam tyle ile się napracuję . Mam wzloty i upadki jak każdy, ale ostatnio zarobiłem fajną kasę za błąd w sztuce medycznej . To naprawdę dobrzy fachowcy. Klientka zadowolona i ja także. Miała problemy z rakiem., ale udało się ;-)))))

partner

Współpracuje z krbp od 9 miesięcy i jak na razie wszystko jest ok i kasa na czas pozdrawiam

znajomy

Do Ciebie hmmmm skąd TY masz takie informacje,widzę że miałeś fajny sen,proponuje Ci skorzystaj z porady dobrego PSYCHIATRY,ale będzie ciężko ponieważ prochy wypaliły Ci dziury w mózgu. Pozdrawiam wszystkich hmmmmmm powieściopisarzy którzy nie mają co robić i wypisują bzdury .

hmmmmm

podobno mają zapłacić 300 tys zł kary do zusu - tak jest załatwione... ale to nie jest potwierdzone.

Marianna

Ja chętnie wróciłam do współpracy z KRBP . Miałam ogromne problemy finansowe . firma wypłaciła mi zaliczkę , bardzo pomogła w trudnym czasie, chociaż teraz nie jest lepiej .... Wiem,że tu są ważni ludzie na których można liczyć, [usunięte przez moderatora].. zawsze gotowi do pomocy. Tak mi się wydawało,że trawa bardziej zielona u sąsiada , ale się przeliczyłam. Zaczynam jeszcze raz - do walki z życiem i chorobą zagrzewają mnie właśnie ludzie z tej firmy - ludzie z ludzkim obliczem i wielkim sercem ;-)

Przedstawiciel

Sprawa ZUS jest całkowicie załatwiona . Firma stosowała umowy o dzieło a nie zlecenie , a ZUS szuka kasy jak wszyscy wiecie. Z tergo co wiem ,to nikt nie wpłacał kasy do ZUS ani do firmy TEmida Sprawa została całkowicie zamknięta . Ja nadal pracuję i działam i jestem zadowolony. Ma kasę dodatkową na urlop i inne przyjemności, a tyle zarabiam ile daje z siebie.

Poznanianka

Wakacje , czas refleksji i wypoczynku. Dla niektórych czas wzmożonej pracy z KRBP. Niech zawiść i jad zniknie nam z ust , a zobaczymy jak może być miło i kreatywnie , czyli po prostu : mniej mówić , więcej słuchać i działąć .

Koleżanka

EEEE co ty piszesz ??? Paweł to fajny facet , miły człowiek i kompetentny menager, a słabości ma -to prawda- jak każdy, Napisz ,że nie masz ;-))) to i tak nie uwierzę.

Tolerancja

jak chcesz poznać warunki do zadzwoń do firmy , tam uzyskasz pewniejsze informjcje. Tu zrobiło się kółko nie wzajemnej adoracji ale wzajemnej nietoleracji

klark

Jeśli się nie mylę już raz pewna grupa w tym roku odchodziła...a później z "całej sympatii" wracała... Takie oto obiecanki i brak konsekwencji w swoim działaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o KRBP Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRBP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KRBP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRBP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 2 lok. 5
    58-300 Wałbrzych