Opinie o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KRBP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRBP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

jjjjjj

pierwsze sukcesy , pierszwe sprawy , jest git moi koledzy ze studiow patrza na mnie z niedowierzaniem , a ja dzialam , potrzebuje kase na oplaty

Kiler

tak ,tak tak to jest coś co lubię robić ;-)) kasa i fajni ludzie pozdrowionka

jjjjjj

Bylo super , wiedza, energia, mozliwosci rozwoju, perspektywy i praca......... praca z ludzmi , dla ludzi .

JA

To jest coś co lubię robić, spotkania z ciekawymi ludźmi , rozwiązywanie ich problemów, wspólne rozmowy , czasami tragedie , niemoc i ogromna moc . Smutek zamienia się w radość , czasami nie .... polecam wytrwałym....

sawa
@JA

Dopiero zaczynam , jeszcze nie mam zdania na temat tej firmy . Uczę się, nie potrafię jeszcze robić wiele rzeczy , mam nadzieję ,że się uda . proponują ciekawe warunki finansowe , ale czy dam radę, to trudna praca, ja nie mam doświadczenia , jutro jest szkolenie , zobaczę co się nauczę , czy coś się przyda , ;-????? Mam mieszane uczucia , zawsze pracowałam na etacie , teraz jest tak trudno na rynku pracy . Fajni ludzie , perspektywy , tylko czy dam radę, czy potrafie, to taka inna branża , niż ta w której pracowałam.Pozdrawiam (usunięte przez administratora), dzięki za pomoc ,wsparcie i tą ogromną energię

@sawa

ja też idę - zobaczymy , mam nadzieję ,że bedzie ok

Przedstawiciel Handlowy

Porażka! Brak umowy to wzbudza podejrzenia!Chca zatrudniać na czarno!Umowa dopiero jaksię wykażesz i sprawy sie pokończą czyli za jakies 2 lata!A ty sam inwestuj w biznes bo oni nawet ulotki ani plakatu nie dadzą!

żadne!szukaja naiwniaków

?

Praca sercem, niosę pomoc innym, daje mi to ogromna satysfakcję, przyjemność i oczywiście zarabiam . Polecam wszystkim

zadowolny

Firma zapewnia szkolenia produktowe , przygotowuje do indywidualnej pracy oraz zapewnia szkolenia motywacyjne. Każdy kto chce pracować niech kontaktuje się z biurem .

art

Praca dla wszystkich ,którzy chcą dobrze zarabiać w zamian za zaangażowanie , wsparcie , szkolenia zapewnia firma.

?
@art

Ciekawe jakie szkolenia zapewnia firma, bo raczej żadne! Firma boi sie konkurencji i nie chce inwestowac w przedstawicieli. Szkolenia to tak naprawde temat tabu w tej firmie.

zosia
@

Jutro jest szkolenie na 10,00. Jak chcesz to przyjdź !! a nie pisz bzdur !!! zapraszam

Kiga

Praca dla każdego , kto ma serce ;-)) niesiemy pomoc innym . polecam.

Koleżanka

Praca dla aktywnych , pomoc innym , zlecenie zależne od zaangażowania i aktywności. Praca pomagająca innym. Wyzwanie, zaangażowanie , wdzięczność innych, łzy radości i szczęścia. Sukces i radość, polecam

ANIA

ta praca rozwija

walec

Praca na zlecenie, wynagrodzenie zależne od efektu. Pracujesz zarabiasz więcej , nie ma efektów nie ma kasy . Sukces czeka na aktywnych i zaangażowanych

karol

Czytając komentarze nasuwa mi się myśl że ktoś bardzo stara się poprawić opinię o firmie w sieci . Dziwi mnie to że do pewnego momentu zdarzały się sporadyczne wpisy które w większości były negatywne a 3 ostatnie strony to lawina superlatyw jedna po drugiej w bardzo krótkim odstępie czasowym. Szkoda że na tej stronie nie widać ip. Osoby piszącej komentarze ponieważ nie zdziwił bym się gdyby to wszystko pisała jedna osoba jak i również rozwiało by to moje wątpliwości na temat współpracy z KRBP. Jest to biznes w głównej mierze oparty na zaufaniu ponieważ ktoś nam coś obiecuje za jakiś czas po wypisaniu deklaracji która nam nie gwarantuje dochodu a po przeczytaniu całego wątku na ten temat nie wiem co mam myśleć z jednej strony same negatywy z drugiej same wydające się być sztuczne pozytywne opinie . Myślę że jedyny sposób na sprawdzenie tego to spróbowanie ale z drugiej strony jeżeli pieniądze które zainwestujemy się nawet nie zwrócą to będziemy stratni a nie wydaje mi się aby osoby które myślą nad podjęciem pracy przedstawiciela mogą sobie pozwolić na stratę pieniędzy .

Student

Praca idealna dla studentów, pomoc innym mniej doświadczonym kolegom , mają dużo stłuczek ;-(( tak zarabiam na studia . Rejestrując ich w EPOP Temida tworzę bazę potencjalnych klientów na przyszłość.

Kamil

Praca , praca , praca rozwój osobisty i efekty przyjdą. Nikt tu za darmo nic nie płaci . Wynagrodzenie zależne jest od efektu. Niestety czasami trzeba poczekać jak klient się leczy na zakończenie leczenia. Trwa to często kilka miesięcy , ale warto dla klienta i dla nas.

Farcana

Koleżanki i koledzy razem z nami siła. Znowu sukces . Udało się pomóc mojej koleżance . Wspaniale, lekarz ,który zawalił odopowida za to jej zrobił, ona dostała duże odszkodowanie , ale to i tak tylko trochę cieszy . Moja misja to nie tylko zarabianie kasy , ale niesienie pomocy innym i rozliczenie tych , którzy nam szkodzą. Szukajcie takich spraw gdzie liczy się człowiek , a lekarze już nie są bezkarni!!!

jasopol

Praca mocno rozwijająca, napierasz doświadczenia i obycia prawnego, przydaje się w życiu osobistym -polecam

sonia

To prawda sam nie zrobisz wiele, pomożesz tylko tym,którzy są w twoim zasięgu , rozejrzyj się , nastaw uszy , a kaska przyjdzie

LionS

Prcuję już ok. 3 lata z KRBP i jest dobrze :) Jeżeli szukasz informatorów, kontaktów to wówczas masz klientów i oczywiście zarabiasz fajną kaskę. Jeżeli znajdziesz 1 sprawę, źle prowadzisz swojego klienta to nie oczekuj kokosów. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś malkontent, który wyśle jedną sprawę i myśli ze zarobi parę setek. Szukaj informatorów, kontaktów a od roboty się nie odgonisz a wówczas odczujesz finansowo swoją pracę :)

adrons

strona podaje ogólne informacje www.krbp.pl, zadzwoń tel.501 525 773 wiem,że ktoś Ci pomoże,

ana

Masz problem prawny skontaktuj się z pracownikami biura, -POMOGĄ !!!!, a jak chcesz pracować z nami napisz mail

Zostaw merytoryczną opinię o KRBP Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRBP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KRBP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRBP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 2 lok. 5
    58-300 Wałbrzych