Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Xxx

Pozdrowienia dla dziewczyn z pakowania :) grupa A jest (usunięte przez administratora)

Dzoanna

Pracuję drugi sezon i naprawdę jest niezłe, a prawie że bosko porównując z innymi firmami. Zmuszają do nadgodzin?, boże co za siermiega to pisze. W koncu od wielu miesiecy są nadgodziny !

Bartoooszek

Cześć jestem na okresie próbnym mam umowę do 31 grudnia jak to tam jest? Przedłużają umowy czy raczej potrzebują nas dlatego że okres świąteczny się zbilza?

Pierdylion paczek
@Bartoooszek

Przedłużają umowy bez problemu, jak ktoś ma lewe ręce do roboty, to dziękują. Proste

valdy44

Witam. Po zakończeniu okresu próbnego nie przedłużono mi umowy o pracę. Mam 63 lata. Nie polecam osobom w wieku przedemerytalnym. Intensywna eksploatacja w okresie próbnym i won.

Bartoooszek
@valdy44

Czyli nie przedłużają umów nikomu..

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Byly pracownik RH

Rhenus Horseglau. Najlepiej nie odzywaj sie biegaj i nie pokazuj ze cos rozumiesz po niemiecku to tak czy inaczej wylecisz

suzanna

Praca jak każda bez szału . Zarobki - to zależy, jak jest się dobrym pracownikiem to mozna bardzo szybko dostac podwyzke . Do tego premie i nagrody można całkieme niezle wyjsc. Nadgodziny zawsze płatne i zazwyczaj tylko w sezonie nie ma tragedii. Kierownik spoko gościu zawsze można z nim pogadać tylko brygadziści zakręceni. Pozdrawiam zmianę A :)

Sagitt

Również nie polecam, mobing wyzysk itd. Z opinią powyżej w 100% się zgadzam, pracuje tu i wiem jak jest, zmuszają do nadgodzin, wysokie normy, slabe pieniądze ( ok. 1550pln) a oczekują jak najlepszych wyników i chcą wycisnąć z pracownika jak najwięcej, dopóki nie padnie, również nie polecam, a co do kierownika zmiany to współczuje mu że musi się mijać codziennie z tyloma ludzmi na hali którzy mają go za ostatniego skur**, ogólnie w firmie rządzą młode roczniki którym władza uderzyła do głowy. Wokół jest tyle firm do wyboru, nie wybierajcie Rhenus, tu nie ma przyszłości, tylko zdrowie sobie zepsujecie z nerwów

Blablabla

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak beznadziejna pracą. Normy do wyrobienia duże a wypłaty? Hahah ???? Żadnego szacunku dla ludzi, nadgodziny niby dla chętnych ale z uwagi na ich rozliczenia (okres kwartalny) nikomu nie chce się na nie chodzić bo pracujesz w styczniu lutym marcu a zapłacone masz dopiero w kwietniu ???? żenada - nie chcesz ale musisz, bo kierownik Cię do tego zmusza. Do tego codziennie musisz znosić minę wiecznie niezadowolonego i naburmuszonego kierownika M. , nie chciałbym wiedzieć jak wygląda jego życie poza pracą bo pewnie tak jak jego mina przez 8h... ???? nie polecam zdecydowanie!

Patrio

Ja tu pracuje od prawie roku i nie narzekam szczególnie, wszystko jest dobrze tylko pieniądze mogłyby być większe, ale z czasem oczywiście są podwyżki, słabo jest natomiast z kredytem mieszkaniowym gdyby ktoś chciał ze względu właśnie przez niskie zarobki, ale moim zdaniem cała reszta jest spoko, ekipa fajna ludzie towarzyscy, przełożeni ok, jak coś trzeba załatwic to pomagają, panuje fajna i miła atmosfera więc polecam

Magda

Witam wszystkich ,czy może ktoś udzielić mi informacji jak jest w firmie Rhenus Logistic Horselgau w Niemczech. Czy praca jest ciężka , jak zarobki, jak ludzie z którymi się pracuje, czy są chociaż dobre warunki mieszkalne ?? Wybieram się z koleżanką i chciałybyśmy coś się dowiedzieć by nie wpaść w tzw. gówno. pozdrawiam

Geno
@Magda

Ja też sie wybiera czy warto ?

otp
@Magda

Czesc Magda.W pazdzierniku w Krakowie bedzie spotkanie z firma Rhenus Logistics Horslegau praca jako magazynier/komisjoner.Wybieram sie na to spotkanie a ty może już wyjechałas ? Jak masz jakieś info na temat tej pracy napisz .

petzi
@Magda

warunki mieszkalne wg mnie słabe, byłe koszary wojskowe przerobione na mieszkalne, pokoje 2os., łazienka wspólna na korytarzu dla 6 pokoi, "kuchnia" - palarnia po środku dla dwóch części czyli 12 pokoi; położenie takie że bez auta ciężko może być;

Moniura

A ja mam pytanie,jak to jest w Goleniowie,tzn chodzi mi o atmosferę,kadrę kierowniczą i zarobki.Dostałam skierowanie na giełdę pracy i oni mają dziś tam być.Czy jest to praca zmianowa,a jeśli tak to ile tych zmian i po ile godzin?

Blondi
@Moniura

Praca na dwie zmiany, czasami w sobote jedna zmiana, ale w zasadzie od początku roku soboty sa wolne. Praca po 8 godzin, w grudniu lub listopadzie moze byc dluzej. Normalnie podchodzą do czlowieka, tylko mogliby wiecej płacić. Mi sie podoba, na zmianie B jest fajnie.

Agnieszka

@Dymka - czy pracując w Rhenus Logistics S.A. istnieje możliwość rozwoju zawodowego? Często, pomimo małego wynagrodzenia, doświadczenie, które można zdobyć na stanowisku, rekompensuje wszelkie inne czynniki.

Dymka
@Agnieszka

Cześć, jasne, możesz zostać liderem/brygadzista. Jak w kazdej dużej grupie zawsze jaka (usunięte przez administratora) się trafi, ale generalnie jest spoko. Fajny klimat.

Novogard
@Agnieszka

Możesz też trafić na clearing albo stock control, to takie działy jakości. Zależy co kto woli. Szefowa działu to dobra kobita.

Dymka

Praca normalna, zasady są. Można się wiele nauczyć, szkoda, że wiele się nie zarobi.

Agnieszka

@ziemek, a masz jakieś informacje na temat obecnych warunków pracy?

ziemek

pracowalem w 2012 albo 2013. robota mega ale uwazajcie na tego kondona ziemowita jak zauwazyl ze mowie po niemiecku lepiej od niego to zaczal robic pod gore ps daje uzywane buty innym pracownikom tylko je pierze XD

mietek piker

praca całkiem ok, choć liczy się cyfra. Jak czytam o mobbingu czy niewolnictwie, to zastanawiam się co za melepety to piszą, które nie potrafią sobie poradzić z najprostszymi tematami. Na parku można zarobić lepiej, ale wtedy nawdychasz się pyłów i żywic, kwestia wyboru.

Oloz

Wow! Jestem w szoku ! Pracuje w Rhenus na Pd Niemiec..mobbing? Ludzie nie mają pojęcia co to takiego! Plotka? Oczywiście jak wszędzie! Wyzyskiwanie?? Nie ma mowy! Jest robota to się robi, jak jest luźniej, wystawiamy grilla i spędzamy razem czas. Co kraj to obyczaj Co filia to inni ludzie

janek666

xd w pelni sie ztoba zgadzam terror mobbing podpierdzielanie z cz ym tylko mozna liderzy sa smieszni piotrus z kierowniczek to ciota jakich malo jego kapus to justyna ktora zastepuje aniele nieraz na buforze nikt jej nie lubi ale jej tego nie powie bo chlopaki tylko przez nia dostaja upomnienia i boja sie o pracei przez to odchodza odolnie firma bez przyzlosci totalne zero i dno dymaj na kasie i na andgodzinach jak malo kto dziady i wyzyskiwacze nic wiecej.

srylion komentarzy zabruźdźa obraz sytuacji
@janek666

janek, jasiu, janeczku - bo w pracy się pracuje, a nie kombinuje. Mobbing i terror - przestań pleść głupoty, bo Twe koślawe wypociny nawet się ciężko czyta.

bakra

@ xd - zrozumeiliśmy twoje niezadowolenie, ale może jakieś konkrety byś podał ? albo zaargumentował?

xd

chcesz czuc sie w pracy jak niewolnik idz do rhenusa goleniow oni ci to zapewnia

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.