Opinie o Deceuninck Inoutic w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Deceuninck Inoutic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deceuninck Inoutic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deceuninck Inoutic w Jasin

Marlena

Podobają Wam się zmiany nowego kierownika na CDI? Mnie nie. mp to (usunięte przez administratora) i ciężko się z nim pracuje.

M

Brak odpowiedzi w umówionym czasie po rekrutacji, nieprofesjonalne podejście Pseudo HR.

Misiek

Odradzam aplikowanie do tej firmy. Cały proces rekrutacyjny przeprowadzony jest w sposób wyjątkowo amatorski. Nie wiem jakim cudem zatrudnili tam osobę , która pełni tam stanowisko HR Biznes Partner - ale ta kobieta tylko ośmiesza tę firmę. Żadnej informacji zwrotnej w trakcie i po zakończonym procesie rekrutacyjnym, umawianie spotkania z dnia na dzień, brak telefonu w umówionym terminie itp. itd. Porażka. Nie dziwne, że wciąż kogoś szukają.

Nikko
@Misiek

Masz na myśli (usunięte przez administratora)? Całkowicie się z Tobą zgadzam. Też nie wiem po co ją tam trzymają.

M
@Nikko

Brak odpowiedzi na maila, telefon, żałosne podejście

Jerzy

Witam chciałbym zapytać o pracy w tej firmie jaki jest system zmianowym, na jakie zarobki można liczyć i czy wogole jest sens składać CV do tej firmy?

Dział HR
@Jerzy

Dzień dobry, Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. 61 81 87 076 Mamy system zmianowy, na jednym z działów są to 3 zmiany po 8 h (pn-pt), na drugim system IV-brygadowy po 12 h.

Robotnik
@Jerzy

Nie jest zle 4500 do 5500

Damian
@Robotnik

Podałeś kwoty brutto, czy netto? Jeżeli możesz, to dodaj również, czy poza stałą pensją podstawową można liczyć również na ewentualne dodatki? Liczę, że dodasz odpowiedź i sprecyzujesz swój wpis.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Deceuninck Inoutic? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zainteresowana

Czy można dowiedzieć się czegoś na temat pracy dziale księgowości? Jaka jest atmosfera i czy są szanse na awans? Widziałam kilka ogłoszeń i zastanawiam się czy przesłać Cv. Czy można pracować zdalnie?

Gosc
@Zainteresowana

Atmosfera - wszyscy siedza cicho, biuro open space, zakaz uzywania radia. Trudna w kontaktach przelozona stad dwie osoby niedawno odeszly. Nie zauwazono aby ktos mogl zdalnie pracowac

gosc@321
@Gosc

jak nie mozna sluchac muzyki z radia? przelozona to znaczy Pani Dyrektor/Manager

Maria
@Gosc

Gość rozumiem, że pracujesz w Deceuninck Inoutic? Czy poza powyższymi informacjami, jesteś w stanie wskazać odrobinę więcej szczegółów z codziennej pracy w tej firmie? Podziel się też informacją o pozytywach, jakie zauważyłeś. Na pewno tego typu wiedza wspomoże Kandydatów w podjęciu stosownej decyzji o aplikowaniu.

gosc@321

a ogolnie duzo pracy jest ? i czy jest mocny pressing na pracę?

Jarosław
@gosc@321

Widziałem, że poszukiwany jest obecnie magazynier do pracy w firmie Deceuninck Inoutic. Czy stanowisko to spełniałoby Twoje wymagania? Pracodawca w ogłoszeniu wskazał, że oferuje bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz pełną umowę o pracę. Napisz coś o swoich preferencjach wobec tego pracodawcy.

Witam. Jestem pracownikiem konkurencyjnej firmy Salamander z Włocławka. W związku z coraz gorszą atmosferą w firmie i coraz gorszymi zarobkami chciałem się dowiedzieć jakie są realne zarobki,premie,świętówki itd. Mój staż pracy to 10 lat na okleiniarkach.

HR

Dzień dobry, zachęcam Pana do bezpośredniego skontaktowania się z Działem Personalnym Inoutic/Deceuninck Sp.z o.o. telefonicznie - 618187000 lub mailowo polska_hr@inoutic.com. Udzielimy Panu wszelkich informacji. Z pozdrowieniami, Dział Personalny

Traxx.eu

Czy może ktoś odpowiedzieć jak się pracuje na produkcji i czy czeba mieć doświadczenie w profilach. Słyszałem dużo dobrych opini i ze kasa całkiem spoko a praca od poniedziałku do piątku. Na ile zmian się pracuje?

Polonista
@Traxx.eu

Nie Czeba????????

@Traxx.eu

Nie trzeba miec doswiadczenia, ale trzeba pracowac ... hehe..kasa nie jest zla, premia za brak L4. duzo jest dodatkow i doplacaja do posilkow

Jarosław

Skoro jest tak dużo dodatków do podstawowego wynagrodzenia, to mógłbyś wymienić, jakie są to dodatki? Nie ukrywam, że zaciekawiła mnie ta część Twojej wypowiedzi i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Jeżeli podałbyś wysokość ewentualnych premii bądź nagród, to będę tym bardziej wdzięczny.

Byly

Tak czytam opinie o tej jakże wspaniałej firmie i jednak nic się nie zmienilo, jakie dno było w 2016 r takie jest nadal, pracowałem tam, aż 2 tygodnie po czym nie podpisałem dalszej umowy, cóż za zdziwienie opiekuna od umów jak wyraziłem swoją opinię na temat tej firmy i traktowania ludzi, jako nowy pracownik, miałem przez te dwa tygodnie tylko zmiany nocne, ciekawe dlaczego? Starosty pracownicy planowali mnie znowu na zmianę nocna wykopać, podslyszalem na palarni jaki mają cudny plan że pójdą do brygadzisty, żeby ksieciowi zmienić na inną zmianę , a mnie na nocną, cóż zacny plan zapewne nie wypalił bo to był mój ostatni dzień w pracy, nawet zwykli pracownicy traktują nowego pracownika jak...... Jeździłem na wózku, sprzęt porażka, na dworze zimno, a śmieszny brygadzista tylko (usunięte przez administratora) grzal w kantorku, na chwilę stanales na hali żeby się ogrzać, to już był opieprz dlaczego nic nie robisz, żenada ta firma

Były

Bardzo straszna i ciężka prca na dworze w zimnie na magazynie! Nie polecam tego nikomu. Jak tam pracowałem to sprzęt był słabej jakości! Skanery zepsute nie łapiącec kodów. Wózki 3 na krzyż z czego skręcały same! Bez hamulcy i kto je dopuścił do jazdy tego nie wiem! Kostka brukowa na placu to same dziury! Ta praca na tym magazynie to katastrofa była i zapewne jest tak nadal!

Julita
@Były

Sytuacja związana z warunkami zatrudnienia w Deceunick Inoutic mogła ulec zmianie od czasu, kiedy się z niej zwolniłeś. Może warunki i standard pracy również uległ polepszeniu? Co na ten temat sądzą obecnie zatrudnione osoby w tej firmie? Jak oceniacie pracę na magazynie? A może wypowiedzą się też osoby, które zatrudnione są na innych działach, bądź w samym biurze? Co cenicie sobie w tej pracy?

Hu b t ex r oz je bany
@Julita

Sytuacja się nie zmieniła od kiedy kolega odszedł i sie nie zmieni!! Każecie nam wsiadać w nie sprawny sprzęt!!! Robić na dworze 8 godzin przy minusowych temp. W deszczu i śniegach! I ogrzać sie nie możemy wejść!! Stan dróg jest fatalny!! Tak jedynie co sie zmieniło to dziur jest więcej na placu:)!!! I więcej rozwalonych baterii do wózków i pospawanych na sztukę wideł!! Za to jest kryminał!!!!!

tak to ja
@Hu b t ex r oz je bany

Jedyną rzeczą jaka się zmieniła to temperatura, aczkolwiek to chyba z racji zbliżającej się wiosny :)

Były

Pracowałem tam kilka lat temu i po opiniach widzę że się nie wiele zmieniło, pracuje teraz w aluplast i jest to firma w której najdłużej w życiu pracuje, kasa spoko. Zwolniłem się dlatego że atmosfera pracy była słaba. Dla mnie atmosfera w pracy jest ważna a tam to tragedia, nie polecam. Zapraszam do ALUPLAST taki klimat, system, wynagrodzenie, ludzie. Polecam!!! Aha jestem operator okleinowania Hej

Śmieszek

Nie polecam.kiepskie warunki narzedziowiec karcher na dworze przy minusowych temperaturach na dodatek hałas mam hali a na toolowni nitro to twoja herbata .i brygadzista po podstawówce .odradzam stawka słaba

Renata
@Śmieszek

Twój wpis jest z lekka chaotyczny, przez co jest niezrozumiały i niewiele wnosi do dyskusji na temat warunków zatrudnienia w firmie Deceuninck Inoutic. Rozumiem, że nie polecasz pracy w tym miejscu, jednakże wciąż nie wiem, dlaczego konkretnie masz o firmie takie zdanie. Czy możesz napisać więcej szczegółów na ten temat. Napisałeś o pracy na dworze i hałasie na hali - czy w takim razie pracownik nie ma ściśle określonego miejsca pracy, tylko pracuje w różnych miejscach?

Hu b t ex r oz je bany

Jedna wielka lipa! Magazyn na dworze! Wejść na hale nie możesz się ogrzać gdzie jest 20 stopni bo brygadzista albo lider zmiany za chwile drze ryja i wymyśla to drewniaki to klejenie to multi! Dramat! Traktowanie dno! Sami w ciepłym siedzą przy farelkach w wózkach na hali a Ty 8 godzin pełna pizdxxx i na gaz..! A najlepsze jest mycie karcherem kontenerów i profili przy temp -6, -8 stopni i do rana jesteś mokry a ten xxxuj przy farelce!!!!!!! Nie polecam!!!!!!

Opetator maszyn

Zenada szkoda czasu ....pisania. nie polecam. .....

Żenada

3000 brutto na umówię .brak pewni na okresie próbnym .pozniej premia Max 480 brutto .brak ciuchów przez 3 msc .halas na hali .nie polecam

Koniec!

Zatrudniłem się tam i to był błąd! Miałem pracować na linii a więcej czasu robie na tym magazynie na dworze! Zimno! Mokro! Masakra! Ekipa na magazynie jest oki ale robota bardzo ciężka na tym magazynie:( mnie się nie podoba to w tych warunkach!! Znalazłem już obok pracę. Podobne pieniądze ale nie będę robić pod chmurą bo się na to nie pisałem!! Zostałem oszukany. Pa inouticu!!!

Wiosełko:)

A ten koordynator od pracowników i od niczego na tym clipe to ten co chodzi jak by mu kija w (usunięte przez administratora) wsadzili?? Ten taki tani wózek? Taki co chodzi jak bójak los patolos z wildy?? Na zasadzie co to nie ja??? To ten? Ta babska solara?? Ten co koperty je za 300 a warte są 80?? I chowa sie przed swoją?? To ten?? To pionek jest Panowie jak cała reszta!

Julita
@Wiosełko:)

Twój komentarz prócz plotkarskiego charakteru niczego nie wnosi do rozmowy na temat warunków pracy jakie oferuje firma Deceuninck Inoutic. Wiele osób, które pracują tu fizycznie ma zastrzeżenia, a jak wygląda sytuacja związana z pracą w biurze tej firmy? Są tu osoby, które będą chętne się wypowiedzieć?

Jacek
@Julita

Plotkarski charakter to macie Wy „Ci lepsi” i szacunku zero do człowieka! Ale szacunek wynosi się Droga Pani z domu! Dziękuje

Decen

Czy to prawda ze na okresie próbnym nie dostajemy premii do wypłaty ?

Lipa

Bardzo ciężka praca na magazynie clipa a na magazynie w fabryce to już tylko dramat!!! Nie polecam nikomu!!

JaNina
@Lipa

Serio? Na clipie jest bardzo ciężko? To Ty chyba ciężko nie pracowałeś. Trochę samozaparcia i magnezu. Owszem trzeba swoje się nachodzić i przerzucić, skurcze łapią, zakwasy łapią. Łykasz magnez, idziesz na masaż i po problemie. W tej firmie o wszystko trzeba prosić: o sprawny wózek, nożyk, marker. Pracy nie brakuje. W moim przypadku to co wypracuję to zarobię. Zrobić swoje trzeba bo brygadzista pogania, posprzątać trzeba po sobie bo gość lata z aparatem i pstryka fotki jak dzieciak i kabluje o byle bzdet. Dla mnie ogólnie firma jest na plus. Nie jest rewelacyjnie ale zawsze można trafić gorzej.

Proste...

Proste... jak ktoś nie ma szacunku do siebie to przyjdzie tu do pracy! Mówię tu o pracy fizola typu biały murzyn, popychadło itd! Nie o pachnących biurwach i kordynatorach co nigdy nawet worka ze śmieciami z domu nie wynieśli bo robi to za nich żona, mąż albo chory dziadek!! Jak ktoś nie ma szacunku do siebie to nie ma dla innych to wiadomo jaka atmosfera i ludzie! Jak ktoś musi robić bo sytuacja go zmusiła to przyjdzie tu robić ale tylko na dwa trzy dni i znajdzie coś lepszego bo będzie musiał znaleźć bo tu się nie da robić!! Osobiście to odradzam ten bałagan i robienie za popychadło. Oni kochają się pastwić nad słabszymi!! To się chyba nazywa Sadyzm?! Tyle....aa i jak ktoś już się zdecyduję na pracę tu to proszę zabrać : swoje ubranie robocze, mydło i papier toaletowy i deskę bo w kibelku tego nie ma!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Deceuninck Inoutic - Jasin

• Jak się pracuje w Deceuninck Inoutic?

Zobacz opinie na temat firmy Deceuninck Inoutic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deceuninck Inoutic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 4 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deceuninck Inoutic