Opinie o Biuro-Tax w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro-Tax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro-Tax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro-Tax w Raszyn

gode

Nie polecam ani osobą szukającym pracy ani klientom!

gal

Byłam dwa miesiące na stażu w tym biurze, potwierdzam można dużo się nauczyć. Dla mnie było ważne że przyjęli mnie bez żadnej praktyki i nie parzyłam kawy tylko na prawdę się uczyłam księgowości.

Polecam dla wszystkich tych którzy chcą się nauczyć i być księgowymi. Po roku pracy w tym biurze, nauczyłam się więcej niż studiach. Owszem teraz już tam nie pracuje ale ze zdobytą w tym biurze wiedzą mogę pracować w każdym innym biurze rachunkowym. Jeżeli ktoś narzeka na zarobki i ilość pracy to niech idzie sprzedawać do sklepu spożywczego.......

WTD

Do Artek, człowieku co ty piszesz " najczęściej najlepiej jest obwinić pracownika o coś, co wyszło źle z przyczyn w sumie technicznych" nie rozumiem tego zdania, popierasz to? Mieszane uczucia? pff ,juz wiem kto tu się podszywa pod pseudonimem Artek. Źle traktujecie ludzi tylko kasa wam w głowie, najlepsi wasi pracownicy odchodzą.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biuro-Tax? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
tomek

no ale inaczej jak jeżdzisz na taksówce a inaczej jak siedzisz u nihc w biurze i tylko zecenia rozdajesz..chociaz i jednak i druga praca nie ejst tak naprawde w 100% prosta i tu i tu musisz się nagłówkowac troche, żeby jak najlepiej wyszło no i zeby klient był zadowolony przede wszystkim, nie każdy do takiej pracy się nada.

tomek

anonimus

Zaskoczyły mnie te opinie, bo pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i nie czuję się specjalnie represjonowana przez kierownictwo. Owszem jest ciężko, ale ja traktuję tutaj pracę jako naukę. Kończąc studia tak naprawdę człowiek nic nie wie o księgowości, a tutaj mogę się tego nauczyć i jeszcze mi za to zapłacą. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to na początku jest niskie, ale wiem że osoby które tu dłużej pracują zarabiają całkiem dobre pieniądze, i jakoś nie odchodzą. Co do mnie przemawia to to, że dziewczyna która zaszła w ciąże i poszła na urlop mogła wrócić i dalej pracować. Więc o co chodzi? Nikt nie obiecywał, że będzie lekko. Ja w każdym razie zostaję, bo chcę się nauczyć bo mam wrażenie że odchodzą Ci co się poddają.

BYŁY PRACOWNIK

Wszystkie niepochlebne opinie na temat tej firmy są niestety prawdziwe. Te pozytywne- właścicieli. Firma zasłużenie cieszy się bardzo złą opinią w Raszynie. Nie dziwię się, że mają problem ze znalezieniem pracowników,gdyż sposób w jaki ich traktują pozostawia wiele do życzenia. Porażający brak szacunku dla ludzi, zarówno ze strony szefa i najstarszej szefowej. "Jak się nie podoba to wypierd..." - można było często usłyszeć. Traktowanie pracowników jak niewolników i oczywiście angażowanie ich w swoje prywatne sprawy, w tym kłótnie. Zatrudnienie na najniższą- zlecenie oczywiście. Wypisywanie w systemie co się robiło, na rzecz kogo, na czyje polecenie a potem czekanie na akceptację przełożonego, który często nie omieszkał skomentować, że zbyt długo się nad czymś pracowało...oczywiście straszył niewypłaceniem pensji Odradziłabym nawet największemu wrogowi. Psychika siada na dłuższą metę. Zadowolona była pracownica.

byly_niepracownik

Zgadzam sie z przedmówcą w 100 % mogę dodać od siebie że w firmie panują dziwne zwyczaje , przede wszystkim nieustająca presja słowna ze strony pewnej starszej Pani. (usunięte przez administratora)

były_pracownik

Pracowałem i niestety nie zgodzę się że warunki są jasno określone przy zatrudnieniu, niestety nie, obiecują wyższe zarobki po pewnym okresie i nie dotrzymują słowa, wymagania ciągle rosną, wchodzą człowiekowi na głowę. Czy system dobrze poukładany pracy, zależy kto co lubi, jeżeli komuś nie przeszkadza rozliczanie czasu pracy na minuty tj. zapisywanie od której godz do której je śniadanie, jaki tel. odebrał ile czasu zajęła mu wizyta niemalże w toalecie to ok, tylko jeszcze szefostwo musi ten czas pracy zaakceptować bo inaczej dany czas odejmowany jest z wynagrodzenia. Taki system pracy coraz mocniej jest tam wprowadzany.Co do traktowanie źle pracowników to nie wszyscy są tam pogardzani mnie to nie dotknęło ale niestety byłem świadkiem niejednokrotnie pomiataniem niektórych pracowników i niestety długo takie osoby nie wytrzymują albo odchodzą same albo są wyrzucane. Rotacja pracowników przeogromna to chyba też świadczy nienajlepiej. Mimo że pracuje tam sporo osób atmosfera pracy niezaciekawa. Szefostwo pewnych zasad nie ustala między sobą więc często pracownik biega pomiędzy mini próbuje coś ustalić i u każdego słyszy coś innego istny chaos w ich komunikacji. Plusy to: można wziąć dzień wolny bez większego tłumaczenia się poco na co dlaczego, w rzadkich przypadkach są protesty jak np. koniec rozliczeń księgowych ale wiadomo że są to terminy newralgiczne i nieprzekraczalne. Są to dni niepłatne albo odbierane z nadgodzin. Niestety i ich dopadł kryzys i niestety firma także kłopoty finansowe i niestety tak jak u mnie zdarzyło się ze nie wypłacili mi wynagrodzenia, dopiero po upominaniu się i postawieniu niemalże sprawy na ostrzu noża w końcu wypłacili. Nie jest to firma z którą można się związać na lata pracy a jedynie traktować ich jako przejściówkę a następnego pracodawcę i wcześniejszych bardziej się doceni.

Eda
@były_pracownik

Szczera prawda. Miałam możliwość się o tym przekonać.

Franek

Masakra, masakra -tyle co mogę powiedzieć. Chyba dobre opinie o tej firmie co na tym portalu się znajdują, są napisane przez właścicieli. Zdecydowanie odradzam

oli

przeczytałam Wasze opinie z zainteresowaniem. Mówią już na początku jakie są warunki- więc potem nie można mieć żali.Trzeba się kochani cenić bo niedługo w e własnym kraju nie będziemy mieli za co chleba kupić !!! Nie każdy może pozwolić sobie na wolontariat (poniżej 1000, minus dojazd}z czegoś trzeba żyć i opłacać rachunki. Przy ich systemie to człowiek będzie wracał wypompowany więc nawet nie ma szans na dorobienie. Za co można wziąć się jak wyjdziesz o 18.00 z pracy? Od 8,00 żeby było jasne na zlecenie.Do tego dochodzą soboty. A gdzie czas na naukę, studia, rodzina, dzieci, wolny czas dla siebie, zrobienie czegoś w domu ..... resztę dopowiedzcie sami

Angel

Przyjmują stażystów- często opłaca się wysłać cv mimo, że nie ma oferty pracy w internecie. Staż płatny, a to rzadkość w dzisiejszych czasach.

Angel

Polecam ! Struktura organizacyjna firmy jest poukładana. Biuro utrzymało się na rynku ponad 15 lat- samo to świadczy już o wysokim poziomie, kwalifikacjach osób, które firmę tworzyły (daje się to odczuć we współpracy.) Rzadko można spotkać osoby, które tak dużo wiedzą, a przede wszystkim chcą się tą wiedzą dzielić. Jak wiadomo każdy ma lepsze i gorsze dni- stąd zapewne powyższe opinie o złym traktowaniu pracowników (trzeba wziąć tu pod uwagę, że nawet najłagodniejsze osoby potrafią być agresywne) Nawiązując do poprzednich wpisów- prawdą jest, że zasady pracy są z góry określone. Więc jeśli komuś nie pasuje już na początku zakres zajęć czy też godziny pracy to lepiej poszukać czegoś innego. Reasumując jedno jest pewne firma jest warta zainteresowania. Można nauczyć się wszystkiego z dziedziny księgowości od księgowania dokumentów aż do rocznych sprawozdań- niech każdy sam oceni we własnym zakresie czy warto pracować w tej firmie.

KlaudiaK

Trochę czasu tu spędziłam. Oceniam najlepiej ze wszystkich biur rachunkowych w jakich miałam okazję pracować

Maks

Absolutnie nie zgadzam się z poprzednimi wpisami. Pracuję już prawie rok i to co sobie cenie to ogromne doświadczenie, jakie tu zdobyłam. Jakbym miał jeszcze raz podejmować pracę to bez wahania wybrałabym Biurotax. Jak czegoś nie wiem - pracownicy z chęcią pomagają. A co do nadgodzin - kiedy zostajesz zatrudniony to warunki sa jasno postawione. Jak się godzisz na nie to nie masz prawa później na to narzekać. Jak chcesz pracować ponad 2k. to musisz się wykazać a nie wychodzić z założenia "czy się stoi, czy się leży, 2000zł się należy"

Mari

Ja tam pracowałam tam przeszło 2 lata temu i z początku moje odczucia były podobne, ale to co się tam nauczysz jest twoje na lata. Przeszłam przez 2 biura ra (usunięte przez administratora) nkowe i nigdzie nikt nie uczył, jedynie wymagał. Z perspektywy czasu oceniam pozytywnie.

monia

Nadgodziny obowiązkowe :), płace żałosne, soboty do roboty... jak ktoś chce pracować na zlecenie z pensją poniżej 2K i to z papierami na najniższą krajową to OK. Ja zrezygnowałam w przedbiegach.

można sie nauczyć ale w bardzo kiepskich warunkach, źle są traktowani pracownicy wiec raczej nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro-Tax - Raszyn

• Jak się pracuje w Biuro-Tax?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro-Tax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro-Tax
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • ul. Króla Kazimierza Wielkiego 25 lok. 7
    32-300 Raszyn