Opinie o Biuro-Tax w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro-Tax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro-Tax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro-Tax w Raszyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Biuro-Tax?

Jak jest z pakietem medycznym w Biuro-Tax? Można dołączyć rodzinę?

bluray Nowy wpis

Zapomnij. Nie ma czegoś takiego w tym miejscu pracy. Żadnego dodatku, żadnych pakietów. Null

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Biuro-Tax?

Rokitka

Nie ma żadnej pozytywnej atmosfery w biurze.

Dariusz
@Rokitka

Czemu tak sądzisz? W sensie, skąd ta zła atmosfera, kłócicie się między sobą, czy raczej chodzi o relacje z pracodawcą?

Rokitka
@Dariusz

Zapraszam a przekonasz sie na wlasnej skórze. Od wielu lat powielany jest temat złego traktowania ludzi, naprawde ciężko w to uwierzyć że atmosfera w tej firmie nie jest najprzyjemniejsza? Mało to osób opisało zle traktowanie przez właścicieli? Malo osób napisało ze tam jest (usunięte przez administratora) Czego nie jesteś w stanie zrozumieć? Wyklinanie w stronę pracownikow? Powiesz że to normalne? Ze zasłużyli? Rzucanie segregatorami? Palenie w obecności pracownika? Mieszanie go w prywatne sprawy? Brud w biurze? Tak, jak komuś nie pasowalo to się zwalniał a jak nie mógł - pracował tyle ile sie dało Proponuję poczytać te "pare" stron i sie zastanowić nad tym jaka jest atmosfera i nie zadawac beznadziejnych pytań. Ciągle powielają sie te same pytania i takie same odpowiedzi - że jest źle Ale nikt z tym nic nie robi

Nina Nowy wpis
@Rokitka

Podpisuję się pod tym komentarzem rękami i nogami, atmosfera w tej firmie jest okropna, obgadywanie, wieczne docinki ze strony starszej właścicielki, siedzenie na szpilkach, stres, gdy usłyszy się swoje imię to jest rzecz którą zapamiętam. Pracuje się 5 dni w tygodniu + 1 sobotę(bez dodatkowego wynagrodzenia za nadgodziny), a do tego gdy zrobisz sobie dosłownie 5 minut przerwy zaraz masz zadane pytanie czy nie masz co robić i dostajesz jakiekolwiek zadanie, nawet najbardziej bez sensu. Najlepiej pracować 8 godzin bez przerwy i zostawac po godzinach(zdarzało się to regularnie).

Iza

Przepracowałam w tej firmie parę miesięcy, niestety dalej podtrzymuje negatywne opinie. Stara dalej pali papierosy w pomieszczeniu, obgadywanie pracowników mimo siedzenia w tym samym pomieszczeniu to są sytuacje na porządku dziennym. Praca od poniedziałku do piątku i jedna sobota w miesiącu, ktora nie jest dodatkowa płatna! Bardzo często wychodzi się po godzinach pracy z powodu narzucania dodatkowej pracy tuż przed wyjściem. Atmosfera w ciągłym napięciu, niesympatyczna. Będąc osobą zatrudnioną bez doświadczenia wymaga się czegoś o czym bardzo często z racji właśnie tego braku doświadczenia nie ma się po prostu pojęcia( oczywiście wielkie pretensje, że się tego nie wie). Praca wygląda w ten sposób, że przy biurku siedzi się od 8 do 16 (bądź 17 w niektóre dni), tak naprawdę bez przerwy. Co według mnie jest oburzajace to różne wypłaty na tym samym stanowisku( i to różnica między 300-500zł)! Pracy w tym miejscu niestety bardzo nie polecam. Ostatni dzień w tej firmie był naprawdę pięknym dniem( mimo podniesienia ciśnienia przez starą właścicielkę na samo wyjście)

Nika
@Iza

Czyli w dalszym ciagu bez zmian. Ze tez oni nie widzą ze swoim zachowaniem stracili bardzo dużo dobrych pracowników.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biuro-Tax? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy firma Biuro-Tax kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Laura

Tego sie nie dowiemy. Kombinują i (usunięte przez administratora) Nawet na tym samym stanowisku są rożne płace, najczęściej marne. Zastanawiający jest fakt czemu zadna instytucja jeszcze nie zajeła sie kontrolą dogłębną tej firmy. To jest porwżające co tam sie dzieje od tylu lat!

Nika

Po przeczytaniu tych opini nasuwa się jedno pytanie? Jeżeli jest tak źle to czemu ludzie jeszcze tam pracują? Mam wrażenie, że te opinie piszą te osoby, które nie dały sobie rady z uwagi na wynagania jakie stawia się przyszłym księgowym. TO nie jest praca dla wszystkich. Ja wspominam pracę w tym biurze pozytywnie - było ciężko, ale dużo się nauczyła, wierzcie lub nie - nie wszędzie chcą uczyć pracowników wszystkiego. Powodzenia w poszukiwwaniu pracy :)

Julia
@Nika

Myślę, że jest tak jak ludzie piszą niestety. Pracowałam tam dwa tygodnie 7 lat temu mniej więcej. Pamietam kombinatorstwo, pamietam niemiła starą kobietę, pamietam nieprzyjemna atmosferę oraz jakaś biedna dziewczynę z małym dzieckiem, która była zawalona robota, wracała o dzikich godzinach i pracowała w soboty. Bardzo nieprzyjemne miejsce

Kazia

Tragiczne pracodawczynie, które nie szanują ludzi. Przydałaby się tam kompleksowa Kontrola. Kreatywna księgowość kwitnie. Wały na vacie. Najśmieszniejsza jest Pani starsza która każe do siebie mówic Kasia i nie rozumie że iqosa jara się na zewnątrz.

OnaiOn
@Kazia

Czyli od lat nic się nie zmienia. A tym kopciuchem (papierosem) smrodzi kazdemu w pomieszczeniu.

Walery
@OnaiOn

Prezes a komu przeszkadza :) mi nie a tobie ?

Lucky
@Walery

A skąd wiesz że prezes :>? A tak apropo, w miejscu pracy przy pracownikach sie nie pali, nawet takich papierosów ???? Dawno tam nie było inspekcji z kontrolą ????

Czy w Biuro-Tax zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pytanie 1

W owej firmie nie zaszły żadne zmiany. (usunięte przez administratora) 100%

Pytanie 1
@Pytanie 1

Serwis skutecznie usuwa nieprzychylne komentarze. Napisane bylo o mo*ing* Ale coż. Odpowiem jeszcze raz. W tej firmie od lat nie zmienia sie nic. Przydalaby sie panstwowa inspekcja pracy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Biuro-Tax?

Allegro

Nie uznają nikogo z zewnątrz, bo może im to zaszkodzić. Tam jest okropny przemiał pracowników i nie uznaja opiini zarówno o tym co się dzieje jak osob z zewnatrz które moglyby cokolwiek zmienić.

Czy Biuro-Tax organizuje staże dla studentów?

Retro

To biuro nie organizuje nic.

Jak się pracuje z ludźmi z Biuro-Tax?

Mila

Prosze dokładnie czytać komentarze a potem zadawać pytania. Z pracownikami bądź pracodawcą ponieważ jest róznica.

Mila

Praca jak praca, komu się nie podobało odchodził. Ale większość to pracownicy wieloletni.. Chyba to jednak o czymś świadczy.

Ole
@Mila

A skad taka informacja ze biuro posiada wieloletnich pracowników?

mila
@Ole

@Ole Bo sama pracowałam tam 5 lat.

Byly pracownik
@Mila

Wieloletnie,bo maja albo kredyty albo nie maja jan zeby odejsc bo sa zastraszane. Proba odejscia zawsze konczy sie podwyzka pod stolem a potem dowaleniem obowiazkow. Pracuja tam kilka lat ale stale szukaja pracy :) niech ktos sie doinformuje. A firma tu jeden wielki (usunięte przez administratora) Wlasciciele chamscy zbieraja kase na dotacjach niewiadomo na co i patrza tylko jak zabrac pracownikowi. Cos zle zrobisz oni musza za cos zaplacic np odsetki a ty masz potracane te odsetki z pensji,bo przeciez to twoja wina

Mikołaj
@mila

Pracując w firmie pięć lat zdążyłaś dobrze poznać warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Czy możesz napisać na jakim poziomie była wypłata i czy pracownik był objęty systemem premiowym? Liczę, że mi odpowiesz.

Były p.
@Mikołaj

Wypłata to najnizsza krajowa-reszta pod stołem. system premiowy- coś takiego nie istnieje. Za to obcinanie pensji z byle powodu owszem.

Czy Biuro-Tax praktykuje "luźne piątki"?

Nie ma opcji. Jak jest okres między 10-20 dniem miesiąca siedzisz w robocie do 18 czasem zmuszą Cie do siedzenia dłużej

Szkoda nerwów na tego starocia. Jest wiele ofert pracy a Biuro Tax to typowy (usunięte przez administratora). ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

Koku

Chyba to podstawowe pytanie - byłaś na jednym poziomie ze starszą właścicielką? Jeśli byłaś, to gratuluję samozaparcia, natomiast jeśli byłaś na innym poziomie budynku to moje zdziwienie jest nieco mniejsze bo przynajmniej nie słuchasz cały czas chamskich komentarzy, ciągłych uwag i poniżania. Zależy co kto lubi.

Jura

Polecam dla dla każdego kto chce zrobić staż. Pracuje się a nie kseruje dokumenty, jak to ma miejsce w innych biurach. Po stażu (płatnym) można zostać albo odejść.

Bob
@Jura

No i sprząta segregatory którymi rzuca pracodawca. Albo slucha jakim to nieudacznikiem jesteś.. Napewno dużo po tym można sie nauczyć.

Darek

Z pewnością nie każdy będzie zadowolony z pracy, więc zawsze można ją zmienić.

@Darek

Oczywiście, dlatego przez tyle lat jest taki przemiał pracowników. W dodatku same negatywne komentarze.

Wacław

@A Łatwo się oskarża tylko czy są podstawy ku temu? Firma jest ogólnie ok więc dziwna sytuacja!

Tak tak
@Wacław

Czy pisze Pan z perspektywy pracownika, czy klienta? Jeśli pracownika, to myślę, że takiego pytania w ogóle z Pana strony by nie było, bo to co się tam dzieje, to jest czysty mobbing. Natomiast jeśli pisze Pan z perspektywy klienta, to tak, może Pan twierdzić, że wszystko jest ok, chociaż szczerze mówiąc zależy kto Pana firmę prowadzi, jeśli kolejna stażystka bez doświadczenia, to niestety siłą rzeczy błędy są popełniane.

Olek
@Wacław

Ocho.. Kolejna osóbka broniąca cudownej posady w tej jakże zacnej firmie? Oczywiście że sa podstawy ku temu. Każdy pracownik obecny jak i były dobrze wie jak stresująca jest to praca. Mało tego żeby nie było tak kolorowo to o poszanowaniu Twej godności przez pracodawce można zapomnieć. Możesz pracować cieżko a i tak nie bedziesz doceniony. Ktoś by sobie pomyślał "wolne żarty" otóż nie! W tej firmie potrzebna jest kontrol inspekcji pracy i państwowa inspekcja sanitarna - w lato wszędzie chodza mrówki, jest brudno-sprzatać trzeba sobie we własnym zakresie bo sprzątaczka raz jest raz jej nie ma. Rzucanie segregatorami jest na porządku dziennym zarówno jak obelgi w strone pracownika. Nie polecam

vxw

Nie polecam, bardzo stresująca miejsce, za wszystko jest obwiniany pracownik choć nie ma doświadczenia i kompetencji. słabe warunki pracy i niskie wynagrodzenie.

Abba
@vxw

A wisienką na torcie jest to że mimo nie posiadasz doświadczenia w tej branży obiecują gruszki na wierzbie a dostajesz marne ochłapy..

Czy pracownicy w Biuro-Tax dogadują się między sobą?

Między sobą tak ale z szefostwem nie..

Abc

Pracownicy sie dogaduja ale szefostwo bardzo czesto niszczy dobra atmosfere w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro-Tax - Raszyn

• Jak się pracuje w Biuro-Tax?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro-Tax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro-Tax
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • ul. Króla Kazimierza Wielkiego 25 lok. 7
    32-300 Raszyn