Opinie o Biuro-Tax w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro-Tax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro-Tax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro-Tax w Raszyn

Aaa

Praca w tym "biurze" to istny cyrk i mobbing. Szanowny pracodawca w ogole nie szanuje pracowników. Wszystkie winy i błędy są zwalane na innych. Czesto można uslyszeć ze jest sie nikim bo nie ukonczyło sie odpowiedniej szkoły. Jeżeli nie wiecie od czego jest czerwony dlugopis to nie podsyłajcie Cv do tej firmy bo to strata czasu i nerwow. Ciagłe krzyki, przekleństwa w strone pracowników, Lista negatywów jest baaardzo długa. Płaca bardzo marna. Nie polecam pracy w takim miejscu

A

MOBBING 100% !

Możecie opisać świeżą sytuację biuro-tax? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

ZAUFANY

nic się nie zmieniło, z roku na rok coraz gorzej

Aneta

Pracujesz w biuro-tax? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

nie polecam- praca tragedia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biuro-Tax? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
WTD

Pracowałem tam i byłem światkiem mieszania pracowników w wykonywanie swoich prywatnych spraw dla właścicieli, pracownice są obwiniane za wszystko nawet za jakość wydrukowanego pisma, gdzie przyczyną jest kupowany tani tusz do drukarki przez właścicieli. Pani Kasia, do wszystkiego się doczepia, tylko patrzy by zaatakować. Wszystkim niestety odradzam to biuro psychicznie się tam nie wytrzyma na dłuższą metę.

@WTD

nie stać ich nadal na nową drukarkę, zacina się, nie drukuje połowy dokumentów. Traci sie czas na ogarnięcie drukarki a stara drze sie bo się nie wyrabiasz, masakra

Kazimira

Absolutnie nie polecam. Warunki uzgadniane przez telefon zupełnie inne niż na papierach, stażyści szkolą stażystów. Ogólnie widać że firma polega jedynie na jeleniach którzy zgodzą się pracować za grosze i wykorzystuje ludzi którzy chcą iść na staż bo większość pracowników to także stażyści. Rotacja pracowników duża, co mądrzejsi zaraz uciekają, właścicielka sama nie pomaga swojej sytuacji bo jest nieprzyjemna dla wszystkich a do tego niekompetentna, pracowników traktuje jak rzeczy. Nieroby spędzające 2/3 czasu na paleniu/rozmawianiu przez telefon są faworyzowani a młodsi są obwiniani za opóźnienia całego biura. Warunki pracy niedostateczne, biuro brudne, po podłodze chodzą mrówki.

@Kazimira

te mrówki to chyba nigdy stamtąd nie wyjdą,cały czas tam są

xxxxxx

Tyle negatywnych opini a szef startuje do rady powiatu więc taki człowiek ma reprezentowac gmine jak w własnej firmie nie umie uszanować praowników.

@xxxxxx

hahahaha, dno xD

ZAUFANY

Praca w tym biurze jest tragiczna. Nie poleciłabym najgorszemu wrogowi. Nadaje się tam tylko inspekcja pracy i wielka kara za (usunięte przez administratora)i przekręty z VAT-em i ZUS-em. (usunięte przez administratora) raczej nazwa (usunięte przez administratora) bardziej do niej pasuje. Poniża, wyzywa, wyśmiewa swoich pracowników, traktuje ich jak śmieci i nie darzy żadna wdzięcznością za jakiekolwiek czynności . Jeżeli wykonasz coś dobrze nawet nie dostaniesz pół słówka pochwały ale za to jak popełnisz nawet malutki błąd to dostaniesz reprymendę przy innych pracownikach ze jesteś (usunięte przez administratora)tp. Rzuca segregatorami i odzywa się jak do psów... W biurze ogólnie brud, nawet nie zmieniają gąbki do mycia naczyń w której się zbiera największy (usunięte przez administratora) sprzątaczka przychodzi kiedy chce i częściej pracownicy musza sprzątać biuro niż ona po prostu cięcie kosztów.. Ogólnie zdecydowanie nie polecam wyzysk w biały dzień robisz prace starasz się a podwyżki obiecują ale z miesiąca na miesiąc słyszysz ze w przyszłym miesiącu i dochodzi do tego ze wcale jej nie dostajesz..Jest tyle pracy na rynku, ze nie warto tracić czas na to dno. ????

Margot Grzejszczyk

Coś tam ksieguja.

@Margot Grzejszczyk

Czego konkretnie dotyczy Twój wpis? Zachęcam Ciebie do przybliżenia użytkownikom znanej przez Ciebie sytuacji z Biuro-Tax. Jeżeli pracujesz w firmie, to napisz, jak spełnia się ona w roli pracodawcy i czym wyróżnia się od pozostałych. Twoja wypowiedź może okazać się pomocna dla użytkowników obecnych na forum.

Tak tak

Czyżby przytoczone słowa Pani Kasi? :D

@Tak tak

Użytkownicy na forum mogą nie wiedzieć, czego konkretnie dotyczy Twój wpis. Zatem może zechcesz napisać opinię dotyczącą pracy w Biuro-Tax? Jak oceniasz stawiane przez firmę warunki zatrudnienia? Czy spełniają one Twoje oczekiwania?

Aneta

Na stronie BIUROTAX można znaleźć informację, że firma poszukuje również stażystów. Możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków przyjęcia na staż? Jak długo trwa i czy po tym okresie można liczyć na zatrudnienie na umowę? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ex pracownik

Pracowałam tam miesiąc. Obydwie Panie W. Traktują ludzi jak śmieci i robią z nich idiotów. Mało tego wszystko co złe jest zwalane na ciebie nawet jeśli winny jest własciciel. Oni muszą być czycści. Czas pracy- nalezy wypelniac kazda minute z calego przepracowanego dnia, jesli tego nie robic leca teksty " nie dostaniesz wynagrodzenia" " lezysz tylko i pachniesz". Praca na umowe zlecenie(wlasciwie na dwie umowy jedna z jednej firmy druga z drugiej np 900 zl:2=450 zl na kazdej umowie zeby mniejsze zusy i podatki byly) za grosze,drugie grosze pod stołem. Chcesz miec wiecej kasy na papierze niz do tej pory,jest to mozliwe ale oddajesz wlascicielom skladki zus. Godziny pracy po 10 godzin plus jedna sobota w miesiacu i mozna odebrac tylko 1 dzien a nie 8 za sobote plus dwoe godziny nadgodzin z kazdego dnia. Nie polecam tego biura. Klienci sa naciagani na podwyzki ze wzgledu ze czas pracy przywyzsza wartosc faktury. Ale przeciez wyjscia do wc trzeba rozpisac na jakiegos klienta... Omijajcie to biuro szerokim lukiem.

@Ex pracownik

Bardzo dobrze powiedziane, potwierdzam tak jak już wcześniej zdążyłam napisać. Jedna wielka porażka. Pójście tam do pracy to jak wpier*olenie się w (usunięte przez administratora)

Aneta

@Gośka, ale rozumiem, że Ty sama nie pracujesz w biuro-tax tak? Czy Twoja znajoma jest zadowolona ze współpracy z biuro-tax? @Maggie, a czy w biuro-tax w Raszynie nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? Polecasz starać się o pracę w tym miejscu osobom młodym, bez doświadczenia? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy! Każda z nich może być bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Maggie

Byłam na stażu, jest ciężko, bo dużo pracy, ale nigdzie się tak dużo nie nauczyłam. Warunki finansowe jasno określone, po stażu dostałam większe pieniądze. Teraz pracuję w innej firmie w księgowości i fakt zarabiam więcej, ale już nikt mnie nie uczy - jak to w korpo. Kurcze ludzie, nie ma nic za darmo.

Aneta

@Nick, czy sytuacje, o których piszesz faktycznie mają miejsce w biuro-tax w Raszynie? Może warto na ten temat po prostu porozmawiać w firmie? Szczera rozmowa naprawdę potrafi pomóc. Jakie zmiany według Ciebie powinny zajść w firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Czy ktoś jeszcze pracuje w biuro-tax i może powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Gośka
@Aneta

ciekawe, że wszystkie te opinie wygłaszają osoby, które tam już nie pracują...z tego co wiem, jest tam zespół , który od wielu lat jest w tej firmie, tylko stażyści się zmieniają....

Gośka
@Aneta

przecież nikt nikogo do pracy nie zmusza, nie podoba się to odchodzisz i tyle...moja znajoma ma tam księgowość od kilku lat i jakoś nie narzeka...

Idź popracuj tam a porozmawiamy.

Jacek

Gdyby było tak źle z pewnością forum wrzało by.

Jednym słowiem nie polecam.... Pracownicy traktowani jak śmiecie. Wyklinanie do osób pracujących tam i notoryczne darcie buzi. Nadgodziny obowiązkowe. Marne pieniądze wypłacane pracownikom mimo, że biuro ma dosyć spore zyski

Katarzyna

Mam zamiar aplikować do firmy ale zastanawia mnie fakt, że od dawna nikt nie pisze. Co słychać , podpowiedzcie czy aplikować?

Eda

Właśnie się dziś dowiedziałam, że na konto wpłynęło dużo mniejsze wynagrodzenie niż było w umowie o staż. W zeszłym miesiącu po terminie a tym razem za mało. Nie wiem co właściciele tej super profesjonalnej firmy jak to powiedziała super profesjonalna pani "młodsza stażem bo wiekiem nie" wyobrażają sobie ale od rozwiązywania takich przypadków są odpowiednie instytucje, które najwyraźniej wypadałoby odwiedzić. Lista minusów jest bardzo długa a i dowody są na to jak firma oszukuje ludzi. Praca po godzinach bez możliwości odbioru wszystkich nadgodzin, praca w soboty bez wynagrodzenia ani możliwości odbioru. Do rozmowy ze stażystami wysylani są pracownicy kadr. Po to żeby ostatecznie wmówić fałszywie że stażysta źle zrozumiał zasady pracy, bo właściciel firmy tego nie powiedział. Dużo można wymieniać o tym co tam się dzieje. Proponuję się głęboko zastanowić nad tym czy warto poświęcić czas ludziom, którzy innych traktują okrutnie. Myślę, że sami nie chcieliby być tak traktowani. Przestrzegam przed podejmowaniem pracy w tym miejscu.

Stażystka

Fatalne miejsce, pod przykrywka stażu wykorzystuje się ludzi za marne pieniądze. 900zł, dwie umowy, od dwóch różnych firm po 450 zł, nadgodziny, praca w soboty. W dodatku pracuje tam (nie wiem czy nadal) jakieś stare zrzędliwe babsko. Absolutnie nie polecam :) być może można się wiele nauczyć (jeżeli przychodzi się codziennie na minimum 8h i zostaje w soboty to akurat nie jest to takie trudne :D) ale w takich warunkach nie warto. Można iść gdzieś indziej gdzie pracownik będzie traktowany odpowiednio i odpowiednio wynqgrqdzany ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro-Tax - Raszyn

• Jak się pracuje w Biuro-Tax?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro-Tax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro-Tax
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • ul. Króla Kazimierza Wielkiego 25 lok. 7
    32-300 Raszyn