Opinie o Niania Pl (Burda Media Home Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Burda Media Home Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Burda Media Home Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burda Media Home Sp. z o.o. w Warszawa

Czytam te opinie i nie wierzę!!!! Większość jest nieobiektywna bazująca wyłącznie na niezadowoleniu z odnawialnej subksypcji, a nie samej stronie/usłudze znalezienia niani. Polacy nie czytają ze zrozumieniem i podają dane karty płatniczej bez żadnej refleksji nad tym, czy jest to jednorazowa płatność, czy subskrypcja?? Jak widać co niektórzy powinni dalej trzymać kasę w skarpetach, bo korzystanie z płatnosci internetowych ich przerasta. Sam zagapiłem się z anulowaniem subskrypcji u nich, ale mialem swiadomosc, ze zostala uruchomiona, bo przeczytałem informacje na stronie. Przedłużone konto wykorzystalismy na wydłuzenie poszukiwan niani. Nie przyszloby mi do glowy wylewać teraz jakichs frustracji publicznie za to, ze nie wylaczylem w pore subskrypcji.

Ola
@Michał

Witam. Może Pani mi pomoże jak można teraz zrezygnować z ich usług opieka seniora? Żeby nie pobierali już opłaty miesięcznie. Pozdrawiam Aleksandra Maciaszczyk

Administrator Nowy wpis

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Inżynier budownictwa. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Witam. mam ofertę dla Senior Programmatic Managera, która dodano jeszcze wczoraj. Generalnie to spełniam w większości wskazane warunki ale widzę ze nieco mi brakuje do tych 3 lat stażu z pracy na podobnym stanowisku. co teraz? myślicie ze i tak warto się zgłosić czy to nie ma sensu?

Hela Nowy wpis

Osobiście nie załapałam , że trzeba płacić. Nie mogę zrezygnować z subskrypcji, bo stanęło na tym , że nie wybrałam żadnej opcji, ani płatnej, ani bezpłatnej. Nie podałam danych karty. I teraz za każdym razem, jak wchodzę na portal, to mi się pokazuje, że muszę wybrać opcję. To jest (usunięte przez administratora) Nie można cofnąć strony, żeby móc zrezygnować Więc tak zostałam, w takim zawieszeniu. Nie polecam. Totalne (usunięte przez administratora)

Czy subskrybenci niani mogą zauważyć, że zasypują forum dla pracowników Burdy? Litości. Jest tu ktoś z redakcji party.pl? Ile zarabiają redaktorki i czy znajomość SEO jest niezbędna, aby w ogóle zechcieli rozmawiać? Nadrabiam doświadczeniem w innych redakcjach showbiz.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Burda Media Home Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik Budowy - Kierownik montażu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Uwaga na podpinanie pod Portal niania.pl karty! Zaraz po pobraniu kasy APELUJE O ODLACZANIE KARTY/ANULOWANIE SUBSKRYPCJI. Portal niania.pl jest super - można łatwo i przyjemnie znaleźć opiekunkę. natomiast płatności za dostęp do premium są bezwzględnym okradaniem korzystającego. Przez roztargnienie/niedopatrzenie można stracić środki przez automatyczne odnawianie. Szkoda że nie ma możliwości zapłacić jednorazowo za usługę - bez podpinania karty. Ze strony portalu jest to super dodatkowy zarobek dlatego na pewno nie zmienia tej ścieżki płatności. Ze strony gapowatych użytkowników koszt bijący niepotrzebnie po kieszeni. Zwykle matek małych dzieci . Ale wszystko zgodnie z regulaminem i prawem polskim. Gratuluję portalowi za sposób na dodatkowy zarobek.

Basia

Nie polecam niania.pl. na tem portalu zarobiona jest na pewno właścicielka. Obiecują zwrot pieniędzy jeśli nie znajdziesz tu pracy, ale umowa jest tak napisana ,że nie oddadzą ci pieniędzy. Jak wchodzisz do sklepu to kupujesz i płacisz.a u nich jak w KASYNIE płacisz i wychodzisz bez pracy ,pieniędzy. Aha i jeszcze pani właścicielka powie ci że to twoja wina że nie znalazłaś pracy ( bo za mało o sobie napisałaś) .Czyli nie ważne prawda czy nie piszcie jak najwięcej ,bo niania.pl tylko wtedy obiecuje zwrot pieniedzy .O ile nie znajdzie innego powodu żeby ci ich nie zwrócić.

@Basia

Nie zgadzam się. Wykupilam płatną usługę jako niania i w pierwszym miesiącu nie znalazłam pracy. Spelnilam wszystkie warunki i otrzymalam zwrot pieniedzy, które wplacilam. Myślę, że nie spelnilas tych warunków i dlatego nie otrzymalas zwrotu, więc twoja opinia jest nieprawdziwa. Przeciez tam bylo napisane co trzeba zrobic ze swoim profilem, aby otrzymać zwrot.

@Monika

To bym ja się teraz nie pomyliła, to możesz napisać o jakie warunki konkretnie chodzi? jeszcze w temat pracy się tak bardzo nie wgłębiałam ale zastanawiam się co z osoba, która spełniała wymogi ale niczego się nie znalazło. Można dalej próbować i ten zwrot dalej będzie gwarantowany?

Przy tym zapytaniu o pomoc w rezygnacji z usługi by nie ponieść dodatkowych kosztów zaciekawiło mnie to jak rezygnacja z pracy w tym przypadku wygląda? jest po prostu wypowiedzenie? Z jakim wyprzedzeniem się je składa? I czy podpisuje się tu w ogóle jakieś umowy lojalnościowe?

Marta K.
@Michał

Zgadzam się z twoją wypowiedzią. Ludzie nie czytają co kupują a później mają pretensje do wszystkich innych tylko nie do siebie.

Dorota
@Marta K.

Dlatego ja na takich stronach mam limit na płatności internetowe w razie czego, gdybym właśnie zapomniała anulować takich rzeczy :D Wtedy mam tylko odmowę. A jak chcę coś zapłacić to zwiększam limit na chwilę. Probowaliście tak?

Hanna
@Michał

Nie wiem jak nie można zauważyć płatności, ludzie nie znają Spotify czy Netflix? Każdy ma wiele subskrybuj i sam decyduje kiedy je wyłączyć. A serwis pomógł mi znaleźć opiekę

konrad
@Michał

ile Ci płacą za trolowanie na rzecz tej firmy? Wszędzie gdzie pojawiają się wpisy o ich nieuczciwych praktykach, pojawiają się również odpowiedzi troli - o treści zbliżonej do Twojej

@konrad

Dlaczego od razu uznałeś to za trollowanie? Raczej ma po prostu swoje zdanie i dość impulsywnie je wyraża... Czemu się z nim nie zgadzasz?

Bartek
@Michał

Zgadzam się w całości. W końcu jakaś trzeźwa opinia o tym jacy jesteśmy. wszędzie ta roszczeniowość tylko

Maja.R
@Michał

Mam identyczne spojżenie na tą sprawe.

Ola

Larysa

To szukają kogoś do programowania czy nie? jedna pani wcześniej już do tego nawiązała ale jak widać bez odzewu. Zastanawiam się jak to wygląda od strony jakiegoś helpdesku? Mam doświadczenie w obsłudze, ale w tym przypadku jakie jeszcze szkolenia mogą być oferowane? Jaki jest rozwój?

UWAGA Pilnuj swoich pieniędzy !!! Portal niania.pl wyłudza bezprawnie pieniądze pobierając comiesięczną opłatę za usługę mimo wyboru pakietu z 1-razową płatnością. (usunięte przez administratora)!!! Potwierdzone u kilku użytkowników.

Andzia

Proszę państwa, to profil dla pracowników wydawnictwa B., nie dla niań i rodziców, którzy zetknęli się za pośrednictwem jednego z portali z portfolio B. :)) Myślałam, że się tutaj dowiem, czy nie szukają programistów, a jak tak, to jakie pieniądze dają (bo nie mają zwyczaju podawania widełek, jak już coś). A tutaj takie coś XD Zajrzy tutaj choć jeden autentyczny pracownik B.?

Ojciec

Nie polecam, zapłaciłem ponad sto złotych za miesiac i po kilku dniach moje konto zostało zablokowane z niewiadomych względów, nawet mnie nie informując o tym.

Moja opinia zdecydowanie negatywna! Opcja subskrypcji jest dla mnie niezrozumiała jako klienta...Poszukując niani i dając ogłoszenie powinienem móc opłacić ogłoszenie premium na okres 30 dni. Czyli płacimy za ogłoszenie! Opcja darmowego ogłoszenia nic praktycznie nam nie daje, bo nie możemy napisać wiadomości do niani, nie widać powiadomień itp. W mojej okolicy były nianie, które średnio ostatnią aktywność miały rok temu, więc zdecydowałem się na opcję premium, aby móc napisać wiadomość do wybranych kandydatek. Odpisała tylko jedna Pani, z która nie podjęliśmy współpracy. O subskrypcji zapomniałem, ogłoszenie wygasło po miesiącu, a muszę zapłacić za 3. Opcja subskrypcji jest dobra, ale dla kont niań, które opłacają subskrypcję za ich ogłoszenie o pracę. Niby zasady jasne, ale z tendencją naciągania i liczenie na to, że zapomnimy o kilku miesiącach. W mojej opinii opcja subskrypcji naciągana.

Ada

Niania.pl to portal w stosunku do którego mam ambiwalentny stosunek. Korzystając z serwisu jako Rodzic można znaleźć konkretne ogłoszenia, osoby zdecydowane, które wiedza co to znaczy praca z dziećmi. W drugą stronę portal również działa bardzo dobrze i szukając pracy jako niania kilka razy trafiłam a super Rodziny oraz znalazłam przez portal klientów otwierając punkt Dziennej Opieki. Mam jednak sporo zarzutów co do technicznego działania portalu, w którym za subskrypcje płaci się nie małe pieniądze. Przede wszystkim nie rozumiem różnicy pomiędzy kontem firmowym a indywidualnym. Po dodaniu ostatniego ogłoszenia portal automatycznie przerzucił mnie na konto firmowe, z czym się zgodziłam, bo poszukuje współpracowników do projektu związanego z dzienna Opieką. Jednak dodawanie ogłoszenia z teoretycznie firmowego profilu nie różni się niczym, bo nadal dodaje ogłoszenie z pozycji rodzica. Nie rozumiem zatem dlaczego subskrypcja jest dwa razy droższa, a nie daje żadnych dodatkowych możliwości dla firm. No i chyba najwieksza wada, redagowanie, a w Zasanie brak możliwości redagowania tekstu dodawanego ogłoszenia. Szczerze powiedziawszy jest to nie do zniesienia. Nie da się między innymi zrobić odstępów między akapitami tekstu, co sprawia że ogłoszenie jest zlane i mniej czytelne. Dodatkowo kiedy mamy już gotową treść i chcemy dodać tekst w jego połowie jesteśmy przerzucani po każdej literze na koniec tekstu. No i korzystam z portalu niania.pl ponieważ zrzesza rodziców i nianie, jednak cena jest zupełnie nieadekwatna do usług jakie oferują. Mam taka myśl, że bazują na poczuciu, że są jedynym takim "branżowym" portalem, oczekują pieniędzy za subskrypcje dając od siebie absolutne minimum. Szkoda.

Bogusia

Ja ogólnie jestem zadowolona z serwisu. Jest dużo ofert i mozna wybrać coś dla siebie.

N

Szukanie pracy i jeszcze płacenie za nią a i tak nie wiesz na kogo trafisz .

Franciszek
@N

To musisz płacić za pośrednictwo czy korzystanie z portalu? Firma nie pobiera prowizji od osoby która cię zatrudni tylko od ciebie?

Słuchacie,nie polecam portal NianiaPl. dlatego że pod czas z jego korzystania zdarzyło się trafić na rodzica, który na pierwszym spotkaniu nawet nie otworzył drzwi! Natychmiast napisał że jest zajęty. Na co ja napisałam że trzeba myśleć głowa i docenić czas innego człowieka. ,A to rodzic poskarżył się na mnie i moją ankieta była zabłokowana przez administratora portalu. ;) A pieniądze pobrane. Widocznie kto chce może zadzwonić i powiedziec że jesteś (usunięte przez administratora) i na portalu w to uwieza. Nie polecam!

@Anna

pytanie tylko czy dosłownie w ten sposób ubrałaś to w słowa? Ciekawa jestem czy faktycznie jakaś z zasad umieszczonych w ich regulaminie została złamana, że nastąpiła tego typu reakcja. Wyjaśnień dalszych z firmą już nie prowadziłaś?

@Jolanta

Prowadzę oczywiście.

@Anna

Nie zrozumiałam chyba, co prowadzisz? udało się już wszystko odblokować do dziś? jak szybko za tego typu obsługę tu się zabierają? tu jeden admin jest czy więcej osób tego pilnuje?

W końcu chcę dodać że takiego "wsparcia" dla mnie jak dla Ukrainki nie oczekiwałam.

Niania76

Jestem na niania pl od 2015 roku. To już moja 4 praca z tego portalu, którą właśnie znalazłam :)

Ola Z.

Ogólnie rzecz biorąc jest to dobry portal. Można tu znaleźć prace. Dostałam kilka ciekawych propozycji od rodziców.

Zostaw merytoryczną opinię o Burda Media Home Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Burda Media Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Burda Media Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Burda Media Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Burda Media Home Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa
  • NIP: 7010135745 REGON: 141504850 KRS: 0000312005

Burda Media Home Sp. z o.o.