Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

Jak najbardziej,kiedy?

były
@ph

Ja już.

a gdzie tablety?

jak zwykle obiecanki cacanki, pewnie i tak nikt się nie ekscytuje tabletami, ale jak zwykle coś poszło nie tak sprzęt miał być w lipcu tak zapowiadali bodajże w marcu / kwietniu a teraz to już mamy chyba sierpień - wiec jeszcze 11 miesięcy i możne wymienią Wszystkim mikroskopijne motorole na większe tablety. Jak my byśmy tak realizowali zadania - jak centrala robi coś dla pracowników- zamiast w lipcu to w sierpniu to ta firma już dawno by padła. A tak na marginesie kiedy ostatnio była płacona grusza??? nie ma z czego wypłacić.... to zastanawiające czyżby firma tak cienko przędła - no to czas się ewakuować... no chyba że tak pazerna jest firma i po prostu nie płaci

gruszeczek
@a gdzie tablety?

odnośnie gruszki to jak dobrze pamietam w 2012 lub w 2013 roku firma wyslala meila ze wzasy pod grusza zostaja zawieszone na lata 2013-2014... takze zorientujcie sie wczesniej ... i pozniej piszcie ... kiedy firemka pada??

fan

Janka jak czytasz wroc blagamy

lekarz

Sluchajcie podobno w kupie sila! Chodzcie sie zbierzemy i pójdziemy wszyscy na zwolnienie lekarsie tak na wstępie na jeden miesiąc moze to da tym inwalidom z bialego domku cos do myślenia!!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
jest super

dość krytyki! jak możecie tak podle piać o waszej żywicielce, matce, karmicielce... wszystko co robi zarząd zasługuje na najwyższe uznanie przecież to jakiś majstersztyk. Tyle tylko, że chodzi o zlikwidowanie Polskiego Tytoniu a nie jego rozwój. Ale jeśli taki jest cel to linia działania jest słuszna. Szanowni ciężko pracujący Pracownicy szukajcie sobie innej pracy. Polski Tytoń umiera w czym wybitnie wspiera nas zarząd i świta prezesa. O co tu chodzi Dyrektorzy siedzą pod miotła jak mysz nikt już nie komentuje tego co robi radom - choć to doprowadza do ruiny. Coraz częściej dzięki trenerowi likwidujemy klientów którzy mieli same terminale i nie płacili przelewami - szkoda jeździć po samą kasę. Nie pozostaje nic innego jak zachęcić Was wszystkich do sumiennego wykonania planów na nowego cześka ssl /aż 100 brutto jeśli wykona zakład, jeśli znajdziesz klienta i jeśli sprzedasz za odpowiednią kwotę alkoholu. - w przyszłym miesiącu aby dostać coś za zadanie będziemy musieli do tego dopłacić;-) ja nie sprzedaje juz bo z tego oprócz pracy nic już nie ma

ph

To napewno w Krakowie.....

Lajkonik
@ph

Jak Prezes rozpoczął pracę dla nieistniejącej już fabryki papierosów pod Myślenicami, to był początek końca .... . To prawda - tabelki, i praktycznie nikt nie widział gościa ( w zakładzie bywał ca. 2 dni w tygodniu ). Podobno to człowiek "koników" spod dawnego Pewex-u ( czyli L..ów ). Miły i zasadniczy. A za nim podązała cała zgraja "przybocznych" ( np. Waldemar zwany "Kukułką" itp. ). Dobrego to nic nie będzie. Poczekajcie to zobaczycie ....

poznań

Mało profesjonalne podejście P.dyrektora zs. w jednym z większych miast ..... PH po zebraniu o godz 17 wracali do domu autobusami ....pociągami bez wcześniejszego uprzedzenia ze auta zostają na firmie... Czy to Mobbing ? Czy państwo w państwie??

m
@poznań

a czemu auta mialy zostac w firmie?

były

I do zamknięcia (usunięte przez administratora).Hehehe

a od sierpnia wszystkie zamówienia poniżej 800 netto obciążone będą dodatkową kwotą 10 zl.... powodzenia w szukaniu nowych klientów ...w dobie gdy konkurencja wozi po pół pakietu my wprowadzamy minimum 800 zł netto a oni już zacierają rączki

soft poległ???

czyżby w ostatni dzień miesiąca komuś zrobiło się ciepło pod 4 literami, że wydzwania z radomia do zakładów i prosi pomóżcie wyrobić target softa... co za pech, czyżby za tak gigantyczną kasę przedstawiciele byli za mało zmotywowani /przecież to aż 70 zł brutto!!!/ Powiem więcej wielu z nas już dla zasady nie będzie robić targetów od koncernów. A jak my się zwolnimy, albo zostaniemy zwolnieni to już nie wystarczy podstawa 1900 brutto dla nowego przedstawiciela ale 2500 to jest minimum które dziś trzeba dać. Tak więc m.in. brak podwyżek odbijać się będzie coraz gorszymi wynikami... Pazerność pani Basiu nie popłaca Czekamy na nowe wyzwania i nowe stawki za zadania w sierpniu

w samym centrum polski

gdzie tak robią

s

u nas wypisuja alkohol na pewnego ph i niedlugo bedzie najlepszy w calej polsce a nie sprzedal nawet butelki masakra.

sss
@s

moze z imienia

jj
@sss

Zycie to wielka niewiadoma. Wczoraj Przyjaciele, dzisiaj... Jak jesteś na świeczniku- to udają, że Cię szanują, ba...może nawet kochają.. Jak czytam,.. Janka wróć.. to pytam, KTO ..prosi //

MARIAN

ZAPRASZAM DO WROCŁAWIA

@MARIAN

zapraszamy do wa-wy

do Mariana
@MARIAN

a po co zapraszać jest do czego ??

s

mafia panie prezesie jest w tej firmie przez dwa lata pan tego nie widzi za duzo w tabelki pan patrzy to nie uzdrowi tej firmy

zapraszamy do olsztya

zapraszam do Krakowa

przyjedz zobaczysz

s

zapraszam do lodzi takiego czegos napewno nie widzieliscie

d
@s

a co sie dzieje

ph

bardzo madrze napisane. Racja ja tez mam w d.... te zadania za marne grosze....

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń