Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Adonis

Ciekawe czy Pan kierownik działu kabli zgidnie ze swoją obietnicą bendzie dawał na piśmie do pracowników również uzasadnienia co do braku premi ,Panie kierowniku nareszcie pracownicy się wzieli za takich niekompetentnych ludzi na stanowiskach jak Pana osoba

Tokarz CNC

Witam, myślę nad aplikacją na stanowisko Tokarza CNC w dziale narzędziowni, oczywiście posiadam kilkuletnie doświadczenie, moje pytanie to czy warto podejmować pracę na ww. stanowisku w tej firmie czy lepiej se odpuścić? Jak z zarobkami? Idzie dostać 4/4.5 na rękę bez nadgodzin?

Abcd

Witam! Czy orientuje się ktoś jaki jest czas oczekiwania na rozpatrzenie kandydatury?

Ala

Czy ktoś orientuje się ile jest płatny staż w biurze, w ramach letnich stażów?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Zainteresowana

Jaką stawkę godzinową brutto ma teraz pracownik produkcji?

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Tarnobrzegu. Jak atmosfera, na jakie wynagrodzenie mozna liczyć. Pozdrawiam

Niki
@Marta

Witam Nie polecam pracy w tej firmie. Liczy się tylko donoszenie i układy z liderkami. Kto ma układy ma lżejsze zlecenia i się nie narobi. Jeśli pokażesz że potrafisz to masz przewalone. Dostajesz najgorsze zlecenia. Jak za tą pracę kasa marna. Jeśli zarobisz ok 2700 to będzie dobrze. Na premię nie ma co liczyć, nie wyrabiamy dziwnym trafem.

Miki
@Marta

Omijać szerokim łukiem. Wynagrodzenie marne 2600-2700 jak wyciagniesz bedzie dobrze za prace na 3 zmiany i w akordzie normy bardzo wysokie . Premi od roku prawie wcale nie ma. Nie polecam.

Sylwia
@Miki

Ale to są kwoty netto mam nadzieję?:) Jakie w ogóle są godziny zmian?

@Sylwia

6-14 14-22 22-6

Miki
@Sylwia

Tak to są netto kwoty. Ale na trzy zmiany żeby tyle zarobić to są kpiny. Wszystko poszło do góry a wyplaty poleciały w dół i to z 1000zł 6-14 . 14-22. 22-6 nocki zaczyna sie w niedzielę.

Lotte
@Miki

Ciągle ktoś tu narzeka na wynagrodzenia ale to chyba tylko montaż? Mam wielu znajomych w pxcw i wiem że na wtryskowymi, narzędziowni i ślusarni biorą po 5k PLN na rękę.

Tylko...
@Lotte

Tylko montaż? To zapraszam na ten montaż! Gwarantuje,że po 8h wyjdziesz przeorany,jak koń po westernie! Dodatkowo zrównali nas stawką z nowymi pracownikami. I uprzedze już Twoja kolejna wypowiedź... Nie każdy w tej firmie może rozwinąć skrzydła, jak to jest gwarantowane,a raczej rozwinięcie skrzydeł jest tu dla nielicznych...

Pawl

Hej, ile podstawy na magazynie?

Szuler

To masakra... szacunek dla innnej osoby to.. nie ma tam takiego czegoś. Pani Kamila B. to napewno ma jakies kompleksy albo była gnębiona w jako dziecko ponieważ swoje emocje wyładowuje na innych

Pracownik 4 hala

Kobiety z czwórki czy naprawdę nie przeszkadza wam ten brak konfortu z korzystania z toalety? Ciągle kolejki podczas przerwy, odór przy każdym otwarciu drzwi i panujący w środku, a najgorsze brak higieny i świadomości czym to wszystko grozi dla nas! Awaria 2-3 tydzień (jedna kabina nieczynna) w toalecie przy stołówce czyli głównej, a od tygodnia nikt nie sprząta w tej łazience! Podłoga czarna, a z kosza prawie wypada. Te podpaski i tampony to żyją już własnym życiem, co najgorsze tam się już takie życie rozwinęło i to wszystko tam jest na klapie, klamkach wszędzie ! A my to dotykamy, roznosimy, wiecie czym możemy się zarazić? To jest niebezpieczne ! Zadbajmy o siebie i niech ktoś to gdzieś zgłosi żeby ktoś w końcu zrobił tam porządek.

@Pracownik 4 hala

Jaki Prezes firmy taka toaleta.

Wkurwiony

Brawo Poznański!! Ile bierzesz Ukrainy do siebie?? Polakom nic nie potraficie pomóc a tu proszę dla nich nawet konta... Masakra

@Wkurwiony

To nie jest żadna pomoc to jest wykorzystanie taniej siły roboczej ,za te kase co oni dostają żaden Polski pracownik nie da rady bez pomocy wyrzyć ,a Ukraincy tak mają takie u nas przywileje że ujadą bez problemu,my możemy od Pana Poznańskiego dostać tylko podwyżki norm i obniżenie pensji do najniższyej krajowej

@Wkurwiony

W sensie jakie konta

Agawajki
@Adonis

Zgadzam się

@Agawajki

Jest szansa, że Ukraińcy mogą innych stąd wygryźć czy to nierealny scenariusz?

Mango
@Anna

Nierealny. Pozdrawiam

rutacja do ssc

Uwaga na rekrutację do ssc, są prowadzone po to żeby wyłudzić informacje o technologiach stosowanych w poprzednich pracach miejscach pracy i wiedzy na temat tego jak zrobić ulepszenia. Zenada

Rutacja spacja
@rutacja do ssc

Jak w tej firmie ostatnio się bierze na wyższe stanowiska ludzi po koleżeńsku i bez doświadczenia lub wiedzy chociaż podstawowej to nie dziw się,że robią później rekrutację i próbują wyciągnąć informacje. Później chodzi taki jeden z drugim i udaje,że jest mądrzejszy od własnej głupoty... Śmiech na sali co się wyprawia w tej firmie! Ale przynajmniej na produkcji jest kabaret z takimi " Mądrzejszymi", jest o czym opowiadać i się śmiać...

Izabela
@Rutacja spacja

To co się takiego dzieje na produkcji? Opowiesz coś? :D

jak wygląda praca w dziale finansowym? jak z zarobkami, czasem pracy i atmosfera? o co pytają się przy rekrutacji?

Weekend

Dlaczego nie otwieracie aplikacji dostarczonych na ogłoszenia z pracuj? Wiszą tygodniami jako dostarczone a nie otwarte. A podobno tylu ludzi potrzebujecie do pracy. I budowa nowej hali ma ruszyć. Nie rozumiem.

Ta firma to jakaś totalna porażka. Bądźmy szczerzy ale zarobki nie są większe niż większość firm wokół, może na tych lepszych stanowiskach tak ale zwykły pracownik produkcji ma tyle samo co w sklepie na kasie. Premii nie ma wcale albo śmieszne kilka %. Bez nadgodzin to wypłaty nie ma. Wszystko wszystkim ale taka wypłata za to co trzeba tu znosić? Mobinng to chyba na każdym dziale i warsztacie, jedni muszą (usunięte przez administratora) a drudzy mają gdzieś czy się wyrobią inni jak tylko są wyrobieni ściemniają, a każdy premie ma taką samą. Jeszcze teraz przyjdzie nowa osoba, premie zaniża a stawkę na start dostaje taką samą? Gdzie tu jakąś sprawiedliwość?! Ta firma to porażka totalna! Niech Ci młodzi ludzie po szkole nie popełniają tego błędu i niech tu nie przychodzą bo szkoda swoich nerwów! Ja swoim dzieciom na pewno nie pozwolę tu pracować!

Dali podwyżkę tak zwana inflacyjną i myślą,że ludzie są .... Takie podwyżki już dawno powinniśmy dostawać,a nie po 2400-2700 miesięcznie na trzy zmiany zarabiać, chociaż teraz nie będzie wcale większych wypłat,bo znowu zaczęli czasy ucinać na artykułach+ progi podnosić,więc firma jak zwykle wyjdzie na swoim razy 10 lub lepiej... Reszta bez komentarza!

Jak się dobrze nad tym zastanowić to wcale nie mamy takich dużych podwyżek i prawdopodobnie to tu nawet nie chodzi o inflacje. Można powiedzieć,że praktycznie znowu tej podwyżki nie mamy. Zostawiam resztę do przemyślenia tym,którzy wiedzą co się dzieje w naszym polskim kraju z podatkiem, polskim ładem itd...

xyz

kobiety na ICC porażka, jeden wielki mobling wobec młodszych osób, brak szacunku i zrozumienia w kwestii nie wyrabiania normy, każdy potrzebuje czasu na przyuczenie, jeden wymaga więcej drugi mniej. TRAGEDIA I ŻENADA

Iwona
@xyz

to gdzie najlepiej trafić żeby w miarę spokojnie sobie pracować? :(

@xyz

No skoro nigdzie tego nie zglaszają to sami sie godzą na to.My bylysmy w ZZ i sprawa została rozwiązana.Nie bojcie się trzeba brać sprawy w swoje ręce i eliminować takich ludzi.

@xyz

A który warsztat i jaka zmiana? Bo zmiana ma tutaj też ogromne znaczenie...

Lilo
@Iwona

Do innej firmy, tylko nie Phoenix jak chcesz sobie spokojnie pracować, tu jest tylko chamstwo, obgadywanie i (usunięte przez administratora)

robol
@Iwona

Tylko nie na logistykę a zwłaszcza na zmianę znanego w tej firmie śpiewaka. Chyba że lubisz lizusostwo to dobrze trafisz. Ma paru takich i oni mają super. reszta musi (usunięte przez administratora) za lizusów i robić swoją robotę.

Milec

Kot jest liderem na dzile Metali?

Ifc

Temat urlopy ifc!! Zero komunikacji a przydzielanie urlopu według kwalifikacji to już nie będę komentować...

Nowaaaaxdd
@Ifc

I jak zadowoloni z wylosowanych urlopów? Zastanawia mnie to, jak w koszyczku powinny być różne terminy a są sytuację gdzie kilka osób z tego samego koszyczka ma ten sam termin..

Woman
@Nowaaaaxdd

Z tymi urlopami w tej firmie to jest jakiś dramat. Wieczny problem. Najgorzej,jak musisz ustąpic miejsca parą,bo oni muszą iść razem,ale ja nie muszę razem z rodziną mieć urlopu... Jak dla mnie problem do rozwiazania w sposób taki,że jeden termin firma zamyka produkcję i wszyscy mają równo i kłótni też nie ma...

Michał inżynier

Witam, aplikuję na stanowisko inżyniera sprzedaży i słyszałem, że można tutaj wyciągnąć niezłą kasę 14000 zł brutto w podstawie, to się zgadza ?

@Michał inżynier

Oj.Tu produkcja się udziela zazwyczaj. Za wysokie progi dla nas.Prawie naszych 5 pensji.???? Ale może ktoś odpowie.Sama jestem ciekawa.

Pytający

Wróble na mieście ćwierkają ,że ludzie z Phoenix uciekają ? Już jest taka tragedia na Phoenix, że firma stanie w wyniku braku rąk do pracy ? Co się z nią dzieje , czyżby początek końca ?

@Pytający

Sama Ukraina zostanie i Ci co dobrze grają z liderami i kierownikami, chociaż Ukraina też się zwalnia. Zatrudniają znowu nowych bez namysłu i myślą,że zostaną i będą robić za te pieniądze,większość po okresie próbnym sama odchodzi i wraca do siebie... Zrobił się (usunięte przez administratora) w tej firmie i nic więcej... Tania siła robocza to tylko w Phoenix!

xz
@Pytający

Nic dziwnego ze się zwalniają jak mobbing i liderzy z problemami psychicznymi, zwłaszcza jedna a już kolejni się przed nią zwalniają

????????????
@xz

Tzn którą?

Nowaaa
@xz

Też się dowiem o jaką liderkę chodzi?

asasasas
@????????????

tej której nazwiska nie można wypowiadać, niczym voldemort

Zibi
@Pytający

O tym samym pisałem rok temu! Z czasem będzie musiała zamknąć jedną z hal i utrzymać bierzącą produkcję a nie myśleć o rozwoju!

@Pytający

Ukraina wali drzwiami i oknami do firmy Pan Prezesowy obiecał im cuda to raczej rąk do pracy nie zabraknie ,tylko normy podniosą żeby Polscy pracownicy jeszcze mniej zarabiali

Jurjam

Kto jest liderem na dziale Stanzen i na Dziale Metali ?

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 24 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 167 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska