MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Wiśnia

Czym zajmuje się pomocnik mleczarski?

@Wiśnia

pracuje na produkcji po prostu i przy pakowaniu produktów

Wiśnia
@odp

Aa, czyli nic specjalnego, ot produkcja. Dziękuję

@Wiśnia

no w zasadzie to tak, tylko tak sie nazywa po prostu ale czynności wykonuje podstawowe produkcyjne

Aleksander
@odp

Ile można zarobić na takim stanowisku? Czy w przypadku awansu jest spora różnica w wypłacie? Wiesz co się dzieje w firmie więc na pewno możesz mi coś powiedzieć na ten temat.

jak wygląda proces rekrutacji

@pyt

Zależy, z reguły dość sprawnie

@pyt

Najlepiej to w ogóle powiedz o jakie stanowisko Ci w ogole chodzi? W jakim oddziale? Podjerzewam, że w każdym może się to trochę różnić...

@Remik

interesuje mnie stanowisko automatyka. to juz bardziej specjalistyczne stanowisko dlatego moze rekrutacja bedzie inna nie wiem

@Remik

podpowiesz cos???

@pyt

Niestety nie, bo nie miałem nic do czynienia z tym stanowiskiem

Onyks
@pyt

no teraz to i tak nie ma takiej oferty pracy więc nie wiem skąd to pytanie

Onyks
@pyt

ale rekrutacja raczej zazwyczaj wygląda tak samo . z tą może różnicą że będą bardziej pytać o doświadczenie i Twoje umiejetnosci

Hubert

Widzę, że firma rozwija się nawet w kierunku internetowym aktualnie, co jest w sumie świetnym krokiem w obecnych czasach i bardzo to popieram. Sam skorzystałem już z internetowego zakupu chociażby z czystej ciekawości jak to działa. Chętnie bym się załapał do pracy przy takiej sprzedaży, myślicie że jest na co liczyć?

Keyzo
@Hubert

ciężko stwierdzić.. skoro już ruszyli z tą stroną to musieli sie tez do tego wczesniej przygotowywac wiec logicznie musieli już mieć ludzi. czy będą potrzebowali wiecej? byc moze ale no ja nie jestem w stanie ci odpowiedzieć

Zozol
@Keyzo

Dokładnie, to co mówi Keyzo ma 100% sensu. Obawiam się więc Hubert, że już po ptokach.

Hubert
@Zozol

Cóż. Dzięki. Będę się rozglądał niezobowiązująco, może prędzej czy później ktoś z ekipy się wykruszy i może uda się wskoczyć na to miejsce.

@Keyzo

To pewnie zależy też od tego jak bardzo się rozhula ta strona bo na razie to są początki , na efekty trzeba chwilę poczekać

Gloria

Patrząc na zasięgi mlekovity i popularność, to sądzę że się rozhula

Mike

Również chętnie się dowiem czegoś więcej na temat atmosfery i zarobków

Jerry
@Mike

Podpinam się pod pytanie

rupert
@Mike

Większość osób nie narzeka ani na jedno ani na drugie

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

kierowca

O której zaczynają pracę kierowcy? Chce zgłosić się na oferte kierowcy KAT. CE do głównego oddziału mlekovity

nikifor
@kierowca

Nie było info w ogłoszeniu?

@nikifor

ja nie znalazłem oferty na kierowcę więc albo już znaleźli albo nie wiem co. była na magazyniera, elektromechanika, operatora i ph między innymi jakby ktoś się chciał tym zainteresować

kierowca
@nikifor

Niestety nie, stąd moje pytanie

?
@Tron

a operatora czego????

@?

a sprawdź sobie, to nie jest tak, że ja to pamiętam wszystko przecież

@?

operatora wózka widłowego i operatora maszyn i urządzeń

Inny
@Tron

Sory podebrałem nicka :) nie umyślnie, tylko jakoś tak mi się napisało patrząc na Twój a chciałem odpisać

Kazek

Czy stanowisko maślarza jest również przy linii produkcyjnej czy pracuje on w jakimś innym miejscu?

@Kazek

pracuje on normalnie przy linii nabiałowej

@odp

A co on tam dokładnie robi? W sensie jak przebiega jego dzień

@odp

Przepraszam jesli moje pytania nie są zbyt błyskotliwe ale nie znam sie na temacie i nie wiem czy sie tam nadaje po prostu

@Kazek

no obsługuje maszyny na linii, czyści te linie, on jest też odpowiedzialny za stan techniczny maszyn na których pracuje no i do tego dokumentacja to wiadomo

@odp

I z tego co mi wiadomo to doświadczenie nie jest wymagane bo ja go własnie dokładnie takiego nie mam ale z opisu wydaje mi sie ze sobie poradzę z tymi czynnościami jak najbardziej

Pioter

Jak jest z czasem wolnym w miesiacu ? Czy to prawda ze tylko 1 niedziela wolna ?

Były

pracowałem w mlekovicie kawał czasu, solidna firma.

obecny
@Były

to z całą pewnością prawda również się pod tym podpisuje i chyba nie ma potrzeby nic wiecej dodawać

Mlekovita to bardzo dobra firma która przez swój aktualny duży rozwój oferuje stabilną pracę. Tutaj można być pewnym że nic się nie wydarzy niezależnie od tego jak się potoczy cała sytuacja w kraju. Więc jeśli są oferty to polecam wam aplikować

Olek

najpierw muszą być oferty, a uświadczyć jakąś do głównego oddziału to jak umówić się na wizytę z prezydentem, no ciężkawo z tym, najwyraźniej nie mają w ogóle braków kadrowych i rotacji, albo tak szybko znajdują kogoś na miejsce, że nawet nie muszą się ogłaszać

Tadek

no właśnie problem w tym, że tych ofert na razie nie ma, a chętnych z pewnością nie brakuje bo jestem jednym z nich :D

@Tadek

No dlatego też właśnie tak to ująłem, że jeśli są oferty, bo też mi się wydawało że chwilowo może być kiepsko. Ale w internecie nic nie ginie, może jak się pojawią to ktoś to przeczyta :)

Jakie są zarobki jako magazynier? jakieś widełki? Ciężka praca?

@Michał

no jak to na magazynie, praca przy biurku to to nie jest wiec trochę napracować się trzeba, ale nie jest tak ze się pracować nie da :) jest tak no normalnie jak to na magazynach, jeśli już pracowałeś to wiesz o czym mówię

Gienek

pewnie nie pracował skoro pyta o ciężkość pracy, no przynajmniej tak mi się wydaje

@Gienek

no to słabo, bo trzeba mieć doświadczenie

Gienek

skoro tak mówisz to może tak jest, szczerze mówiąc nie patrzyłem na ogłoszenie ani na magazynie nie pracuje więc nie wiem

@Gienek

nie musisz, dlatego ja dzielę się tym, co wiem ;)

Pracowałem na kilku magazynach. A zarobki jakie?

@Michał

adekwatne do doświadczenia i umiejętności, ustala się na rozmowie ja tam innym w portfel nie zaglądam

Henio

Czy każdy nowy pracownik musi przebijać daty na jogurtach?

Burek
@Henio

Każdy pracownik jakiego działu? Chyba, że w ogóle każdego?

Szym
@Burek

Nie wydaje mi się, że jeżeli ktoś idzie na jakieś stanowisko typu nie wiem magazyn i ma się zajmować porządkiem na tym magazynie nagle będzie musiał iść przebijać etykiety ;p bez sensu

Szym
@Henio

skąd taka informacja tak właściwie? czy to są ot tak słowa rzucone na wiatr

Felek
@Szym

obstawiam że rzucone na wiatr skoro autora już tu z nami nie ma

ekspedientka

A ja mam ciągłe wrażenie, że nie jest wszystko do końca uczciwe. Chyba zależy od kierownika. Robię więcej godzin niż powinnam, papierologię zabieram do domu. Na pytanie dlaczego nie można kogoś przyjąć dodatkowo usłyszałam odpowiedź że "na ten metraż nie przysługuje wiecej pracowników" Pracuję w sklepie i jesteśmy we dwie. W przypadku urlopu lub L4 trzeba robić podwójną robotę(11 h). No chyba, że tylko u mnie tak jest to dajcie mi znać gdzie mam to zgłosić.Premię owszem dostaję, ale sama nie wiem,czy za nadgodziny,brak przerwy na śniadanie, utargi czy ślęczenie nad dokumentami w domu...

Fifo
@ekspedientka

Ej ale wiesz że tutaj nikt Ci raczej problemu nie rozwiąże? Takie rzeczy się załatwiało raczej zawsze twarzą twarz w firmie, chyba że coś się zmieniło i tyle rzeczy mnie ominęło, ale to raczej są normalne rzeczy tak myślę

Koles

Na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki?

Tymek
@Koles

taaak koniecznie nawet jest to przecież napisane od razu w ogłoszeniu że magazynier i kierowca wózka widłowego

@Tymek

Nie szukałem jeszcze ofert nie wiedząc czy spełniam jakiekolwiek wymagania, ale już wiem że nie bo uprawnień nie mam

ogr
@Koles

To zrób, w większości prac magazynowych będą potrzebować uprawnień, lepiej zrobi niż nie mieć, odpłaci ci sie przy szukaniu pracy

@ogr

No myślałem o tym już od jakiegoś czasu bo faktycznie wiele firm wymaga tych uprawnień.. zapewne jest to całkiem oplacalne, może to dobry moment żeby w końcu się za to zabrać

ogr

Powodzenia :)

swdq
@Koles

nie wiem jak jest teraz z kursami przez caly kovid przeciez internetowo się uczył nie bedziesz

@swdq

Spokooojnie jakoś sobie poradzę, na pewno nie wszystkie kursy są internetowe ;)

Arek

Czyli mówicie że szefostwo dobrze traktuje swoich pracowników

Zbyszek
@Arek

Oczywiście że tak . nic nie można im zarzucic w tej kwestii bardzo porządna firma

pracek
@Arek

Tak, jest w porządku. Ogólnei ludzie w Mlekovicie są w porządku. :)

aśka

co powiecie o pracy w sklepikach mlekovity? koło mnie szukają sprzedawcy, chciałabym się dowiedzieć conieco o pracy.

@aśka

zadaj konkretne pytanie, to może uda mi się udzielić jakiejś konkretnej odpowiedzi bo tak ogólnie co powiecie o pracy no to.. co mamy powiedzieć praca jak praca, sprzedajesz produkty mlekovity po prostu

@zyx

no jaka ocena ogólna mniej najbardziej interesuje, obowiązki to jestem sobie w stanie wyobrazić, bardziej chodzi o warunki pracy, czy warto się zatrudnić, czy duży ruch (wiem, że to też zależy od sklepu, ale chciałabym zgromadzić opinie od różnych osób) czy jest bardzo monotonnie i tak dalej

@aśka

no odnośnie ruchu no to tak jak sama mówisz to zależy tak naprawde od punktu i od danego dnia.. raz jest więcej klientów raz mniej ciężko to przewidzieć, ale chyba po to się tam pracuje żeby ten ruch był nie? gdyby go nie było to nie byłoby pracy. Ogólnie z tego co wiem to chwalą sobie pracę na tych sklepach, poznaje się produkty wszystkie itd no spoko robota tak myślę

@zyx

czyli podsumowując jeśli odpowiada mi taka praca to uważasz, że warto spróbować?

No pewnie, że warto :)

Przyl
@aśka

warto nie rozmyslaj nad tym tylko po prostu idz i sprobuj moze ci sie spodoba i bedziesz miala odpowiedz

@Przyl

okej okej, nie rozmyślam po prostu chciałam poznać też opinie innych osób, ale skoro tak zachęcacie to może faktycznie powinnam iść

Kolos

Jak się pracuje na produckcji w Mlekovicie? Dobrze jest?

@Kolos

Ludzie sobie chwalą a nie tylko tutaj nawet ale już ogólnie różne opinie widzialemw internecie i niektorzy to czekaja aż się tutaj praca pojawi. No ale co sie dziwic firma super sobie radzi artykułów na internecie co nie miara, plebiscyty jakieś wygrywamy, bo ja to sie tak srednio tym interesuje ale czasem cos przeczytam. pan prezes super czlowiek na odpowiednim miejscu wiec i dobrze wszystko dziala i atmosfera jak nalezy

@pracownik

Fajnie to czytać, dzięki za odpowiedź

@Kolos

Ja to tylko prawde opisuje bez zadnego dopowiadania czy koloryzowania. mówię jak jest i tyle

@pracownik

I to jest super, bo skoro tyle osób tak pisze, to najwyraźniej w firmie musi być dobrze. Nic dziwnego, że ofert ciągle brakuje

@Kolos

No bo jest tak jak pisalem wczesniej wlasnie że ludzie czekają na te oferty cały czas i jak sie cos pojawia to zaraz znika w sumie

@pracownik

Spoko, zrozumiałem za pierwszym razem ;)

@Kolos

No okej okej, chciałem po prostu to podkreślić i się upewnić, nie wątpię że zrozumiałeś

dedede

W końcu coś się ruszyło z tymi ofertami, podeślijcie linka

Runek
@dedede

Niżej ktoś podawał i nie ma także klops z tymi linkami, musisz sam googlowac

Jedrek

Nadal jakieś są?

gabbie
@Jedrek

jak chodzi o główny oddział to niestety nie, ale na inne trochę się znajdzie

dedede
@gabbie

nie musi być główny oddział tylko podobna okolica

gabbie
@dedede

w najbliższej okolicy chyba też lipa

Lag

Jaka atmosfera i ilu pracowników ma dział marketingu? Chciałbym aplikować, wiem że nie ma ofert ale chce spróbować - proszę tego nie komentować. Liczę na konkretną odpowiedź.

Ozzi
@Lag

wiem, ze to nie konkretna odpowiedź, ale niestety nie umiem ci pomóc a nie chcę zostawiać komentarza bez odpowiedzi, więc powiem tylko, że życzę powodzenia w aplikowaniu :) nie wiem ile osób jest w dziale, ale nie kojarzę, żeby ktokolwiek narzekał na atmosferę, więc chyba jest pod tym kątem dobrze

Chuck
@Lag

czyli rozumiem że chcesz to zrobić na zasadzie aplikacji spontanicznej? szczerze mówiąc dawno nie widziałem oferty do marketingu, więc może jakiś sens to ma i efekt przyniesie

Wut
@Chuck

jak się kandydat wyróżnia to może i znajdzie się dla niego miejsce, to zawsze zależy i dopoki się nie sprawdzi to się nie dowie

Lag

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ale chyba nic z tego nie będzie. CV zostało wysłane kilka dni temu i zero odzewu. Zaskoczenia nie ma ale i tak trochę szkoda. Pozdrawiam Was

Rejka
@Lag

kilka dni to jeszcze nie jest długo tak prawdę mówiąc

Rodi
@Lag

Może innym razem się uda, albo na inne stanowisko, trzeba próbować jak Ci bardzo zależy, powodzenia w przyszłości

Emanu

Witam. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Jest to stawka godzinowa? Na początku na zleceniu jest to najniższa krajowa czy można liczyć na coś więcej? Po jakim czasie można spodziewać się podwyżki? Z góry przepraszam za pytania, ale rozważam zatrudnienie, a w biurze nie dowiedziałam się nic konkretnego.

Włodzimierz

Dzień dobry. Czy nie szukają Państwo może specjalistów? Jestem elektrykiem z wieloletnim doświadczeniem. Pozdrawiam.

Fero
@Włodzimierz

Specjaliści są zawsze mile widziani, szczególnie w takich dziedzinach i w takich czasach, gdzie jest ich coraz mniej, aczkolwiek w tej chwili nie widziałem takiego ogłoszenia przynajmniej na jednym portalu, na który zawsze patrze, może jest ich więcej??

foster
@Fero

niestety obawiam się, że nie szukają

Fero
@foster

Czyli jednak dobrze myślałem, no cóż może za jakiś czas, w końcu się rozwijają, trzeba być czujnym

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA