MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Mleko

Opinii o Zakopanym nie da się wpisać. - praca na zlecenie. Zakład nastawiony głównie na ukraińców. Stawki minimalne. To co powiedzą wam inni już w zakładzie nie będzie wesołe.

bezsensu
@Mleko

Tam się nie da dlatego piszesz tutaj?

Dzek

A ja tam tez pracuje i jest OK ale mysle ze praca przez dlugi okres na umowe zlecenie zle wplywa na pracownika. Sa przeciez umowy na czas okeslony ,jest okres probny to motywuje a umowa zlecenie to w kazdej chwili wylatujesz i koniec. Lub pracownik pracuje na przetrzymanie. Ogólnie spoko.Pozytyw tylko ta umowa....

Tomasz
@Dzek

Taka duża, szanująca się firma a po rekrutacji nie ma Pana co by odzwonić. Może pora w hr zainwestować?

Janusz
@Tomasz

Od Twojego wpisu minął prawie miesiąc, czy dostałeś już może jakąś odpowiedź ze strony firmy? Czasem proces rekrutacyjny może się przedłużać, warto uzbroić się w cierpliwość.

Praca nie należy do trudnych, wystarczy odrobina chęci i zaangażowania, a wszyscy będą w porządku.

nick

zgadza się, pracować trzeba wszędzie, pieniędzy za darmo nie ma

Dino

Praca jest naprawdę spoko bo jest dość elastyczna więc jeśli ktoś ma rodzinę to duży atut. Na zarobki też nie mogę narzekać. Wiadomo, czasem jest lżej, czasem ciężej, ale to stabilna firma więc warto się jej trzymać.

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

green

Dla mnie praca zmianowa również jest dużym plusem, nie lubię monotonii i codziennie tych samych godzin pracy. Raz się mogę wyspać raz wcześniej skończyć, jest to naprawdę świetne. Ogólnie to warunki są dobre, praca godna polecenia.

federico

Zależy mi na tej pracy i myślę, że jak ktoś się zastanawia to mogę doradzić - postaraj się na początku, szybko złapiesz o co chodzi. A potem? Musisz ogarniać wiele rzeczy, ale jak złapiesz rytm to już będzie to dla Ciebie norma :)

Praca niezła, wypłata zawsze na czas, praca zmianowa, co czasami jest dużym atutem.

Axcl

Warunki są jak najbardziej ok, a wynagrodzenie solidne. Pracuje z fajnymi i pomocnymi ludźmi. Atmosfera dużo znaczy, bo inaczej chodzi się do pracy jak na skazanie.

Gacek
@Axcl

U nas też zgrany zespół i czas szybciej mija. Ale jak się pracuje od 5 lat w jednej firmie to wiadomo, że w końcu zawrze się jakies przyjaźnie.

Mm
@Gacek

Otoz to i z przelozonym tez się jakos idzie dogadać. Ludzkie podejście ma, rozumie zdarzenia losowe.

upup

Bardzo dobre zarządzanie skutkuje, że klientów mamy dużo. Jakby było źle to przy dzisiejszym rynku firma by dawno upadła, a jest zupełnie odwrotnie. Dobra praca i tyle.

olek

Polecam bardzo pracę w Mlekovicie!! Super doświadczenie, dobre warunki pracy , a do tego trafił mi się pomocny przełożony.

mel

Firma dobrze prosperuje. Stale widać, że zwiększa zasięg swojej działalności. Dobre produkty więc cały czas liczba klientów się zwiększa. Czuć satysfakcję, że jestem częścią tych sukcesów.

Mook

Jako operator pracuje się dość w porządku, nie mam problemu z porannym wstawaniem, firma oferuje dla nowych szkolenia, fajnie patrzeć jak ludzie przychodzą i doświadczenie zdobywają u nas ????

uczniak

Pracowałem tu zaraz po szkole, sporo się nauczyłem i bardzo sobie cenię to doświadczenie. Poza tym jak już sam się przekonałem, ta firma dobrze wygląda w CV.

good

Produkcja to może nie jest jakieś marzenie..... Ale narzekać też nie mogę. Bardzo uczciwy pracodawca ja to szanuję. Dobre podejście do pracowników.

Dobry

Uczciwa praca to słowo klucz. Nie ma wyzysku, nie ma (usunięte przez administratora) jak w mojej poprzedniej robocie. Niby to normalne że się tego tego wymaga, ale nie każdy pracodawca zapewnia godne warunki i takie są fakty

dyzio
@Dobry

a wiesz ze miałem podobnie. ale może człowiek musi cos takiego przezyc żeby później docenic dobra prace.

taka prawda

Firma, firmie nie równa, dlatego lepiej przekonać się zawsze samemu. Tą, w której ja pracuję bardzo sobie chwalę. Zarobki i atmosfera w pracy bardzo spoko. Liczne benefity, także pozytywnie.

Tuba

Bywaja lepsze i gorsze dni, ale po takim stazu pracy to normalne i nie mam w sumie co wydziwiać. Grunt, że się porządnie zarabia i nikt nikomu nie robi problemów.

kris

|Koma

Nie sądziłem, że praca na produkcji będzie tak fajna, przed rozpoczęciem pracy wydawało mi się ,że będzie to bardzo męczące jednak jest ok. Ogólnie firma ma dobrą opinię na rynku, Nikt z pracowników, które znam nie powie złego słowa o firmie, wszystkim praca odpowiada

wlad

Podoba mi się to, że pójdę, zrobię swoje i mogę wrócić o normalnej godzinie do domu i pobyć trochę z rodziną. Nie zabieram pracy ze sobą do domu.

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA