MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Maciejj

Czy jak studiuję zaocznie to będzie problem z zatrudnieniem? Dadzą wtedy wolne? Bo pracuje się codziennie po 8h?

Maciek

Czy jak studiuję zaocznie to będzie jakiś problem z zatrudnieniem.Dadzą wtedy wolne? Bo pracuje się codziennie?

T.

Pracowałem kiedyś w Mlekovicie i szczerze mówiąc myślę, czy by nie wrócić... jednak był tu pewien komfort pracy, a teraz mam zabójcze tempo i normy nie do wyrobienia...Zobaczymy, może się uda powrócić do szeregów :)

Maciej
@T.

Dobrze było tu pracować i na jakim dziale?

tarantino

powodzenia

Nemo
@T.

Czemu miałoby się nie udać? Znasz firmę od środka, wiesz co i jak, raczej to powinno na twoją korzyść przemawiać

coral

Jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy?

@coral

no normalnie, pojawai się ogłoszenie, wysyłasz aplikację, weryfikują ją itd

coral
@John

A długo trwa, czy nawet nie?

nawet nie

@John

znaczy się tak było w moim wypadku w każdym razie, ale to pewnie też zależy od różnych czynników

mirek
@coral

Pewnie w każdym oddziale inaczej

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

jasia

Ile pracowników mniej więcej zatrudnia Mlekovita?

Jaro
@jasia

ok. 5 tysięcy masz wszystkei liczby w zakładce "kim jesteśmy" na profilu

@Jaro

A, faktycznie, nie przeglądałam zakładek, dziękuję

@Jaro

A swoją drogą 5 tysi to naprawdę wielka liczba

Jaro
@jasia

Ciężko zaprzeczyć ;)

Miso

Ciężko się do was dostać?

Brian
@Miso

To na pewno zależy też od stanowiska, ale tak realnie patrząc, to jak spełniasz wymagania, to nie powinno być problemu, ale ciężko tak naprawdę powiedzieć

Kokosz
@Miso

to zależy, ale nie jest jakoś kosmicznie trudno, raczej tak jak Brian pisze

Miso
@Kokosz

Hmm, okej, dzięki zatem

Dawid
@Kokosz

Możesz napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Czy jest kilkuetapowa i rekruterzy weryfikują znajomość języka obcego?

Kokosz
@Dawid

u mnie nie weryfikowali, bo nie był wymagany

Tru

Wysyp nagród tytułów i wyróżnień dla was w tym roku jest niesamowity

panwilson
@Tru

to prawda, co chwilę jakiś nowy artykuł o was się pojawia

Zoja

Witam wszystkich jak czytam Wasze opinie jestem zdziwiona tak dobrą opinią praca na umowę zlecenie za minimalną stawkę przez wiele miesięcy na produkcji. Gdzie inspekcja pracy jakie to zlecenie???? Taka duża firma Mlekovita łamie przepisy prawa to nie firma krzak po której można się spodziewać takiego traktowania ludzi. Skąd te opinie skoro tyle osób pracuje na takich warunkach !!!

gumiś
@Zoja

do Zoja a na magazynie też tam płacą? jakie tam temperatury są??

Zoja

W Kościanie to norma a jak w innych oddziałach ?

pracek

spokojna praca

Poszukuję blisko zamieszkania pracę. Czy na produkcję w Kościanie jest możliwość uzyskać pracę w Mlekovicie? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Andy

lubię tę pracę, wymaga zaangażowania, ale to akurat nie jest dla mnie problem. ja bym polecił zainteresowanym, a widzę, ze trochę ich tu teraz jest

Pomóżcie

Pomocnik pakowacz 3200?! Jakieś wskazówki co zrobić co mieć żeby dostać tę pracę bo za taką stawkę to chyba konkurencja jest spora

benio
@Pomóżcie

sorry nie pomogę ci, bo chyba będziemy konkurować na to samo stanowisko :P ale tak poważnie to w sumie sam nie wiem czym trzeba się wyróżnić/wykazać, ale stawka tez mnie pozytywnie zaskoczyła

Bronek
@Pomóżcie

Gdzie taką ofertę znaleźliście? szukałem, ale nie znalazłem, dajcie proszę znać

Poppi
@Bronek

No na pewno :p

tubi
@Bronek

Znalazłeś już? Bo jak coś to na jooble było

Bronek
@tubi

Tak, właśnie tam znalazłem, dzięki ;)

Frank

Mimo, że nie jestem pracownikiem Mlekowity ale raz miałem mozliwośc rozmowy z Prezesem Planowalismy stworzenie oddziału Firmy w Nigerii, Afryka. Coż nie wyszło. W Nigerii nastapiła zmiana posłów i Rzadu i temat upadł. Ale sposob prowadzenia rozmów w języku Polskim i Angielskim wskazało na dobrą inwencję Prezesa i Jego Syna. Dodam, że pracuję na 4 kontynentach także w USA. Cieszę się, że z tego rolniczego regionu skąd także ja pochodzę udało sie stworzyc jedną fabryke. Pamietam jak byłem małym dzieckiem i z naszej miejscowości zabierano maszyny do Spółdzielni Mleczarskiej w Mazowiecku. Dobrze, że to funkcjonuję. Starajcie sie wszyscy by produkty mleczarskie były dobrej jakości. A wam wszystkim żyło się lepiej. Wierzę, że razem pracownicy i kierownictwo i włąsciciel będziecie dbali o nasze strony. Pozdrawiam

zatrudniłem się tu jakiś czas temu i w końcu jakaś stabilna robota. w porównaniu z moimi poprzednimi doświadczeniami to jest naprawdę dobrze. ja od siebie polecam

Urszula
@pracownik

Jak rozumiesz tę stabilność? Czyli można nastawiać się na umowę o pracę na czas nieokreślony? Piszesz też, że jest dobrze w MLEKOVITA - możesz to rozwinąć?

@Urszula

no stabilna, bo nie boję się o to, że ktoś mnie nagle z kwitkiem odprawi, tylko faktycznie praca długoterminowa, no i ogólnie warunki pracy są w porządku, wiadomo, że praca fizyczna to trzeba się czasem narobić, ale atmosfera i współpracownicy - też oceniam na plus no i zarobki na poziomie jak dla mnie

Janko
@pracownik

Ja się podpisuję, bo mam takie same odczucia

M.

co prawda nie pracuje juz w mlekovicie, ale pracowałem kawal czasu, wpadam tu pozdrowic obecnych pracownikow ;)

Kamol
@M.

pozdro ;)

Witam pracownicy sklepów firmowych otrzymują odzież robocza czy nie jest to konieczne?

maniek

pracuje od niedawna i poki co jestem zadowolony. mialem obawy ale okazalo sie, w porzadku. powiem wiecej jak dluzej popracuje a poki co wszystko na plus

Abc
@maniek

To ja mam taką samą sytuację, nie bałem się jakoś bardzo, bo praca z polecenia kolegi, więc wiedziałem czego się spodziewać mniej więcej, ale jakiś stresik na początku zawsze jest. Dosyć szybko się wdrożyłem w co trzeba i jest naprawdę nieźle.

Berni

Gratulacje dla p. Sapińskińskiego

@Berni

podpinam się do gratulacji :)

Brawo

Mlekovita liderem branży Gratulacje!

Bolo
@Brawo

Duże zaskoczenie to to nie jest, przynajmniej jak dla mnie. ale gratulacje zasłużone :)

??
@Brawo

Coś więcej?

odp
@??

Mlekovita została ogłoszona liderem branży mleczarskiej w rankingu spółdzielni mleczarskich ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA