MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

JanuszD2

U nas na produkcji różnie bywa, raz lepiej, raz ciężej, mamy system zmianowy. Najlepiej przyjść, jak beda zatrudniać i samemu się przekonać. Myślę ze można spróbować swoich sil

dorado33
@JanuszD2

Czasem jest więcej pracy, ale to normalne. Ja lubię tą robotę, bo najważniejsze, że można się normalnie z ludźmi dogadać. Wtedy nawet najcięższe zadania łatwiej przetrwać.

dumny

Produkty znane i lubiane, każdy Polak chyba przynajmniej raz miał w domu coś od mlekovity. Myślę, że jako pracownik mogę czuć dumę bo miałem w tym swój mały udział. Pracuję w świetnym zespole, nasza praca nie idzie na marne. Czego chcieć więcej?

Arti389

Warunki pracy stabilne, zero stresu. Czasami bywa ciężko fizycznie, ale ogólnie jest ok.

look

Pracuje od niedawna i nie nabrałem jeszcze 100% wprawy, ale mimo tempa ekipa jest pomocna. Nie spodziewałem się , ze mogę na to liczyc. Dobrze się zapowiada, zobaczymy jak będzie dalej.

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

Elles

Atmosfera to duży plus tej pracy, bo można i pożartować i popracować. Nie wiem, jak u was, ale u mnie jest całkiem zgrany zespół, a i zarobki dobre.

Lanek289
@Elles

Szukają może kierowców?

well

Myślałem, że na produkcji będzie ciężko, ale nie jest tak źle. Wiadomo, bywa monotonnie, bo codziennie robisz właściwie to samo, bywa i szybko, ale poznałem tą pracę z bliska i całkiem mi się podoba. Teraz nie zmieniłbym jej na inną, raczej ciężko będzie dostać gdzie indziej takie warunki.

dobra firma

Większość pracowników ma już niemały staż i doświadczenie, ale pracują ludzie w każdym wieku. Jeśli ktoś chce pracować to na pewno znajdzie tu dla siebie miejsce ????

K....

Pracowałam jako sprzedawca w Mlekovicie i mogę powiedzieć, że zarobki są bardzo fajne. Często wyrabiałam premie, bo założenia były realne. Ale ja lubię kontakt z klientem

Justiii
@K....

A dlaczego już nie pracujesz ,skoro było fajnie?????

@K....

Kurde.kazdy tak.zachwala zachwala a kazdy wie ze prawda jest zupelnie inna na magazynach wozkowi pozałatwiana.robota przez ciocie czy wujka i.np.taki wozkowy sie nosi kim.on tu nie jest (usunięte przez administratora)kaszane nie.robote.i tak.wie.ze nikt.mu.nic.nie.zrobi zreszta szkoda slow.nieroby i tyle

Marek33
@K....

Jestem zainteresowany pracą. Możecie powiedzieć, jak wygląda praca na magazynie?

Anonimek22222
@Marek33

Praca jest okey gdy jesteś nastawiony na 8 godzin w fabryce. Jeżeli nie to nie masz po co iść do takiej pracy, bo się będziesz męczył.

patriota

Cieszę się, że mogę pracować w tej firmie. Polska firma, nie jakaś zagraniczna. To nie tylko znana firma, to firma, której zależy na pracownikach i która o pracowników dba!

Kama

Hej.Czy orientujecie sie czy nie potrzebuja sprzedawcow w Łodzi?

marek
@Kama

Zawsze możesz wejść na ich linkedina i sprawdzić (usunięte przez administratora)wiem, że na magazyniera chyba szukają

obserwator

Każdy były czy niebyły może pracować i praca jest. Unoszenie się ambicjami i honorem cechuje tych którzy chcieliby dużo od razu a nie zdążyli jeszcze pokazać co potrafią tak naprawdę i czy można na nich liczyć. Trochę pokory i więcej wiary w siebie a nie wysłuchiwanie plotek i budowanie skrajnych poglądów

Anonimek
@obserwator

Kierownictwo jest w porządku, tylko nie dla tych co przychodzą pachnieć tylko pracować. Proste

Maciek

Na tą chwile szukają kogoś?

Niemamocny
@Maciek

Pracuję od 4 miesięcy na produkcji i jestem zadowolony. Chodźcie dobrzy ludzie hehe! ;))

ktos
@Anonimek

Racja. z Kierownikiem nie raz się dogadałem jak miałem problem. Człowiek człowiekiem wiadomo i zrozumie. Miałem problemy zdrowotne , normalnie pogadałem, dał mi wolne. Można?

baltuniak12

Byłem tam magazynierem przez półtora roku i warunki zatrudnienia naprawdę nie pozostawiały nic do życzenia. Praca była spoko, wiedziałem za co pracuje, bo (usunięte przez administratora) miałem dobre. Pozdrawiam ekipę z Białej Podlaskiej!!

ktotek
@baltuniak12

Zgadzam się co do płacy w Mlekovicie. Na spokojnie można się utrzymać

Ewnow

Pracowałem w Mlekovicie jako magazynier i polecam tą robotę. Fizycznie bywało ciężko, ale nikt kto idzie na magazyn nie nastawia się na nic innego :P Dostawałem rekompensatę w formie dobrej wyplaty, hajs się zawsze zgadzal.

MIMEK
@Ewnow

Jak wygląda praca na produkcji? Mam doświadczenie, pracowałem kiedyś w Mleczarni i jestem zainteresowany.

karo3
@MIMEK

Praca na taśmie jak to praca na taśmie. Ogólnie 8 godzin, ale ludzie są mega w porządku więc myślę, że ci się spodoba i czas leci naprawdę bardzo szybko

ddd

Mój tata tam pracuje i opowiada, jak spędził dzień i tyle wiem, że nie ma tam nudy

Ewnow

Normalny zakład pracy. Mozna się dogadać co do zmian i nie ma z tym problemu. To duży plus jak chce się pozałatwiać jakieś sprawy, czy zająć dziećmi.

Ktotka

Co do pracy jestem bardzo zadowolona zdecydowanie mogę zostawić pozytywa dla tej firmy! Wbijajcie na produkcje, jest naprawdę bardzo fajnie

nick

Możemy się nie zgadzać co do Mlekovity. ale dla mnie to po prostu dobra marka, która nie bez powodu jest w branży tak długi czas

Kejti

Znajomy pracuje w Mlekovicie i mówi, że firma się rozwija. Mówi, że szanują ludzi i ich pracę, więc nic dziwnego, że się im powodzi. Sukces firmy w końcu leży też po części w rękach pracowników. Jeśli się ich docenia, to procentuje. Oby tak dalej ????

o.n.a.37

Pracuję już pół roku i jestem zadowolona. Praca jak praca są plusy i minusy, ale nie zamierzam jej zmieniać, bo pieniążki wpadają dobre i mogę zamieniać się na zmiany.

antik
@o.n.a.37

Na produkcji fajni ludzie pracują. Czas leci szybciutko. ????

Koredes

Bardzo stabilna i zorganizowana firma. Polecam prace w magazynie. Atmosfera ok. Każdy wie co ma robić, nie ma chaosu.

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA