MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Praca w Mlekovicie jest bardzo fajna, przełożony w porządku, można się dogadać w każdej sprawie.

cat

Mój brat pracował w Mlekovicie, często przychodził z pracy w dobrym humorze, pasowały mu tam godziny pracy i ogólnie warunki xD jednak zmienill praca na lepiej platna, w Mlekovicie pracował fizycznie, a chciał czegoś wiecej

gites

Co jak co ale po pracy w kilku miejscach mlekovita wypada na prawdę nieźle. Warunki pracy git, kasa co miesiąc pewna, możliwość awansu jakaś tam jest. Dla mnie OKEJ.

tofu

Przychodząc tu do pracy zobaczyłem że jest mega dużo osób które są bardzo dobrze wykwalifikowane do danego zadania, a ludzie pracowici. Nie ma tam obijania się, każdy robi to co musi i nikt w drogę sobie nie wchodzi . Duże zaskoczenie jak na firmę produkcyjną.

makbet

Moje zdanie na temat pracodawcy jest neutralne. Nie ma może efektu wow, ale moje podstawowe wymagania są spełnione, więc ok. Nie szukam na razie pracy w żadnym innym miejscu.

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

Nikt mi nie powie, że na produkcji w innej firmie dostane lepsze wynagrodzenie. Pracowałem już w kilku podobnych miejscach i warunki były słabe. Przynajmniej w spożywce.

OK

system premiowy jest ok, godziny tez

blu

Praca na produkcji w mlekovicie jest w porządku. Ja tu pracuję długo, i ogólnie juz w niejednej firmie na produkcji robiłem. Mlekovita wypada na prawde dobrze. Płacą tutaj całkiem nieźle. Kierownictwo jak kierownictwo, ale też jest do dogadania się. Jak się jest uczciwym i sumiennym pracownikiem to firma też jest wobec ciebie w porządku. Ja polecam.

madona

Co człowiek to inna opinia, ale ja nie narzekam. Firmę mogę opisać raczej jako solidną, profesjonalną i rozwojową. Nie stoimy w miejscu, można się rozwijać. Praca nie jest jakoś mega stresująca, można się przyzwyczaić.

W pracy czasem trzeba się spiąć, bo jest więcej zajęć, ale ja nie narzekam bo zawsze przekłada się to na premie. Tak można pracować.

nick

prawda, system premiowy jest dobrze zbudowany. Niby nic takiego, ale kilka stówek do pensji zawsze miło przygarnąć ????

hero

Praca jak praca, dla mnie najważniejsze, że stabilna i pieniądze na czas. Wiem co do mnie należy i co mam robić i nie ma problemów.

jagodzianka

Wszystkiego można się nauczyć. Pamiętam jak zaczynałam. Ludzie sobie pomagają nawzajem, a nie każdy tylko na siebie patrzy. Dlatego nie żałuję, że rzuciłam poprzednią robote

dzień/noc

Dobra organizacja pracy, nawet nocki nie są jakieś męczące. Można się przyzwyczaić do pracy na zmiany. Ja nie mam z tym żadnego problemu.

Miś

Szkoda, że ty tyle potraficie wydusić

Mirasz

Nic im nie daje, bo później honią nakręcone

hum

Praca nie jest skomplikowana, więc wszystkiego można się szybko nauczyć. Pamiętam jak zaczynałam. Może nie szło mi najlepiej na początku, ale szybko doszłam do wprawy. Pamiętam jak duże znaczenie miała wtedy pomoc dziewczyn. I tak powinno być, że ludzie sobie pomagają nawzajem, a nie każdy tylko na siebie patrzy. Dlatego nie żałuję, że rzuciłam poprzednią robote

ralf

Każda firma ma jakieś swoje mocne i słabe strony. W zasadzie jakby tak to podsumować to w Mlekovicie nie jest źle. Widać, że firma rozwojowa, to i na pracowników stawiają .

armani

Na magazynie jest git, chłopaki zgrane. To dobra praca i zmiany są okej. Pieniądze sie zgadzają a o to tu chodzi

Mo
@armani

No dokładnie, ja to szczerze mówiąc jakbym miał pracować tylko na 1 zmiane to zwariowałbym. Kiedy tu sie wyspać? Tak jak mamy jest w porządku.

Nowak123
@armani

Przyjmują tam bez problemu do pracy?

dobra zmiana

Myślałam, że będzie mi ciężej, to duża zmiana w moim życiu, wcześniej pracowałam ponad 10 lat w innym zakładzie. Okazało się, że to nie takie trudne. Znam swoje obowiązki i ich wypełnianie nie sprawia mi problemów.

Nowak123
@dobra zmiana

Przyjmują tam bez problemu do pracy?

ok

Dla mnie najważniejsze jest, że warunki są stabilne, nie muszę się zastanawiać czy za miesiąc będę miał jak zapłacić ratę kredytu. Umowa jest pewna, pieniądze zawsze na czas, nie mam co narzekać, a z doświadczenia wiem, że narzekają ci, którym się zazwyczaj najmniej chce pracować :) ale to moje spostrzeżenie.

Krzysiek

Przeprowadziłem się i nie pracuję w Mlekovicie już od roku, ale chętnie podzielę się opinią. Miałem bardzo ogarnięty zespół to i praca szła sprawnie, a na różnych ludzi można trafić i nie ma nic bardziej denerwującego, jak pracowanie za kogoś.

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA