MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Natalia

Halo, Kadry, Kiedy będzie znów można podpisywać umowy o pracę?

bolek
@Natalia

to może zapytaj bezpośrednio, bo nie kojarzę, żeby ktokolwiek z kadr tu pisał

bolek

no to też prawda

pyt
@bolek

Wcięło odp pomiędzy, co tutaj było napisane?

@pyt

Żeby kontaktować się bezpośrednio z kadrami i co to za pomysł zadawać takie pytania w internecie. Niestety osoba ta zapomniała, że nie każdy ma dojścia do kadr. Widzi ich tylko raz - przy podpisaniu umowy.

pyt
@Piotr

Wydaje mi się, że niektórzy po prostu nie rozumieją działania tego portalu i jego celu, no ale trudno, zapytała i niestety nie uzyska odpowiedzi, więc i tak będzie musiała się bezpośrednio kontaktować

@pyt

Jakby nie było - wpis coś daje. Informację, że pracuje się na zleceniu dłużej niż wynikało to z zapewnień. Może niektórym ta informacja coś da. Nie każdy chce pracować za grosze nie wiedząc, czy w kolejnym miesiącu będzie miał zapewnioną pracę

Nieznajoma

Witam gdzie wyglada lepiej praca? Produkcja czy sklepik ? Jak z zarobkami ?

@Nieznajoma

hej a wiesz może czy szukają do sklepiku?

Znajoma

Umowa zlecenie?

Piko
@Znajoma

Tutaj raczej się wypowiadają z produkcji, a nie ze sklepiku więc nie wiem czy ktoś coś bedzie wiedział na ten temat

@Znajoma

no i mamy 3 pytania i zadnej odpowiedzi ;(

Para
@Nieznajoma

a który konkretnie sklepik masz na myśli? bo chyba jest ich więcej niż jeden;p

@Para

hehe, to teraz nawet 4 :)

Nieznajoma1

Gdzie wyglada lepiej praca i jak z zarobkami? Mlekovita czy produkcja?0 O

Katarzyna
@Nieznajoma1

Umowa zlecenie?

Poc

Jakiś nowy filmik chyba wleciał na stronę? Nawet nie wiedziałem kiedy nagrywali

robcio
@Poc

jeszcze nie widziałem, fajny jakiś?

Poc
@robcio

No fajny taki nie przesadzony, nie za długi ;)

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

Rajkonen

nie tylko negatywna, moja była neutralna i też zniknęła, a nie napisałem nic złego, chyba jakiś restrykcyjny mają ten regulamin, co zrobisz

Nano
@Rajkonen

A może są usuwane na oślep i nie ma żadnej reguły? ciężko stwierdzić co nimi kieruje

Hodowca

Witam :) co mozna kupić używając premii lojalnościowej w SM MLEKOWITA ??

Mgc
@Hodowca

nie słyszałem o takiej premii, za co się ją dostaje?

Care
@Mgc

Też bym prosił o informację, bo mnie to zaciekawiło

Jarek
@Care

Może to premia tylko dla hodowców i rolników współpracujących z Mlekovitą dlatego o tym nie wiecie

Kimi

Witam. Jestem stałą klientką sklepu firmowego "MLEKOVITA" w Pleszewie. Produkty są ok. ale obsługa w dzisiejszych czasach godna pożałowania. Nie jestem osobą wymagającą ale uważam że kultura wymaga tego żeby obsługując klienta jednocześnie nie rozmawiać przez telefon. tu jednak jest to na porządku dziennym. Rzadko jest żeby któraś a pań nie siedziała na telefonie i nie wspomnę o pomyłkach na kasie. Jestem chyba już im znana ze zwracania uwagi ,że mam coś źle nabite ale słowo przepraszam też tam nie istnieje. Dziewczyny do poprawy od zaraz.........Chętne na ich miejsce pewnie się znajdą. Zbulwersowana klientka

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w MLEKOVITA?

Katarzyna

Pewnie gdy się sytuacja uspokoi..

prawda
@Katarzyna

myślisz, że sytuacja ma taki wpływ na umowy? W sumie mlekovita raczej prężnie cały czas działa i tutaj akurat tak się nie odczuło tej epidemii

Madziax

Narzeczony zaczął pracę w listopadzie 2018 jako kierowca w jednej z hurtowni, a umowę dostał dopiero we wrześniu 2019, więc prawie cały rok na zleceniu pracował :)

Lupin
@Madziax

no, ale ostatecznie umowę dostał, więc efekt zadowalający ;p

Paulina
@prawda

Z tego co się orientuję to w ramach oszczędności wstrzymali UoP dla nowych pracowników czy pracujących już dłuższy czas na zleceniu. Szkoda.

@Paulina

Firma pod tym względem jest niesłowna

Mad
@Piotr

to lepiej by było jakby pozwalniali ludzi i zostaliby bez pracy??? dopiero wtedy by było narzekanie, chyba lepiej jak praca nadal jest

@Mad

To branża spożywcza.. coś straciła, to na pewno. Ale restauracje już otwarte, wszystko sie rozkręca a umów jak nie było tak nie ma.

Kos

Wiadomo kiedy planowana jest ta cała rozbudowa zakładu?

@Kos

ale chodzi ci o zakład w Wysokiem czy w Świeciu?

@Polak

jak chodzi o Wysokie Mazowieckie to zakończenie rozbudowy ma przypaść na III kwartał tego roku

@Polak

O ten mi chodziło, dziękuję za odp

Marko
@Polak

czyli nie podawali jeszcze żadnej dokładnej daty, no szkoda, ale może niedługo się coś dowiemy więcej w tym temacie

@Marko

ciężko podać dokładną datę, bo jednak w takich kwestiach opóźnienia się często zdarzają, plus obecna sytuacja też może co nieco pozmieniać, przesunąć w czasie

Marko
@Polak

rozumiem rozumiem, zobaczymy jak będzie bliżej "terminu"

fikus

wie ktoś jak z przyjęciami do głównej siedziby?

odp
@fikus

oprócz tego o czym pisali tu poniżej, to chyba nic nowego się nie pojawiało ostatnio tak mi się wydaje

@odp

czyli przyjęć jak nie było tak nie ma?

odp
@fikus

no na razie na to wychodzi, ale nie zaszkodzi to kontrolować od czasu do czasu

@odp

no tak, będę zaglądał

cris
@fikus

Heh, widzę, że wszyscy czekają na jakieś oferty tam :) nie spodziewałem się, że zainteresowanie jest tak duze, no to szykuje sie konkurencja na stanowiska jak juz będą rekretacje

Bazyl
@cris

Ty też czekasz?? w sumie tak już ogólnie mówiąc to nie ma się co dziwić. Wystarczy poczytać trochę po necie jak się rozbudowywują, otwierają nowe zakłady, zwiększają produkcje. Praca w Mlekovicie jest pewna i to na wiele lat nie da się ukryć, wiec moze stad to duże zainteresowania bo wszyscy zaczynają to dostrzegać

tak
@Bazyl

no tu trzeba przyznać Ci racje jeśli chodzi o utrzymywanie sie mlekovity na powierzchni a robi to zawodowo

Bazyl
@tak

A czytałeś też te artykuły o nich??

Natalia

Jak sobie radzi z kryzysem? Są jakieś zwolnienia?

MKV
@Natalia

Akurat mlekovita sobie bardzo dobrze radzi, wystarczy poczytać trochę artykułów, których ostatnio się sporo pojawia i tam są najbardziej aktualne informacje odnośnie pracy w mlekovicie i tego jak aktualnie funkcjonuje. No i można wywnioskować, że wszystko jest jak najbardziej w porządku, nawet w Świeciu uruchamiali nową linię

matino
@MKV

ja tam cały czas czekam na przyjęcia do głównej siedziby...ale to chyba dopiero jak rozbudują zakład, tak coś myślę

Kuba
@matino

no bardzo możliwe bo ekipa się trzyma z tego co zauwazyłem, ofert faktycznie nie ma za bardzo, jak były to np na przedstawiciela handlowego

Luter
@Kuba

Również widziałem tą ofertę, dość długo wisi, ale może dlatego też że jest na różne lokalizacje ;)

Johny

Polecam pracę w handlu. Pracuję ba jednej z hurtowni MLEKOVITY i pracę mamy, a to obecnie najważniejsze.

Rory
@Johny

Potwierdzam, chociaż widzialem ze wczesniej juz bylo o tym pisane. Mlekovita cały czas pracuje, wszystko jest bezpieczne, wszelkie zasady przestrzegane. Ja sie ciesze, ze nie zostalem bez srodkow do życia, albo z okrojonymi, tylko dostaje normalnie całą kase tak jak zawsze. Trzeba doceniac to, ze jednak mozemy pracowac bo pozniej z pracą moze byc roznie, a nas to nie bedzie dotyczyc. Pozdrawiam wszystkich pracowników i wytrwałosci i zdrowia życze

hania
@Rory

tobie też zdrówka!

Rory
@hania

A dziękuję uprzejmie

Man
@Rory

oby wszystko zostało tak jak mówisz a firma dobrze prosperowala po całym tym kryzysie który nas czeka. Ja wierze w mlekovite. Również pozdrawiam

Jędrek
@Man

Tak będzie, nie może być inaczej i należy w to wierzyć :) Damy radę.

Zbigniew
@Jędrek

dobrze czytac ze w obliczu zagrozenia jednak ludzie potrafia byc zyczliwi dla siebie i sie wspierac. tylko w taki sposob tak naprawde mozemy pomoc zeby temu wszystkiemu zapobiec i zeby byly lepiej

Jędrek
@Zbigniew

Trzeba się wspierać, to najważniejsze, żeby jakoś się ten świat w ryzach trzymał :)

taki_życzliwy
@Zbigniew

Czy Ty jesteś adminem? bo jak tak, to jesteś u szefa, że nie używasz polskich znaków

Zbigniew
@taki_życzliwy

nie jestem adminem i nie uzywam polskich znakow bo tak mi sie szybciej pisze. jestem zwyklym pracownikiem

Rolnik

Tylko dla rolników białko i tłuszcz obniżają

produkcyjny

tez sie chcialem dolaczyc i napisac swoja opinie o firmie, w ktorej pracuje juz przeszlo pare lat. Jak to na produkcji bywa roznie, raz jest wiecej roboty, raz troche wolniej to wszystko sie toczy, ja na produkcjach pracuje praktycznie od zawsze wiec zadna nowosc to dla mnie nie była. Wiadomo praca 3 zmianowa ale zawsze da sie tam jakos dogadac miedzy soba w razie naglych sytuacji. Pierwsze 3 mies umowa zlecenie, pozniej juz normalnie o prace. Co wiecej tu mozna powiedziec.. fajnie pracowac w polskiej firmie z polskimi wyrobami ktore sa cenione przez wszystkich w kraju, bo roznie mozna było trafic.. zdarzyło mi się rowniez juz pracować przy napojach słodkich gdzie jest sama chemia takze tutaj jest miła odmiana, bo produkty zupelnie inaczej są wytwarzane

maciej
@produkcyjny

zgadzam się, pozdrawiam

Goku
@produkcyjny

ale żeś wychwalił te polskie produkty ;p hehe, nie no czepiam się, ale ogólnie to masz racje. Firma jest w porządku, jeszcze się na niej w żaden sposób nie zawiodłem

@Goku

a jaki mialby być powód Twojego zawiedzenia? w sensie no zdaje sobie sprawe ogólnie że różne są firmy, juz wsrod znajomych slyszałem ze kasy nie ma na czas, ze jakies przymusowe nadgodziny, ze szefostwo nie w porzadku, wiadomo ciezko czasami bywa. ale powiem od siebie i calkowicie serio to jest naprawde porządna firma, ktora jest zresztą tak znana że na logike patrzac nie moze sobie pozwolic na zadne poważne potknięcie bo przecież by ich publicznie zlinczowali. Zatem wszelkie procedury są przestrzegane, wypłaty, zmiany to wszystko jest. a do tego atmosfera jak dla mnie w porządku, oczywiscie rozni są ludzie lepsi i gorsi ale ogolnie jest w porzadku, nie wiem jak inny uwazaja moze ktos tez sie wypowie

Dinozaur
@Goku

I słusznie, że wychwalał, bo akurat w tej kwestii mamy się czym chwalić

Pytajaca

Witam serdecznie proszę o podpowiedzi jeśli można pracownik firmowego sklepu na wstępie wiadomo..umowa zlecenie próbny na jaki okres czasu ? Jakie wynagrodzenie ? Później na umowie czy jakieś premie? Proszę napiszcie cos więcej co się nalezy

netto
@Pytajaca

wydaje mi się, że tutaj w większości są osoby z produkcji, a nie sklepu, więc wątpie że ktos będzie znał odpowiedzi na Twoje pytania.. ale no cóż, moze się uda ;p

werka
@Pytajaca

byłaś się może cos dowiedziec? wiadomo cos? tez kiedys myslalam o tym sklepiku

Natka

wiem, że to może nie najlepsze miejsce na tego typu pytania, ale pomyślałam sobie, że tutaj będą fachowcy, którzy wiedzą najlepiej o jakości swoich produktów. Chodzi mi o to białko serwatkowe, czy ono jest popularne, faktycznie korzystają z tego, polecają? Osobiście zamawiam teraz z innej strony, ale chciałabym coś zmienić, a zauważyłam smak bananowy i mnie kusi

goofie
@Natka

spróbuj, co ci szkodzi, najwyżej wrócisz do swojego. mój syn korzysta z naszego i je lubi

Natka
@goofie

no podejrzewam, że w smaku jest dobre, myślałam raczej o działaniu na organizm itp czy czuć różnice, ale moze muszę sama spróbować i stwierdzić

Dawid
@Natka

też je piłem i bardzo spoko było, żadnych zastrzeżeń nie miałem. Wgl mlekovita ma sporo produktów, o których można nei wiedzieć bo niekoniecznie są w każdym sklepie ;p polecam sobie obczaić ich strone, tam jest cały wykaz, gwarantuje zaskoczenie :D

@Dawid

Na forum pracowników raczej nikt się nie zaskoczy wachlarzem produktów ;)

ziutek

czy na aparatowego obróbki surowca czeba miec coś jeszcze oprocz książeczki sanepidowskiej? jakies specjalne wymagania? zależy mi na pracy od zaraz, a z tego co wiem, to na to stanowisko własnie szukają od zaraz.

Bandicoot
@ziutek

Nie, z tego co wiem, to żadnych specjalnych wymogów nie ma , taże jak masz badania to możesz śmiało uderzać

Bandicoot

Spoczko, powodzenia.

Hela

cześć, szukają może sprzedawców do firmowych sklepików?

Gaja
@Hela

Hej, jeśli masz blisko to proponuję tam podejść. Zawsze dobre wrażenie robią chęci i zaangażowanie, a dodatkowo jeśli nie spotkasz odpowiedniej osoby to na pewno uzyskasz do niej kontakt.

Mol
@Hela

Tak szukają, a jaki region?

Hela
@Mol

Wielkopolska

Mol

No to z tego co widziałem to Poznań i Ostrów Wielkopolski

Gosia
@Mol

Gdzie są ogłoszenia do sklepów? Nie znalazłam nigdzie. Poproszę o informację.

tatiana
@Gosia

teraz wchodziłam, parę godzin temu dodawali na stronę jobsora. Są lokalizacje w Poznaniu, Ostrów, Lublin, Chełm i Puławy. Takze całkiem spory wybór, ale też no nie wiem skąd jesteś, bo może sie okazać, ze z drugiej strony Polski i nic z tego nie będzie.. :(

nasso
@Hela

Nadal szukają jak cos i to w wielu lokalizacjach

kubik
@nasso

ciekawe czy te wszystkie działania marketingowe też miały wpływ na to, że mają wiecej roboty i potrzebują wiecej ludzi, czy i tak mieli w zamiarze poszerzać kadre, ciekawa sprawa :D

Tutti
@kubik

Na pewno jakiś tam wpływ mają.

eryk
@Tutti

no to na bank, bo nawet w jakiś tam wywiadach gdzieś po necie czytalem jak prezes mówił o tym, że ma nadzieje iż mlekovita też tak rozwinie skrzydła jak rozwinęło Tour de Pologne, którego zresztą jest sponsorem, ale to pewnie juz wszyscy wiedzą :D

Szukają w Gryfinie

@Gosia

W jakim regionie sxukasz?

A..?.

Czy pracownicy hurtowni,nie powinni otrzymywać odzież roboczą? Na jaki okres? Od niemal 3 lat nie otrzymaliśmy odzieży ochronnej.

bbb
@A..?.

proponuję iść do przełożonego i o to zapytać, tutaj nikt Ci na to nie odpowie, ani gołębiem ubrania nie wyśle.

Kaliszanin

Nie wiem jak w innych oddziałach Mlekovity ale w oddziale w Kaliszu od samego początku rządzenia przez Mlekovite jest coraz gorzej. Wiele obietnic a nic sie nie dzieje. Produkcja praktycznie stoi w miejscu. Wypłaty większości pracowników rowne aktualnej najniższej krajowej i mniejsze. Ogólnie nie ciekawa atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA