MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Kowalski

Witam :) Nie wiecie czy w Wysokim szukaja teraz na produkcje ? Tydzien temu zostawilem podanie w recepcji i zero odzewu

Okonamaroko
@Kowalski

Hmm, tydzień to nie wydaje się jeszcze tak długo, ale z tego co wiem, to nie kojarzę, aby były przyjęcia na produkcje, przynajmniej w necie nie ma. Ale mogę się mylić, w każdym razie trzymam kciuki za odzew ;)

Tret
@Kowalski

to też zależy czy wiesz o tym, że potrzebują kogoś na to stanowisko, czy zostawiłeś tak o po prostu a w takim razie oni odezwą się kiedy będzie zapotrzebowanie..

Biała P.?

Czy kupienie czajnika w Hurtowni to jest problem,czy obowiązek? Ubrania robocze to obowiązek pracownika nie kierownoka?

Polo

Witam wczesniej znalem firme tylko z produktów, które zawsze byly obecne w moim domu. Zdecydowalem sie isc tam do pracy, zeby sprawdzic jak wszystko wyglada od wewnętrz i jestem bardzo zadowolony. Na duży plus atmosfera wsrod pracowników oraz kierowników, bo kazdy moze mówić że do pracy idzie dla pieniedzy, ale prawda jest taka, ze jak sie źle czujemy w miejscu pracy to zadne pieniadze tego nie zrekompensują.

Ten
@Polo

a dlugo juz robisz?

@Ten

no już mi leci czwarty rok także to też o czymś świadczy

Kto
@Polo

przygode na produkcji zaczynaleś w mlekovicie, czy było juz jakies doświadczenie? tak pytam z ciekawosci jak im idzie szkolenie nowych pracowników ;p

@Kto

Zaczynałem tutaj i szybko dosyć sie wdrożyłem, więc powiedzialbym, że idzie im dobrze

Witam. Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Potrzebują ludzi? Pracowałem w Mlekovicie kilka lat temu i myślę o powrocie

zapik
@Marcin

Tak, kawałek niżej są wymienione stronki, na których są konkretne oferty

@zapik

Niestety brak ofert z oddziału w Wysokiem Mazowieckiem. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź

zapik
@Marcin

A no tak, w sumie nie wziąłem pod uwagę lokalizacji...

Dawid
@Marcin

Na jakim stanowisku pracowałeś wcześniej w firmie MLEKOVITA? Zastanawia mnie również, dlaczego zdecydowałeś się na odejście. Myślę, że na pewno jest jakiś powód takiej decyzji.

drago
@Dawid

brzmi trochę wścibsko :o

Xyz
@Marcin

W Wys-Maz jest centrala, a nie oddział.

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

Tuzik

Dzień dobry, czy w nowym roku szykują się jakieś zintensyfikowane przyjęcia do pracy? Pozdrawiam.

Kai
@Tuzik

czy zintensyfikowane to nie sądzę, przyjęcia nie zależą do końca od momentu w roku, tylko od zapotrzebowania na pracowników..ale no nie wiem.

Józek

Jakieś pewnie będą

Tuzik

A no i zapomniałem dodać. Chodzi mi o Wysokie Mazowieckie, ten konkretny oddział.

Nekja
@Tuzik

Nie wiem ale trzeba by było poszukać, przedzwonić albo popytać

ofek
@Tuzik

Na Wysokie największa konkurencja, bo zwykle tu chcą ludzie pracować, ale pewnie jest szansa, że będą jakieś przyjęcia

maciek
@Nekja

na jooble najczęsciej są oferty

Dobosz
@maciek

W tej chwili na Wysokie tam nie ma

Reno

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim :))

sonik
@Reno

A i tobie niech się darzy

bonifacy
@Reno

tobie też

Jaki jest wkład kierownictwa MLEKOVITA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

pwx

taki duży taki mały nie wiem o co chodzi

Zbyszek

Witam. Pracuje w SM Mlekovita na umowę o prace. Stawka godzinowa którą mam to 14 zł. Pracuje na dziale konfekcjonowanie serów. Praca jest w miarę lekka lecz monotonna. Jak zaczęłam pracować w poniedziałek to wolne dostałem w drugi poniedziałek. Jedynie jeden dzień (WTF). Niektórzy koledzy z pracy pracują miesiąc bez żadnej przerwy. Niedziela w tej firmie jest zwykłym dniem pracującym co mnie dobiło totalnie. Gdyby ktoś wcześniej napisał taki komentarz na tej stronie!!! Nigdy nigdy... Bym tej pracy nie podiął.

Zbyszek
@Zbyszek

14zł brutto większość pracuje na umowie zlecenie. Gdzie taki pracownik jest traktowany jak śmieć. Mi nigdy to się nie przytrafiło ale słucham opowieści starszych koleżanek i aż nie chce się wierzyć co się tam wyrabia.

Took
@Zbyszek

Coś ci się końcówki rodzajowe mieszają Zbyszku...

Mleko

Witam mam pytanie do was pracowników jak płacą premie cała roczna???

Proton

Mam pytanie organizacyjne. Czy jest jedna siedziba? (takie centrum dowodzenia)? Czy są jakieś oddziały? Czy jest umowa o prace i czy jest możliwość pracy B2B? Jak wygląda praca w biurze i jakie są możliwości?

Fanto
@Proton

To zależy czy chcesz pracować ściśle w Mlekovicie czy dostarczać mleko czy je wozić. Sprecyzuj

Dobra praca w tej Mlekovicie. Naprawdę jest nieźle

goral
@pracownik

W którym oddziale pracujesz?

Felek

To nie jest miejsce na zgłaszanie takich rzeczy. To forum o PRACY. Z takimi rzeczami do obsługi klienta.

wojtek

jakie wymagania są na pomocnika mleczarskiego

Spyro
@wojtek

Badania sanepidowskie, to na pewno, a tak poza tym to żadnych specjalnych wymagań

@Spyro

o, to najs, dzięki

prox
@wojtek

W jakiej lokalizacji ten pomocnik??

@prox

w kilku jest mnie akurat interesuje zakopane

prox
@wojtek

Faktycznie, już znalazłem ogłoszenia, ale dzięki za odpowiedź

gmll

Jest nabór? Interesowała by mnie praca na umowie/zlecenie na produkcji.

gmll
@gmll

wysokie mazowieckie

Włodi
@gmll

z tego co mi powiedziano, to teraz nie, ale to info z drugiej ręki, więc w sumie też się dopytam

krzyx

witam, moze ktos wypowiedziec sie na temat pracy na magazynie? atmosfera,zarobki etc. pozdrawiam

John
@krzyx

Teraz podobno nie przyjmują , aż od stycznia czy to prawda?

dijo
@krzyx

ale w wysokim mazowieckim nie ma oferty na magazyn

elosz
@John

skąd ta informacja?

John
@elosz

W biurze powiedzieli

Ruryk
@John

Skoro w biurze tak powiedzieli, to nie ma powodu, żeby nie wierzyć

Mag
@krzyx

w magazynie bardzo przyzwoicie, w porządku jest

Maciejj

Bartolomeo
@Maciejj

Hmm, myślę, że powinno być do dogadania, ale głowy nie dam zjazdy masz w każdy weekend czy co 2 tyg?

Maciej
@Bartolomeo

Co dwa tygodnie?

Mike

Na jakie zarobki mogę liczyć jako magazynier a na jakie jako pracownik produkcji? Interesują mnie kwoty brutto i netto?

Student

Witam, piszę pracę dotyczącą Produkcji przetworów mlecznych na terenie Polski. W związku z tym potrzebuję informacji do rozdziału poświęconemu ekonomicznemu aspektowi tego zagadnienia, stąd pytanie, może ktoś wie, w którym regionie najlepiej opłaca się sprzedawać mleko? Jak cenowo i ilościowo rozkłada się to w poszczególnych regionach Polski. Bardzo dużo by mi powiedziała taka informacja.

Monx
@Student

Ojjj, przyznam szczerze, że ciężko może być ci pomóc tutaj...ale może ktoś wie? Powodzenie w pisaniu pracy, niestety tylko tyle mogę ci powiedzieć ;)

Maciejj

Czy jak studiuję zaocznie to będzie problem z zatrudnieniem? Dadzą wtedy wolne? Bo pracuje się codziennie po 8h?

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA