MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Dzień dobry. W wakacje prowadzę zajęcia dla dzieci w ramach świetlicy dziennej. Sporo aktywności już mamy zaplanowanych, ale przyszło mi do głowy jedno - czy wiecie czy byłaby możliwość zorganizowania wycieczki do Mlekovity? Tak, żeby pokazać dzieciakom jak taki proces produkcyjny w dużej firmie wygląda? Kiedyś w szkole organizowaliśmy wyjście do zakładu produkującego kosmetyki i bardzo się to przyjęło, dzieciaki były mega zainteresowane, więc fajnie byłoby powtórzyć ten sukces. Wiem, że teraz ciężka sytuacja i może być problem ze zorganizowaniem takiego przedsięwzięcia, ale nie szkodzi zapytać.

Dalia

hej. myślę, że to byłoby do zrobienia, ale na pewno nie teraz, nie w warunkach pandemicznych, w firmie są wysokie normy sanitarne i zapanowanie nad grupą dzieci, żeby idealnie się stosowały do wszystkiego może być ciężkie. ale warto zadzwonić do biura i przedstawić temat i porpozycję, może jakoś uda się to załatwić. na ten temat ja nie mówię nie, nie mówię tak, myślę jedynie, że mogą być problemy w tym zakresie, ale no nie ja za to odpowiadam. generalnie fajny pomysł, spoko jeśli się uda, trzeba zaszczepiać w młodych ludziach kulture uczciwej pracy :)

Zen

fajna sprawa taka wycieczka. myślę że dla dzieciaków mogłoby być to ciekawe jak to wszystko się tworzy

Zen

daj znać jak uda ci się coś zorganizować. sam mam dzieci. chętnie bym je pooprowadzał po zakładzie i pokazał ciekawe rzeczy

QueenBee

Śledźcie zakładkę "aktualności" na stronie, bo tam wpadają oferty do głównej siedziby firmy. Często narzekacie, że nie ma, ale są, po prostu może nie znaleźliście dobrego źródła :)

Ganes
@QueenBee

na różnych stronach wpadają oferty do mlekovity ale były takie sytuacje że po prostu nie było. no chyba że faktycznie tam zawsze przydadzą się jakieś ręce do pracy i oferta na stronie zawsze wisi?

QueenBee
@Ganes

Czy zawsze, to nie, ale tam wrzucane są najczęściej, z tego co zaobserwowałam

witos
@Ganes

Zawsze to na pewno nie, ale jeśli nie ma żadnej oferty pracy to zawsze możesz spróbować wysłać tzw "aplikację inicjującą" i dołączą twoje cv do bazy

witos
@Ganes

Nie mówię że to pewny efekt ale na pewno lepszy niż czekanie

pan były

w mlekovicie pracowałem 15 lat, sporo sie pozmnieniało w tym czasie i nawet jako zwykły szary pracownik można było obserwować ten rozwój. zakład uczciwy pieniądze całkiem całkiem przeżyć się da nie narzekałem ale nadszedł czas żeby się pożegnać, emerytura wzywa, zdrowie już nie to, trzeba zrobić miejsce młodym i silnym pracownicy bardzo mili ludzie robotni i chętni do pracy zdarzały się obiboki ale tacy długo miejsca nie zagrzeją bo liczy się uczciwa praca i wykonywanie obowiązków a nie miganie się od pracy

Bis
@pan były

ciekawe komu się uda trafić na twoją posadę. z tego co się orientowałem to sporo osób czeka na jakieś wzmożone rekrutacje do mlekovity

Bartek
@Bis

w tym zapewne o sobie mówisz skoro jesteś kandydatem? w co konkretnie celujesz?

Bis
@Bartek

no w zasadzie to tak o sobie też mówię. bo na ofertach siedzę ale nie ma ich tak często a jak są to zaraz znikają.. ja najchętniej to coś z mechaniką albo elektryką w tych zawodach mam uprawnienia i umiejętności

Zwykly

Witajcie. Po jakim czasie od wysłania CV odzywa się mlekovita i jaka stawkę godzinową oferują? Z góry dziękuję za odpowiedź

Hevi
@Zwykly

różnie. raz tydzień raz 2 tygodnie z tego co slyszałem. zależy ile się osób nazgłasza na dane stanowisko. na jakie aplikowales?

Gamrot
@Hevi

a są tak właściwie teraz jakies aktywne rekrutacje???? nic nie widzialem

Abc
@Gamrot

jest dużo ogłoszeń ale kilka może być już nieaktualna trzeba by się dokładniej dopytywać

Gamrot
@Abc

a tak teraz widzę że są kilkudniowe ale są też takie z przed miesiąca i więcej.. a to właśnie te mnie interesują

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

Wen

Osoby pracujące magazynie czekają bardzo długo na umowę o pracę! Zróbcie coś z tym!

Mlek

Witam was wszystkich. Jak to jest na umowie zlecenie, pracuje się tyle samo godzin co umowa o pracy.? Czy normalnie co dzień po 8 włącznie z sobotą?

Klim
@Mlek

na umowie zlecenie pracujesz tyle godzin ile chcesz i ile możesz tak to zazwyczaj wyglądało na takich umowach

mlek
@Klim

no nie do końca tak jest, a na pewno nie wszędzie ;) to nie zależy od pracownika ile on sobie będzie wyrabiał godzin tylko ile mu dadzą lub każą wyrobić

XXX

Czy w firmie można pracować ze zrobionymi paznokciami?

???
@XXX

To pytanie jest całkowicie poważne czy jakiś żart?

???
@XXX

Chyba już jestem za stary i nie rozumiem niektórych rzeczy

@XXX

No ja tam bym nie chciał w żywności znaleźć kawałka odpadniętego lakieru z paznokcia...

Uma

przecież pracownicy mają rękawiczki

Pankracy
@Grzegorz

a skąd pomysł że od razu byś musiał znaleźć tam.. znaczy no wiem nigdy nic nie wiadomo ale niesmaczne to jest.

Anonimowy

Jaki system pracy funkcjonuje w laboratorium? Ile zmian, jakie godziny i czy w weekendy i święta także jest praca? Na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie?

adrianna
@Anonimowy

Oczywiście że w swieta i weekendy sie pracuje w takiej firmie. Nocki też sie zdarzaja.

Grzegorz

Na stronie Mlekovity są oferty do głównej siedziby. Często piszecie, że podobno są rzadko, więc warto sprawdzić.

On
@Grzegorz

No bo faktycznie tak jest. nie ma co chwilę rotacji i ogromu ofert. wiadomo rekrutacje są ale nie ciągle.

To trzeba korzystać

@On

Nie wiem jak reszta, ale ja wysyłam

Grzegorz

Te oferty to: MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ, PROGRAMISTA E-COMMERCE, elektromechanik – przezwajacz silników elektrycznych i firma szuka też aparatowych obróbki surowca, operatorów maszyn i pomocników mleczarskich. Sorry za capslocka ale kopiowałem bezpośrednio ze strony.

Rex

I przede wszystkim - jakie godziny pracy?

Rex

Jak wygląda praca na magazynie?

arek

Ile ma etapów rekrutacja na stanowiska produkcyjne?

@arek

standard. dzwonią jakiś wstępne pytania zadają i umawiają na rozmowę. i na tej rozmowie już się wszystko ustala co najważniejsze

@Opal

Dzięki, a odp po rozmowie kiedy się dostaje? raczej szybko, czy trzeba długo czekać?

@arek

raczej szybko chyba że by było bardzo dużo chętnych i dużo rozmów przeprowadzili ale ogólnie nie zwlekaja. myślę że obu stronom zależy na jak najszybszym zatrudnieniu

Opal

to tylko wstępne rozeznanie w terenie czy faktycznie czekasz już na kontakt ze strony mlekovity?

To pierwsze póki co ;)

@arek

jak tylko jest jakieś wolne miejsce czy coś to nie czekaj tylko się zgłaszaj. tutaj nie tak łatwo o rekrutacje. jak się ludzie dostaną to raczej już siedzą

@Opal

Właśnie tu jest pies pogrzebany, czekam, bo nie ma, więc sam sie przekonałem o tym, że wcale nie tak łatwo

@arek

a no właśnie... tak to tutaj jest, no ale w sumie co się dziwic. ja sam sie ciesze ze tu trafiłem już pare lat temu co prawda ale jednak. Firma pnie się w górę to na pewno, co chwile coś nowego się pojawia, rzesza klientów rośnie także no na plus. na pewno tutaj nie braknie pracy jeszcze długo długo

Witam.czy ktoś się orientuje jak wyglądają załadunki chłodni w Wysokie Mazowieckie . Parę lat wstecz jak się ładowałem to jedno wielkie nieporozumienie każdy wrogo nastawiony na kierowcę. Czy to się wkoncu zmieniło czy dalej jest jak było ?

On
@Andrzej

nikt do nikogo nie jest wrogo nastawiony.. nie wiem skąd takie pomówienia ale ja sie nigdy nie spotkalem tutaj żeby ktoś jawnie był do kogoś źle nastawiony i źle się odzywał. wiadomo każdy czasem ma lepszy i gorszy dzień i humor inny ale praca to praca i stosunki zawodowe trzeba byc profesjonalnym.

Kamil
@On

Było tak jest i będzie dopóki się ktoś za to wszystko nie weźmie ustalić jakieś godziny załadunku kolejność a tak to jest jak jest !!!

Planujecie otwieranie jakiś nowych zakładów, lokalizacji?

Lipton

Szczerze mówiąc nie wiem, nie kojarzę żadnych planów w tym kierunku

Lipton

Ale nie zdziwiłbym się, gdyby zakład się rozbudowywał, nie tak dawno była inwestycja w Pilicy, więc kto wie

?
@Lipton

ta inwestycja już się zakonczyła czy jeszcze trwa?

@?

Musisz poszukać artykułów, bo nie orientuję się, ale wiem, że o tym czytałem w kilku źródłach, więc powinieneś szybko znaleźć

Czy Mlekovita będzie przeprowadzać praktyki studenckie wakacyjne w tym roku? Nie mogę znaleść na ten temat żadnych informacji. Gdybym chciał złożyć podanie o praktyki to powinieniem je wysłać do Działu Pracowniczego? Czy może skontaktować się z moją lokalną hurtownią i tam zapytać?

Sam
@Adam

Jak dla mnie druga opcja brzmi najbardziej rozsądnie, ale zrobisz jak uważasz. Czy będą prowadzone tego nie wiem, do ogólnej informacji raczej takich rzeczy nie podają, najlepiej kontaktować się bezpośrednio u źródła

Janek

Czy przyjmują na weekendy? Chodzi mi o stanowisko pomocnik mleczarski.

Mika
@Janek

w sensie chcesz pracować w firmie tylko w same weekendy bez żadnych godzin w tygodniu???

Mika
@Janek

to tak się da?? bo nie słyszalem wcześniej żeby ktoś tak pracował ale może mało się orientuje w tym co się dzieje dookoła

@Mika

No wydaje mi się, że @Janek właśnie pyta się o to czy się da pracować tylko na weekendy :)

golden

Wie ktoś coś o przyjęciach do głównego oddziału?

Maska
@golden

Masz na myśli główny oddział produkcji czy chodzi ci tutaj o centrale i biura?

@Maska

Nie nie, nie biura

@Maska

Produkcję w Wysokiem Mazowieckim

krix
@golden

A to tu z reguły rzadko się pojawiają oferty

krix
@golden

Teraz też nie ma z tego co wiem

Eryk

Widziałem nawet info że zaczynacie współpracę z Kazachstanem i są ambicje na globalną firmę. Gratuluję, praca tutaj to musi być coś ;)

Dobrik
@Eryk

Mlekovitę już można nazwać globalną firmą, współpracuje z przeszło 160 krajami, więc to swoje znaczy

Eryk
@Dobrik

No zapewne tak, ale miałem na myśli że tutaj jest chęć na jeszcze więcej i jeszcze większy rozwój w inne strony

@Eryk

co prawda to prawda. w tej firmie brak pracy nie jest i nie bedzie nam straszny jeszcze dluuugi czas. stabilizacja jest tutaj przede wszystkim a teraz jest ona bardzo potrzebna

Fred

Jakby ktoś jakimś linkiem zarzucił jak się oczywiscie da to będę wdzięczny

eedek
@Fred

linkiem do czego?

Fred
@eedek

Pod spodem jest już cały wątek odnośnie tego więc nie ma sensu się powtarzać

eedek
@Fred

a sorki, nie zauważyłem

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA