MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

davo

pracuje tam od około 2 lat i szczerze moge polecic. trafiłem tam kompletnym przypadkiem i jestem do teraz, atmosfera bardzo spoko, każdy wie co ma robić i jak na razie nie mysle sie stąd ruszać

pyt.
@davo

Moge podpytać na jakim dziale?

jestem na produkcji

pyt.
@davo

Mogę mieć jeszcze pytanie odnośnie tego czy długo trzeba się wdrażać na stanowisko produkcyjne? Czy ktoś pomaga ?

@pyt.

wdrożenie sie to żaden problem, bo na produkcji trzeba po prostu podłapać co sie robi po kolei, złapać tempo a potem już idzie. i to nie tak, że ktoś cie postawi na produkcji i sobie pójdzie, tylko wszytsko ci pokażą, a potem będziesz już pracował sam

ZombiKombi
@pyt.

Pytaj jak czegoś nie wiesz do skutku i tyle. W końcu załapiesz

@davo

Czy praca jest bardzo ciężka czy raczej można to ogarnąć bez większego problemu?

BMW
@Jaca

nie powiedziałbym że ciężka. no normalna. tylko zpoczątku trzeba chwycić.

BMW
@Jaca

a wgl o jakie miejsce pytasz bo nie chce za innych tu się wypowiadać

@BMW

A no wiadomo wszedzie trzeba załapać i albo się człowiek nadaje albo nie

Chodzi mi o produkcję

@Jaca

Zależy od twoch mocy przerobowych, dla jednego na luzie, dla kogoś innego może być ciężko, no nie da sie powiedzieć jednoznacznie

@BMW

wątek jest o produkcji, więc chyba o to chodzi

@seznam

okej, kiedy to pisałem, to jeszcze nie bylo widać kom, w którym na to odpowiadał, więc się niejako powtarzamy, ale to już trudno

Doli
@seznam

No później może tak a na początku? Chodzi mi o samo przyzwyczajenie.

@Doli

nie wiem do końca o co pytasz, nie wiem do ktorego mojego kom się odnosisz - w sensie, że co na początku?

Doli
@seznam

Czy na początku jest ciężko tak z waszego doświadczenia

@Doli

może trochę, bo jednak trzeba trochę rzeczy przyswoić i wyrobić sobie tempo i tak dalej, ale wszystko do ogarnięcia jeśli się łeb ma na karku

Lis
@davo

Ja krócej pracuje na produkcji ale też nie mogę narzekać bo są bardzo fajni ludzie. Zresztą na kasę też nie bo moim zdaniem jest przyzwoita.

mistrz
@Lis

a na produkcji to przydzielają do jednego zadania? tak pytam bo jak ja kiedyś robiłem na produkcji tylko że to za granicą to gdzie byłem potrzebny tam mnie stawiali i bym chciał wiedzieć jak to tutaj wygląda. nie wiem czy tu zapytać mogę??

Miko

Jakie są godziny pracy na wózkach? I jak ogólnie oceniacie pracę?

@Miko

up też się chętnie dowiem. I zmianowa czy nie?

Wolt
@taranek

Widziałem że zmianowa na ogłoszeniu.

Wolt
@taranek

Dzwonił ktoś tam wgl? Bo ja patrzę i dodano ogłoszenie 14 luty a niżej jest jakaś data bardzo przeszła i się już gubie o co chodzi

elemele
@Wolt

Pewnie po prostu odświeżyli ogłoszenie

@Wolt

ja tam tylko wysłałem cv, w sumie tak bez zastanowienia większego

@Wolt

ale to najwyżej będą mieli gdzieś tam w bazie, może później się jakieś miejsce znajdzie i się odezwą akurat

Książeczka

Czy książeczkę sanitarno-epidemiologiczną można wyrobić w trakcie pracy na zlecenie pracodawcy czy trzeba to samemu wcześniej ogarnąć?

@Książeczka

raczej trzeba mieć wcześniej od razu przed rozpoczęciem pracy. idziesz do pracy do żywności więc to jest warunek konieczny i nikt nie będzie czekał aż sobie wyrobisz w trakcie pracy, bo co jesli będzie kontrola?

Mokal
@Książeczka

Bez książeczki to cię tam nawet wpuszczać nie powinni, więc wniosek jest prostu. Bez badań pracy nie zaczniesz.

Książeczka
@Mokal

No tak myślałem eh... ale wolałem dopytać. Bo to chwilę się czeka nie?

@Książeczka

no jak ja wyrabiałem to trzy razy się chodziło, zanosiło do badań, zanim też zbadają i wydadzą książeczkę.. no zależy też ile osób aktualnie by robiło.. ale chwilę zajmuje

badanko
@praca

A to trzeba mieć jakieś skierowanie na te badania czy są po prostu płatne i się zapisujesz na nie sam?

@badanko

Jak idziesz wyrabiać sam to są płatne

Olo
@praca

witam, na praktyki też trzeba mieć aktualne? podejrzewam że tak ale dopytam. jest tu w ogóle ktoś kto miał wcześniej praktyki i teraz pracuje już na etacie?

Barry
@Olo

Tak, jakakolwiek praca z żywnością obliguje cię do ich posiadania

Nat

Jest tu ktoś z działu IT? Chciałbym się zapytać o atmosferę, komunikację w zespole i ogólnie czy warto uderzać?

?
@Nat

ja tylko ze słyszenia mówie ze podobno fajnie tam maja

Dawid
@?

Ze słyszenia? To masz kogoś znajomego co tam pracuje? Wiesz może jak stawka jest dla początkujących? Więcej niż najniższa krajowa bo wiadomo, że chciałbym więcej zarobić.

?
@Dawid

kiedyś miałem możliwość zapytać tak z ciekawości. nie wiem jakie zarobki ale podejrzewam że dobre skoro ludzie tam pracują.

ojo
@Dawid

każdy by chciał kokosy zarabiać ale najpierw to trzeba też dać coś od siebie. to tak na początek

Daro
@Dawid

Zarobki są na dobrym poziomie na pewno więcej niż średnia krajowa.

Zack
@Daro

Czyli ile 2,5 to 10lat temu sie zarabialo????

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

lunaluna

jakie obowiązki się wykonuje przy pracy w sklepach firmowych? stanie na kasie, ekspozycja towaru, jakieś sprzątanie pewnie, coś jeszcze?

@lunaluna

a to nie jest profil o produkcji niż o sklepach firmowych?

Edd
@haha

no pewnie jest ale przecież kto pyta nie błądzi, pytać nikt nie broni i te sprawy. może ktoś jej odpowie? chociaż nie wydaje mi się żeby ze sklepów tu ktoś wchodził

Edd
@lunaluna

myślę też że obowiązki nietrudno wymyślić jak zresztą sama też napisałaś. nic skomplikowanego

Niezajomy
@lunaluna

Sprzedwaca na sklepach, robi wszystko zamówienia wprowadza dokumenty wylicza raporty.

w porządku się pracuje. pozdrawiam wszystkich.

Witt

Z jakiego działu jesteś? Tak z ciekawości pytam

Witt

Jestem kandydatem jak coś, nie wiedziałem że to się zaznacza

@Witt

z produkcji a co? przyjmujesz się?

Noo, chciałbym

Witt

Ale to już w nowym roku będę ogarniał

O ile wakaty będą

rooo
@Witt

a słyszałeś że coś się szykuje?

@rooo

taaa bo z pewnością każdy chodzi po zakładzie i mówi co się szykuje

Dawid
@Witt

Myślisz, że będą przyjęcia? Jakby coś to napisz bo jestem chętny do pracy ;)

@Dawid

Nie mam pojęcia...przecież sam się chcę załapać, więc nawet jak bym wiedział, to raczej skorzystał bym sam, zamiast sobie konkurencję budować, rozumiesz...

totem
@Witt

a co, aż tak dużo ludzi aplikuje, że ciężko się dostać?

??
@totem

raczej jak jest stabilnie to ludzie się tak nie zmieniają bardzo

Daro
@Dawid

Podobno będą. Trzymaj rękę na pulsie.

Jim

Mam pytanie odnośnie systemu płać w mlekovivie jak wygląda to w niedziele i święta? I kiedy ewentualnie się dowiaduje jakie zarobki na start podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy podcAs podpisywania umowy

Brit
@Jim

No o zarobkach powinni ci powiedzieć na rozmowie, to takie dość logiczne. chyba sie nie spotkałem z firmą, która by mowiła o stawce przy podpisywaniu umowy, przecież to jeden z elementów, dla ktorego czlowiek się decyduje na podjęcie pracy

@Brit

Podczas rozmowy się dogaduje takie kwestie.

@Jim

żebyś miał czas żeby wszystko przemyśleć sobie

Jim

A są może deputaty?

giga
@Jim

ale że co konkretnie masz na myśli?

Hacki
@giga

Pewnie o to czy są jakieś zniżki na produkty czy coś takiego. W sumie fajnie by było

Mrss
@Brit

O stawce dowiadujesz się po wypłacie . Na umowie zlecenie nie ma napisanej stawki XD

@Mrss

nie wydaje mi się. jak ja byłem na rozmowie o prace to ustalałem to

Mrss

W moim przypadku gdy dostałem umowę Zlecenie w miejscu stawki było zakropkowane pole ????XD

@Mrss

no jakoś wierzyć mi się nie chce i do tego byś niby podpisał taką umowę i teraz pisał na goworku firmy ciekawe

Lukiduki

wie ktoś jaki system pracy na produkcji?

mop
@Lukiduki

Chodzi ci że praca zmianowa czy nie? są trzy zmiany jak coś.

@mop

tak, o to chodziło. godziny 6-14-22, czy jakoś inaczej się rozkłada?

rooo
@Lukiduki

a to nie tak że zawsze tak jest?

P.P.P.
@rooo

Co firma to jakiś system inny, widziałam raz że zaczynali w innym zakładzie od 5 więc to nie jest reguła.

Monte

Oczywiście, że nie

Berta

Jak podjęłam sie tu pracy te okolo poł roku temu to naprawdę nie wiązałam z tym miejscem szczególnej przyszłości, bo tak raczej miało być na zaczepienie sie gdzieś. A pracuje mi sie bardzo dobrze i na razie nie chcę stąd odchodzić.

kara
@Berta

a w porządku jeśli chodzi o kasę ?

@kara

U każdego apetyt rośnie w miarę jedzenia i wiadomo, że ile by więcej nie dali to byłoby mało hahaha, ale nie tak serio, kasa mi odpowiada, gdyby bylo inaczej na pewno dlugo bym tu nie chciała zostawać, bo nie oszukujmy się, ale jednak chodzimy do pracy glównie dla pieniędzy, dla mnie jest ok jeśli o to chodzi.

tak
@Berta

patrząc na moje wcześniejsze warunki to tu jest dobrze. mogę polecić.

Banana
@tak

Firma jest znana chyba w całej Polsce więc też fajnie, że jak mówie gdzie pracuje to ludzie "oo znam", i pewnie jakby przyszło kiedyś do zmiany pracy na jakiś inny zakład to po Mlekovicie prędzej gdzieś przyjmą bo to już coś, ja przynajmniej tak uważam.

Kryty
@Banana

nie powiedziałbym, że od razu ktoś przyjmie pracownika, bo pracował w znanej firmie, ale na pewno zwróci na to uwagę. To jest dokładnie tak samo jak z różnymi rzeczami w sklepie, to nie tak, że nie dostrzegamy mniej popularnych marek albo z nich nie kupujemy, ale zawsze bardziej naszą uwage przykują te znane i lubiane, myśle że na rekrutacji może to działac na podobnej zasadzie

lil
@Kryty

a są jakieś dodatki? bo nie znalazłem żadnej tutaj informacji o tym a raczej każda firma się stara coś tam dać dodatkowo.

Kryty
@lil

na pewno możesz liczyć na dosyć rozbudowany pakiet socjalny ja przynajmniej na niego nie narzekam i sporo z niego mam, ale i tak najbardziej mi zależy na solidnym zarobku i pewnej umowie, a tutaj nie ma z tym problemu

lil
@Kryty

a mógłby ktoś coś bardziej konkretniej wymienić? Byłabym bardzo wdzięczna bo mam dzieci i nie ukrywam, że jakieś dodatki były by bardzo miłą zachętą do przyjścia tutaj do pracy.

@Kryty

Ile już pracujecie? Jest w miarę stabilnie? Niby ludzie zawsze jeść będą czy kowid czy nie kovid ale różnie to chyba wygląda.

Berta

Ja już napisałam, że pracuje około pół roku, a ludzie są względnie ok. Ja akurat nie mam żadnych spin i też nie szukam zaczepki, ale swoje widziałam i słyszałam, nie każdy z każdym sie dogada, ale poza jakimiś pojedynczymi sytuacjami raczej wszyscy ze sobą współpracują.

No tej branży kryzys nie dotknął, sytuacja stabilna

W niektórych firmach przestoje, produkcja stawała, no tutaj nie i nie sądzę, aby to groziło w ogóle

@123

no ludzie będą jeść cały czas, zresztą coraz to nowe produkty wychodzą więc raczej się to wszystko rozwija

Karter
@Vifi

to akurat dobra i bezpieczna branża to trzeba przyznać, a ostatnio nawet widzialem kilka artykułów własnie o tym ile produktow wprowadzili, nie mają o co sie martwić poza tym nie od dzis wiadomo, że tak naprawde dobre biznesy to sa takie które sie utrzymują w trudniejszych momentach, a nie ze lekki wiatr zawieje i po sprawie

@Karter

jeśli masz na myśli (usunięte przez administratora) to nie powiedziałbym że to lekki wiaterek a raczej tornado...ale zgoda tu raczej idzie do przodu póki co

Karter
@Vifi

nie nie to mi wtedy chodzilo po głowie, ale tornado też przetrwali co mówi samo za siebie

@Karter

trzymają się nieźle i raczej nic nie wskazuje, żeby coś się zmieniło chyba zwykle jak firma przetrwa cięższy okres dla wielu branż, gdzie sporo z nich pada to już ciężko, żeby coś ją zmiotło

marti123

Oby tak było jak mówisz

Xex
@Karter

chyba nawet jakieś centrum logistyczne otworzyli też o tym pisali jakiś czas temu

@Xex

tak, największe w branży

Raczek

Według mnie praca godna polecenia. Pracuję już rok na produkcji i to, co chyba najbardziej mnie przekonuje do zostania tu to stabilność zatrudnienia i mega mili ludzie. Przy wdrażaniu mnie w obowiązki znalazły się pomocne osoby. Są też premie, także zawsze coś miłego można złapać.

Loren
@Raczek

a potrzebujecie teraz kogoś na produkcję, bo ja w sumie byłbym chętny?

@Loren

Nie ty jeden ;)

@Loren

Obczaj stronę, tam z reguły są aktualne oferty

andrew

Czy na magazyn trzeba mieć UDT?

Alistar
@andrew

czasem wymagają różnych uprawnień, ale to zalezy od tego, na czym dokładnie ma polegać twoja praca, a jeśli faktycznie byłyby wymagane to na pewno miałbyś info w ogłoszeniu, nie ma bata, żeby nie było

Palec
@andrew

Jak masz w ogłoszeniu, że będziesz jeździł na wózkach to raczej trzeba.

@Palec

Nie znalazłem ogłoszenia, dlatego pytam, kogoś z wewnątrz kto wie z doświadczenia jak to wygląda

Cash
@andrew

Niekoniecznie musisz mieć uprawnienia, bo jak widziałem ogłoszenie na magazyniera, gdzie nie bylo w obowiązkach praca z wózkiem to nie było tez takiego wymogu, więc jak widać szukają i bez uprawnień i pewnie z uprawnieniami. jak interesuje cie zwykła praca magazyniera to nie masz sie co cykać

@Cash

O, to super

@Cash

Dzięki wielkie

Mlek

Witam was, po której umowie o pracy dostaliście, umowę na czas nieokreślony?

Kora

Byłam przed Covidem na praktyce w Mlekovicie. To, czego nauczyłam się na technologii żywności mogłam zobaczyć w praktyce i wiele się nauczyć. Bardzo fajne było to, że dostawałam zadania, nie tylko jakieś dla zbycia praktykanta. Takie doświadczenie, w dużej, znanej firmie to naprawdę ogromna szansa na rozwój zawodowy i cieszę się, że mi się udało, teraz pracuję w swoim zawodzie. Pozdrawiam wszystkich bo ludzie byli mili i cierpliwi.

Dima
@Kora

a jak wyglądało samo przygotowanie? w sensie, czy miałaś przydzieloną osobę, która ciągle tobą kierowała czy uczyłaś sie od różnych osób?

@Dima

Cały zakład jest ogromny więc nie byłam tylko w jednym miejscu. Mogłam zobaczyć szczegóły pracy na różnych stanowiskach, każdy też miał swoje obowiązki więc starałam się uczyć jak najwięcej sama. Świetnie trafiłam akurat do Mlekovity bo ogólnie moja praca inżynierska była związana z mleczarstwem i akurat o tej gałęzi żywności wiedziałam więcej startując na staż. Bardzo ciekawe doświadczenie.

@Dima

Jeszcze dopowiem, że zdziwiła mnie (pozytywnie) organizacja zakładu. Wiadomo, że produkcja powinna być uporządkowana ale tutaj to naprawdę stoi na wysokim poziomie. Tak jak pisałam, pracuję teraz gdzieś indziej, w mniejszym zakładzie, ale praktyki w tak dużej firmie nauczyły mnie stosowania wielu przydatnych praktyk produkcyjnych.

Akacja
@Kora

jest możliwość dostania pracy na stałe po takich praktykach czy raczej słabo?

@Akacja

Zależy czy jest miejsce akurat wtedy, no ale zawsze jest dużo większa szansa, że po praktykach Cię przyjmą bo już znasz zakład itd. Tak przynajmniej myślę. Tak jak już mówiłam, czy tutaj czy gdzieś indziej, pracodawcy na pewno przychylnym okiem popatrzą na taki wpis w doświadczeniu.

Akacja
@Kora

właśnie tak samo pomyślałam, że powinni lepiej na mnie popatrzeć jeszcze jakby byli zadowoleni ze stażu. dobra dzięki wielkie, będę się rozglądała za ofertami, popytam tu i tam i może coś trafię

lukasz

i na jakich umowach sie pracuje?

@lukasz

w mlekovicie pracuje się na umowach o pracę

@lukasz

moze na początek jak ktoś chce na zleceniu czy coś to się zgodzą

@lukasz

ale ogólnie docelowo każdy pracownik ma stabilną prace na umowie

max
@Pik

przynajmniej można spokojnie podbić, będąc pewnym, ze ma sie stabilne zatrudnienie. to bardzo wazne, szczegolnie gdy ma sie rodzine

@lukasz

Ostatnio widziałem ich ogloszenie na magazyniera i na pewno pisalo, ze na okresie probnym dają umowe zlecenie, a potem jak beda chcieli przedłużyć współpracę, dają umowe o prace, wiec mysle, że calkiem spoko

@persy

To normalne, prawe wszędzie tak jest

@persy

A ile ten próbny trwa tutaj?

3 miechy?

@Pik

W mlekovicie pracuję się na umowach zlecenie bez przerwy ponieważ pracodawca takiej umowy nie zapewnia.

@ikik

Tak

@Tom

No nie wydaje mi się, wiem co czytalem w ogłoszeniu

@persy

W ogłoszeniu jak najbardziej jest napisane że po 3 miesiącach będzie umowa o pracę natomiast jest to jedna wielka ściema ponieważ pracodawca nie zapewnia takich umów pracuje się tutaj na umowach zlecenie tylko starsi pracownicy posiadają takie umowy.

Hmm..
@Tom

Nie wiem czy to we wszystkich działach ale moja dziewczyna dostała umowę dopiero po około dwóch latach dopominania się. Oczywiście na czas określony.

@Hmm..

No dokładnie. Jeden z większych pracodawców w Polsce a ma tak wielki problem dawać umowy o pracę.

Kokos
@Tom

No nie wiem, ja nie miałem z tym problemu...

Kokos
@Tom

Wystarczy porozmawiać na spokojnie jaka jest sytuacja. Przynajmniej w moim przypadku tak było.

Pracownik Sklepu

Witam. Praca w mlekovicie jest bardzo dobra praca. Mlekovita szanuje swojego pracownika. I jak już Ci uda ta prace uzyskać to ja szanuj. Ja jestem pracownikiem od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam wszystkich, i życzę powodzenia tym którzy się o tą pracę starają...

@Pracownik Sklepu

pracujesz w którymś ze sklepików firmowych, tak?

Pracownik sklepu
@onaona

Tak pracuje

@Pracownik sklepu

a mogłabyś coś powiedzieć na temat zespołu? czy jest zgodny, nie ma jakichś specjalnych spięć?

Jowi
@onaona

ja pracuje na produkcji i też mi jest dobrze. firma solidna, nie muszę się martwić o przyszłość dla siebie i dzieci a ludzie sobie pomagają.

Majk
@Pracownik Sklepu

czasem bywa lepiej a czasem gorzej, ale ogólnie jest uczciwie i stabilnie to potwierdzam

Opos
@Majk

Są jakieś przyjęcia teraz na produkcje czy na magazyn?

Mem
@Opos

jest google, wystarczy odpalić, wpisać czego sie szuka i wychodzą różne dziwne rzeczy zwane stronami z ofertami pracy

@Mem

to może ja zapytam jeszcze raz o coś czego w googlu nie ma, a mianowicie jak zespół, fajni ludzie pracują?

Opos
@Mem

Czasami ciężko jest coś znaleźć a w mojej poprzedniej pracy czasami ludzie się orientowali jak było jakieś miejsce. Dlatego pytam.

Aza

Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda rekrutacja na pracownika administracyjno-biurowego? Złożyłam dokumenty aplikacyjne do kadr, natomiast dostałam odpowiedź aby je poprawić i zaadresować do Pana Prezesa. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Baczex
@Aza

Sądzę, że chodzi o to, aby każdy dokument kierowany bezpośrednio do kogoś (np. list motywacyjny), był adresowany nie jako MLEKOVITA a jako PAN PREZES.

pracus

swoją droga wiedzieliście, że mlekovita była sponsorem africa eco race? Zaczynają sie powoli pojawiać artykuły z opisem tego wydarzenia, ale jeszcze nie ma za bardzo zdjęc, a szkoda.. tak czy tak misje zakonczyli - dowieźli mleko w proszku do Senegalu. Nie ma co, trzeba być dumnym z naszej polskiej firmy, na którą wszyscy razem pracujemy.

denko
@pracus

pewnie, że trzeba być dumnym. Firma się rozwija, praca jest i jeszcze dłuuugo będzie. Pozdrawiam wszystkich pracujących na ten sukces!

fots
@pracus

Ja widziałem sporo zdjęć w jakichś artykułach

Ninka

modelka i prezenterka z TVP2, w sumie sama sie zastanawiałam skąd ona się tam wzięła, nie wiedzialam że jest związana z taką branżą ;)

veni
@Ninka

dokładnie! tez nie mialam pojecia, ze ona ma cos wspolnego z jakimis wyscigami, ale ogolnie jak sie bardziej przyjrzalam, to sporo artykulow sie pojawialo na internecie w tym temacie, sledzili przebieg tego itd. Nawet był wywiad na jednej stronie z kims z firmy

umiarkowanie profesjonalnie
@pracus

Przecież to na pierwszy rzut oka widać kto to pisze.

Olek

Czy idzie o pracę w głownej siedzibie?

makro

Idzie, czemu niby nie?

@Olek

wystarczy poczytać profil, żeby wiedzieć, że tak

@Olek

już nie mówiąc o stronie, na której są oferty

także nie ma za co...

Mlekowoda

Ile można zarobić 6 magazynie ? Bo na beczkach ile wlejesz wody to twoje

Son
@Mlekowoda

Zapewne tyle, ile jesteś w stanie wypracować…

lukasz

jest szansa na jakieś premie?

@lukasz

i odpowiadajac na jeszcze jedno twoje pytanie - tak, jest szansa na premie. jak to mowia jaka praca taka placa i to się sprawdza tutaj w stu procentach. jak dajesz z siebie wszystko i widac to, to z pewnoscia zostaje to w jakis finansowy sposob docenione

@lukasz

ale miej swiadomosc ze to na pewno nie nastapi tak zaraz od razu. na to trzeba trochę czasu i wdrożenia sie

dziękuję

jasna sprawa rozumiem

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA