MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Byłem na rozmowie w jednym z oddziałów Mlekovity, poziom rozmowy profesjonalny. Panowie powiedzieli że odezwą się jeżeli będą nawet na nie, ale telefonu nie było. Słabo, bo wyglądali na osoby kulturalne i "słowne".

bajo91
@Kandydat

to może warto samemu się jednak przypomnieć? Ja tak czasami robiłem i zdarzało się, że komuś umknęło to po prostu, w końcu nie jesteś jedynym kandydatem

@bajo91

Ano, ale też ma prawo czuć się rozczarowany. A wiadomo ile średnio osób zazwyczaj kandyduje?

@bajo91

Rozmowa była na stanowisko kierownicze. Jeżeli osoba prowadząca rozmowę rekrutacyjną na tak wysokie stanowisko, mówi jedno a robi drugie to świadczy tylko o braku szacunku dla osób które przyjechały na tą rozmowę. Tak czy owak, można wywnioskować jak w firmie traktuje się pracowników skoro kandydatów ma się gdzieś. Jeżeli by komuś to "umknęło" to także źle świadczy o tej osobie. Na to stanowisko było zaproszonych 7 osób.

kandydat

Czy ktoś pracował jako mechanik aparatury automatycznej|?

mon
@kandydat

a co tam trzeba?

stan
@mon

ale o co pytasz, bo nie rozumiem, sprecyzuj pytanie

@mon

Pewnie zarobki, warunki i jak to wygląda?

ranna
@Wanda

ktoś wyżej napisał, że ogólnie jest zadowolony więc powinno tak być

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie pracy w firmie Mlekovita na stanowisku laborant, lokalizacja to Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddział w Lubawie Filia w Suszu. Jaka atmosfera, zakres obowiązków, kierownictwo, możliwości awansu/ podwyżki. Jakie są realne zarobki. Pozdrawiam :)

@Marek

ja akurat nie jestem labo, więc zakresu obowiązków ci nie podam, ale powinno być wszystko wypisane w ogłoszeniu. Atmosfera moim zdaniem fajna, z kierownictwem da się dogadać, generalnie ludzie tu są bardzo w porządku. A zarobki to no niestety nie wiem jakie będą akurat na twoim stanowisku, więc musisz sam dopytać na rozmowie.

bisson

mam jeszcze pytanie, jak wygląda rekrutacja do firmy?

o produkcje głównie pytam

@bisson

czy trudna, czy dużo pytań

@bisson

będę wdzięczny za jakieś info

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

Lembas

Jakie wymagania do pracy na proszkowni w Lubawie? Stanowisko Operator pakowarki

@Lembas

gdzie znajdę taką oferte?

@Lembas

bo szczerze jak szukam to niewiele mi się wyświetla ofert, a żeby jeszcze aktualne

@Lembas

Badania sanepidowskie i w zasadzie tyle

Na jooble ona jest

Chris

Jak nie na stronie firmy to tam albo olx np są

gix

Zatrudniają tylko na cały etat, czy na częśś też można?

@gix

a o jakie stanowisko pytasz?

Irena
@marek

Mnie ciekawi praca biurowa czy jest na zmiany właśnie, głównie na recepcji/sekretarka? Wiesz cos o tym?

mon
@gix

może zależy od stanowiska, ale nie kojarze

witko
@gix

najlepiej zadzwonić do rekrutacji i się dowiedzieć samemu, wtedy masz sprawdzone info

witko
@gix

ja akurat nie znam nikogo kto by nie był na pełny etat, ale też wiadomo, że nie znam tutaj wszystkich

bird

na jakim dziale robisz i jaka lokalizacja?

@bird

Wiem, ze nie pytałeś mnie, ale ja robie na produkcji w głównym oddziale i też uważam, że jest okej

marek

a ty na co się wybierasz?

składałeś papiery?

na mechanika konserwatora

@bird

o, a byłeś może już na rozmowie?

bird

chyba za wcześnie na to, żeby zadzwonili

@marek

wczoraj wysłałem cv, z małym doświadczeniem powinni mnie przyjąć?

@korek

Jest to jak najbardziej możliwe

korek

a kojarzysz może na co uwagę zwracają?

korek

albo czy mogą być jakieś testy sprawdzające umiejętności

@korek

oj nie pamiętam już, swoją rekrutację lata temu miałem

@korek

pewnie i mogą, ale ja nie miałem nic takiego

Ktosiek

Czy firma oferuje jakieś socjale? Pakiet medyczny, Multisport itp?

pexmex
@Ktosiek

myślę, że takie informacje powinny być zawarte w ofertach pracy

loko

chyba, że uda mi się dostać na rozmowę o pracę to wypytam i dam znać

Elżbieta
@loko

I jak tam? Udało się dostać na te rozmowę? A może już pracujesz? :P Czekam na szczegóły:)

@Elżbieta

skoro nie dał znać to chyba nie

@Elżbieta

a jakie szczegóły są ci potrzebne? bo rozumiem, że odnośnie pracy, a niekoniecznie konkretnie jego przypadku

jakuck
@eb

No przecież pytanie jest o dodatki, więc chyba o to

@jakuck

A przy tych dodatkach to jest jeszcze co drążyć? Chyba, że ktoś je podsumuje?

@jakuck

raczej pytała o rozmowę albo pracę, ale to już chwilę temu więc w sumie nieistotne pewnie

@Wanda

podsumuje? Nie wiem czy tu jest co podsumowywać

@eb

Jak to nie? :( Serio nikt nie wie?

Mark

Wie ktoś może czy rekrutacje na ich stronie są aktualne? Nie znalazłem nigdzie indziej ogłoszeń

lj
@Mark

wyślij cv to zobaczysz czy się odezwą

lj
@Mark

bo to to ktoś z rekrutacji może wiedzieć najpewniej

Mark

Dopiero co wysłałem, więc chwilę trzeba pewnie poczekać

Pracownik Sklepu

Hej. Mogę się tu dowiedzieć, czy ktoś wie kiedy płacą, wczasy pod gruszą, w tym roku?

O, to macie gruszę?

@Pracownik Sklepu

Jakie jeszcze macie dodatki? Jest coś?

Pracownik sklepu
@Pracownik Sklepu

Różne są dodatki. Ogólnie firma dba o swoich pracowników.

nick
@Pracownik sklepu

a coś więcej? na jakiego typu benefity można liczyć np.?

nick
@Pracownik sklepu

Ale dobrze słyszeć, że firma dba o zatrudnionych, to dobrze świadczy

lovit

Mają tu stanowiska na które nie trzeba doświadczenia Można się przyuczyć gdzieś

Irena
@lovit

O jakich konkretnie stanowiskach mówisz?

tint
@lovit

mają, ale zależy od wykształcenia albo uprawnień

@tint

Na pomocnika mleczarskiego też trzeba jakiś uprawnień, czy wykształcenia specjalnego??

tint
@Kasia

tu nie potrzeba, z resztą oferty wystarczy poczytać

@tint

Dzięki. Nie wiedziałam, ze jest oferta

Edyta
@tint

To na jakiś stanowiskach oczekują jakiegoś konkretnego wykształcenia? I jakiego?

sint
@Edyta

Na pewno nie na każde stanowisko przyjmują bez wykształcenia czy jakichś umiejętności

sint

No pyta czy na jakiś stanowiskach wymagają wykształcenia, to odpowiadam, że tak

hil
@sint

no tak, a na jakich jakiego to należałoby samemu sprawdzić

tomas

idealnie nie ma, ale firma uczciwa. warunki ok.

astra
@tomas

z jakiego stanowiska jesteś?

magazyn

astra
@tomas

i o jakich warunkach tu mowa na tym stanowisku?

@astra

generalnie, zarobki nienajgorsze, dobre traktowanie pracowników

@astra

takie ja mam odczucia, ale nie mówię za wszystkich

Ewela

Wiecie może czy do Mlekovity na produkcję są przyjęcia ?

Norbert
@Ewela

na ich stronie wzmianka o takich przyjęciach wisi, może potrzebują cały czas tam ludzi przez ilośc pracy

polo
@Ewela

po prostu wyślij cv i się okaże, chcesz mie pewność to zadzwoń

@polo

To do działu pracowniczego tak?

Banka
@Ewela

pod ofertami są wyszczególnione wszystkie dane kontaktowe

sylla
@Ewela

Dział pracowniczy? To jakiś odpowiedni kadr czy hrów?

@sylla

No na to wychodzi, że po prostu taka inna nazwa

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Warszawie i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

Jak oceniacie pracę w sklepikach firmowych?

takmigraj
@mixx

opinia pozytywna, praca stabilna, zarobki okej, ludzie w porządku

@takmigraj

A jakie umowy tam dają?

takmigraj
@Becky

ja mam umowę o pracę

@takmigraj

Tak, ale ty z magazynu, tak jak mówiłam, źle przeczytałam i myślałam, że mi odpowiadasz

Becky

Także czekam na kogoś innego, może ktoś pracował w którymś i się podzieli info

girl

czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w tej firmie?

lego
@girl

stabilne jest, przynajmniej dla mnie

girl

czyli rozumiem, że są tu ludzie, którzy pracują latami?

@lego

bo właśnie w coś takiego celuję

@lego

jednak to już ten moment kiedy chcę gdzieś osiąść na dłużej, może nawet "na stałe"

girl

wiesz, każdy inaczej rozumie stabilność, więc chciałam doprecyzować co konkretnie miałam na myśli przez ten zwrot

Odpowiedź
@girl

Więc tak chodziło mi to, że można się zatrudnić na dłużej, a przy okazji jest naprawdę w porzadku

Joki

Jak to jest,z odcinkami z wypłat? Dlaczego kierownik nie chce wydawać,a wręcz każe pisać podanie o wydanie tego co się mu należy?

Opar

Byłem na rozmowie i muszę powiedzieć że widać że solidna firma. Aż miło było mimo że jednak to troche stres jak dla mnie. Pozdrawiam.

@Opar

a powiedzieli ci jak długo masz czekać na odpowiedź czy bardziej "zadzwonimy" i tyle

@milkin

Konkretnej informacji mi nie podali, ale też nie dopytywałem, pewnie gdybym zapytał to by powiedzieli kiedy mniej więcej się można spodziewać

@Opar

rozumiem czyli trzeba czekać. o coś pytali takiego? o firmie czy coś?

@milkin

Nie było jakiś podchwytliwych pytań, o poprzednią pracę i takie tego typu. O firmie coś tam czytałem i polecam zawsze to robić ale nie pytali mnie o to

@Opar

no tak, jakaś tam ogólna wiedza o firmie chyba zawsze jest przydatna

Katia

Wiecie może czy można wrócić do pracy do mlekovity pracowałam tam jakiś czas temu i chciała bym wrócić , czy jest ta możliwość ?

Nasta
@Katia

Ciężko będzie tak stwierdzić na sto procent, spróbować zawsze warto moim zdaniem

Nasta
@Katia

A dawno temu? No i pewnie też zależy jak ci szło i tak dalej. Ale to tylko moje gdybanie tak naprawdę...

rotten
@Katia

Należy po prostu wysłać cv albo tam zadzwonić. Jeśli jest miejsce na tym stanowisku, na które chcesz iść i jeśli wcześniej dobrze pracowałaś to szansa jest. Jednak my cie nie zapewnimy na 100%, bo decyzje i tak podejmie ktoś inny

Barbara
@Nasta

a powiedz czy są jakieś dodatki do pensji? Albo może wczasy "pod gruszą"? Macie takie bonusiki?

Laguna
@Barbara

W ogłoszeniu piszą, że jest "rozbudowany pakiet socjalny" więc spodziewam się, że pewnie tak

Laguna
@Barbara

Ale jeżeli ktoś ma jakieś szczegóły co się w tym konkretnie zawiera, to też się chętnie dowiem

Igor

Witam, jakie warunki pracy jako operator maszyn? Może ktoś coś powiedzieć o stanowisku?

@Igor

jak o mnie chodzi to dla mnie praca solidna. czasami sobie ponarzekam ale tak patrząc na wszystko to chyba najnormalniejsza praca jaką miałem do tej pory. nie są to takie rzeczy które na dłuższy okres byłyby jakimś problemem czy coś. robie swoje, nikt mi za skóre jeszcze nie zaszedł i spokój a na tym mi w tym momencie zależy. przyjść, zarobić i się nie przejmować

@Igor

jeszcze jak chodzi o stanowisko to powinieneś mieć tam wypisane obowiązki a też ci wszystko pokażą jak przyjdziesz

ghost
@Igor

To jeszcze dodam, że atmosfera spoko, ludzie fajni, normalni, tacy do pogadania.

ghost
@Igor

No i ogólnie praca w porządku, nie jest jakaś skomplikowana, ani specjalnie ciężka.

@kastaniet

W ogłoszeniu jest to trochę opisane, więc wiem jak to wygląda, ale dobrze, że też pokażą wszystko, bo każda maszyna jest jednak inna i trochę inaczej się to obsługuje

@ghost

Bardzo miło czyta się takie opinie. Złożyłem kilka dni temu cv i zobaczymy

@Igor

to fakt więc jak już wiesz mniej więcej i ci pasuje to reszta jakoś pójdzie.

Foras

Cześć, wiecie może jak wyglądają tu rozmowy o pracę na stanowiska specjalistyczne?

Foras
@Foras

Konkretnie mam na myśli stanowisko automatyka

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA