MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

bubble

serio wszystko? na jakim dziale tak fajnie? macie zapotrzebowanie na ludzi?

Kornik
@bubble

a czemu w to nie dowierzasz??? co w tym dziwnego? jednym pasuje innym nie pasuje. ile ludzi tyle opinii

bubble
@Kornik

bo rzadko się zdarza tak, żeby być ze wszystkiego zadowolonym, dlatego dopytuję, a nie biorę tego pod wątpliowść

cecdc
@Kornik

może być w ogólnym rozrachunku ok i tak jest ale nie opowiadaj pierdół że wszystko jest ideolo bo to jezt praktycznie nie możliwe

Mirek

przepracowałem tu kawał życia. solidna firma dla zaangażowanych ludzi.

Olek

Zmieniło się coś w tej kwestii może?

makro
@Olek

ofert szukaj na stronie głównej mlekovity

kiki

Dokładnie, zakładka aktualności

kiki
@Olek

Ja tam znalazłam i się zatrudniłam ;)

żartowniś
@kiki

brawo...pewnie wiele to od ciebie wymagało...hehe

Olek

Bo z reguły ciężko było znaleźć oferty

makro
@Olek

jak się źle szuka to moze i ciężko ;)

@makro

A da się źle szukać? raczej jest na to jeden sposób

@makro

Chyba że znasz jakiś magiczny sposób na wyczarowanie odpowiedniej oferty to zdradź mi

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

Proszę o info jak coś

@Olek

Po co taki spam ??? wystarczylo raz i porządnie napisać

@Olek

O pracę idzie jak są oferty, nikt ich nie chowa. jak będą to się zgłaszać i tyle

@Kaz

Chciałem pod jednym wątkiem, ale jak napisałem komentarz i odświeżyłem to on zniknął

@Kaz

No i poszedłem za ciosem bo nie miałem wyboru

@Olek

Znika bo tutaj chyba z jakimś opóźnieniem się pojawiają czy coś takiego. Ja tam się nie znam zbytnio na tym to tylko obserwacja

Gaga531

Witam. Chciałabym wysłać moje CV do kadr w Mlekovicie.Orientuje się ktoś jaki jest adres e-mail?

cisek

dzień dobry jestem elektrykiem z 5 letnim doświadczeniem czy miałbym szasnę na pracę w mlekovicie? proszę o informację pozdrawiam

qwet
@cisek

na firmowej stronie jest ogloszenie obczaj czy ci siada

Biznes
@cisek

no wiadomo a czemu nie? doświadczenie masz to już na duży plus ale no nie mi to oceniać

@qwet

Na elektryka? Niby gdzie, bo nie widzę...

@Tartak

na elektromechanika jest więc pewnie o to mu chodziło .

@zet

Ale to przecież dwa różne zawody

@zet

Chyba, że to pomyłka po prostu

@Tartak

no przecież ja to wiem nie musisz mi tego tłumaczyć

@Tartak

może pomyłka, może było ogłoszenie na elektryka i zniknęło ja nie wiem nie widziałem

Omega
@cisek

Masz szansę a nawet dostaniesz robotę na 100% bo nie ma ludzi zarobki słabe, roboty dużo, nad tobą ludzie z układu ->szansę na awans 1% ;)

doris

czy osoba bez doświadczenia i wykształcenia ma szansę na pracę?

Straszyk
@doris

Tak :)

@Straszyk

na wybranych stanowiskach tylko czy większość przyjmuje bez doświadczenia?

Straszyk
@doris

Nie no, nie wszystkie przyjmą bez doświadczenia, na niektóre to spece są potrzebni. Na pomocnika możesz śmiało wysyłać.

@Straszyk

okej. bardzo ci dziękuję w takim razie za dobrą radę w tej kwestii

Omega
@Straszyk

Zależy gdzie i kogo masz w rodzinie ;) masz mocne plecy- zostaniesz kierownikiem nie wiedząc nawet co to mleko ;D

sba

drugi sklep internetowy o co cho

@sba

O co tobie cho, bo komentarz conajmniej enigmatyczny

Makary
@sba

Bo są 2 sklepy online, Mlekovitka - standardowe produkty Mlekovity i SBA z produktami dla sportowców. Nie wiem co tu więcej dodać

@Makary

Moze chodziło o to czemu są rozdzielone? Nie wiem...ciężko się domyślić

Makary
@marlin

No są rozdzielone bo oferują skrajnie różne produkty?? przecież to brzmi logicznie

@Makary

Nie w tym sensie, ja się zastanawiałem o co chodzi w pytaniu

Ja rozumiem, że to 2 różne sklepy z różnymi produktami

@Makary

Mam nadzieję, że w miare rozumiesz o co mi chodzi

Tom

Co z waszym mlekiem drugi dzień drugi sklep z innego rejonu miasta mleko przed terminem i drugie kwaśne (usunięte przez administratora) sprzedajecie.

Panto

Kuferek mlecznych smakowitości??? To jakaś nowość w ofercie? Pierwszy raz to zobaczyłem a pomysł naprawdę oryginalny

co? gdzie to znalazłeś?

zainteresowało mnie

@axon

No na stronie znalazłem oficjalnej mlekovity jak sobie przeglądałem info

@axon

Że można to w formach prezentowych zamawiać np dla swoich pracowników czy na jakieś targi czy coś

zobaczę sobie

ciekawa rzecz, dzięk

axon

czemu w żadnym sklepie nie mogę znaleźć waszych lodów? wie ktoś do jakich sieci są konkretnie rozdysponowane?

T5

Ile zarabia sprzedawca w Mlekivitce na cały etat?

Fix
@T5

W sensie sprzedawca w sklepie firmowym, czy sprzedawca-handlowiec?

3pak
@Fix

to znasz zarobki każdej osoby w firmie? no nieźle

Fix
@3pak

Nie, kto tak powiedział? Bo na pewno nie ja. Pytam, żeby uściślić, coby było łatwiej odpowiedzieć, nie mówiłem, że ja to zrobię.

3pak
@Fix

a to dla mnie trochę tak zabrzmiało jakbyś potrzebował doprecyzowania i wtedy odpowiesz

Ormuz
@Fix

W sklepie mlekovitka nie ma handlowców.. Chodzi o zwykłego sprzedawcę w sklepie.

@Ormuz

Widocznie chłop sobie nie doczytał że tam było napisane "Mlekovitka" a nie "Mlekovita"

wbejhbwe

Biorąc pod uwagę ilość i różnorodność produktów Mlekovity braliście pod uwage pootwierania testowo sklepów sklepów firmowych w kilku lokalizacjach? tzn nie wiem jak z rentownością i kosztami takiego przedsięwzięcia ale taki luźny pomysł rzucam

ckw
@wbejhbwe

Pytanie czy to jest faktycznie potrzebne dla rozwoju firmy która i tak już jest szeroko rozwinięta a produkty są dostępne tak naprawdę wszędzie?

ee
@ckw

przecież mlekovita ma kilka swoich sklepów...

@ee

Dokładnie i to nawet nie kilka tylko jest ich całe mnóstwo

@ckw

Cały wykaz wraz z mapką jest na oficjalnej stronie radzę sobie zobaczyć i się dokształcić

@ee

A czasem to nawet jest więcej niż jeden na miasto (to już jako ciekawostkę dopowiadam)

doris

przepraszam za bałagan, chciałam dodać wszystko w jednym wątku, ale jak odświeżyłam stronę, to mój komentarz zniknął i nie było się do czego odnieść

doris

oczywiście chodzi o jakieś mniej odpowiedzialne stanowisko typu pomocnik mleczarski

Witam. Jak wygląda praca kierowcy? Czy macie swoich dostawców ( kat. B) ? Jeśli tak to na jakiej umowie i jaka płaca jest przewidywana? Pozdrawiam

Paw
@Piotr

a nie pracowałeś nigdy jako kierowca że nie wiesz jak wygląda taka praca? wygląda tak jak wszędzie ;) jeźdźisz dowozisz i rozwozisz towar

derr

Proponuje przeczytać artykuł na portalu spożywczym jak mlekovita inwestuje w działania prośrodowiskowe. portal spozywczy . pl / mleko / wiadomosci / mlekovita - inwestuje - w - dzialania - prosrodowiskowe, 199230 . html ---- chociaż link pewnie zostanie usunięty

Naru
@derr

O dziwo został. I bardzo dobrze, to warto wiedzieć, bo z reguły duzi gracze na rynku mają gdzieś środowisko, liczy się tylko kasa...a tutaj widać odwrotną tendencję, szacun

Pro
@Naru

nie ma co tu porównywać. mlekovita jest prowadzona w zupełnie inny sposób niż niektórzy "duzi" gracze na rynku. oni myślą o przyszłości o klientach i ogólnie o ludziach. za to mają duzy plus u kosumentów

Asdf
@Pro

Zgadzam się. też tu pracuje od kilku lat. nie myślę o zmianie pracy. robię to co do mnie należy. warunki mam dobre jesli chodzi o zarobki. nie mam powodów do narzekań.

Daro

Hej, w jakm wieku ludzie mniej więcej tutaj pracują? Chodzi o to, że jestem świeżo po szkole i chciałbym się zatrudnić Czy jest jakiś minimalny próg wiekowy? I czy w ogóle znalazłyby się osoby mniej więcej w mojej kategorii wiekowej, czy byłbym jedynym takim "rodzynkiem" ?

@Daro

W każdym wieku. nie ma żadnego progu. musisz być pełnoletni i chętny do pracy. to są główne wymogi. problem jest tylko taki że tu zawsze sporo chętnych do pracy więc trzeba się przebić

Daro
@Zen

Dobra dziękuję Będę próbował :-)

Dawid
@Zen

Skoro do pracy jest zawsze rzekomo dużo chętnych, to jestem ciekaw, jakimi kryteriami przy wyborze pracowników kierują się osoby prowadzące proces rekrutacji w firmie MLEKOVITA. Czy bardziej zatrudniają oni osoby z doświadczeniem zawodowym, czy może takie, które nigdy nie pracowały, również mają realną szansę na zatrudnienie? Liczę, że uda mi się tego dowiedzieć.

@Dawid

o takie rzeczy trzeba by się pytać raczej osób zajmujących się rekrutacjami. to oni mają jakieś swoje sposoby

@Dawid

zależy od stanowiska, na niektóre spokojnie mogą się nadać osoby bez doświadczenia, na inne bez niego ani rusz.

@ania

a jak już tu jestem to zapytam na które w takim razie można się dostać bez doświadczenia? albo chociaż próbować bo z tym dostaniem to wiadomo też różnie bywa

@bik

na produkcję, np. od pomocnika mleczarskiego nie wymaga się doświadczenia

bik?
@ania

a potem jest ewentualnie możliwy awans z pomocnika na samodzielnego mleczarza?

@ania

przepraszam za ten znak zapytania przy nicku. chyba coś mi przeskoczyło

@bik?

w przypadku gdy taka osoba się sprawdzi, to po jakimś czasie myślę, że tak

@ania

a no to wiadomo że to zależy od efektywności pracy itd, ale chciałem po prostu wiedzieć jak wygląda taka ścieżka, dzięki

Dzień dobry. W wakacje prowadzę zajęcia dla dzieci w ramach świetlicy dziennej. Sporo aktywności już mamy zaplanowanych, ale przyszło mi do głowy jedno - czy wiecie czy byłaby możliwość zorganizowania wycieczki do Mlekovity? Tak, żeby pokazać dzieciakom jak taki proces produkcyjny w dużej firmie wygląda? Kiedyś w szkole organizowaliśmy wyjście do zakładu produkującego kosmetyki i bardzo się to przyjęło, dzieciaki były mega zainteresowane, więc fajnie byłoby powtórzyć ten sukces. Wiem, że teraz ciężka sytuacja i może być problem ze zorganizowaniem takiego przedsięwzięcia, ale nie szkodzi zapytać.

Dalia

hej. myślę, że to byłoby do zrobienia, ale na pewno nie teraz, nie w warunkach pandemicznych, w firmie są wysokie normy sanitarne i zapanowanie nad grupą dzieci, żeby idealnie się stosowały do wszystkiego może być ciężkie. ale warto zadzwonić do biura i przedstawić temat i porpozycję, może jakoś uda się to załatwić. na ten temat ja nie mówię nie, nie mówię tak, myślę jedynie, że mogą być problemy w tym zakresie, ale no nie ja za to odpowiadam. generalnie fajny pomysł, spoko jeśli się uda, trzeba zaszczepiać w młodych ludziach kulture uczciwej pracy :)

Zen

fajna sprawa taka wycieczka. myślę że dla dzieciaków mogłoby być to ciekawe jak to wszystko się tworzy

Zen

daj znać jak uda ci się coś zorganizować. sam mam dzieci. chętnie bym je pooprowadzał po zakładzie i pokazał ciekawe rzeczy

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA