MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

Praca

Mam pytanie odnośnie pracy w Baranowie na stanowisku kierownik zmiany, ktoś się orientuje jakiego doświadczenia wymagają??

gites
@Praca

a nie ma o tym w ogłoszeniu?

leming
@gites

Ja to w ogóle takiego ogłoszenia nie widzę

ogloszenie
@leming

jest na ich stronie internetowej w aktualnościach tak jak wszystkie oferty.

ogloszenie
@Praca

a ile doświadczenia to nie podali tylko że jest mile widziane więc aplikuj i zobacz co ci powiedzą.

@ogloszenie

no o ile się odezwą, bo mało tego doświadczenia mam, no ale zobaczymy :)

@ogloszenie

a Ty długo tu już pracujesz? jak oceniasz ogólnie firmę, warto?

chłopek
@Praca

ja myśle że warto zależy czego szukasz też

chłopek

6 rok pracuje już w mlekovicie

adek
@chłopek

no to szmat czasu, czyli rozumiem że stabilne miejsce pracy?

adek
@chłopek

na uopie jesteś, nie?

ficek
@adek

Gdyby było inaczej, to pewnie nie miałby takiego stażu ;)

@ficek

no dokładnie, czyli można wnioskować, że da się tu zagrzać miejsce na dłużej, nie?

Lew
@ogloszenie

To fakt, że na tej stronie jest absolutnie wszystko. Jedna z lepszych.

kamil

jakie są miesięczne zarobki netto na wózek widłowy ?

ewan
@kamil

nie ma jakiś widełek gdzieś?

ewan
@kamil

jaki system pracy u wózkowych wgl?

iau
@kamil

Ciężko jest dostać konkret informacje. jedynie jak w ofercie podana a jak nie to dopiero przy rekrutacji

dilma
@ewan

na 3 zmiany, z tego co czytam w ogłoszeniu

snak
@dilma

a dokładnie jakie te godziny są?

snak

no o zarobkach to się na rozmowie gada, więc nie ma się co dziwić, że mało kiedy masz podane wprost kwoty w ogłoszeniu

Paulina
@snak

a szkoda, bo przynajmniej wiadomo od razu czy warto czas poświęcać czy nie ;) Dlatego fajnie jakby jakiś pracownik podał choćby widełki ile można zarobić. Na stronce piszą o systemie premiowym, czy co miesiąc widać jakąś dodatkową kasę na koncie? I za co przyznają?

możetu

rozumiem też, że stabilna. Powiesz jak długo pracujesz?

fagi
@możetu

ja trzy lata i nie narzekam

fagi
@możetu

więc stabilnie myśle że jest

kumatychlopaczyna

co wiecej powiesz? moze jakies najwieksze atuty pracy?

@kumatychlopaczyna

no dla mnie ogólnie atutem jest to, że jak już pisali jest stabilnie i nie ma jakiś przewrotów i przekrętów w firmie, kasa na czas i ogólnie wszystko przyzwoicie jest

patyk
@Joni

a jeśli chodzi o umowę, to można liczyć na umowe o pracę?

daster
@patyk

a gdzie widziałeś ogłoszenie? bo też szukam pracy na produkcji?

@daster

na stronie firmy sa wiec mozna chyba aplikowac

@patyk

gdzies tu wyczytalem ze tak, przejrzyj se forum

odp
@patyk

tak, to coś nadzwyczajnego?

@odp

Nadzwyczajnego może nie, ale w dużej ilości firm nie dają

Zbyszek

gdzie wrzucaja oferty pracy prosze o pomoc bo nie moge znaleźć Pozdrawiam

rollo
@Zbyszek

na swoją strone mlekovita.com.pl wrzucają. zakładka aktualności ogłoszenia

rollo

a jakieś stanowisko cię konkretnie interesuje? masz jakieś pytania?

@rollo

ale to jest aktualne w ogóle??

Katarzyna
@rollo

trzeba sie naszukac tych ogloszen bo nie ma zakladki kariera nawet, chcialam zapytac o ogolna atmosfere na zakladzie i jak czesto zmienia sie taki kierownik zmiany? bo jest na niego wlasnie ogloszenie ale ciekawi mnie czy bywa na tym stanowisku spora rotacja?

@Katarzyna

Czy ja wiem, jak wpiszesz w google "mlekovita praca" to bez problemu wszystko znajdziesz...

@Katarzyna

Oferty są nie tylko na stronie, więc nie tylko tam trzeba szukać, skoro cię to przerasta

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

W.M.

Witam, zainteresowała mnie kwestia o której Pan napisał. Niestety nigdzie w internecie nie mogę znaleźć nowych doniesień na ten temat. Czy ktoś z Państwa wie czy we wspomnianej sprawie nastąpiły jakieś postępy? Pozdrawiam.

@W.M.

skoro cie to tak interesuje to najlepiej chyba od razu do nich napisac, skad tu ktos ma to wiedziec?

@trew

ciekawa sprawa, nawet nie miałem pojęcia o czymś takim

Dawid

No to faktycznie dziwne, jak masz wyższe wykształcenie i musisz robić za najniższą krajową. Potwierdzasz, że premia tez została zabrana? A czy chociaż dzięki tej firmie można nauczyć się czegoś i rozwinąć zawodowo, aby z czasem dostać lepszą robotę?

prac

Porządny zakład, normalna praca, wiadomo, że czasem ciezko, ale do przezycia. Stawki, no zawsze mogłyby być wyższe, ale nie ma źle. Co na pewno moge powiedzieć to to, że praca jest stabilna i nie boje sie tutaj o to, że nie wiem, wylece z dnia na dzień, bo ktoś miał takie widzimisie. Dużo ludzi, którzy pracują tu latami, więc można zagrzac miejsce na dłużej.

@prac

czyli jak chodzi o umowę, to na uop bez problemu można liczyć?

Polo
@frisko

skoro pisze, że stabilnie, to pewnie tak

co

jak nie można niby? są tutaj przecież

prac

No normalny. Przecież tu pracuję, to wiem jaką mam opinię. Pan może napisać swoją, droga wolna

prac

Poza tym pracuje pan to w ogóle, ze podważa moją opinię?

kruko
@prac

też jestem ciekawy co kandydat może mieć do powiedzenia na temat firmy. ciekawe

@kruko

Coś pewnie może, jak chce to niech mówi, ale niech nie podważa tego co mówię ja, bo jednak sam wiem lepiej co myślę i jakie mam odczucia

Czy jakieś opinie o pracy na MASŁOWNI w Wysokie Mazowieckie?

@Ewa

no jest okej a co chcesz wiedzieć konkretnie?

Polo
@adonis

No opinię, czyli to jak wam się pracuje, to chyba jasno wynika z pytania

A MOŻE JAKIEŚ OPINIE NA TEMAT PRACY NA MASŁOWNI? JAK PRACA I JAK KIEROWNICY?

kou
@Ewa

masz gdzieś jakąś oferte na masłownie?

masko
@kou

na ich stronie są oferty, ale no nie widzę za bardzo takiej oferty

@masko

a w jakich godzinach pracuje sie na masłowni?

@masko

ciężko tam jest czy tak w miare?

na 3 zmiany praca

ciężko nie jest

@adonis

ok dzięki za informacje

Były kandydat

Znów ogłoszenie na kierownika hurtowni w Ostrowcu Świętokrzyskim. Miesiąc po ostatnich rekrutacjach. Strasznie szybko. Ja byłem i olali mnie po rozmowie, zero odzewu czy na "nie" czy na "tak", choć Pan prowadzący rekrutację zarzekał się że na 100% będą dzwonili. Rozmowa przebiegała w przyjemnej atmosferze.

xxx
@Były kandydat

zdarza się i tak czasami, też mogłeś zawsze dopytać po jakimś czasie, przypomnieć się po prostu

szansa

no to dalej masz szansę, jak ci zależy na tej pracy, to wiesz co robić

Oleg
@szansa

albo podejście do drugiej rekrutacji

masko
@Oleg

przynajmniej wiesz jak to wygląda i możesz się lepiej przygotować

podobno otwierają jakieś nowe zakłady. nie wiem gdzie dokładnie ale jak ktoś szuka pracy to niech sie doinformuje czy u niego bo pracodawca stabilny i uczciwy polecam

Niezajomy

Owszem Pan Prezes to dobry pracodawca. Tylko gorzej jak się trafi, na Kierownika magazynu, który nie wszystkich szanuje to już gorzej.

kroko

jakie stanowiska? gdzieś się pojawią oferty?? byłbym chętny do pracy..

Dobex

Gdzie znalazłeś to info?

Mleczak

Gdzie te zaklady?

noro
@Mleczak

ogólnie to gdzie najczęściej zamieszczają oferty pracy??

Rob
@noro

Jak ja się przyjmowałem to na jooble bodajże znalazłem

kokos

na jooble tak?

sote
@noro

na stronie internetowej firmy też są jakieś oferty, jak tak patrzę

sote

ktoś się orientuje czy to aktualne nadal??

miko
@sote

skoro jest oferta to jest aktualna

Joni

spoko, udało się dostać jak nigdzie w regionie nie było pracy i do tej pory jestem zadowolony

Elżbieta
@Joni

Ooo, a wiesz moze czy nadal rekrutacja jest otwarta? Szukają kogoś? Na jakie stanowisko udało ci się dostać?

@Elżbieta

a jaką umowę ci zaproponowali?

@Joni

długo na odpowiedz czekałes?

@Elżbieta

nie wiem czy szukają aktualnie, sprawdź sobie w internecie albo zadzwoń . mi sie na produkcje dostało

@rara

o prace umowa i szybko sie dostałem , już nie pamietam ile to trwało ale nie długo

@Joni

a to spoko, mi by też pasowała uop, a na początku dają na okres próbny?

@rara

masz 3 miesiące okresu próbnego, macie otwarte rekrutację na olx bodajże

Edyta
@Joni

A jesteś w stanie powiedzieć, czy trwało to krócej niż miesiąc aż Cię przyjęli? Taki szczegół to pewnie będzie Ci się kojarzyć;) Na jakie stanowisko? I umowę o pracę po okresie próbnym na jak długo otrzymałeś?;)

Kierowca

Witam jeździłem tam trochę w tej firmie jakiś czas temu . Jak sytuacja z załadunkami ? Czy się ktoś za to wszystko wzial czy dalej jest jak było?

takżeten

a szukają kogoś teraz do pracy?

ok

na proszkowni trzy zmiany, kasa się spina, dla mnie ok

nie rozumiem
@ok

co to znaczy, że kasa sie spina? że jest jej mało czy że dużo

xyz
@ok

wszędzie po trzy zmiany są? na każdym dziale?

error
@xyz

w ogłoszeniach często masz informacje czy są 3 zmiany, więc jak cię jakieś konkretnie stanowisko interesuje, to sobie zobacz

Pikel
@error

A te zmiany to w godz 6-14-22?

Pikel
@error

Czy jakoś inaczej się to tu rozkłada?

mechanik

widziałem ogłoszenie na mechanika konserwatora, mam doświadczenie więc ogólnie spoko, zastanawiam się jaka panuje tam atmosfera, jak się pracuje na 3 zmianie bo z nią nie miałem doświadczenia

@mechanik

spoko, praca czasem jest męcząca ale no defacto jak każda praca, jak dla mnie ludzie są zdecydowanie na plus, fajnych gości można poznać więc atmosferę oceniam jak najbardziej na plus

@mechanik

a jeśli chodzi o 3 zmianę... jak nigdy nie pracowałeś to na początku napewno będzie to dla ciebie dziwne, ale szybko się przyzwyczaisz tak że na spokojnie

mechanik
@mleku

dzięki, no pewnie kwestia przyzwyczajenia

@mechanik

jak byś miał jeszcze jakieś pytania

Fig89
@mechanik

Na nocne zmiany nigdy człowiek się nie przyzwyczai chodzę to wiem jedynie trzeba to przemeczyc

@Fig89

ja trochę już tu siedzę i serio da się jakoś do tego przywyknąć... po prostu przesuwasz sobie tryb... pierwszy dzień na nocce zawsze średni

mlyk

aparatowy obróbki surowca w jakich godzinach się pracuje na tym stanowisku? są nocki?

mlyk
@mlyk

konkretnie chodzi o zakład w Kościanie

Maślak

Ile oddziałów w pl tak w ogóle ma mlekovita? pewnie sporo?

plop
@Maślak

odsyłam do strony internetowej, tam jest wszystko pięknie wypisane, oddziały, hurtownie, zakłady z adresami i wgl

plop
@Maślak

wrzuciłbym linka, ale usuwają, więc musisz pogooglać

Maślak
@plop

A dobra, nie wiedziałem, że tam wszystko jest, musiałem niedokładnie przeglądać

vita

Kierowca wózka jezdniowego - trzeba mieć doświadczenie?

@vita

piszą w ogłoszeniu, że mile widziane, czyli teoretycznie nie trzeba

@vita

no ale wiadomo, osoba z doświadczeniem będzie mieć większe szanse

@dodo

Racja, pewnie tak, ale to pewnie nie wiesz jak wygląda ewentualne przyuczenie?

@vita

na pewno musisz mieć uprawnienia UDT, więc zakładam że tego nie pomagają załatwić i jak ich nie masz to raczej nie warto nawet aplikować, a później to pewnie po prostu pokazują co jak i gdzie u nich się robi

@vita

nie wiem jak inaczej miałoby wyglądać przyuczenie, jak już masz uprawnienia to raczej nie ma co przyuczać dalej, bo podstawowe umiejętności masz, nie wiem czy to jakoś odpowiada na twoje pytanie?

@dodo

nie no, uprawnienia mam, tyle, że niezbyt duże doświadczenie, dlatego tak dopytuje

Hania

Hej, widzę ofertę do sklepu firmowego w Wawie, wie ktoś jak wygląda ta praca, czy jest ciężko i jak rozkładają się zmieny?

Hania
@Hania

zmiany* będę wdzięczna za odpowiedzi :)

bram
@Hania

Na Twoim miejscu bym celował w rekru bezpośrednio

Hello
@Hania

Raczej mało kto tutaj pisze o pracy w sklepikach firmowych, więc też myślę, że najlepiej się bezpośrednio zwracać. No i obczaić godziny otwarcia na internecie, zawsze to jakaś podpowiedź

Gien

na ile zmian pracuje się w laboratorium?

jowin
@Gien

i czy ktoś wie czy trzeba mieć wyższe wykształcenie czy technikum gastronomiczne wystarczy, żeby się dostać?

prml
@jowin

w ogłoszeniu piszą, że wykształcenie wyższe lub średnie, więc to czy przyjmą osobę po technikum pewnie będzie zależało od tego ilu kandydatów i z jakim wykształceniem będą mieli w tym momencie

jowin
@prml

czyli szanse może znikome ale są

roni

Próbuj, co Ci szkodzi

roni

Zawsze warto spróbować

nimo
@jowin

ja tak wysłałem w sumie nie spodziewając się wiele i teraz tu jestem

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA