MLEKOVITA

Opinie o MLEKOVITA

lipa

Zarobki ok ale nadgodziny sie zdarzaja i robisz (usunięte przez administratora)bo nikt nie chce zaplacic ani nie ma wolnego i jeszcze jak się odezwiesz to strasza zabeaniem premii

Niki

Ile zarabiają netto pracownicy magazynu w Kościanie ktoś wie ?

bob
@Niki

Zarobki w granicach lekko ponad 3 tysiące podstawy na początek później po roku czasu zazwyczaj (chociaż nie zawsze - zależy jak się starasz i czy masz troche szczęscia) dostaje się umowę o pracę wraz z nią ok. tysiąc zł podwyżki. Dość częste premie (ok. 6 razy w roku) na kartę przedpłaconą w wysokości 500 zł (pełna premia po roku pracy, po pół roku 200 zł), 13 wypłata, wczasowe co 2 lata (na umowie o pracę) jubileuszowe (pierwsze po 5 latach pracy). Pracując na umowę zlecenie ma się sporo mniej dni wolnych od pracy, a i bardzo ważne grafik jest ustalany na ok 3 dni do przodu przynajmniej na produkcji tam gdzie ja pracowałem.

Zitto
@bob

Mi się akurat wydaje, że to co opisałeś brzmi naprawdę okej, na początku sprawdzają pracownika a jak się okazuje okej to wiadomo, że chcą go zatrzymać więc podnoszą Ci pensje. Długo już tutaj pracujesz?

UTT
@Zitto

własnie są jakieś dodatki ze względu na staż pracy albo doświadczenie?

Werka
@bob

Hej, dzięki za merytoryczną opinię, bardzo mi pomogła :) 6 razy w roku premia? Brzmi bardzo dobrze. Czyli na początku pracuje się na zleceniu, tak? Ale w pełnym wymiarze godzin? Skoro urlop obowiązuje (tylko mniejsza liczba dni) to l4 tez jest uwzględniane? Jak często przedłużają umowy po tych pół roku? Sporo jest osób, którym firma dziękuje jednak po tym czasie?

Hun
@bob

macie teraz jakieś przyjęcia u siebie?

Hun
@bob

albo gdzie ewentualnie nowych ofert pracy można do was szukać, bo brzmi to wszystko całkiem dobrze

timon
@Hun

najlepiej to raczej na ich stronie, tam zawsze sa aktualne oferty

Pracownik sklepu

Tak co 3 lata płacą wczasy.

Pascal

Profil jest jeden a oddziałów mnóstwo, gdzie znajde opinie o pracy w innych oddziałach?

nissiax
@Pascal

nie wszytskie chyba mają tu profile, ale najprędzej sprawdzisz wpisując w google daną miejscowość przy firmie ;)

Ja bym chciała wiedzieć na temat oddziału w Baranowie, bo widzę że poszukują kierownika zmiany, wiesz może ile można zarobić na tym stanowisku? Ktoś wcześniej pisał, że praca na dwie zmiany, a tutaj w ogłoszeniu, że jednak trzyzmianowa jeśli chodzi o kierownika, znasz może w jakich godzinach odbywają się te zmiany i jak to wygląda w tygodniu? Czy jest tak, że jeden tydzień pracuje się na jedną zmianę, w następnym na drugą itd.? Jak jest z tymi szkoleniami, które musiałabym prowadzić, czy dostaje jakieś dofinansowanie na to by przeprowadzić takie szkolenie pracownikom z firmą zewnętrzną, czy sama mam się wykazać kreatywnością i przeprowadzać te szkolenia?

gryf
@Karolina

strasznie dużo pytań.. nie wiem czy komuś się będzie chciało odpowiadać na taką lawinę zapytań...

gryf
@Karolina

już prościej chyba z rekrutacją się skontaktować i się dopytać, zwłaszcza jak chodzi o zarobki i te takie bezpośrednie do obgadania sprawy

bob
@Karolina

Kierownik przeprowadza szkolenia na temat tego jak pracownik ma używać daną maszynę ale w większości przypadków niewiele kierowników zna się na obsłudze tych maszyn, chociaż mają oni dostęp do instrukcji.

Myszko

Gdzie można znalexc do was oferty pracy? Macie teraz jakieś przyjęcia?

Myszko
@Myszko

Jak w ogole z umowami? dajecie uopy normalnie?

@Myszko

Informacje o aktualnych rekrutacjach można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera" - bezpośredni odnośnik jest również zamieszczony w profilu firmy w serwisie GoWork w zakładce "Rekrutacja": https://www.gowork.pl/mlekovita,78298/rekrutacja

Przedstawiciel Handlowy

Luzna spokojna rozmowa bez bzdur typu ;jakim chciałbys być zwierzakiem,twoje cele na 10 lat do przodu,czy sprzedaj mi długopis

Pytania dotyczyły poprzednich firm co robiłem ,czy znam rynek nabiałowy

zgier

Gdzie znajdę aktualne oferty pracy?

kimchi
@zgier

nie wiem czy mogę podac nazwe strony, ale mozesz wpisac w wyszukiwarke nazwe firmy, dopisac ''oferty pracy" i w ten sposob powinno sie wyswietlic to co ja widze np ogloszenie na produkcje

Teresa
@zgier

Na ich stronie w "aktualnościach". Widzę, że szukają Kierownika zmiany w Baranowie w mazowieckim; Pomocnika mleczarskiego, Aparatowych obróbki surowca, Operatorów maszyn, kierowcę wózka jezdniowego, Mechanika konserwatora, Mechanika aparatury automatycznej, elektromechanika – przezwajacz silników elektrycznych w Wysokim Mazowieckim w podlaskim; Operator maszyn i urządzeń, Aparatowy obróbki surowca, Magazynier - Zakład w Kościanie oraz Programista E-Commerce, kierowca kat. Bi C bez podanej lokalizacji.

Potato
@Teresa

Dużo mają w takim razie tych ogłoszeń, ale co do programisty - może mają możliwość pracy zdalnej, orientuje się ktoś?

Taki
@Potato

Też znalazłem to ogłoszenie i nic nie ma w nim o pracy zdalnej, więc obawiam się, że nie ma takiej opcji :/ może uda ci się wynegocjować podczas rozmowy? CHociaż hybryda?

Dzanis
@Potato

I przy okazji podrzucisz jakieś info na temat rozmowy rekrutacyjnej? Jak to w realu z pierwszej rei wyglądało?

praca
@Dzanis

zalezy pewnie od stanowiska ale rozmowa raczej zwyczajna jak wszedzie indziej, pytaja o doswiadczenie o cv, mowia co bedzie sie robic upewniaja sie ze ci to odpowiada a potem czekasz na decyzje

blusz
@praca

a dlugo na ta odpowiedz czekales jesli mozna wiedziec czy sie szybko odezwali

kwadrat

a to sama rozmowa rekrutacyjna przebiegla spoko?

dentysta
@kwadrat

ale ze swojej strony właśnie mogę powiedzieć że też byłem i czekam na decyzję a sama rozmowa przebiegła bardzo ok i atmosfera jest fajna :) ktoś wie jak długo się czeka na odp?

Kular
@dentysta

nastawiałbym się gdzieś na tydzień maks decyzje zazwyczaj przychodzą dużo szybciej niż odpowiedzi na cv

Kular
@kwadrat

tak rozmowy są w fajnej atmosferze przeprowadzane i raczej tez o nic strasznego nie pytaja jak np. jakim rodzajem zwierzecia chciałbyś być xd

wege
@Kular

a dawno temu miałeś tę rozmowę? na jakie stanowisko aplikowałeś jeśli mogę zapytać?

wege
@Kular

bo ja właśnie też dostałem zaproszenie na rozmowę i zastanawiam się czy może na podobne stanowisko i czy mogę tego samego oczekiwać

Mała...

Witam. Wiadomo czy będę podwyżki? Słyszał ktoś coś??

justme

jak tu wygląda praca mechanika i jakie sa warunki?

Tedi
@justme

możesz sobie zobaczyć opis stanowiska na ofercie na ich stronie, obstawiam, że tak wygląda praca i takie są tam warunki jak opisują :) niestety nie pracowałem na tym stanowisku, ale może te informacje stamtąd się przydadzą.

Kleszcz
@Tedi

a tutaj są trzy zmiany, tak? jakie to są godziny?

BBW
@Kleszcz

tak, jest kilka stanowisk dla mechaników wiec nie wiem czy one sie czyms nie roznia ale tak normalnie 3 zmiany robisz

Mikołaj
@BBW

Tylko w tygodniu są zmiany czy w sobotę też się pracuje? Można zatrudnić się na część etatu albo wybrać zmiany na które się przychodzi czy nie ma takich możliwości? Wiesz może?

holly jolly

firma szczyci się rekordowymi wynikami, nie dbając o motor napędowy - pracowników. w ciągu dwóch ostatnich lat żadnych podwyżek, mimo rosnącej inflacji, kosztów życia oraz dwukrotnego wzrostu wynagrodzenia minimalnego. na umowę o pracę czeka się ponad 2 lat. dobrze, że PIP zaczął robić wyrywkowe kontrole w tej materii, może w końcu trafi i tu. potężna polska firma, a taki wyzysk...

Asiorvchooy
@holly jolly

Widać, że taka polityka płacowa jest powszechnie stosowana w wielu firmach. Nie jestem ekonomistą profesjonalnym ale ma na to wpływ wiele czynników min. |rosnące podatki, ceny nośników energii, ceny surowców do produkcji i w takiej sytuacji taka strategia ekonomiczna może być uzasadniona gdyż chodzi o zapewnienie stabilnej pozycji firmy na trudnym rynku.

KenZ

ile doświadczenia min mieć żeby startować

SkrT
@KenZ

a na jakie stanowisko próbowałbyś się dostać? bo to ma ogromne znaczenie w tej kwestii

SkrT
@KenZ

Wydaję mi się, że przynajmniej na produkcji doświadczenie nie jest wymagane

Palo
@KenZ

Zazwyczaj takie informacje masz w CV, a jak nie ma podanego, czyli pisze dajmy na to - że doświadczenie w tym a tym mile widziane, to pewnie znaczy, że nie interesuje ich jakiś konkretny czas tylko umiejętności w tej dziedzinie. takie mam przynajmniej wrażenie

Palo
@SkrT

Teraz w ogóle chyba za bardzo ogłoszęń na produkcje nie ma jak tak przeglądałem internet

Rambo

Wie ktoś ile proponują na start na umowie ?

edyt
@Rambo

Bardzo dużo zależy od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować, więc fajnie jakbyś doprecyzował :)

Elżbieta
@edyt

A jesli chodzi o magazyniera lub kierowcę? :) Bliska mi osoba waha się między tymi stanowiskami, co myślisz? Wiesz na jakie wynagrodzenie i ogólnie warunki można liczyć w tym przypadku?

Jak często wprowadzacie nowości i Ile osób pracuje w biurze?

rex

jakie macie działy produkcyjne czym się różni praca na każdym z nich?

nicola

ile zakładów mleczarskich ma Mlekovita w Polsce?

poouy
@nicola

22 zakłady produkcyjne są

qubo
@poouy

a wiesz może gdzie szukać ogłoszeń o pracę do nich?

saga
@qubo

o jaką lokalizację ci chodzi?

saga
@qubo

w internecie masz, na różnych portalach, coś tam na megapraca było, na jobjob, najprościej chyba wpisać w google jaka lokalizacja cię konkretnie interesuje i tak szukać ;)

wieloletni pracownik

polecam pracę. solidny zakład.

kandydat
@wieloletni pracownik

jaki dział i jakie stanowisko pan poleca?

produkcja
@kandydat

ja też polecam, jestem na produkcji, i w sumie nie mam jakiś zastrzeżeń, robie co swoje i mam wolne

qubo
@produkcja

a jak atmosfera? ludzie jacy?

Ciekaw

Czy Mlekovita zajmuje się także hodowlą krów czy tylko przetwórstwem wyrobów mlecznych? Jak to wygląda?

sprzedawca

hej, ktoś ma jakieś opinie nt. pracy jako sprzedawca, jest ogłoszenie we Wrocławiu i się zastanawiam czy by się nie zainteresować tą robotą.

@sprzedawca

napisałby ktoś też dokładne godziny pracy, bo piszą o pracy na 2 zmiany.. i fajnie by było wiedzieć w jakich godzinach to jest?

@sprzedawca

Praca jest na dwie zmiany. Jedna dziewczyna otwiera i pracuje 8h, druga zamyka więc jak sklep czynny do 18 np to druga zmiana od 10.

Dawid
@Pracownik sklepu

Jest szansa się dogadać, aby ciągle pracować np. na pierwsze zmiany? Moja żona szuka pracy jako sprzedawca ale bardziej by jej pierwsze zmiany pasowały. A no i jeszcze ewentualnie, jak nie to wiesz może, czy na pół etatu też by zatrudnili?

@Dawid

Niestety ale praca jest na pełen etat. Dwu zmianowa, nie ma możliwości pracy tylko na rano.

@Pracownik sklepu

dzięki za podanie godzin, wiadomo, że jak są dwie zmiany to się pracuje na dwie, a nie na wybraną ;)

janusz biznesu
@Pracownik sklepu

a że tak zapytam, macie jakieś zniżki na produkty czy nie bardzo?

janusz biznesu
@Pracownik sklepu

jak tak, to w jakiej wysokości? w sumie mnie to ciekawi, bo dobre i co zaoszczędzić ;DD

Elżbieta

A co się takiego dzieje? Z czym robią problemy? Oprócz kierownictwa wszystko ci pasuje? Praca ok, stawka adekwatna do pracy?

Jaro

Orientuje sie ktos moze jak sie nawiazuje wspolprace z mlekowita? w sensie skupu

@Jaro

Kontaktuj się z firmą przez zakładke kontakt na ich stronie.

K.

wszędzie są podane którego miejsca dotyczy oferta a przy ofercie na kierowce nie ma, to do kąd ta oferta? a jak nie kierowca to jeszcze biorę pod uwagę mechanika tylko tam wymagają wykształcenia a doświadczenie mile widziane a ja doświadczenie mam a nie wykształcenie

steve

brak podwyżek inflacyjnych, wynagrodzenia pracowników produkcyjnych zdecydowanie niższe niż w innych branżach

Marko
@steve

Już dwukrotnie minimalna krajowa wzrosła o dosyć spore pieniądze a nasza firma pracownikom nie podniosła ani złotówki

PAD

W tym roku zdaje mature więc jak się domyślacie zero doświadczenia ale chce iść do pracy. Mlekovita to duża firma, może macie jakieś porady?

lee
@PAD

porady odnośnie pracy?

lee
@PAD

to zależy co chcesz robić, zacznij od przejrzenia ofert pracy według mnie

Zostaw merytoryczną opinię o MLEKOVITA - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w MLEKOVITA?

Zobacz opinie na temat firmy MLEKOVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MLEKOVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MLEKOVITA?

Kandydaci do pracy w MLEKOVITA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MLEKOVITA