Opinie o Vitreo Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vitreo Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vitreo Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitreo Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

???

Ale o co, o co choooodzi????, podobno pensje są tam przed terminem i "atrakcyjne premie" dają :)

Rudolf Steiner

Ciekawa równowaga: 5 osób w biurze, 4 na produkcji. Proponuję Starej ubrać kondona i dawaj na szlifiernie job twoja mać !!!

MAFIA

Niepoważna firma jeżeli można to nazwać firmą i ludzie pracujący w biurze nie znają się kompletnie na swojej robocie obiecują jedno a robią zupełnie co innego stanowczo odradzam tam pracować :)

Yolo

Uciekinier możesz podać jakieś info szczegóły na maila? sickboynofuture@gmail.com Ta wspaniała firma zalega mi za półtorej miesiąca. Jak rzyć?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vitreo Sp. z o.o. Sp. k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Uciekinier

Musisz się udać do sądu i ich pozwać inspekcja pracy nic Ci nie da oni jedynie mogą pomóc napisać Ci pozew sądowy albo dadzą wzór pozwu. Ja prosiłem o kasę kilka miesięcy cały czas mnie zbywano także zwolniłem się z firmy a zaraz po zwolnieniu poszedłem do sądu i sprawę wygrałem zapłacili bezproblemowo. Więc nie masz co czekać tylko udaj się do sądu bo inaczej nie zapłacą bo liczą na to, że im podarujesz i nie będziesz ubiegać się o swoje.

xxxxxxxx

Czyli wychodzi na to ,ze o zalegla wynagrodzenia musimy udac sie d sadu pracy albo do inspekcji niech wtedy zaplaca nam z odsetkami

Żywiciel

Już rzadna firma nie sprzed im żywicy ani estrofolii, od wszystkich brali na termin i nie zapłacili. Nie plącą nawet firmą transportowym.

Rudolf Steiner

A skąd mają wziąć kasę jak nie ma produkcji i przerobu, nikt im nie zleca, bo się na nich poznali, proste. Szukajcie nowej pracy.

xxxxx

Ja tez caly czas czekam za pensja chyba nikt im nie podaruje ...?? Nie wiem co oni sobie mysla ....

jon

Wrogowi nie polecam, Niech babcia sama weżnie sie do roboty

super-ktoś

a ja dostałem pracę ale nie dostałem pensji duże opóźnienia mają

Proponują mi tu pracę, polecacie?

DD

Trzymajcie się od tej firmy z daleka.

biedronka

4 firmy no 3 bo nie uważam by PESA bawiłą się z takimi śmiecami jak pozostałe firmy i macie ubaw jedni na drugich piszą ... żenujące . Piaskownica to mało powiedziane co wy robicie ...ale cóż mie każdemu dane było dorosnąc na czas . A może te tworzywa i ich opary już wam wypaliły resztki rozumków robole :)

mikas

Dobry wieczór, proszę nie kierować się pozytywnymi komentarzami. Takie wpisy mógł zrobić każdy, Pani Ela jest świetną koleżank"om" hehe. Firma od zawsze miała kłopoty finansowe. Proszę jednak wszystkich wypowiadających się tutaj ludzi o nie obrażanie nikogo. Niechęć ludzi którzy przewinęli się przez vitreo to jedno, ok każdy może napisać co uważa(oczywiście prawdę), ale nie ubliżajmy nikomu w taki sposób. Mam tu na myśli te wpisy o robieniu loda itp. Proponuje dać spokój pani Eli, a skupić się na pokazaniu ludziom prawdziwej twarzy Vitreo, a to w głównej mierze postawa p. Kowalkowskich i ich podejście do ludzi.

zawiedziony
@mikas

Laminatorze to w takim razie wyjaśnij mi dlaczego ja jeszcze nie dostałem zaległej pensji skoro tak firma jest prężnie rozwinięta? Hehe Elżbieta i technologia laminacji dobry żart.To ja juz wyobrażam sobie co ty Laminatorze umiesz twierdząc ze ona na tym zna się....

Laminator

Dobry wieczór, proszę nie kierować się negatywnymi komentarzami. Takie wpisy mógł zrobić każdy, Pani Ela jest świetnym pracownikiem i koleżankom, naprawdę zna się na technologii laminacji. Firma może i MIAŁA pewne kłopoty finansowe ale teraz wszyscy pracownicy dostają pensje w terminie oraz atrakcyjne premie.

zawiedziony
@Laminator

Co?

xxxxxxxxxxxxxx

Heh dobre

???

zapomniałem dodać "atrakcyjna" premia...

???

"z połykiem"; pamiętaj Elcia postaraj się; premia czeka...

Zostaw merytoryczną opinię o Vitreo Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

Vitreo Sp. z o.o. Sp. k.
1.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Fordońska 120
    85-739 Bydgoszcz