Opinie o Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. w Wrocław

Ciekawe jak długo Alba będzie przymykać oko na zachowanie ajentaA.D. jazda bez uprawnień do tego po alko zatrudnianie na czarno chyba się weźmie za niego jak wydarzy się jakaś tragedia na drodze dyrekcja weźcie się za niego w końcu

rerere
@Nowy

Ciężko z tonażu i stawki zatrudnić 2 ładowaczy po 4000zł legalnie gdzie koszt pracodawcy to 13000zł/mc. Ajentura na tym polega. Bierzesz element/dłużników/alimenciarzy/alkoholików spalonych w innych firmach lub totalnych nieogarów życiowych i modlisz się, aby ci kierowca nie dał dyla. Wtedy nic nie robiąc zostanie ci te 5000-6000zł. Druga sprawa to wystrzał minimalnej, mało kto chce biegać będąc wystawionym na warunki atmosferyczne za kubełkami po 10-12h za stawkę typu minimalna + 200zł. Magazyny oferują podobne stawki, dach nad głową i social oraz respektują czas pracy bo nie pracujesz na rejony tylko godziny.

Igor

To prawda, ze firma ma problem z wypłacalnością ?

@Niki

To pytanie kto zatrudnia takie osoby i jak one są weryfikowane podczas rekrutacji. Bo potem za takie przekraczanie prędkości ponosi również odpowiedzialność pracodawca? Firma nie ma jakich większych wymagań co do pracowników?

W ogłoszeniu dla Inspektora ds. obsługi klienta napisano, że oprócz umowy o pracę, przyjaznej atmosfery jest dla pracowników też pakiet socjalny, nie wymieniono jednak co wchodzi w jego skład. Podpowiecie czego z takiego pakietu się spodziewać, Multisport, opieka medyczna, wczasy pod gruszą?

Marta Nowy wpis

Serio? Bo ja chcę dowiedzieć się czegoś o benefitach, bo mój tata chce tu wysłać cv na posadę pracownika utrzymania i pielęgnacji zieleni. No i w tej ofercie poza info o umowie o pracę nie ma nic o dodatkach. Ktoś może napisać, jaki ten socjal jest obecnie i czy jest dawany pracownikowi od pierwszego dnia?

mika Nowy wpis

Multisport, PZU, wczasy pod grusza, bony świąteczne, bony z okazji dnia kobiet/mężczyzny.

rerere Nowy wpis
@Nowy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Igor

To prawda, ze firma ma problem z wypłacalnością ?

Patrycja
@Igor

Oni mają problem ze sprawiedliwą oceną pracowników.

Onnn

Tak

Zbigniew
@Onnn

Tzn. jakie są opóźnienia w wypłatach? Dużo zalegają?

sss

kompletna bzdura. Nigdy żadnych opóżnień

Bartosz
@sss

Napiszesz, ile płacą na stanowisku konserwatora-ślusarza i czy adekwatnie do ilości pracy? Są jakieś szkolenia? Bo wspomnieli o chęci do nauki.

Niki
@Igor

W tej firmie pracują kierowcy piraci, i psełdo kierowcy którzy myślą że ich przepisy nie dotyczą, nawet nie zasługują na najniszą krajową . Powodzenia ta firma to tylko dla desperatów polecana

@Niki

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Dramat!!

Pracownik z 4 letnim stażem w tej firmie zarabia 200 zł więcej niż najniższa krajowa. Przez 3 lata ustawowe podwyżki, po 3 latach nawet nie podnieśli najniższej krajowej do minimum, pracownicy dorabiają swoją premia do wypłaty żeby zarobić minimum. Według prezesa to są stawki rynkowe. Śmiech na sali. Pracy i wymagań coraz więcej, a docenić pracownika który w ciągu 2 lat nie był na ani jednym l4 to już nie da się. Inni L4 średnio raz w miesiącu mają, dodatkowo średnio raz w miesiącu przychodzą nawaleni w sztok do roboty. A na zebraniach chwała się jakie to oszczędności nie poczyniłam firma. Tylko czyim kosztem te oszczędności? Bo raczej nie prezesa i zarządzających. Socjal jest, z roku na rok coraz mniejszy. Na święta 200 zł firma rzuciła, a w poprzednich latach po 800. Coraz większe dno, polecam unikać jak wam nie szkoda nerwów

@Dramat!!

Czyli wszyscy nowi dostają najniższą na wejście? Ile w ogóle wynosi podstawa jak ktoś nie podbije sobie premią? Co takiego trzeba zrobić żeby dostać tą premie, dodatkowe zadania? Czyli jak Wam dorzucają obowiązków to nic więcej kasy nie dają?

Prawda

Prezesi to (usunięte przez administratora) pozostali np dyrektorzy i kierownicy nie znają się na niczym i udają że są potrzebni robią przekręty z odpadami (usunięte przez administratora) ludzi , miasto ( np akcja zima na guziczku kierowcy włączają guziczek w piaskarce i miasto widzi że przejechany obszar przez piaskarkę jest sypany a nie jest )i klientów ( zmieniają sobie wagi odpadow klient płaci więcej lub zmieniają klientowi kod odpadu i klient płaci więcej ) odbiorców Odpadow ( zmieniają kody Odpadow mieszają odpady ) i dużo dużo więcej po sypanie odpadów w miejsca nie przystosowane do tego .

@Prawda

Zdajesz się byś osobą dobrze poinformowaną. A jak tu się pracownicy mają, chodzi mi i o kierowców i o ładowaczy i inne osoby z biura choćby? Jak z traktowaniem ludzi na co dzień w robocie i z dawanie im odczuć, że ceni się ich pracę?

Opowiecie o pracy jako Analityk biznesowo-systemowy? Firma zaczęła właśnie rekrutację. Mnie bardzo zaciekawił jeden z obowiązków na liście. Jest tam wpis, że trzeba tu prowadzić warsztaty. Czy te warsztaty to są dla pracowników wewnętrznych tej firmy? Czy one sa dla ludzi jakiś z zewnątrz, dla klientów firmy? Wiecie coś?

Niunia

Dobrze powiedziane wszystko chcą za darmo ale nawet krajowej nie ma w tej pracy A jak się dzwoni do kadrowej to ma w (usunięte przez administratora) wszystko W (usunięte przez administratora) i gada że zaraz odzwoni i do tej pory ani słychu ani dychu taka jest praca w ALBIE JAK się pracuje pod tą firmą

Joanna

Ktoś pisał, że firma jest idealna. :D a pod jakim względem? Widziałam też skargę na dział kadr, podobno miewali tam jakieś zamieszania, dalej tak jest? A wiecie jakie warunki zatrudnienia tam w kadrach mają? Ile osób pracuje i na jakiej stawce?

Idea

To firma idealna.

...

Kadrowe do wymiany. Co miesiąc jakieś problemy, one nic nie wiedzą, ona przeoczyła, ona pomieszała, ona nie wie, ona nie może udzielić informacji. Bajzel na Kółkach, o płacach nie wspomnę. Za takie pieniądze kasjerki w biedronce mają lepsze warunki. Polecam chłopakom zatrudnić się na sklepie, dostaniecie więcej kasy, a pracujecie w ciepłym pomieszczeniu!

Zbrukany

Życzę, by firma nam długo służyła.

Zbrukana

To firma moich marzeń. Wysokie płace, przyjazna atmosfera, najlepszy zarząd i świetne warunki pracy. Polecam.

Najlepsza

Narzekacie na firmę, bo sami jesteście bandą nieudaczników albo roboli bez szkoły, a wymagacie dużych wypłat i mało pracy. Firma Was dojedzie.

Zdemotywowany/a

Porażka, firma tylko wymaga nie dając nic w zamian. Wieczne pretensje i poszerzanie obowiązków względem stanowiska i tego co masz w "opisie stanowiska". Pretensje i groźby obcięcia "premii" - dlaczego "Premii" ? bo dają najniższą krajową i reszta jako "należąca się premia " Śmiech na sali. czyli koszta jak najmniejsze, wymagania wywalone w kosmos - a niech noga się podwinie to zostajesz z groszami na wypłacie. Niestety wynagrodzenie względem obowiązków jest wręcz śmieszne. Szczerze radze uważać, zastanów się czy nerwy i zdrowie są warte tych groszy.

Wanda
@Zdemotywowany/a

zwiekszajac zakres obowiazkow dostaje sie za kazdym razem aneks do umowy z opisem nowych obowiazkow czy to wszystko jest tylko mówione?

Zbawiona

Super firma. Proszę się uspokoić z negatywnymi opiniami.

Renata
@Zbawiona

A jakieś konkretne argumenty za tym?

Szok

W dziale obsługi klienta pracują dwie osoby, a wcześniej były trzy. Dwóch pracownikow ma więc jakby 1.5 etatu, ale oczywiście bez podwyżki. Firma oszczędza na pracownikach, na zarządzie nie.

Aleksander
@Szok

Skoro wcześniej w dziale obsługi klienta pracowały trzy osoby, to wiesz może, czy firma będzie może w najbliższym czasie przeprowadzała proces rekrutacyjny na to stanowisko? Jeżeli tak to ciekawi mnie, jakie będą wymagania, aby móc aplikować.

Dick
@Aleksander

Beda dwie by oszczedzać.

Michalik
@Szok

(usunięte przez administratora)ichalik idzie za lejsy pracowac jak ajent nie wyplaca kasy A muwi ze 4000 zl zarobi za u niego

Paulina
@Michalik

Co? :D Średnio rozumiem... chodzi o to, że stawka na tym stanowisku wynosi 4 tyś?

Długoletni pracownik

Do Pana S.J tu jestem i dziękuję za wiadomość ps.??????

@Długoletni pracownik

Czekam na odpowiedź

Zbigniew

Kontaktował się ktoś z Tobą w końcu?

Olek

Ajent znów mi nie zapłacił , tłumaczy się ze nie dostał kasy od Alby, ponoć jest więcej takich przypadków, wiecie co się dzieje ?

Kierowca

Ostatnio poszłem do przełożonego i uświadomił mnie ze następne dwa kwartały będą ostatnim tchnieciem naszego WPO. Pora szukać innego pracodawcy :(

Zostaw merytoryczną opinię o Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.?

Kandydaci do pracy w Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.
1.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Szczecińska 5
    54-517 Wrocław

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A.