Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

Szukam info

Jest oferta do serwisu. Na 10 można liczyć?

Informator
@Szukam info

Tutaj płacą co miesiąc, a nie raz na kwartał. Musisz się bardzo wysilić i przekonać ich aby wytargować 10 netto na kwartał. Powodzenia. Jest jeszcze na pracuj.pl oferta na technologia. Tu takie warunki że zdziera papę z dekła. Jeden przyjdzie i będzie robił robotę za 4. To i godnie zarobić powinien. 10 na kwartał ;)

Miki
@Szukam info

W serwisie ciężka praca. Wiecznie w drodze. Robota dla samotnych ludzi co lubią być poza domem. Takich pieniędzy tam nigdy nie zobaczysz. Nawet na kwartał jak ktoś mądrze wyżej napisał

kwadri

Robota nie jest lekka i nie da sie lezec i udawac, ze cos sie robi. Grunt to nabrac doswiadczenia i wtedy jakos idzie.

@kwadri

Robota się skończyła. Jak tak dalej będzie to redukcja

Gzylu
@Marko

chyba krotko w tej firmie pracujesz bo co roku jest tak samo a jakos nic przez to nie redukuja

w temacie
@Gzylu

To idź na halę i poszukaj tej roboty. Tam już pustki.

Nero
@w temacie

Dzisiaj pustki a jutro nie bedziesz miał kiedy zakurzyć, w paleniskach tak juz jest.

fizol
@Nero

obyś miał rację bo w zeszłym roku o tym czasie nie szło przejść przez wydział tyle żelastwa stało

Western

calkiem fajnie bylo na tym pikniku w sobote w miasteczku Twinpigs, dobra organizacja, losowanie nagrod wiec i dzieciacki byly zadowolone. Na poczaatku wszyscy martwili sie o pogode bo dosc mocno lalo, ale na szczescie sie wypogodzilo i nawet slonce wyszlo.

Irena

@morel, widzę, że miałeś styczność z firmą FPM, mógłbyś napisać więcej na temat pracy w tym miejscu? Mówisz, że nie oceniasz pracy nisko, co wpływa na takie wrażenie? Chodzi o dobrą atmosferę, dobrą pensję, relacje na linii pracownik-pracodawca? Podziel się szerzej swoimi wrażeniami, takie szczere wpisy są bardzo cenne.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

FPM jest pracodawcą dobrym chociaż płace są niskie. Nowy prezes stara się płace co roku podwyższać. Obsadzenia niektórych stanowisk przypadkowymi ludźmi nie mającymi zielonego pojęcia o tym co mają robić na pewno nie sprzyja rozwojowi firmy a wręcz przeciwnie.

Wesoły Romek

No i to jest bliższe prawdy.

to yo

Zapomniałeś dodać że niskie płace nie dotyczą nowych...

szukam informacji

jak w sobotę będzie padać to piknik odbędzie sie ?

Hanuś
@szukam informacji

Weź se mantel paryzol a ni gdyrej

młody

Jako kilkuletni, młody pracownik produkcji (brygada ślusarska) mogę szczerze polecić pracę w tej firmie. Możliwość rozwoju, zdobycia ogromnej wiedzy i doświadczenia, bardzo dobre zarobki, dobra atmosfera na hali, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Kilka lat temu było trochę luźniej, teraz mamy dużo pracy więc trochę wszyscy ciężko pracujemy. Mamy możliwość pracy za płatne nadgodziny. Jeśli jesteś ambitny, zaradny, chętny do nauki, nie boisz się wyzwań i miałeś w swoim życiu choć trochę do czynienia z montażem to mogę ci szczerze polecić tutaj pracę. Jak na polskie warunki jest bardzo dobrze. Trochę mnie martwi że nie widać kolejnych konstrukcji.

Ryszard Ochódzki
@młody

O Boże litosci.... Na tej hali wszyscy jesteście tacy porąbani? Za te opowiadanie ktoś ci dał coca cole i snicersa? Na prawdę, wzruszyła mnie twoja historia. Młody Junaku z hali kariera w tej firmie stoi przed tobą otworem.

Wesoły Romek
@młody

Nie wiedziałem że FPM też ma BOTA co pozytywne komentarze pisze. Nie mamy na co kasy wydawać?

anonimus
@młody

Kilkuletni człowiek a taki inteligentny. Kto by pomyślał :)

Mikołowianin

Zamianę doświadczonego i sprawdzonego głównego technologa na nie mającego kompletnie pojęcia o technologii młodego karierowicza można skomentować jedynie słowami byłej vice-premier J.Bieńkowskiej : "ale jaja , ale jaja , ale jaja, ale jaja , ale jaja , ale jaja ".

obserwattor
@Mikołowianin

Adam nie ma sobie równych, nie ma takiego co by go zastąpił, ma największą wiedzę i doświadczenie w firmie. On umie zastąpić każdego!

malarz głównym technologiem....szok

żal adama

nieważne kto
@to yo

(usunięte przez administratora)miał wszystkich i wszystko gdzieś, tyle i aż tyle

AD
@nieważne kto

Adam to inna liga..

Doświadczony z biurowca

No i te "wylewne" podziękowania przez prezesa na wiecu dla Adama za 18 lat pracy na stanowisku szefa BP... Znowu pokazał jak szanuje ludzi. żal ; (

Ana
@Doświadczony z biurowca

chłopa poniżyli strasznie

Biurowy kryzys

W paleniskach nie warto być pracowitym uczciwym lojalnym trzeba do (usunięte przez administratora) wchodzić tym u góry by dostać awans

anonimus
@Biurowy kryzys

kogo masz na myśli ? (usunięte przez administratora)?

Stary
@anonimus

Wszyscy nowi od dołu drabinki nie zaczynają. Zaraz są specjalistami a jeszcze nic nie pokazali. Teraz trzeba ten awans jakoś spłacić. Łukasz to tylko czubek "góry lodowej".

informator
@Biurowy kryzys

Adam na pewno z wszystkim sobie poradzi, obojętnie do jakiego biura by nie poszedł bo pracuje tu lata i zna firmę jak nikt inny. wszyscy wiedzą, że to prawdziwy fachowiec.

Jeżeli podajesz na forum nazwiska osób 3, to miej odwagę wpisać swoje.

Edek z fabryki kredek
@Anonim

I wzajemnie (usunięte przez administratora)

wiedzący

Adam jest super fachowcem wieloletnim pracownikiem i z taką wiedzą powinien zostać zastępcą prezesa

Doradca

Działanie prezesa w jego stylu. Ja i tylko ja mam rację. Zobaczymy jak będzie. Może funkcja PO Szefa BP była by lepsza. Niech pokaże czy sobie poradzi. Adam zawsze może pociągnąć to co ma teraz + to co mu zabrano. On akurat da radę no i ludzie go lubią.

Irena

@Biurowy kryzys widzę, że znasz firmę FPM od środka, czy mógłbyś o niej napisać coś więcej? Jaka jest atmosfera wewnątrz firmy? Czy pracownicy mogą otrzymać jakieś benefity pozapłacowe? Jak traktuje się tam pracowników? Każda opinia jest na wagę złota, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

Rysiek z Klanu
@Irena

Tak, za tydzień mamy piknik typu rajd kowboja wokół gnoja. W Żorach czy gdzieś tam. Taką tam firmową imprezkę.

Marko

Pomysł z piknikiem super :)

Joko

Obijac to raczej sie tu nie mozna. Kasa terminowo i w sumie to mnie glownie interesuje.

@Joko

no szok, płacą na czas

@Joko

Małe potrzeby masz jak piszesz takie bzdury

Mirek

Szukam pracy jako inżynier technolog. Są u was przyjęcia?

derek
@Mirek

sa ale chyba nie do technologii, na produkcje szukali tokarzy

fizyczny
@derek

I frezera chyba też

spawacz

Będzie piknik rodzinny?

Hanys
@spawacz

ja chopie u Maksa w laubie

Milek
@spawacz

jak sie zapisales w ankiecie to bedzie

Ndt

Pojawiła się oferta na stanowisko kontrolera. Ile może wyciągnąć na rekę inspektor z uprawnieniami vt + ut. Ilu mnianowa jest praca? W jakich godzinach? Napiszczie cos o kontroli.

nie ważne kto
@Ndt

Robota spoko na jedną zmianę. Czasami są soboty płatne. Jak masz wszystkie papiery to 5000 masz

Magaz

dopisze, że prace kończymy po 14

@asd

chyba po śniadaniu

@asd

a wy ją w ogóle zaczynacie? mylisz uczciwą pracę z odbijaniem karty

rrrr

KUuuuuuuur PANE BO DO SZOFY CIE WSADZE CO MJE TU JAKIŚ MODY BYDZIE ROBIŁ NIE ZNAJĄC CINŻKIJ PRACY I BRUDNYCH RUNK kuuuuuuuuur

Inżynier Mamoń
@rrrr

w tej kontroli wszyscy tacy inteligentni jak ty?

Mirek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

A.

Potrzebuje, tylko mało płacą

paine
@Mirek

na stronie firmy znalazlem oferta pracy na stanowisko tokarza. Wyslalem CV. Czekam teraz na kontakt.

@paine

I dostałeś pracę? Też jestem zainteresowany. Szukam pracy malarz/śrutownik

Irena

@A., @Ale- widzę że znacie firmę od środka i macie całkiem pozytywne zdanie na jej temat. Czy moglibyście napisać coś więcej- jak wyglądają relacje z szefostwem, jaka panuje atmosfera w firmie? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie szczere, rozbudowane opinie bardzo wiele wnoszą dla osób poszukujących pracy w FPM.

Pustelnik
@Irena

Atmosfera bardzo zła. Nowym płacą dużo więcej niż starszym pracownikom co prowadzi do niepotrzebnych spięć. Poza wypłatą jest multisport i piknik rodzinny. Dawaj bywało dużo dużo lepiej. Awanse tylko dla nowych pracowników którzy szczerze mówiąc mało co potrafią i mało co wiedzą a niestety w takiej firmie doświadczenie to podstawa.

@Pustelnik

Właśnie, dlaczego awanse są dla nowych? W czym niby oni są lepsi?

Biurowy kryzys
@anonymous

W donoszeniu, przecież nie w doświadczeniu. Takimi się łatwo manipuluje. Marny bierny ale wierny....

Ale

Nie no mozna byc zadowolonym z robotym w FPM, nie wszyscy sa tacy anty jak tu widac na forum. Mozna mozna.

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.