Opinie o FPM S.A. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FPM S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FPM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPM S.A. w Mikołów

Nickcave

Zawsze można się do kogoś albo czegoś przyczepić. Zamiast rozpisywać się kto gdzie kiedy lepiej zabrać sie za robote. Jak coś jest do przegadania ide i zalatwiam, ale ciezko liczyc na poprawe jak smarujecie komentarze na forum zamiast normalnie pogadac jak z ludzmi.

Jaro

Na Joli takie psy były wieszanie a ona okazała się bardzo kompetentną osobą ale nic nie może. Bo to HR ma wolną rękę i rządzi tak że nie potrafi fachowca utrzymać. Czekamy na podsumowanie 3 kwartału przez prezesa. Szkoda że nie ma informacji ilu w tym czasie się zwolniło. No ale tak - faktów niewygodnych lepiej nie podawać. ; (

@Jaro

Niestety masz rację.....

@Nickcave

(usunięte przez administratora) jesteś pewien że dasz radę?

Tom Hardy
@Anonimus

Da radę to kompetentny człowiek.

Clint Istwood
@Tom Hardy

Wiking jest kompetentny bez dwóch zdań. Dawno nie mieliśmy takiego fachmana.

Buzz
@Clint Istwood

Kompetencje to wiedza, umiejętności i odpowiedzialność. Do tej konstelacji jeszcze lata świetlne.

Tajemniczy Don Pedro
@Buzz

A o kim ten wykład uniwersytecki?

Edek z fabryki kredek
@Tom Hardy

Nie rozumiem kto da radę? Malarz pacynka czy Wiking ?

MR
@Tom Hardy

Powiedz co on takiego potrafi że dostał ten stołek.

Ale jaja
@MR

Jest niesamowicie uległy a tacy są w cenie :)

Zdziwiony
@Ale jaja

Główny technolog nic nie wie o technologii....To ma być żart czy dzisiejsze realia tej firmy ?

Anonimus

Dzisiejszym widok w szklarni żałosny. Pacynka na dywaniku u (usunięte przez administratora). Na ten cyrk patrzeć się już nie da. Ile można się poniżać za kilka złotych.

leon
@Anonimus

a kto to jest pacynka?

To yo
@leon

Przecież nie Adam

ślusarz

Kolegom z malarni wyrazy współczucia składają ślusarze :) Nie ma nic gorszego jak praca z uchem prezesa

@ślusarz

Kompletnie nie rozumiem komu zależy aby tę firmę wykończyć. Najpierw technologia teraz malarnia. Przecież te osoby nie znają się na robocie. (usunięte przez administratora)

Picasso
@ślusarz

Malarze pozdrawiają ślusarzy. Nie wiadomo kto gorszy. (usunięte przez administratora)

FPM - Pracownik
@Picasso

który łysy bo jest dwóch ?

Miś Uszatek
@Marko

Gadasz głupoty. W technologii teraz powstała Brygada Kryzys by malarza wspomóc. Kolejne tworzenie śmiesznych stanowisk. Bal na Titanicu trwa nadal .

Edek z fabryki kredek
@Miś Uszatek

Brygada Kryzys :) 10/10

Bond James Bond
@Marko

Nie znasz się. Ucho Prezesa to wybitny fachowiec to już jego czwarte stanowisko. To taki Strażak Sam zawsze na pierwszej linii ognia. On ugasi każdy pożar w organizacji. Takich ludzi należy doceniać, dopieszczać finansowo i podnosić mu poprzeczkę. Niesamowicie ambitny i dobrze zorganizowany młody człowiek. International level.

Ann

Też mi się podoba :)

spawacz
@Bond James Bond

Kim jest ten cały ucho presesa?

Nieważne kto
@Bond James Bond

W inteligentny i kulturalny sposób opisałeś jak z kogoś można zrobić .....kretyna :)

FPM dream team

I co FPM jak się bawicie ? Ręce w górę ! Przyjmuje zapisy na piosenki w radiowęźle i Ty możesz jakaś dedykować swoim kolega :)

Inżynier Mamoń
@FPM dream team

Polski język trudna język.... Gościu wyskoczyłeś jak guma z majtek .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FPM S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tomasz

Szukam informacji o serwisie. Zarobki, godziny pracy, benefity, auto służbowe, atmosfera, możliwości rozwoju i awansu.

Brutus
@Tomasz

Tracisz czas

anonin
@Tomasz

Zapytaj w kadrach.

kas

no i się zaczyna od czerwca 20% redukcja etatów

Aga
@kas

...byłam w tych 20% :( ... ale dziś nie żałuję!!! Nowa praca, perspektywy, ...nowe życie . Powodzenia

Technolog 2018

Firma wydawało by się bardzo porządna, jednak to pozory jakimi się przedstawia. Zacznę od samej pracy: jest lekka, pracuje się swobodnie, bez bata nad sobą, współpraca układa się dobrze, panuje miła atmosfera, dla nowej osoby jest wdrożenie i wsparcie. Szanse na rozwój bardzo małe, zakres zadań i obowiązków niewielki, praca taka sobie, nie dla ambitnych. Wynagrodzenie mierne i nie ma szans na wyższe - polityka spółki. I tutaj sypie się całość, firma działa jak korpo, na wyższych stołkach osoby nie mające pojęcia o robocie, tworzone są na siłę zmiany wprowadzające zamęt. (usunięte przez administratora)

@Technolog 2018

Święte słowa w szczególności o technologii i(usunięte przez administratora)

anonimus

a co ma jedno do drugiego? jak go stać niech się buduje

Guinness

43 lata Jak ktoś od dzisiaj wytrwa w tej firmie tyle lat to niech sie zgłosi potem do księgi Guinnessa

technolog
@Technolog 2018

Pawle pozdrowienia z technologii :)

@Guinness

Raczej do psychiatry

@technolog

(usunięte przez administratora)szkoda bo to bardzo mądry człowiek.

Marian Paździoch
@Rysiek z Klanu

I HR. Ktoś kasuję ważne słowa

Rampa

nie jest nudno to napewno.

fizol
@Rampa

Zbliża się koniec miesiąca. Nudno na pewno nie będzie. Jakie wasze typy, który szef poleci? Stawiam na tych dwóch pewniaków co siedzą teraz razem :)

Bartek

Szkoda, że ludzie nie doceniają pracy w bardzo dobrej firmie. Zwolnijcie miejsce innym jeśli jest źle.

piat

Jak sie siedzi w swoim fachu to czlowiek nie narzeka, zarobic tez idzie.

Zdzisław Dyrma
@piat

Zarobić na swoim stanowisku idzie jak papierami rzucisz. Jak siedzisz cicho to nikt się tobą nie zainteresuje. A po ostatnich spektakularnych transferach wewnętrznych widać, że chyba szybciej więcej zarobisz jak zmienisz swój dotychczasowy fach.

Portier

Proponuje zakończyć zlecenia które miesiącami są nie ruszane. W ten sposób zabijecie nudę.

fizol
@Portier

Podaj które to zlecenia bo chyba w tym biurowcu nie wiecie o czym gadacie

halo

Niektorzy tu chyba zapomnieli o jakiejs kulturze slowa i regulaminie..az glowa boli jak sie to czyta bo wiekszosc tych opini jest pozbawiona logiki i sensu a same wyzwiska tylko...masakra

@halo

Z ortografią widzę na bakier. Szkoła podstawowa się kłania.

POKOLENIE JP2
@halo

Dla osób którzy zwalniają kogoś po tylu latach pracy bo nagle coś tam coś (Jeśli musisz wybierać między Racją A Dobrocią wybierz Dobroć .)

Sedes z Bakielitu
@POKOLENIE JP2

Ja chopie alleluja i do przodu

Całusy od ślusarzy
@Sedes z Bakielitu

Sedes od dzisiaj macie soboty za fri

Sedes z bakielitu
@Całusy od ślusarzy

W biurach nie robimy w soboty

@Całusy od ślusarzy

Za chwilę cala hala będzie mieć fri

Bh

Wasze komentarze są co najmniej żenujące..ze tez Wam sie stale chce siać zamęt i wypisywać bzdury ! No coz widać mentalności marudy nie zmienisz, musi sie sam umartwiać całe życie.....pozdrawiam

aonin
@Bh

Jakieś nowe zlecenia macie? Bo na hali przeciąg. W końcu wam za zdobywanie zleceń płacą niemałe pieniądze.

smutne to
@aonin

brak zleceń jest niepokojący

@smutne to

Niestety to prawda. Rok temu było tyle tematów a teraz kompletnie nic. Coś złego dzieje się we firmie

@Marko

Nawet materiał sprzedajemy z magazynu

partacz

może coś z tym trzeba zrobić!

Bh

Same marudy w tym FPM! A najwięcej krzyczą Ci co w jednej robocie w swoim zyciu byli i w innej nie mieli okazji popracować!! Pelno jest wokół innych pracodawców , mozna sprawdzić czy u nich wszystko w porządku ! Nie istnieje firma idealna i w kazdej firmie jest kolesiostwo i sa osoby na stanowiskach, które kompletnie sie do tych stanowisk nie nadają..takie zycie. Moim zdaniem FPM jest całkiem dobrym pracodawcą, placi ( chociaz nie sa to wygórowane zarobki ) na czas lub nawet przed czasem , dodatkowo są premie , nauka jezyka ,wczasy, bony na święta ...wierzcie lub nie ale wiele jest firm które oszukują jak sie da i robia wszystko aby nawet złotówki jakiejkolwiek premii nie wyplacić..dodatkowo ( przynajmniej w biurach ) atmosfera pracy jest ok , nie ma mobbingu krzykow i wyzwisk. Warunki pracy tez ok...jak Wam tak bardzo nie pasuje FPM...to drzwi są otwarte..zamiast marudzić warto wziąć sprawy w swoje ręce!! Wspomóc sie cola i snickersem i znaleźć sobie nowa pracę! Ps- handlowy natrzaskał mnóstwo zamówień..plan realizuje do przodu..to ze większość roboty idzie na kooperacje to nie wina BH ..

Pikolo
@Bh

Maćku jak zawsze masz rację :)

Dziedzic Pruski

Maciej to jeden z nielicznych zapracowanych ludzi w BS. Dla mnie spoko gość. (usunięte przez administratora)

biurowy kryzys
@Dziedzic Pruski

(usunięte przez administratora) Jedyny niepowtarzalny egzemplarz. Jakim cudem ktoś taki został (usunięte przez administratora) do dziś zostaje tajemnicą. Jak się szwenda po biurowcu mam wrażenie, że się .....zgubił i nie wie gdzie jego biuro :)

Bal maturalny
@Dziedzic Pruski

Rozwiń myśl o co chodzi ?

Ehhh

GPS nie działa w pomieszczeniach zamkniętych, pytam co wygadujecie bi nie widać żeby się ktokolwiek włóczył bez celu

Bt
@Ehhh

(usunięte przez administratora)wiecznie w bt w bp w serwisie w zaopatrzeniu taki wolny elektron. Że jego przełożeni tego nie widzą to aż trudno uwierzyć

partacz

dlaczego kilka osób zna wszystkie stawki jakie są na zakładzie , jakiś przeciek?

Technolog
@partacz

nooo 5 na ręke a starzy za grosze

Irena

@Bh (usunięte przez administratora), widzę, że masz styczność z firmą FPM, mógłbyś napisać więcej na temat pracy w tym miejscu? Mówisz, że nie oceniasz pracy nisko, co wpływa na takie wrażenie? Chodzi o dobrą atmosferę, dobrą pensję, relacje na linii pracownik-pracodawca? Podziel się szerzej swoimi wrażeniami, takie szczere wpisy są bardzo cenne.

Leja
@Irena

Maćku, podziel się szerzej swoimi wrażeniami, takie szczere wpisy są bardzo cenne.

Smutne to

Chyba coś złego dzieje się z atmosferą we firmie. Takich komentarzy dawno tu nie było.

nieważne kto
@Smutne to

Atmosfera to była 3 lata temu teraz nastały czasy donosicieli karierowiczów (usunięte przez administratora)Szacunku dla pracowników z wieloletnim doświadczeniem po prostu brak. Żenada

Swiezak - WM
@nieważne kto

Szacunek polega na tym iż nic nie trzeba było robić a każdy przyjdzie i jeszcze pochwali ,,fachowców” ? Jestem w firmie nowy i jedyne co zauważyłem to jest to iż bez powodu tu nikt się nie czepia. Idźcie do ZRe , Schneidera, czy innych ,,dobrych firm” a szybkie wrócicie. Byłem polecam Najśmieszniejszi to jesteście WY , banda gosci bez jaj i ambicji którzy prują się na forach i tą atmosferę psują swoim nieróbstwem. A na hali cichutkie i potulne dzieciaczki. Żal Narzekacie na zezowate szczęście , szefa malarza , r4f4lskiego , prezesa itd . Ile razy podeliszcie i wyraziliscie swoje zdanie ? No właśnie... Pzdr

@Swiezak - WM

też ci dali coca colę i snickersa za ten wpis?

Swiezak - WM
@Rysiek z Klanu

Dali mi mózg do myślenia i ręce do roboty w przeciwieństwie do takich jak TY.

@Swiezak - WM

BOT w akcji. Ty człowieku na hali nie pracujesz

Norbi

Słyszałem, że FPM ma opinię dobrego pracodawcy. Może wiecie coś o pracy?

siwok
@Norbi

Hmm doswiadczenie mam juz spore i lata pracy tez. moge powiedziec, ze ta firma jest solidna.

Ana
@Norbi

gdzie takie głupoty gadają, na targu czy w sekretariacie?

Wkurzony

Zdegradować szefa kilka miesięcy przed emeryturą to świństwo. Szkoda że wymienia się porządnych szefów a miernoty dalej siedzą na stołkach. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FPM S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w FPM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FPM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPM S.A.?

FPM S.A.