Opinie o Nik-Pol w Mysłowice Chorzowska 58

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nik-Pol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nik-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Mysłowice Chorzowska 58

Czy firma Nik-Pol w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Balu Nowy wpis

Hahaha dobre a jakie szkolenia? jedyne szkolenie jakie tu jest to szkolenie BHP i to fikcyjne( podpisujesz że byles)

Czy Nik-Pol ma ściśle ustalone godziny pracy?

Chce się zatrudnić

Jestem po badaniach lekarskich i chce pójść na srabowisko Młodszy pakowacz czy warto? Czy dobra stawka i po ile godzi się pracuje i jaka atmosfera bardzo proszę o odpowiedź bo 99 procent tu negatywnych opini podobno to kłamstwa chciałbym się coś dowiedzieć na temat tego zakładu proszę o odpowiedź

Balu

Tak od rana do rana????????a tak poważnie to zależy od działu np rozbiór pracuje przeważnie tylko na rano,produkcja i paczkowalnia na 2 zmiany rano i noc

Chce się zatrudnić Nowy wpis
@Balu

A czemu tyle złych opinii na temat tego zakładu jest jak atmosfera i płacą i jaka jest prawda dotyczaca tego zakładu bo jak byłem na rozmowie i na hali yo dość duży halas i ponoć prawie sami Ukraincy tylko na początku szkoli polak jak to tam jest i czy warto? PROSZE O MADRA OBIEKTYWNA ODPOWIEDZ KOGOS CO JUZ DLUGO TAM PRACUJE.

Exzxe Nowy wpis
@Chce się zatrudnić

Paczkowalnie przejal podobno mlody nikiel i cos tam pozmienial ale czy na dobre to trzeba pytac tych co tam zostali

Wesoła

Witam was kochani. Czy nadal podpisujecie tzw weksle z zwolnieniem na pół roku? ( te puste kartki wypisane odręcznie z zwolnieniem co dwa tygodnie podpisane nazwiskiem/podpisem - wiecie o co chodzi)Jestem ciekawa czy coś na tym zakładzie się zmieniło?

@Wesoła

Niestety nie wiem, bo dopiero myślę, czy nie spróbować pracy w Nik-Pol. Widzę, że pracowałaś już u nich. A powiedz, jaką umowę dostają nowi pracownicy?

Lala
@Wesoła

Tak, wypowiedzenia na pol roku dalej do podpisania na dzień dobry

Nic się nie zmieniło

Czesław
@Wesoła

Ale po co takie coś? Zwykłe wypowiedzenie nie załatwia sprawy?

Adas
@Wesoła

Największym problem jest Dexter sprzedawca numer 1 na tym zakładzie nie patrzy na swoich ludziach bo nawet nie wie kto jest na jakieś zmianie tylko na inne działy plotki to jego domena tak jak reszta rodziny Adaś na czele wielki mechanik chyba z brzuchem .... Dobrze że już inni się odwrócili od niego i poszli gdzie indziej pracować nic nie robi tylko kamery i kamery i truć ludziom do głowy i SMS zdjęcia wysyłać paranoja człowiek ale tak jest jak się ma plecy u szefa

@Adas

jak może nie wiedzieć kogo ma na zmianie? chyba, że taka rotacja i tak jest, że mu się nie opłaca dowiadywać? ile osób w sumie na zmianę tu przypada i jaka część mogłaby być tą faktycznie zmienną? macie stałe warunki zatrudnienia czy od stycznia coś będzie się zmieniało?

Chce się zatrudnić
@Wesoła

Czy może ktoś powiedzieć czy warto zatrudnić się na stanowisku Młodszy Pakowacz w Rudzie Śląskiej i skąd tu tyle negatywnych opinii bardzo proszę o odpowiedź ponieważ jestem po badaniach i rozważam prace u was i jaka jest atmosfera na tym stanowisku zapraszam do rozmowy

Nowe miejsca pracy. Mila atmosfera, duzo miejsc pracy dla wszystkich. Chetnie przyjmiemy nowych ludzi na produkcje. Nie potrzeba specjalnie wzksztalcenia ani zadnych umiejetnosci. CV prosimy przesylac na nasz email lub osobiscie. Szukamy rowniez pracownikow biurowych.

@8765

Chyba nie w tym.jezyku powinno być to ogłoszenie bo Polaków tam jak na lekarstwo

@Balu

Lekarstwem ich nazywasz? No to chyba język trafiony, bo w takiej sytuacji znaczy, że przydałoby się ich więcej. ;) A od kiedy w zasadzie takie proporcje tutaj są?

Grażyna

Skoro tak sądzisz to co motywuje Cię do dalszej pracy tutaj? Liczba zatrudnionych stale wzrasta skoro tak prężnie szukali czy niekoniecznie?

@Grażyna

Ludzi coraz mniej a ci co jeszcze zostali szukają czegoś normalnego.Kasa (jak jest premia)jest tym co tu trzyma ludzi bo bez premi najniższa krajowa a w tym miesiącu dosyć dużo osób straciło premie

Pracownik Biurowy

O moje stanowisko musiałam się bardzo namęczyć. Ciężko pracowałam i dużo się uczyłam. Co prawda wszystko trwało bardzo krótko i jeszcze na domiar złego nas nakryli. Nie ma na co liczyć zero przyjemności. Krótki i zwiędły. Nic na faceta kobieta potrzebuje dużo więcej. Co prawda M. wygląda prawie normalnie ale w łózku to kaleka. Nie polecam teraz żałuję. Mogłam do biurka dostać się przez kogoś innego.

Nie było takich pytań, które mogłabym tutaj wypisać bo nie przejdą mi przez gardło.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Czy urlop w Nik-Pol jest płatny 100%?

Balu

Ukraińcom nie płaci za urlop mimo że mają umowę o pracę a Polakom wypłacany jest z gołej stawki czyli idąc na letni urlop jesteś na wypłacie w plecy jakies1000zl minimum

@Balu

Chyba nie rozumiem dlaczego. Co z dniami, które przysługują jako odpłatne? One nie powinny iść w pierwszej kolejności?

Mariankołpak

Tak, ale zabieraja Ci czesc premii

@Mariankołpak

Ta premia jest uznaniowa? Bo się zastanawiam czy tak pełnoprawnie można

Iwona

każdy człowiek ma prawo być chorym, my o tym nie decydujemy kiedy będziemy chorzy. Możemy tylko zapobiegać... Ale jak już się przytrafi to nie wyobrażam sobie że pracodawca miałby mnie zwolnić przez L4. Czy naprawdę tutaj się tak działo?

Tomasz

@jan a może jednak są jakieś pozytywy?

Mirek
@Tomasz

Praca spoko idzie zarobić, pracuje ponad 4 lata i robię karierę

Jonasz

Liczyłem, że na forum będzie więcej informacji bo nawet w internecie trudno coś znaleźć. Jest powód takiej ciszy?

Jan
@Jonasz

Jakiej ciszy ? masz wszystko opisane dokładnie co się na tym zakładzie dzieje, gdyby to była jedna lub dwie opinie to nie bardzo wiarygodne by były ale zobacz poprzednie posty i sam zdecyduj, ja bym nie ryzykował

Moze nowy

Czy zaklad znajduje sie w rudzie slaskiej, nie jestem pewny czy na dobrym forum jestem z gory przepraszam zamoj blad :) Witam mam pare pytan czy sa wolne miejsca pracy na magazynie? Praca od pn do soboty? Jak z zarobkami? Aktualnie pracuje w firmie indyk slask na magazynie i mam zamiar zmienic prace, pozdrawiam

Agnieszka

Czy jest szansa na rozwój w firmie? Czy pracodawca inwestuje w pracownika? Czy raczej można traktować prace w Nik-Pol jako przystanek na drodze kariery?

Agnieszka

@Jan, bardzo obszernie przedstawiłeś swoją opinię o Nik-Pol. Rozumiem, że nie współpracujesz już z tym pracodawcą. Możesz jednak napisać jeszcze kilka słów o obowiązkach, za które byłeś w tej firmie odpowiedzialny oraz jak długo trwała Twoja praca w niej? Jak przedstawiał się wymiar godzinowy Twojego zatrudnienia?

Jan

Zakład zatrudnia mnóstwo Ukrainców, Mołdawian i innych bliżej nieokreślonych śniadych narodowości którzy godzą się pracować za jedną czwartą wypłatę Polaka, a dlaczego ?? bo chętnych d Polaków do pracy tam nie ma (jak się znajdzie jakiś to czysta patologia) Prawo pracy ?? zapomnijcie szef ma własne wyliczenia zarówno jeżeli chodzi o godziny pracy tak samo jak o wypłaty. (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) wszędzie w Polsce takie samo a nik-pol nie odstaje od reszty naszego kraju. Najgorsi są starzy pracownicy tak zwane czyste czosnki z piekar i pobliskich okolic, przykładem tego może być wieśniak Bartek z wędzarni, koleś ciągle chodzi naćpany, zachowuje się jakby go dopiero od pługa na siłę odstawili, a jego odzywki są na poziomie codziennych przedstawicieli sklepu monopolowego wysiadujących na pobliskich ławkach. Jeżeli chodzi o wyżej wspomniane prawo pracy to dziwie się że PIP tak łatwo daje się oszukać (chyba że kontrola zapowiedziana dostaje po 20 tyś w łapę i po sprawie) na terenie zakładu są łamane wszystkie prawa obowiązujące w Polsce, począwszy od BHP poprzez prawo pracy a i nawet prawo karne (wszechobecne narkotyki). Pamiętam jak otwierano ten zakład w rudzie śląskiej, artykuły w gazecie ile to ludzi tam znajdzie zatrudnienie, buhaha chyba ile ukraińców i innych narodowości godzących się na te warunki znajdzie tam zatrudnienie. Poza tym dziwie się mieszkańcom pobliskich osiedli że jeszcze nic nie zrobili z powodu smrodu który wydobywa się z ich oczyszczalni ścieków. Poza tym wiecie gdzie odpływają te niby oczyszczone ścieki z tej niby firmy ?? tak nie mylicie się odpowiedź brzmi wprost do kłodnicy

Agnieszka

Nik-Pol poszukuje kandydatów na stanowiska kierowca na wywrotkę kat C i operatora koparki. Macie jakieś doświadczenia związane z pracą na tych stanowiskach?

aaa

haha

Antidotum

Naprawdę warto tam spróbować, chodźby po to by docenić innych pracodawców. Zakład rządzi się własnymi prawami, prawo pracy tam nie dociera, wolna amerykanka. Jak na te warunki pracy (niska temperatura, cieżka fizyczna praca, mobbing, beznadziejna atmosfera, ciągły stres, nocki,wszechobecne chamstwo,nadgodziny) stawka jest naprawdę niska. Premie ucinane z byle jakiego powodu, zwolnienia za L4. Tam wszyscy trzęsą porami,kablują majstrom itd liżą d...y. Dziewczyny ktore dają, dużo wiecej zarobiłyby w agencji Poprostu patologia. Tam wszystko jest możliwe

sYlwia

Nie ma tam nic pozytywnego chocby nie wiem jak bardzo chcialo sie cokolwiek znalezc to i tak nie widze zadnych pozytywow. Smieja sie z nas kazdego dnia nie zwazajac na uczucia innych ludzi. Mysle ze najlepszym rozwiazaniem bedie poszukac sobie czegos innego.

rogac

czemu kazdy narzeka,taka fajna robota,tylko majstry to tylko cwele,typu łoker.Kiedys zaczekam na ciebie cioooto.

Wiecznie malo

Ja jestem bardzo zle nastawiony. W szczegolnosI JEZELI CHODZI O GODZINY pracy. To juz lekka przesada. A gruba s juz wiecej nie moze przytyc. Wszystko wdu.pia . Dziewczynom proponuje sex darmowy- zalosne. Zygac ie chce.

Tłusta świnka Pigi

Zawsze majstry tak podchodziły do brzydkich dziewczyn. Jeżeli jesteśgruba tak jak ja np tojuz wogóle nie masz nic do powiedzenia. Najbardziej w tym wszystkim podoba mi się to, że jestem przynajmniej mądrzejsza od tych innych i mam nie przejmować się wyglądem . To chyba nie komplement.

kkkk

wow,nowa szata,,,szkoda ze tak szybko kasujecie wpisy,prawda boli?,po co takie forum,jak byle kto moze to kasowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Mysłowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol
1.6/5 Na podstawie 59 ocen.

Nik-Pol