Opinie o Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom w Radom

Sprzątaczka Nowy wpis

Nie polecam Pracy u tych Państwa, płacą grosze, a najlepiej obniżyli by o połowę minimalną krajową, a oczekują polerowania kibla. Sprzętu ani materiału nie dadzą, na dodatek czułam się kontrolowana i podglądana.

Putin Nowy wpis

z daleka od tej firemki, oszuści i chciwe cwaniaki, właściciel M.to typowy "chytry dziad z Radomia", towar marnej jakości wpycha i każe pracownikom mamić klientów, w żadnym wypadku nie zgłaszać się tam do pracy, właściciel to taki typ co wyżarłby gówno z pod siebie!!

BIG DICK Nowy wpis
@Putin

BO FAKTY SIĘ SAME OBRONIĄ

klient

polecam!

VIP Nowy wpis
@klient

Co polecasz? Domy ze styropianu, (usunięte przez administratora)

Iwo

@klient Czy możesz dodać więcej konkretnych informacji? Jaką umowę proponują, czy są benefity?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Mam super wrażenia - miła Właścicielka, piękny budynek w którym są lokale z jednej branży i duży parking!

KLIENT23

LEPIEJ ZAMKNĄĆ TO PSEUDO CENTRUM HANDLOWE NIZ NABIJAĆ KLIENTÓW W BUTELKĘ. JAKI WŁAŚCICIEL TAKIE CENTRUM. POZDRAWIAM

adrian
@KLIENT23

tu splajtowało już tyle firm wynajmujących że dziwię się że jeszcze ktoś w Radomiu nabiera się na ten chwyt marketingowy Pana Marka .... Klęska i porażka. Nawet DDD ledwo tam wiąże koniec z końcem.

KLIENT 99
@KLIENT23

A MOŻE NIE WPUSZCZAĆ TAKICH ZAWISTNYCH KLIENTÓW DO GALERII ? NIECH IDZIE WYKŁÓCAĆ SIĘ NA TARGOWISKO ;)

Mira

A może słyszał ktoś, że firma potzrebuje pracowników?

K

Firma ok. Ceny przystępne ,projekty darmowe. Korzystałam wielokrotnie i polecam!

Michal

Dla mnie sklep bardzo fajny! Obsluga mila, szybka i kompetentna. Projekt dostosowany do potrzeb a odbior dostawy bezproblemowy. POLECAM!!!!

Dagi

Kiedyś zastanawiałam się skąd wzięła się nazwa "Merkanta" już wiem Marek Kant.

Agent
@Dagi

Dagi to chyba jakaś agencyjna ksywka ???

WojcieszcZ
@Agent

Nie tylko była pracownica ;) pozdro dla ciebie d.ż

@WojcieszcZ

Takie komentarze nie wnoszą zbyt wiele do dyskusji na temat pracy w Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom. Jeśli miałeś jakąś styczność z tym pracodawcą, to może napiszesz jakąś merytoryczną opinię o pracy w tym miejscu? Takie wypowiedzi są najbardziej wartościowe na forum. Może na początek powiesz nam, czy można w firmie liczyć na stabilną umowę o pracę już od pierwszych dni pracy?

Patrycja

@KLIENT23, rozumiem, że możesz być niezadowolony z usług tej firmy, jednak przypominam, że forum to służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie na temat oferowanych przez nich usług czy też produktów. Od takich opinii z pewnością są inne miejsca w Internecie. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam!

Życie uczy
@Patrycja

Ja miałem/lam styczność z tą firmą i tak jak pracowałem/lam to nigdy nie widzialem/lam takiego podejścia do klienta (mają go głęboko w d...e). Ważniejsze są od niego obowiązki typu zawiezienia mebli do mieszkania szefa czy coś w tym stylu. Notoryczne spóźniania dostaw, towar jak ze smietnika, nie mila obsługa w szczególności przez właściciela! Ogólnie nie polecam niskie stawki, dużo na głowie, ciągła presja i najważniejsze rozdwojenie jaźni ( tak to odbierałam/lem ) szefa ...

@Życie uczy

Dawno nie pisał nikt na forum z pozycji pracownika firmy Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom, więc Twoja wypowiedź jest bardzo cenna. Długo pracowałeś w tym miejscu? Piszesz, że stawki są niskie - a na jakim mniej więcej poziomie się plasują? Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że zapewne są ustalane indywidualnie, ale może jesteś w stanie podać jakieś widełki.

DŻycie uczy
@Patrycja

byłam/lem pracownikiem tej firmy. Wystarczy zadzwonić i zapytać jak będą szukać do pracy... Ogólnie nie polecam zero dodatków typu karnety, bonów na święta, paczek a o paczkach dla dzieci jak ktoś ma nie wspomnę...dziwi mnie to bardzo bo dzisiaj to standard w dużych sklepach które cenią ludzi pracujących na ich wizerunek! Ogólnie straszny podział na gorszych i lepszych względem pana MCH. Tu gdzie teraz pracuje jest odwrotnie do tego co opisałam/lem....czyli można człowieka z szacunkiem traktowac...

Orlos
@DŻycie uczy

Dokładnie zero prezentów, paczek pieniędzy a jak już coś jest zorganizowane to nie dla wszystkich pracowników! WSTYD żeby dzielić i oklamywac

Patrycja

@Leszek śmieszek, bardzo proszę o nieobrażanie nikogo. Przypominam, że na forum wymieniamy się rzetelnymi, pisanymi w sposób kulturalny opiniami na temat pracodawców. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

aliBABA

to jakiś trójkąt bermudzki dla firm. Co jestem to nie ma tych co od nich kupowałem towar i są jacyś nowi, a gwarancja na produkt ? mogę ją sobie w ..... wsadzić. Do diabła z takim centrum handlowym.

Patrycja

Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o komentarze merytoryczne i rzeczowe. To nie jest miejsce na plotki o kolegach z pracy. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym na forum regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Tadeusz

Czy jest tak dobrze , że od jakiegoś czasu nie zaglądacie na forum?

Beti
@Tadeusz

Taaak dobrze jeszcze nigdy nie bylo

ada

zdecydowanie odradzam. w szczegolnosci projektantke kuchni. co za niekompetencja

kammila
@ada

100% zgoda bo to prawda. sprzedawczynie jak za czasów PRL zajete wylacznie soba, ciemno jak w d...e i 100% niewiedza i olewanie klienta. Projektowanie lazienki to jakis kiepski czarny zart. Ta kobitka co tam siedzi to chyba jest z łapanki bo wiedzy o płytkach i łazienkach i materiałach to ma tyle co dziecko z gimnazjum. Dojazd do sklepu wyglada jak kartoflisko na jesień, uszkodzilam sobie dłumik wjeżdzając w te wyboje po błocie i dziurawych pozostalosciach po czymś co kiedyś było drogą jaką wybudował chyba jeszcze bierut za co dziekuję firmie serdecznie. Koszt naprawy prawie 350 zł. Kupiłam w innym salonie w radomiu i jestem megaaa zadowolona. Tam bylo przyjemnie i pan naprawdę fachowy wiedział co mi sprzedaje. Sprzedawca zauważył mnie i chetnie porozmawiał a nie jak TAM olewka. ocenę mierna tylko z daje z litości bo naprawdę to niedostateczna.

sławomir
@kammila

Ha Ha Tam skąd pochodzisz nie ma drogi i dajesz radę...;)

Viola
@ada

Oni nie mają kuchni. Kuchnie są obok w innym sklepie. Ja jestem zadowolona i z łazienki i z mebli

Iwona
@ada

Przecież to sklep z łazienkami a nie kuchniami

Richi
@ada

Tak. Masz rację wspaniale projektujaą łazienki . Ta Pani jest genialna :)

Patrycja

Czy któryś z użytkowników przeglądających forum posiada aktualne informacje o firmie Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom i może o nich napisać. Zainteresowani kandydaci z pewnością szukają informacji o procesie rekrutacyjnym oraz o warunkach pracy. Każda informacja o firmie będzie z punktu widzenia kandydata istotna i pomoże w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy. Zapraszam do dyskusji na forum.

ZZ

Kolejna osoba odeszła samodzielnie z Merkanty, ciekawe co będzie opowiadał MCh na mieście pewnie będzie biegał w wywieszonym językiem i kłamał wszystkim, że go sam zwolnił jak było w innych przypadkach.

Przem
@ZZ

Brak kompetencji pracownika eliminuje z pracy! Komuna minęła a Ty myślisz jak w komunie

Zbyszek J.
@Przem

marek to ty ?

Zbyszek J.
@Przem

marek to ty ? Wyluzuj już z tą komuną. Chodzi o to że to miejsce ma pecha. Wszyscy stąd uciekają, nawet ty wynajmujesz to latami bez sukcesów.

Przem
@Zbyszek J.

Nestety nie marek ,a szkoda bo fajna firma tylko dziwni wkoło

@ZZ

A kogo zwolnił?

@Zbyszek J.

No No to ja , a co ? A Ty to kto?

Darcio

Gratuluję .Większość wpisów to wpisy osób zakompleksionych , nieudaczników i tchórzy którzy piszą bzdury anonimowo. darek.opiłek@wp.pl Klient/Psycholog

Patrycja

@Przem, brak kompetencji do wykonywania danej pracy ma znaczenie, jeśli chodzi o "eliminacje" pracownika. Aczkolwiek wszystko zależy od wielu czynników. Możliwe są również kursy, czy szkolenia, które podnoszą kwalifikacje zawodowe. @Karol, napisz coś więcej odnośnie pracy w Merkanta . Co dokładnie sprawia, że masz taką opinię? Jeśli ktoś ma jakieś informacje odnośnie aktualnych ofert pracy to dajcie znać w komentarzach. Będzie to przydatne dla kandydatów do pracy w Merkanta .

Zostaw merytoryczną opinię o Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom - Radom

• Jak się pracuje w Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom?

Zobacz opinie na temat firmy Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Merkanta Joanna Chmielowiec - Radom
2.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • ul. Wierzbicka 26/44
    26-600 Radom