Opinie o Fam Polska w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fam Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fam Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fam Polska w Jelenia góra

nadchodzi koniec tego bajzlu

UWAGA pupil prezesa szuka następnych do wywalenia

Bill Gates

przypadkiem usłyszałem, że Microsoft chce kupić. Będziesz milionerzy. to się opłaca

sposób

bzdury

Brałeś udział w rekrutacji do Fam Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

no właśnie "ONA" -dobrze ujete.

Tomasz Krysinski

Kozak? heheheh. Zostawie to bez komentarza. Co do brygadzisty to nie wiem co Cie meczy, ale to juz Twoj problem. Jesli chodzi o mojego brygadziste to zycze wszystkim takich brygadzistow jak ONA. Nie podpierda..., staje chociazby w obrobie pracownikow. I pracuje tak jak kazdy z nas, a nie biega z teczuszkami po hali. Co do tych opisow i linkow, to dla mnie jest ponizenie siebie samego.NADAWCA SAM SIEBIE ZBLAZNIL

taki bo taki chce mieć

(usunięte przez administratora) nie bądź taki kozak. Wiekszosc pamieta jak sie odezwales (doje..les) na tym zebranku: "rozumiem ze mozna cos malego w kieszeni wyniesc". Otuz ja nie rozumiem. Moze dla Ciebie to normalne. Dziwi mnie ze sie czepiasz o to co wlasnie ktos sobie mysli ironicznie czy nie ironicznie. A nie razi Cie dodawanie jakichs debilnych filmikow i podobnych komentarzy ktore sa zupelnie nie na miejscu. Cieszy mnie ze tak bardzo popierasz swojego brygadziste -widocznie pamiec masz krotka ile dla Ciebie zrobil albo malo wiesz... A do kolezki (usunięte przez administratora)czy jakos tam - nie obrazaj ludzi bo glupi nie sa -zwyczajnie chca pracowac a (usunięte przez administratora)to byl dopiero kombinator -no ale widocznie sie przy nim nachapales to oko sie przymknelo na jego walki za ktore polecial. I jedno wam powiem -(usunięte przez administratora)wywalczymy bo jednosci nie bylo w FAM-ie i nie bedzie.

Jong -NL-

Witam wszystkich kolegów z FAM-Polska Zgadzam się z wszystkimi opiniami moich poprzedników, ale najlepszy okres jaki pamiętam w tym zakładzie to jeszcze jak dowodził pan (usunięte przez administratora) do czasu jak się pracowało w Holandii ale te czasy już minęły. Kto był mądry już tam nie pracuje. Nie polecam tej firmy,jest coraz gorzej i widząc po opisach to już długo ta firma nie pociągnie. Pozdrawiam tych nieszczęsnych pracowników i im bardzo współczuje.

Do pana J. Mikszy

P..[usunięte przez administratora]. chcialbym poruszyc temat przyznawania przez Pana premi co nie ma juz ich. Od x czasu premie byly rozbite na 2-3 kategorie. 100zl lub wiecej. nie ruszam tu brygadzistow. chcialbym aby Pan mi odpowiedzial na pytanie.!!!!!!!!!!!! Czy konsultuje Pan z brygadzistami wysokosc premii danego pracownika? czy wysokosc premii zalezy od NAZWISKA i Przytulania sie do PANA.????? Pan jest na hali przelotem wyszukujac kujawiakow (dobrze)!!!!!! a najwazniejsze jest dla pana odnalesc kujawiaka i go zgnoic. Wiele razy slyszalem slowa z Panskich ust, ze kazdy ma prawo sie pomylic. ALE, GDY SIE POMYLI JEST MIESZANY NIE Z BÅLOTEM TYLKO Z GOWNEM PRZEZ PANA. AHA TROCHÄE UBIEGAM OD TEMATU. Jeszcze raz w jaki sposOB udzielal Pan premi uznaniowej????

morfeuszu to jest demokracja to dupokracja i nie przepraszaj za to ze sie wypowiadasz na forum panuje zasada nikt nikogo nie obraza koń by sie uśmiał przez lata lata J MÓGL to teraz my PS piękna wizja współpracyi kultury pracy prawie jak w UK z resztą się zgadzam J to wszystko se wypracował dobrze to ujołeś i bez takich achów to mój jedyny i ostatni post pozdrawiam

ironiczny do kwadratu

ironiczny zapomniałeś dodać o długopisie :):):) -też się przyda do robienia wpisów w karcie wędkarskiej. Reasumując to podziekowanie za 10 lat pracy jest godne stylu i klasy pana prezesa.

ironiczny

Ja tam nie mam zamiaru zwalniać się z firmy do 2016. Może rewelacji nie ma, ale po 10 latach pracy dostaje się elegancki plecak z logiem FAM i dyplom. Dużo już mi nie zostało, a naprawdę warto. Będę go nosił na ryby, a logo będzie mi przypominało o dekadzie w FAM. Polecam tę firmę, pozdrawiam kadrę prowadząca za wyrozumiałość, zrozumienie i pomoc w rozwiazywaniu problemów (np. "jak Ci się coś nie podoba to się zwolnij !")

Morfeusz

staluch - 2010-04-22 23:47:25 to jest firma oparta na wyzysku cos jak [usunięte przez administratora] pracy .tam ludzie pracowali za jedzenie a tu za marne grosze.i morda w kubel albo wylatujesz z pracy . Przepraszam miałem się nie odzywać ale nie mogę. Wyzysk? Mamy demokrację i nikt nikogo nie zmusza do pracy. Skoro ktoś już przyszedł do pracy to niech coś da z siebie. Taka jest zasada i to nie tylko w FAM. Fakt wypłata jest cienka ale zawsze na czas. Dziwia mnie wypowiedzi w stylu "FAM macht frei !!!!" albo "miksza musi odejść psychopata". Temat zaczyna się robić bardzo nie smaczny. Na forach panuje zasada. NIKT NIKOGO NIE WYZYWA. Nie bronie pana [usunięte przez administratora] ale opanujcie się. Jak wiadomo pan[usunięte przez administratora] zalazł wielu z nas za skórę z różnych powodów. Znamy wielu ludzi co kiedyś pracowali w FAM i z dziwna mina wspominają pana [usunięte przez administratora]. A zna ktoś kogoś z byłych pracowników kto dobrze wspomina pana [usunięte przez administratora]? Oj chyba nie. Dziwi mnie fakt że pan[usunięte przez administratora] dobrze wie o tym i dobrze mu się z tym żyje. Sam sobie zapracował na taki wizerunek. Panie [usunięte przez administratora] proszę pamiętać ze to MY tworzymy firmę i to dzięki NAM PRACOWNIKOM firma istnieje. Zrobił Pan bardzo stęchły klimat wśród ludzi.Jest tak gęsto w powietrzu że szok. Jak ktoś kiedyś powiedział przed zmianą: "Jak tu idę to czuje sie jak bym szedł za kare" A nie tak powinno to chyba wygladać!!!. Nie łatwiej by było rozmawiać, ŻYĆ z ludzmi? Proszę pamiętać że FAM to nie cały swiat i kiedyś upadnie. Kalis pojedzie do siebie a Pan zostanie sam. Kiedyś to Pan może potrzebować naszej pomocy.Proszę sobie wyobrazić taka sytuacje: Idzie Pan do urzędu a tam za biurkiem siedzi gość co kiedyś chwilowo pracował w FAM. Myśli Pan że rozmowa bedzie przyjemnie wyglądać i zostanie odpowiednio załatwiona? Proszę mi wierzyć. Kto ludzi szanuje i ten będzie szanowany. Nikt Panu wrogiem nie jest ale jak tak daleko sprawy zaszły to proszę sie nie dziwić że ludzie tak myślą o Panu. Jelenia i okolice to zaledwie garstka ludzi a ludzie sie znają. Pewnie i my (pracownicy) znamy Pana znajomych. Nie wiem czy to milo sie tak słuch,czyta na swój temat. Myślę a przynajmniej mam nadzieje że to Pan przemyśli i zmieni swoje podejście w stosunku do nas. Może Pan wiele i my wiele możemy. Możemy razem pracować i wspólnie podnieść jakość,wydajność firmy FAM Polska. Nie łatwiej iść i pracować i dawać z siebie wszystko w normalnej atmosferze za godziwe wynagrodzenie? Miał Pan przykład (nie ubliżając nikomu) super pracownicy z Lubania. To był dopiero szczał z str. FAM w dychę. :-) Jak tak dalej będzie ludzie odejdą z zakładu fachowcy z jeleniej sie wyczerpią a super pracownicy dowożeni poprzez TAXI opanują FAM. Chciałbym jeszcze napomknąć do ostaniego zebrania z prezesem. Nie ładnie postąpił mówiąc takie słowa. Dowalił do tego całego bigosu panującego FAM i to konkretnie. Podniósł morale jak ... Tak nie powinien zrobić ale nic to chyba tylko Jego wybór. Cała afera kwasiaka odbije się dużym echem i to po nas wszystkich. Co do złodzieja (jak można to tak ująć) to jestem pełen podziwu i chciałbym pożyczyć od niego tą czapke niewidke. Bo chyba dzieki tylko niej można wynieść tyle kwasiaka. A jak to ochrona to powinna dostać ta osoba bęcki i to takie zdrowe. Złom i odpady a gotowe elementy to tak się nie robi. Troszkę sie rozpisałem. Przepraszam za błędy. Myślę że dojdziemy do jakiegoś porozumienia. Jak nie to nic będziemy szukać nowej pracy bo wielu z nas na takie coś sobie nie pozwoli. Pozdrowienia zaczynając od hali 1 a kończąc na transporcie. A i bym zapomniał i dla całego biurowca. Ciekawe czy i ja dostane bluzgi czy może ktoś z komentuje mnie pozytywnie. To mój jedyny i ostatni post.

staluch

to jest firma oparta na wyzysku cos jak[usunięte przez administratora] pracy .tam ludzie pracowali za jedzenie a tu za marne grosze.i morda w kubel albo wylatujesz z pracy .

Ludzie szukajcie nowych miejsc pracy,po noc chodza słuchy ze Magdeburg nie zezwala na przedluzanie umow pracownika ktorzy maja umowy na czas okreslony.

aa

z dnia na dzień jest coraz gorzej !!!!

FAM Polska jest przykładem firmy,gdzie kadra bez kwalifikacji nieudolnie rządzi całkiem niezłymi pracownikami. Wiadomo, ze pracownicy bywają różni.Jeden spawa szybciej, drugi wolniej, a trzeci ciągle jest na papierosku. Przez wszystkie lata firmy były mniejsze i większe wpadki jednak firma ta sięgnęła dna za rządów [usunięte przez administratora]

Ktoś tam

Prezes był wcześniej prezesem w FAM w Czechach i tam rozwalił całą firme .Potem wysłali go do Polski chyba na zesłanie aby i tu zamknąć FAM Polska. TEN gość sie nie nadaje do pracy z ludzmi. Co tu pisac to w końcu stary kawaler. Dzieki niemu FAM Polska padnie na ryj i to bardzo szybko. Wykorzystuja kryzys ale i tak ludzie uciekna i to bardzo szybko. Juz niedlugo zostanie sam no hali no chyba że z panem [usunięte przez administratora].

Mig/Mag

Sytuacja firmy jest katastrofalna, każdy z pracowników szuka już innej pracy po tym jak prezes zarządu oskarżył pracowników hali o kradzieże, zabrał im premie, a także dofinansowanie dojazdu. Sprawa ta powinna zakończyć się w sądzie, nikt o zdrowym umyśle nie będzie tam pracował. Brak poszanowania i nędza..

ciacho

Dziadostwo, dziadostwo okres próbny to około 1200zł a póżniej 1500 ,jak masz wybór innej pracy to olej ten burdel, chociaż nie będziesz wdychał tego smrodu jaki tam panuje zobacz tylko jak okopcona jest ściana nad bramą hali.. [usunięte przez administratora]. lata zawsze pobudzony,, jakby był on kobietą to okres miałby cały rok.

Zostaw merytoryczną opinię o Fam Polska - Jelenia góra

• Jak się pracuje w Fam Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Fam Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fam Polska