Opinie o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy eb Personeelsdiensten B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie eb Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Roman

Firma godna polecenia hotele 5 gwiazdkowe w Dronten blisko do pracy około 3 km na rowerku ròwnież blisko do centrum praca na sałatkach w Plukonie jest fajna dużo godzin super atmosfera w pracy ja pracowałem na krojeniu warzyw tempo normalne kontakt z biurem jest ok noi zarobki na dobrym poziomie około 2 tysięcy na czysto po odliczeniu wszystkiego polecam bardzo

Mirek

Nie wiem, czy Ci to wyjaśni, skoro pisał opinię 2 lata temu. Może osoba, co teraz tu pracuje się odezwie z wyjaśnieniem, czy da się na czysto, czyli netto zarobić miesięcznie 2000 euro? Jest też na ich stronie kilka ofert pracy, ale bez stawek. Piszą jeno o możliwości długotrwałej współpracy. Pytanie więc kolejne, jaka umowa by tu była?

Jagoda

Potrzebuje szczerą opinię o pracy w Plukon w miejscowości Dronten (produkcja sałatek)

ooo
@Czawez26

Co to za umowa, że nie płacą za dni wolne? Są w nich jakieś gwarancje określonej liczby godzin pracy? Pytam się Ciebie o te szczegóły, bo kiedyś pisali tylko, że zapewniają ubezpieczenie zdrowotne. To było, jak przez FB szukali ludzi do zwalczania szkodników na drzewach.

Jagoda

A dlaczego od razu wrogiem, to jak Oni się zachowują względem nowych? Możesz się również wypowiedzieć w innych kwestiach niż atmosfera w pracy? Pisząc o tych ludziach masz na myśli przełożonych czy współpracowników również?

Lena

Pracujesz 3,4 dni w tygodniu jest tak dużo ludzi na hotelu którzy siedzą też bez pracy. Dziwię się że ludzie jeszcze jeżdżą do Holandii w której pracy nie ma.

Lara Nowy wpis
@Lena

Te dni pracujące to po ile jest godzin? Pozostałe dni w tygodniu to jest wolne czy dni bezpłatne? Ludzie pracujący w hotelu mają zapewniony darmowy nocleg w tym miejscu czy musza dojeżdżać z innego miejsca zamieszkania?

@Lena

Ale jak to ludzie siedzą w hotelach i nie mają pracy? Znaczy co, siedzą w tych pokojach i czekają? A za ten czas czekania mają pensję, czy nic, siedzą za darmo? I ile taki pracownik ma siedzieć bez pracy, aby firma zdecydowała się go odesłać z powrotem do PL i zakończyć umowę?

Czawez26 Nowy wpis

Niestety niektórzy a chyba wszyscy piszą prawdę. Stary pracownik 17 miesięcy jest gorzej traktowany niż nowy !! Pytasz biura czemu po dwa dni wolnego !! Odpowiedź z biura ... każdy musi na Chleb zarobić !!! To po co przyjmujecie ludzi do pracy !!! Dziś się zastanawiam nad zmianą pracy szkoda nerwów

ooo Nowy wpis
@Czawez26

Kuba

Ta agencja to sami (usunięte przez administratora) odejmują pieniądze za mieszkanie nawet jak już kogoś nie ma na domku wypłaty niskie za 6 dni pracy dostałem tyle samo wypłaty co za 5 a kontakt z koordynatorem Erykiem jest tragiczny od święta zdarzy mu się odpisać jest nieogarnięty jak cała ta (usunięte przez administratora)agencja, trzymajcie się od nich z daleka

Samanta
@Kuba

To ile tak mniej więcej odejmują pieniędzy za mieszkanie? I jak jego warunki? Bo różne komentarze można przeczytać...Na jakie wynagrodzenie można liczyć? bo piszesz, że za 6 dni pracy dostałeś tyle samo, co za 5... Jak to jest możliwe? Nie próbowałeś tego zweryfikować? Raz Ci się tak zdarzyło? Może omyłkowo nie policzyli jednego dnia? Daj znać, bo szukam pracy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w eb Personeelsdiensten B.V. odbywa się również w języku angielskim?

Darek

W EB nie trzeba w ogóle znać języka.

@Darek

A jakie inne umiejętności należy posiadać? Angielski nie jest potrzebny na żadnym stanowisku, nawet tym biurowym? Skoro nie potrzeba tego języka w codziennych obowiązkach to może jest to atut, dzięki któremu łatwiej dostać etat?

Roman

Bartosz
@Roman

Hotele 5 gwiazdowe? Przecież tam to 5 ale mrówek na centymetr kwadratowy jest :)

gumo
@Roman

Gdzie masz tyle godzin i miłą atmosfere tempo jest na akord zarobki 200 250 tygodniowo, (usunięte przez administratora) i wyzwiska przez kierowników to norma, zwłaszcza przez Adama zakład niedługo do zamknięcia

@Roman

Ty chyba w hotelu piecio gwiazdkowym nie byłeś

klekso
@Roman

to fakt, kwatery są dobrej jakości, bylem kiedys z inną agencją na wyjezdzie to nawet nie ma co porównywać, tutaj czysto, wygodnie i komfortowo

Roky
@Roman

Warunki są bardzo dobre - pracowalem w 3 agencja i jak sie jeszcze zdecyduje to na pewno z tą

Losy
@Roman

No dobre zakwaterowanie oferują, blisko do pracy i naprawde są ok warunki

Krystyna
@Losy

A tylko te warunki rozwiniesz trochę?

Kamil
@Roman

Weź człowieku wyjdź masakra jak można pisać takie brednie pracowałem na sałatkach koordynatorzy to nieudacznicy życiowi z którymi nic nie załatwisz wypłaty się nie zgadzają obcinają pieniądze nie wiadomo za co i wszystko na wałku a jak się upomnisz o swoje to bajeczki mają już wyuczone i nic ci nie oddadza co z tego że masz godziny jak płacą ci tyle że jak ktoś ma rodzine i wysyłałby pieniądze do pl to tutaj by musiał głodować nie polecam i odradzam współprace

Luszka
@Roman

Obecnie warunki bardzo dobre są w porównaniu do tego co można znalezc w kraju. Ja bardzo taki wyjazd polecam

Lech
@Roman

Wygodnie, komfortowo, czysto :) o wiele lepiej niz na wyjazdach z innymi agencjami

bix
@Roman

Ja możenie miałem 3km ale i tak niedaleko i ogólnie wysoki komfort, w porównaniu do innych agencji to nawet nie mowie, tutaj super

bix
@Bartosz

Mrówek? ja nie miałem hotelu 5 gwiazdkowego ale i tak nie ma co mowic o jakiś robakach, bo bylo naprawdę spoko i czysto

Tossek
@Roman

Ja miałem mega blisko z noclegu do pracy więc to bylo super i na miejscu wygodne warunki

Kassja
@Roman

No u mnie wygodne było zakwaterowanie, też blizko pracy także nie trzeba było z dojazdami kombinować za bardzo:) na upartego mozna bylo isc pieszo

@Roman

Stawki faktycznie atrakcyjne, miejsce zakwaterowania miałam stosunkowo blisko pracy ale musiałam podjechać, Ale nie było z tym problemow

Agsa
@Roman

Kontakt bezproblemowy, w razie pytań wszystko wyjaśnione. ogolnie super agencja

@Roman

praca owszem jest ok ale z tym hotelem 5 gwiazdkowym to zaszalales.Rudera w lesie ,4 toalety na 30 osob,zapchlone materace.W pokoju smrod jakby cos w nim umarlo i juz nastapil rozklad.Rowery stare,pordzewiale. Generalnie kwaterunek i dojazd do pracy zniechecaja,nie ma tu czego szukac,trzeba wiac.

@ja

No też mi się nie wydaje, żeby to był akurat 5 gwiazdkowy hotel ale sporo ludzi potwierdziło, że warunki mieszkaniowe są naprawde ok. Może przez te kilka lat zmieniła się lokalizacja zamieszkania pracowników? Poza rowerami tu nie ma opcji innego dojazdu do pracy?

pisze o sytuacji na dzien dzisiejszy,pseudohotel w Dronten to rudera ,standard na poziomie schroniska dla bezdomnych,tylko ze tu kasuja po 120 euro tyg od osoby. Pospolita melina,polowa to cpuny i alkoholicy. Choćby przed chwila zakonczyla sie alkoimpra , inni nadal jeszcze biegaja z sziszami.

@ja

A z jakiej oferty pojechałeś, pracownik magazynowy czy coś innego? Bo widziałam taką ostatnio. A co do noclegu i zachowania innych to nie ma jakiegoś koordynatora, który by pomógł? I to tak ogólnie, nie tylko w tej kwestii, jak ktoś potrzebuje czegoś.

Mirek

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w eb Personeelsdiensten B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Wiecie może, czy w eb Personeelsdiensten B.V. szukają chętnych na staż?

Darek

Ha ha ha nie to ze mam coś do ludzi którzy chcą się rozwijać ale staż w Burze Pracy które kłamie (usunięte przez administratora) poniża ludzi to już trzeba być desperatem. Lepiej mieć czyste sumienie niż mieć jakikolwiek bliższy kontakt z tak złymi ludźmi a tym bardziej siedzieć w ich pociągu i być częścią tego co mają za pazurami.

Izabela
@Darek

Jestem ciekawa co masz konkretniej na myśli? To w ich biurze jest jakaś negatywna atmosfera? Czy mimo tego orientujesz się ile płacą rekruterom?

Mati

Akurat E&B (usunięte przez administratora) strasznie jako agencja. Brak zwrotu za paliwo, wyplaty dopełnione dodatkiem wakacyjnym, ucinane dodatki zmianowe, nadgodziny. Godziny urlopowe wypłacają jak im się podoba. Nie mają nawet strony internetowej, aby mieć wgląd w swoją sytuację grafik, rezerwy pieniężne . Oni mają łapę na kasie całkowicie. Przestrzegam naprawdę

JbcEB

Jezeli ktos to czyta zanim postanowil podpisac z nimi umowe to uciekaj i ratuj sie poki mozesz. Zobacz komentarze tutaj, opinie google i strone na fb. NAJGORSZA AGENCJA PRACY W HOLANDII. Bezczelni pracownicy, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pozytywne komentarze naleza tylko do pracownikow biura. Moge zebrac 20 osob ktore beda niezadowolone, a ani jednej ktora bedzie zadowolona z pracy. Nie odbieraja telefonow, nie odpisuja na meile. Klamia bezczelnie. 6 lat temu na wiekowce za niższa stawke zarabialam wiecej niz u nich.

@JbcEB

Możesz napisać coś więcej? Czemu konkretnie nie polecasz? Piszesz że na 20 osób żadna nie jest zadowolona ze współpracy z agencją - ciekawi mnie dlaczego. No i te stawki niskie to na początek czy stale się utrzymują takie?

JbcEB

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie ma co sie pchac do tej firmy. Babki z biura nie wiedzą co sie dookola dzieje. Jak pracownik walczy o swoje to zostaje usuwany. (usunięte przez administratora) 38h pracy i 280e wyplaty i baby z biura smieja Ci sie w twarz mówiąc ze tak ma byc. W tej firmie nie zarobisz wiecej niz 350e. Porazka

@JbcEB

Gorzej kolego niż 350 euro bo wyplaty są dopełnione dodatkiem wakacyjnym i oczywiście brak zwrotu za paliwo. W Dronten na produkcji sałatek za sobotę mają zwykle 100 % a powinno 150 %.

Magdalena
@JbcEB

Ale co do tych godzin i wypłaty, to pracownik jak podejmuje pracę, to nie wie ile ma dostać? Ta podana kwota jest inna od tej umówionej? Jaka miała być kasa, którą na start obiecywali pracownikowi?

Jbceb
@Magdalena

(usunięte przez administratora)Wyplaty mialy na poziomie 470e. Gdyby biuro wywiazywalo sie z umowy zakiast 290e byloby 400e. Porazka. Najgorsza agencja pracy. Duzo pracownik stracą, poszedl pozew zbiorowy.

JbcEB

(usunięte przez administratora) a pozytywne komentarze to chyba z biura sa. Nie znam osoby ktora by cos dobrego powiedziala o tym gownianym biurze. (usunięte przez administratora) na kase jakich malo.

Kamila
@JbcEB

Banda (usunięte przez administratora) ludzi lokuja w dobudówce garażowej w pokojach bez okien! Kolesiostwo, polaczki, cwaniak Eerlijk tak na prawdę Polak prowadzący firmę, koordynatora Edit, która nic nie potrafi ogarnąć, za to w drugą stronę (usunięte przez administratora) telefonami od samego rana o byle (usunięte przez administratora) Na lokacji gdzie miałam się wprowadzić, dwóch koczujactch tam (usunięte przez administratora)m, autentyk! Nikt z agencji nie zareagował nikt nie przyjechał nikt nie pomógł, na własną rękę interwencja policji etc. Tragedia, dom oblepiony (usunięte przez administratora), oklamywanie na godzinach, zamiast 40, 25 i obiecanki. Sami sobie wystawiają pozytywne opinie!!!!! (usunięte przez administratora)

Kamil

Uważać na tą agencje pracy! Traktują ludzi jak pionki zwalniają z pracy bez powodu bo przyjęli nowych pracowników . W zakwaterowaniu nie da się normalnie żyć (usunięte przez administratora) brud (usunięte przez administratora) mrówki grzyb nieproszeni goście i zagłuszanie ciszy nocnej w pracy chcą żebyś robił jak robot szybko od pierwszej minuty mimo że praca nie jest na akord

@Kamil

Czy Pan pisze o Plukon w Dronten?? Proszę pisać miejscowości i nazwy miejsc pracy to będzie istotne dla ludzi, którzy szukają pracy

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na każdym kroku, pieniądze mogą ci obciąć za wszystko i nic z tym nie zrobisz jesteś w obcym kraju, zakwaterowanie to jedna wielka (usunięte przez administratora), grzyb na ścianach, ciągłe hałasy, agencja próbuje tuszować negatywne opinie pisząc sobie nieprawdziwe niezgodne z prawdą co wszystko wyjaśnia że z tą firmą jest coś nie tak. Jeśli mimo tego zastanawiasz się żeby podjąć z nimi współpracę Pamiętaj !!! Oszukujesz sam siebie!

Ostrzegam przed nimi

Nie dajcie się nabrać na te sztuczne rzekomo pozytywne opinie które sobie sami wystawiają to agencja pracy to jedna wielki cyrk, zakwaterowanie przypomina slumsy w południowych Indiach, pieniądze kradną na każdym kroku, koordynatorka Ida kulturę osobistą wyniosła chyba podczas wakacyjnych prac przy zbiorach ziemniaków.

Kamila

dokładnie nie dajcie się nabrać na te sztuczne opinie które sobie sami wystawiają to agencja pracy to jedna wielka (usunięte przez administratora) koordynatorzy to (usunięte przez administratora) którzy myślą ze złapali pana boga za jaja , pieniądze kradną na każdym kroku gruba koordynatorka od zakwaterowań zwykła (usunięte przez administratora) przychodzi i kozakuje do każdego ze swoim upośledzonym przydupasem i straszą ludzi oby trafili na kogoś od kogo w końcu dostaną po (usunięte przez administratora) . o godzinach urlopowych możesz zapomnieć że ci wypłacą uważajcie i czytajcie dokładnie opinie i przeglądajcie strony do końca

Beata

Bezczelni kłamcy i (usunięte przez administratora) Komentarze pozytywne poniżej to sterta bzdur i nieprawdy. (usunięte przez administratora) sami sobie dobrą reklamę będą wystawiać. Jakimi trzeba być zniszczonymi złymi ludźmi naprawdę.

Pomerek

W sumie to polecam ze względu na dobry kontakt, nawet po godzinach idzie załatwić wiele rzeczy. Kasa w porządku, mieszkanie też.

Izabela
@Pomerek

Powiedz mi tylko czy firma płaci za to zakwaterowanie? Czy pokrywasz ze swoich pieniędzy? Jaki jest jego koszt jeśli to drugie?

Kamilaaaaasz

Dobra solidna firma, wypłaty na czas. Polecam współpracę.

Konrad T

Jesteśmy z dziewczyną bardzo zadowoleni. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia poza granicami kraju, gorąco polecam!!

Ruby

Jeśli ktoś naprawdę przyjechał do pracy a nie na wakacje, to ma szansę zarobić całkiem niezłe pieniądze, bo na tym polega wyjazd do pracy a tutaj stawki dosc konkurencyjne

Yamka

Polecam, świetne podejście do osoby poszukującej prace

Portyś

Praca i warunki mieszkaniowe naprawdę dobre, niczym nie odbiegają od tego co zostało zawarte w umowie. Wypłata również w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o eb Personeelsdiensten B.V. - Tiel

• Jak się pracuje w eb Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy eb Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 524.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eb Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 517, z czego 439 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

eb Personeelsdiensten B.V.