Opinie o Orionis w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orionis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Orionis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orionis w Katowice

Pracownicy jeden donosi na drugiego sami kapusie

bongo

Teraz to jest wielkie nieporozumienie, zaczęła Wielka Pani Fiona z alkomatem ganiać, zabierają pieniądze za byle co i to nie małe stawki nawet jak jesteś na czas to ci 200 za spóźnienie wezmą miesza tam kto chce aby miał troszkę władzy i jest zaraz poganiaczem mułów. Niech ludzie z Zarządu się opamiętają bo to oni czyli te muły pracują na nich i ich dobro. Mądrzy ludzie za niedługo nie wytrzymają i odejdą a robić nie będzie komu. Fama pójdzie po budowach o firmie i ludzi do pracy będzie ciężko pozyskać. Kto ma przyjść do tej firmy do pracy niech się zastanowi bo ludzi nie szanują. A kto pisze takie piękne pozytywy to jest tam z góry lub gumowe ucho

weltmeisster

ja tam jestem zadowolony kurde, jak człowiek pokaże że coś potrafi to docenią człowieka (usunięte przez administratora)a co do kierownictwa to głupoty tutaj piszecie ja uważam że kierownictwo jest w porządku tylko większość negatywnie się wypowiadających to właśnie ta (usunięte przez administratora) która została zwolniona przez swój alkoholizm bo nikt z pijakami nie będzie sie patyczkował i teraz wylewają swoje żale.

darko

dla mnie nie było problemu, kwatery, jedzenie, robota . wszystko ok

pomocnik budowlany

Rekrutacją przebiegła bez zarzutu. Pani kadrowa(główna księgowa), jest konkretną, miłą-po prostu fajną osobą).Później rozmowa z kierownikiem. Stanowczym,który wypytał o kurs na zagęszczarki i inne uprawnienia typu walec, spawacza. Nazajutrz już miałem być na dworcu w pewnym mieście z którego zostałem odebrany przez kierownika. Zawiózł mnie na budowę i pokazał, jak to wszystko ma wyglądać. Ogólnie rzecz biorąc standard.

Dlaczego nie wypłaciliście mi należnych pieniędzy???????????????????????????????????????????????

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
geno

wody też nie dawali musielismy se sami kupic

BarTas
@geno

Człowieku pomyśl jeżeli jesteś w delegacji to ich (usunięte przez administratora)obowiązkiem jest dać dietę albo żywność

marko

podwyżki???cieszcie się , ze płacą (usunięte przez administratora) i to dobrze!! wiecie ilu ja znam , którzy pracują po kilka, kilkanaście tygodni i nic nie dostają?? dawali obiady??? pierwsze slysze, zeby gdzieś na budowie karmili!! powinni tylko wodę wam zapewnić na te upały ale jedzenie w każdej firmie każdy se sam przynosi albo kupuje!

Mike
@marko

Nie znasz praw i przywilejów, jakie mają robotnicy w pewnych warunkach pracy. Przez takich niepoinformowanych, tracą inni. Dyletancie poczytaj kodeks pracy. Nie płacą delegacji, która ci przysługuje!!! W zamian dają obiady, które taniej ich wychodzą. Ludzie szanujmy się. Polska to nie dziki zachód. Jeszcze raz kodeks pracy! a w szczególności nasze prawa i przywileje. Niepłacące firmy załatwia się instytucjami do tego powołanymi. Widzę, że lubisz jak kopią cię po jajach. Mnie jeszcze żadna firma nie oszukała.

Adrian
@marko

a znasz kodeks pracy matołku- to praca w delegacji !!!

Czesław
@marko

Powinni płacić za delegację dodatek, a nie dają nawet ubrań.

A ja tam pracowalem i zaplacili mi wszystko co do grosza. Owszem nie placa tym co kradna i tam nie mozna nic uskubac. Kwatery jak wszedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Orionis - Katowice

• Jak się pracuje w Orionis?

Zobacz opinie na temat firmy Orionis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orionis?

Kandydaci do pracy w Orionis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orionis