Opinie o Orionis w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orionis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Orionis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orionis w Katowice

Pracownik Nowy wpis

Czy pracownicy odzyskali pieniądze zaległe pensje z firm Secondo Silesia, Primo Silesia, Budex Inżynieria czy Cestbud będącą lub prowadzącą przez nijakiego Pana Zdanowicza, Pasierba, Porwolika oraz Kralewskiego który twierdzi że od niego wszystko zależy, że przejął wszystko, że on kasą rządzi. Piszcie kto jeszcze nie odzyskał pieniędzy razem zdziałamy dużo.

Anonim Nowy wpis

Mnie również Pan Zdanowicz obiecywał kilka miesięcy uregulowanie wypłat za kilka miesięcy i nic ,zero kontaktu. Uważa że podpisywał on umowy na ludzi (firmy) słupy i że on teraz nie odpowiada za niewypłacone kilkumiesięczne pensje swoich pracowników. Dlaczego taki człowiek prowadzi tyle firm na ludzi słup w całości przez niego zarządzaną.Nie dajcie się naciągnąć.

Wojtek Nowy wpis

Jakie firma ma założenia ? Jest rzetelna ?

Kontakt 573-969-102 Nowy wpis

Osoby poszkodowane z zaległymi fakturami zapraszam do kontaktu, aby odzyskać pieniądze, chętnie pomogę

Podpowiedzcie coś jak się pracuje i teraz są w ogóle szanse na prace w firmie bo czas nie sprzyja?

pomocnik budowlany

Rekrutacją przebiegła bez zarzutu. Pani kadrowa(główna księgowa), jest konkretną, miłą-po prostu fajną osobą).Później rozmowa z kierownikiem. Stanowczym,który wypytał o kurs na zagęszczarki i inne uprawnienia typu walec, spawacza. Nazajutrz już miałem być na dworcu w pewnym mieście z którego zostałem odebrany przez kierownika. Zawiózł mnie na budowę i pokazał, jak to wszystko ma wyglądać. Ogólnie rzecz biorąc standard.

Dlaczego nie wypłaciliście mi należnych pieniędzy???????????????????????????????????????????????

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Luk

(usunięte przez administratora) Zapłacić za towar!

Natalia

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w orionis? Czy warunki zatrudnienia uległy jakimś zmianom? Czy atmosfera w pracy sprzyja w funkcjonowaniu zespołu? A może ktoś posiada informacje odnośnie nowych ofert pracy? Zachęcam pracowników firmy do aktywności na forum. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w orionis.

Luidzi

Słyszałem sporo dobrego o firmie i jestem zaskoczony niektórymi wpisami!!!

luk

David

Tak szantażują ludzi, żeby nie odchodzili, bo do stracenia często mają 2000-3000zł. Niektórzy przez to nie odchodzą.

Pracowałem tam półtora roku. Same kapusie i nieroby - szczególnie w śród tzw. "starej gwardii(Opa, Jurek)" na którą musisz pracować.Zostaniesz za to na dodatek wyśmiany. O ostatniej wypłacie zapomnij - po prostu jej nie płacą.

Słowik

https://www.youtube.com/watch?v=JHtkhTzbfBI Łapcie linka z tej "ala" firmy.

Kris

Teraz poczekam tydzień/dwa i do sądu pracy - niech procenty lecą.

Kris

Ludzie dlaczego nie zgłaszacie tego do PIP-u. Najpierw poszedłem do radcy prawnego, żeby napisał mi profesjonalne pismo. Dzisiaj otrzymałem powiadomienie z Państwowej Inspekcji Pracy, a brzmi ono tak: W związku z niewypłaceniem Panu należnego wynagrodzenia za pracę za miesiąc grudzień 2017r. i styczeń 2018r. inspektor pracy wydał nakazy płatnicze zobowiązujące do niezwłocznego wypłacenia Panu należnych wynagrodzeń zasadniczych, oraz wynagrodzenia chorobowego. Inspektor pracy zobowiązał również pracodawcę wnioskiem w wystąpieniu do terminowych wypłat wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych. W związku z tym, że wypłacanie wynagrodzeń, oraz nieterminowe wypłacanie wynagrodzeń stanowi wykroczenie przeciwko prawom pracownika, w stosunku do osób odpowiedzialnych zostały podjęte środki prawne przewidziane w kodeksie pracy.

Ignac

https://www.youtube.com/results?search_query=orionis%2Fcontraplan mój filmik

Kris

Podobno ogłosili upadłość i pewnie założą kolejną spółkę z o.o. na jakichś słupów. Tak wywiną się od spiepszonej roboty we Wrocławiu i pozbędą się części dłużników. Ich metoda działania. Mnie nie wypłacili 2900zł. + pieniędzy za urlop + diety delegacyjnej, oraz za rozłąkę z rodziną. Mnóstwo ludzi jest przez nich poszkodowanych.

I not forget you

Opcia? Jurek ma już czystą?

nieznamsie

Powyższe negatywy - to stek bzdur. Pracuję tu od blisko roku - chlasz to lecisz, kradniesz - to lecisz. Kto z Was trzyma w domu złodzieja albo ochlaptusa? No właśnie. Poza tym jak można do roboty na bańce przyjść albo w niej pić? Trzeba mień nas*****e we łbie - a niepełnosprawnych umysłowo na budowach nie zatrudniają. Żale do kierowników i majstrów? Nie opie*****dalaj się w robocie - to powiedzą Ci : dzień dobry, do widzenia i co masz robić. Poza tym Panowie i Panie, narzędzia są, socjal taki jak ma być (ciuchy, posiłki, kwatery). Kasa - zawsze w terminie. Zawsze. Poza tym tu nie ma form zniewolenia - nikt nikogo na siłę nie trzyma. Polecam - solidny pracodawca.

kozol
@nieznamsie

Stary co ty jarasz??,wypisujesz bzdury,99% tych postów to prawda więc nie kłam,pracownik biurowy pewnie podpisuje się pod tyn nikiem ale co tam kto pracował to wie że to (usunięte przez administratora) a nie firma

nieznamsie
@kozol

opisałem stan na 2014, w 2016 opuściłem firmę (firmy).

Uważajcie na gościa o ksywce Opa. Jak wyczuje, że masz ciągotki do alkoholu, będzie Cię nim poił(nawet za swoje), jak masz ciągotki do stimów, to specjalnie będzie kupował ketony, lub inne ścierwo. Sam wciągnie połowę tego co Ty. Tak pozbywa się rywali w tej robocie. Przy mnie już dwóch tak załatwił. Jest nierobem, takim samym jak Jurek, z tym, że Jurandowi już zdrowie na pracę nie pozwala, a ten pierwszy myśli, że jak przepracował tam kilka lat to może nic nie robić. Pamiętam jak się schlał na kwaterze i powiedział:"Ja z Jurkiem robimy tu już tyle czasu, że wam możemy na głowę nasrać".

Krzysztof N.

Byłem dzisiaj u radcy prawnego. Każdy kto chcę odzyskać swoje pieniądze, ma na to szansę. Mój mail: krzysztof_noworyta@o2.pl Pan mecenas pytał, czy znam kogoś kto jest w takiej sytuacji jak ja i mógłby pomóc w tej sprawie mnie i sobie przy okazji. Niestety nie znam nikogo takiego, za to jeśli komuś zależy proszę pisać na maila. Mój nr. tel: 517-322-668 Proszę dzwonić lub pisać śmiało. Za pozew do sądu pracy się nie płaci, chyba że kwota o którą się staramy przekracza 50000zł.

rufus

Orionis jest już na portalu: "najgorsza praca". Dodaje link: http://najgorszapraca.net.pl/opinie/orionis---katowice/103021

Zostaw merytoryczną opinię o Orionis - Katowice

• Jak się pracuje w Orionis?

Zobacz opinie na temat firmy Orionis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orionis?

Kandydaci do pracy w Orionis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orionis