Opinie o Orionis w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orionis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Orionis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orionis w Katowice

PZ

Wśród bieżących negatywów z którymi się w pełni zgadzam wklejono ponownie jakieś bzdurne napisane pewnie na zlecenie pozytywy 1. to "nieznamsie" z 11.08.2014 i 2. "były zadowolony pracownik" z 16.11.2015. To jest dopiero stek kłamstw. Omijajcie te firemki szerokim łukiem!!!!!!!!

Contraplan Sp. z o.o. Orionis Sp. z o.o. Exec Bau Sp. z o.o. Exec Engil Sp. z o.o. Gemmeli Sp. z o.o. Albero Sp. z o.o. - Tylko co oni mają z otwierania ciągle nowych spółek?

były zadowolony pracownik

pracowałem, większość narzeka ale prawda jest jedna - jeżeli jesteś uczciwy wobec pracodawcy to i on będzie uczciwy wobec ciebie. Warunki mieszkalne kiepskie? To nie zarząd firmy, a pracownicy przebywający na danej kwaterze odpowiedzialni są za warunki w jakich żyją. Zarząd mógłby wynająć pałac ale jeżeli w tym pałacu inicjatywę przejmie patologia to i pałac obrócą w meline.

Necron
@były zadowolony pracownik

facet nic nie wiesz o tej firmie,a już na pewno nie pracowałeś tam nigdy,przeczytałem wszystkie twoje wypociny i jeszcze raz powiem NIC NIE WIESZ O FIRMIE I NIGDY TAM NIE PRACOWAŁEŚ,ludzie nie dajcie się otumaniać wystarczy zadzwonić w sprawie pracy i wszystkiego się dowiecie,czyli że jest OK,że wypłata zawsze na czas,że nie ma takiej możliwości aby nie było,BZDURY,kto pracował to wie jak jest,bracia łysi,inaczej nie mogę bo post skasują,każdy co pracował zna nic dodać nic ująć,dowiedzcie się lepiej gdzie teraz są a wszystko będzie jasne

Jeśli rząd chce faktycznie ulżyć gospodarce i wesprzeć uczciwy biznes (który daje solidne miejsca pracy i wspiera państwo płacąc uczciwie podatki) powinien wyrugować z rynku wszelkich pseudo biznesmenów, którzy zakładają firmy czy tzw. Sp. z o.o. tylko po to aby innych oszukać i dorobić się w błyskawicznym czasie. Koszty społeczne (upadłości a w ślad za tym utrata miejsc pracy, utrata podatków) Takich cwaniaczków ludzie, państwo nie obchodzą. Jestem zdania że dopóty do puki właściciele firm lub osoby z KRS nie będą odpowiadać karnie w przypadku zaległych należności lub wyroków i braku możliwości ich odzyskania, to firmy "wałki" nadal będą powstawały i działały w tym kraju a skala jest olbrzymia ponieważ jest to robione z pełną świadomością i wręcz premedytacją. Znam osobiście ludzi którzy zakładali po kilka firm, po nich nie ma śladu, położyli innych którym nie zapłacili za usługi lub materiały. Dzisiaj żyją w luksusie i mają kolejne firmy (nie istotne na kogo rozpisane), a przez nich inni splajtowali zwalniając ludzi z pracy. To jest normalny kraj !? Państwo w tej chwili ma fikcyjne narzędzia ścigania, a byłby to skuteczny "bat" i może w końcu zaczniemy się cywilizować w tym zakresie. Dla czego Ziobro i jego ludzie nie zajmą się czymś takim a nie uprawiają jedynie "polityczne fajerwerki", w końcu państwo, społeczeństwo też na tym traci, i to są prawdziwi (usunięte przez administratora) a nie ci co ukradną przysłowiowego batona w sklepie i za to idą często idą siedzieć. Tylko odpowiedzialność karna dla pseudo szefów i osób z KRS to unormuję i nas z cywilizuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!

pomocnik budowlany

Rekrutacją przebiegła bez zarzutu. Pani kadrowa(główna księgowa), jest konkretną, miłą-po prostu fajną osobą).Później rozmowa z kierownikiem. Stanowczym,który wypytał o kurs na zagęszczarki i inne uprawnienia typu walec, spawacza. Nazajutrz już miałem być na dworcu w pewnym mieście z którego zostałem odebrany przez kierownika. Zawiózł mnie na budowę i pokazał, jak to wszystko ma wyglądać. Ogólnie rzecz biorąc standard.

Dlaczego nie wypłaciliście mi należnych pieniędzy???????????????????????????????????????????????

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

https://mojepanstwo.pl/dane/krs_osoby/1015379,porwolik-andrzej a ja znalazłem coś takiego,jak widać ten gość jest szefem wielu firm,albo współwłaścicielem

Łukasz

"Inwestycje Drogowe"-czyli stały zarząd i ludzie słupy tacy jak: Porwolik Andrzej("Albero".)- niby prezes zarządu-w rzeczywistości "człowiek słup". Czyli Jak do tej pory zliczyłem już: Orionis, Exec, Exec Bau, Exec Engil, Gemmeli, Albero, Kontroplan. Każda kolejna zakładana na "słupa". Teraz mają problem, bo skarbówka zaczęła interesować się takimi "firmami" i już nie mogą robić kolejnych wałków(na taką samą skalę), właśnie stąd ich problemy finansowe. Dzięki temu skarb państwa tylko w roku 2017 uszczelniając luki w prawie ,,zarobił,, ponad 4mld

Janek

Ludzie,którzy zwolnili się przed świętami nie dostali ani grosza.Ciekawe jak nie maja oszczędności? z czego mają wyżyć?Kierownik powiedział wprost:"Pieniądze są dla tych, którzy nadal pracują".Ostatniej wypłaty po prostu nie dostajesz.

Szeliga

Wszystkich oszukanych i zatrudnionych przez "Inwestycje Drogowe Katowice" czyli: Exec, Exec Bau, Orionis, Gemmeli(dla nie wtajemniczonych to jedna firma) proszę o kontakt pod adres bszeliga123@o2.pl

Szeląg

Ludzi oszukanych przez firmy zakładane pod szyldem: "Inwestycje Drogowe Katowice" : Gemmeli, Exec, Exec Bau, Orionis - proszę o kontakt pod adres email: bszeliga123@o2.pl zajmiemy się tymi przekrętami. Pieniądze też dostaniecie! Sprawa jest w toku.

;)

Ja też skladam pozew do sądu. I dzwonię do pipu z tego co wiem oglaszaja upadlosc a prezesik zaklada Nowa firmę.Tak szybko się mnie nie pozbeda. Do zobaczenia w sądzie

Natalia

Czy otrzymaliście już swoje wynagrodzenia? Znany jest Wam powód dlaczego są opóźnione? Jaka sytuacja aktualnie panuje w orionis? Proszę Was o podzielenie się z innymi użytkownikami forum informacjami na temat tej firmy.

Jurek

Oszukali ponad sześćdziesięciu Ukraińców. Nie wypłacili im ani grosza. Z tego co wiem od Saszy, to złożyli już pozew zbiorowy.

Jarosław

Jest już piętnasty, a ludzie nawet nie dostali podstaw na konto. Nikt teraz nie wie, czy w ogóle otrzymamy wypłaty.

Mirek

Podstawę czyli 1446,48gr. płacą do dziesiątego. Za to resztę w kopercie już różnie. Zaczynają się spóźniać z wypłatami, a to o czymś świadczy. Muszę zapłacić za mieszkanie, popłacić media, a jak wypłaty są nieterminowe to tego nie zrobię...

Natalia

Masz rację lojalny. Nikt święty nie jest.

lojalny

Pracuję tam na tyle długo, że denerwuje mnie obgadywania na forum innych. To zwykłe konfitury(czyt: konfidenci). W tej firmie większość ma brud za uszami...

jaro

prawdopodobnie odnosi się do małpa?

ktoś fajny

a co Ci to przeszkadza że jara ? i co to ma do firmy ? jego życie . a Budzik to chyba dobrze robi że kabluje

Natalia

@Czesław, czy jak podpisywałeś umowę to miałeś zawarte w niej takie informacje? Może dopytaj czy delegacje są dodatkowo płatne? Ktoś z obecnych pracowników, jest w stanie napisać jak wygląda proces zatrudnienia? Skoro pojawiają się takie wątpliwości?

tymczasowy pracownik

Nie dają ubrań roboczych, to już samo przez się coś mówi o firmie. Na tyle osób zatrudnionych, żeby chociaż odzieży roboczej nie było.

Świeżak

Najlepszą osobą z jaką miałem styczność to dotychczas Pani Regina z biura. Przemiła osoba, którą chwalą wszyscy starzy pracownicy. Bardzo pomocna. +++ dla tej Pani

Zostaw merytoryczną opinię o Orionis - Katowice

• Jak się pracuje w Orionis?

Zobacz opinie na temat firmy Orionis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orionis?

Kandydaci do pracy w Orionis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orionis