Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Mia

Praca jest ok, osoby kierujące fatalne. Faworyzowanie swoich pupili, reszta uznana za g*wno. Jest taka jedna czarna, za nic ma ludzi. Nikt mądry tam długo nie popracuje jeżeli ma do siebie szacunek. Ukraina się obija, polak musi naginać jak maszyna i tak za wszystko zostanie skrytykowany

@Mia

Potwierdzam w stu procentach

wolny

jak aktualnie sytuacja pracy w chłodni Grabów. Poszukują specjalisty ds systemów jakości?

Bolo

@Niespodzianka Zanim się kogoś oczerni to warto sprawdzić czy to o tej firmie piszemy!!

Weronika

@Anita Wiadomo - przyczyn małej aktywności na forum może być bardzo wiele. Już jakiś czas temu brałaś udział w dyskusji - jesteś w dalszym ciągu zainteresowana tym pracodawcą? @1234 Co to konkretnie oznacza? Proszę, podaj nam jakieś szczegóły dotyczące warunków i specyfiki pracy w KAMPOL-FRUIT. @Labana Miesiąc temu byłaś tu aktywna - postanowiłaś zatem tam aplikować?

Labana

A jak praca w laboratorium? Jaki jest zakres analiz? Na ogłoszeniu brak wymagan procz doświadczenia? Jak wyglądają zarobki ma stanowisku laborant?

pomocny

Widzę, że straszne warunki panują w tej firmie. Przypomnę więc kilka ważnych rzeczy: - Upominaj się o umowę o pracę, nie pracuj na zleceniu ani na czarno - Umowa o pracę daje prawo do zachorowania, pójścia do lekarza i otrzymywania zasiłku chorobowego (80% wynagrodzenia), nie daj się nabić w butelkę - Jeśli jesteś w ciąży, nie kryj się z tym. Należy Ci się PŁATNY urlop chorobowy! - Kobieta w ciąży jest chroniona przed zwolnieniem z pracy - Nadgodziny nie są obowiązkowe! Nadgodziny są płatne, upominaj się o to. - Obowiązuje Cię okres wypowiedzenia, nie można Cię zwolnić z dnia na dzień Więcej informacji i bezpłatna pomoc: - zlyszef.pl (cała Polska) - facebook.com/zsp.wroclaw (Dolnośląskie, dostępny telefon kontaktowy + facebook + mail) - zsp.net.pl/kontakty (cała Polska)

@pomocny

Przecież Ukraińcy pracują po 12 godzi ,sobota,niedziela bez odpoczynku a co niektórzy nawet po 16 godzin bo chcą zarobić. Jaka jakość pracy po tylu godzinach ,pewnie żadna stanowi sztukę przy pasie ,-więc jak mają nie rodzić przy taśmach. Nadgodziny ?kto w Kampolu płaci nadgodziny nie ośmieszajcie się.

Xz

Uwaga na tych oszustow. Proponuja umowe uzgadbiaja stawke a tydzien po rizpoczeciu pracy podsuwaja nowa umowe z kwota o 1000 zl nizsza. O warunkach pracy juz nie wspomne.

@Xz

nie tylko ciebie oszukali już nawet z alkomatami nie latają bo nie ma kto pracować-a warunki nie są takie złe

Jaaaaa
@Xz

To prawda, Milejów się kłania

Jurek
@Jaaaaa

I zatrudniają kobiety w ciąży

Anita

Czy jest tak dobrze , że nikomu nie chce się pisać?

@Anita

Nie jest.

Weronika

@zzz może jednak warto polubownie porozmawiać między sobą w firmie KAMPOL-FRUIT zanim wejdzie się na drogę prawną? Myślisz, że takie rozwiązanie nie mogłoby pomóc? Myślę, że warto od tego zacząć i zobaczyć jakie będą efekty.

gość
@Weronika

A z kim tam rozmawiać? Z fałszywą panią "kierownik"??? Ona posunie się do każdego kłamstwa, żeby obronić swoje "cztery litery" i stanowisko. Z takimi kompetencjami nikt już jej nie przyjmie na takie stanowisko.

Weronika

@ddd teraz każda firma poszukuje rąk do pracy. Z takimi sytuacjami trzeba walczyć. Każda firma ma obowiązek przestrzegać zasad BHP. Czy masz pomysł jak tą sytuację rozwiązać?

zzz
@Weronika

Osądzić kierownictwo za łamanie prawa, a szczególnie tych nakłaniających do fałszywych zeznań oraz zacierających ślady przed przyjazdem prokuratora. Może zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych nauczy ich szacunku do ludzi...

Weronika

@były a jaki był wypadek? W jaki sposób pracownicy są zastraszani? Czemu się godzicie na takie warunki, które zagrażają waszemu zdrowiu? Czemu nikt nie próbował tego zgłaszać? Jesteś w stanie odpowiedzieć pracownikom na te pytania?

ddd
@Weronika

W Nasielsku ludzie boją się stracić pracę i dlatego się godzą i zeznają to, co każe pani kierownik chłodni M.G. Tylko potem na rynku opowiadają, jak było naprawdę. Ktoś stracił życie, bo musiał pracować na wysokości bez barierek. A przecież ktoś wydał polecenie, żeby je zdjąć..... Kamery też pewnie przestały akurat działać......... Zresztą szczegółów można się dowiedzieć na rynku w sobotę, o ile ludzie nie muszą harować za półdarmo w sobotę.....

były

Nadal nie szanują pracowników, łamią BHP, o czym świadczy ostatni wypadek. Przed przyjazdem prokuratora zakładają barierki a Pani M.G. zastrasza pracowników i nakazuje fałszywie zeznawać. Ciekawe czy wie ile za to grozi?

Weronika

@Zniewolona chyba wiesz czym były obozy koncentracyjne, więc to nietakt pisać tak o pracy w firmie jaka ona by nie była, szczególnie ze względów historycznych. @gość1 czyli oprócz zarobków wszystko w porządku z firmą KAMPOL-FRUIT? Jesteś zadowolony z pracy? Mógłbyś opowiedzieć więcej o swoich obowiązkach? Powinno zainteresować to niektóre osoby.

gość1

o co chodzi jaki obóz tu jest w miare normalnie zarobki słabe ale atmosfera spoko,ten nowy dyrektorek jest rygorystyczny ,ale znośny

mala

Jeśli naprawdę zależy Ci na pracy to nie nie będziesz szukał głupich wymówek Praca jak każda inna. Ja już 5lat mam za sobą. Raz bywało lepiej raz gorzej -ale mi wszystko odpowiada.

Anka

Slyszalam ze tam sie pracuje z wiezniami, czy to prawda? Warto tam isc?

beti
@Anka

tak, pracują więźniowie ale praca z nimi jest przyjemna ponieważ słuchają się i są bardzo pracowici. Nie można na nich narzekać, co niektórzy mogliby się od nich uczyć

Lidka

Oceniam na poziomie 0. Lepiej swieze truskawkizbierac jak zgnile przegladac. Moja stopa w tejlodownijuz nigdt nie postanie.

Weronika

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne ze sobą opinie. @gość1 uważa, że w firmie nastąpiły zmiany na lepsze, natomiast @Adam wspomina o tym, że nie zauważa żadnych zmian. @Adam według Ciebie w firmie można spotkać się z poniżaniem. Co masz na myśli? W jaki sposób się to przejawia?

Nie polecam (usunięte przez administratora) i chamstwo tyle w temacie ....

Wezyrjusz

Witam, chciałbym przestrzec przed współpracą z firma Kampol-Fruit Sp.z o.o. w Milejowie oraz ich drugiej firmy Kampol w Nasielsku, zalegają z płatnościami od kilku miesięcy, jedyną informacje jaką można było uzyskać to iż prezes postanowił spłacić jakiś swój kredyt w związku z czym wstrzymał wszystkim kontrahentom płatności, właściciel obu firm ignoruje wszelakie próby kontaktu, kwota zadłużenia na dzień dzisiejszy wynosi ponad 67 tysięcy, sprawa w sądzie

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT