Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

nowy

aniulka jeśli będziesz chciała to możesz mi pomuc ale tylko wtedy jak pracujesz albo pracowałaś w Francji w sprawie płatnych autostrad bo jadę swoim samochodem i na ten temat mało wiem byłbym wdzięczny narka

@nowy

nowy nawet z tą niby aniulka nie pisz bo ona nic nie wie zobacz na mapę pogody wpisz pogoda we Francji i pierwsze od góry meteoprogram i zobacz sam.ze jest tak jak mówię.

nowy

aniulka coś takiego mówili że następna praca może być u innego pracodawcy ale postarają się żeby na trzech tygodniach się nie skończyło bo to jest długa droga i mogą być takie przerwy dwu trzy dniowe i w tym się z tobą zgadzam całkowicie i nadal cię pozdrawiam

lol

Przepraszam do 4 ma padać.

@lol

lol ma padać wpisz w gogle pogoda na 15dni Brest Francja :)

@lol

lol a zarobisz kokosy w ciagu 3tyg :D baran haha czysty lol od rzeszowa do brest troche jest km odejmij paliwo 132 euro nocleg i dojazdy do pracy jedzenie na 3tyg powrot ile na czysto? :) nikt wam nie gwarantuje pracy po cebulce zrozumcie to moze byc praca ale moze i nie być. pozdrawiam Ania

@aniulka

Jesteś żle poinformowana ale to nie mój problem myśl co chcesz.

lol

Nie udało mi się skopiować trudno jak napisałem tak jest w prognozie.

@lol

nikt nie gwarantuje długiej pracy tu masz rację ale pierwszy na min 6 tygodni i ma być dalsza to tylko sadzenie następnie pielęgnowanie plewienie zbiory ktoś to tez robi jak nie spróbujesz to nic nie masz a można też samemu coś poszukać najpierw trzeba się zaczepić by mieć lokum

@nowy

co ty chrzanisz 3tygodnie jest chalotki.

@nowy

sorki lol źle podpiąłem to do aniulki była odpowiedź pozdrawiam wszystkich jak widać można normalnie pisać i po to jest forum żeby wymienić informacje

@nowy

piszesz 6tygodni załózmy sie o 500euro ze 3tyg bedzie cebulki a potem do domu. spiszemy na papierze protokoł masz przewage jestem dziewczyna :P

@nowy

znając zycie to powiesz nie możesz zyskac kase 500euro albo i stracic "nowy" jak masz racje to zakladajmy sie mozna juz spisac papier droga meilowa wymienimy sie wraz z podpisami

@aniulka

aniulka obyś nie miała racji a w biurze to był dobry bajer te min 6 tygodni bo to by była lipa duża odległość a pisać z dziewczyną to żadna przewaga dziewczyny są ok na stówę pozdrawiam

@aniulka

Głąbem to jestes ty jakmaxz obrazek i nie wiesz co na nim jest także radza powrót do podstawówki.

rzeszów do rzeszowa

nowy ma racje - francuzi tak znaja angielski jak świnia chiński a jeśli nawet cos kumaja to nie chcą za bardzo sobie łamać jezyka. Sprawa prosta- skoro nieroby z rzeszowskiego całe życie jeżdżą po swiecie i dotarli w końcu do Francji - niech się uczą języka ,chociaż komunikatywnie. Siedzicie głąby cały rok w kraju na zasiłkach i nawet nie chce się wam poczyć dla własnego pożytku.......... Zreszta... heheh jak słysze Polaczka za granicą to każdy z tych głąbów mówi ,że po angielsku gada... hehehe.. jakby to norma była jakaś... to wypad do Anglii....... ;(

@rzeszów do rzeszowa

nigdy nie byłem na zasiłku mam zawód że mogę pracować cały czas w Polsce ale od sześciu lat jadę do innego kraju a Francja to kolejny kraj który mi się podoba bo przy okazji coś zwiedzę dla chcącego nic trudnego nie pracuje się 7 dni w tygodniu pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
lol

Witam co ciekawego słychać ?

@lol

lol witaj ziomek jak przygotowania

@byniu

Na razie jeszcze nic ale coś od poniedziałku zacznę bo czas jeszcze mamy jak wiesz.

@lol

ja dokupię coś euro a zakupy w przyszłym tygodniu mam nadzieję że pogoda będzie ok przestanie padać

@byniu

Byniu sprawdzałem ma być super bez opadów tylko czy żabojad to wie ?

@lol

raczej tak samochód igła bez najmniejszych zastrzeżeń był na kompie tylko jechać pozdrawiam

@lol

Lol tu masz pogode od 1 do 9 marca ma byc slonecznie a od 10marca deszcz (usunięte przez administratora)

lol

Nie wiem gdzie znalazłaś tą pogodę ale ma padać do 3.03.a potem 14 i 15 a to sobota i niedziela także jest ok.

osiem

Aniulka - mozg detektywistyczny, ale jednak klamliwy; co z tego, ze mam taka date; wypada najpierw zapytac sie kogos, a dopiero pozniej osadzac i wypisywac takie brednie; ale gratuluje spostrzegawczosci

aniulka

Jez szalotka jest na 3tygodnie potem do domu jeżeli termin nie spasuje pracy w innym gospodarstwie no i musisz się sprawdzić opłaca się na 3tyg gdzie ponad 2tys km mają ludzie z Rzeszowa.

aniulka

Osiem jak możes zmieć doswiadczenie jak powyzej z dnia 26lutgego napisales ze o twoj 1 taki wyjazd. wiec samo za siebie mowi amator :) -osiem proponuje nauke u gospodarza na wsi apotem wyjezdzaj do francji

@aniulka

aniulka nie pisałem że nie mam doświadczenia a wręcz przeciwnie mam 3 lata w Holandii i rok na Sycylii udokumentowane pakowalnie szklarnie tunele i wyjazd mam na 8 marca o ile pogoda się ustabilizuje bo cały czas jest deszcz .Podpisałem wstępną umowę bo zaoferowałem własny samochód na transport bym się nie rozmyślił w ostatniej chwili a języka nie trzeba znać a mówię po angielsku tylko nie biegle .Potrzebowałem konkretów a nie dostałem na forum nic ale już wiem sam agencję mam na rzut beretem 500 metrów od mieszkania pozdrawiam wszystkich

yann
@aniulka

a ty taka doświadczona się urodziłaś ?

Grażka
@yann

Bardzo prosze o odpowiedź kto jedzie do Francji w marcu do pracy z góry dziękuję

ja z Rzeszowa

Grażka

Byniu to Ty ?

@Grażka

Grażka myślałem że to ty ale trochu inny nik tak to ja cała czwórka jest nas na 8 marca pozdrawiam z Rzeszowa jedzie więcej ludzi

@nowy

Jak masz doświadczenie powiedzmy ze wierze ci to czemu tu się glabie pytasz o język itp.wchodzisz na stronę firmy i dzwonisz i się pytasz a ty poszles po bandzie albo masz 21 lat który dopiero wyszedł z kurnika z domu albo masz 40 lat a mózg 4latka sorry ale nawet już 4latki myślą a myślenie nie boli chyba ze cie matka w dzieciństwie poduszka przygniotla

@aniulka

kto pyta nie błondzi a ty inteligencją też nie grzeszysz jak nie jesteś w stanie domyślić się że chodziło o język francuski bo w angielskim prawie tam nie mówią ale to trzeba wiedzieć a nie wymądrzać się

@Grażka

Witaj Grazka i jak załatwiłas coś w sprawie wyjazdu ?

@nowy

Nowy co w francji nie mówia po angielsku pierwszy raz slysze lol lo lol tys sie urwales chyba z choinki wiekszosci kierownik czy mlode szefostwo mowi po angielsku nie mówiac o pracownikach ktorzy sa tam zatrudnieni dodatkowo francuzi rodowici :) ty naprawde masz problem z soba lol komuaty to ty nie jestes ani bystry.

@aniulka

popytaj mówią bardzo sporadycznie dlatego jak z językiem to głównie francuskim inny może być pomocny ale tylko sporadycznie znajomy jest tam 6 miechów i w angielskim może rozmawiać z innymi nacjami ludzi a z francuzem polak mówiący po francusku .To samo mówią w biurach pośrednictwa ale ty chyba w nich nie byłaś pozdrawiam

asdasd
@nowy

ktos wyzej sra niz (usunięte przez administratora) ma;p po za tym nie poszles tylko poszedles wybitna mozgownico; widze, ze ktos oszczedzal na zakupie ksiazek; pewnie w szkole nie uwazalas na lekcjach; zamiast komus pomoc to tylko po ludziach jedziesz; i przez takich ludzi jak ty dzieje sie w Polsce tak jak sie dzieje; bardzo dziekuje za rady, jestes naprawde wartosciowym czlowiekiem o przepieknym wnetrzu...sarkazm

@asdasd

Ktoś pisze pod moim nikiem już kilka razy ja nikogo nie obrażam i nie obrzucam błotem .Chciałem coś się dowiedzieć bo jadę na 10 marca do Francji czy jest możliwość dłuższej pracy nawet u innego gospodarza bo mam 2350 km pozdrawiam

komp
@nowy

Nowy a kto ci każe tyłek ruszać z domu i jechać 2350km? Zadzwon do Rzeszowa i ci powiedza jak długo będziesz pracować 3 tyg taka jest odp. I jak masz 250euro zarobić na czysto to ja dziekuje! Głupi bym musiał być. Może tak być że z koncem marca prace skonczysz a rzodkiewka bedzie od polowy kwietnia i co zrobisz za 2tyg. bedziesz musial oplacac nocleg i zyc a przychód ZERO.

ayo25
@nowy

Wow a Ty za to jesteś tak inteligenty że nawet nie umiesz poprawie po Polsku słowa napisać tylko robisz byki,błądzi się pisze jak już.Dlatego proponowałabym najpierw zabrać się za ortografię a dopiero potem za wyjazdy za granicę :D

osiem

aniulka chyba ma cos nie tak z glowa; czy pisalem ze nie mam doswiadczenia?czytanie ze zrozumieniem droga Pani...

aniulka

Osoby jak Osiem i Nowy to chyba mają coś nie tak z głową bo może niema doświadczenia a już chce jechać to że ktoś z was chetny wyjechać to możecie chetni być ale to pracodawca fr wybiera osoby :) a nie wy zero odswiadczenia ale wymadrzaja sie

xxx

a z jakiej firmy jedziecie? prawdopodobnie jedziecie w region pays de loaire i okolice Nantes

osiem

witam; tez jestem zainteresowany wyjazdem na szalotki; to bedzie moj pierwszy taki wyjazd; ktos sie wybiera?jakie sa tam warunki?placowe?ogolnie organizacja tego wszystkiego

nowy

czy potrzeba znać język aby wyjechać na szarlotki do Franci proszę o informacje i w jaki rejon jest wyjazd też jestem zainteresowany wyjazdem pozdrawiam

Kinga

Witajcie. pojechał ktoś na szalotke bo ciągle przekladaja terminy i tak od lutego :(

agrafa

(usunięte przez administratora) Poza tym skad ty możesz wiedzieć za ile ja robie.... (usunięte przez administratora)

byly

walic ich rubcie na nich dalej powodzenia

dj piter

Płaca jest Smic a do tego coraz bardziej wszystko liczą w budownictwie . Trzeba szukać uczciwszych ! Odliczają za mieszkanie a niby za darmo potem jak czytasz faktycznie 210 euro odliczyli a tak pięknie w biurach za naszą kasiorkę , Źle się dzieje

rzodkiewka

Cebulka przesunięta na inny termin

Janeczek

Witam wybiera się ktoś z akcja job jako drwal do francji na 6 tyg. marzec kwiecień?? Proszę o kontakt.

nie jedź
@Janeczek

nie warto jechać ZA 9,53 EURO + 1,98 TZW DODATKU ;) BRUTTO

anonimowy
@nie jedź

To haruj w Polsce za 1000zł jak Ci się taka stawka nie podoba.Polakowi to nie dogodzi,tylko narzekać potraficie.Do roboty albo kraść!!!

koniczynka

do JUDYTY .K MY TEŻ PIERWSZY RAZ ZLE WG NAS TO NIE CO PRZEJMOWAĆ SIE TYM CO PISZĄ BO KAŻDY MA INNE ZDANIE NA TEMAT PRACY I NAJLEPIEJ PRZEKONAĆ SIĘ SAMEMU,A TY JEDZIESZ SAMA SAMOCHODEM CZY DO KOGOŚ CIĘ DOŁĄCZĄ?Z JAKIEJ CZĘŚCI POLSKI JESTEŚ?

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB