Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

Piotrek Nowy wpis

Czy agencja akcja job jeszcze istnieje ?

Sławomir Nowy wpis
@Piotrek

Widziałem, że mają stronę w sieci, ale nie ma na niej aktualnych ofert pracy, więc nie wiem jak jest z funkcjonowaniem. Nikt nie pisał na forum, żeby mieli zawiesić działalność. Jakbyś coś wiedział, to napisz, ok?

turek Nowy wpis
@Sławomir

Ja tez nic nie słyszałem a mój znajomy tam pracował.

Llll Nowy wpis

Firma nie płaci Zusu!!!

~white~

Firma nie odprowadza skladek na Ubezp. Nie polecam.

hmmm
@~white~

Zgadzam się, nie polecam.

Aleksander
@hmmm

Jak to nie odprowadza składek? W takim razie, na jakiej podstawie zatrudnieni są pracownicy w firmie Akcja JOB? Nie ukrywam, że Wasze wpisy zaniepokoiły mnie, więc proszę o sprecyzowanie tej kwestii.

serio?
@~white~

na serio? ciekawe jakim cudem mają składek nie odprowadzać... mnie tam u nich dobrze i skłądki mam opłacane

leon
@~white~

Tak oczywiscie! i nadal prowadzi dzialanosc i nie placi....ale ktos wymyslil

Wrocław
@leon

Jak tak idzie to też firmę zakładam. Ja tam nich nie narzekam.

@~`white~`
@leon

serio. zalecam sprawdzić wysokość składek w ZUS poprzez profil zaufany.

@~`white~`
@leon

tak, tak - jest to możliwe...

Ang
@~white~

Firma nie odprowadza składek, zwalnia ludzi i zamyka oddziały.

Jacek
@Ang

Jak to zwalnia i zamyka oddziały? Które?

hehe

To teraz czekać tylko jak zamkną kolejne. Coraz lepiej się to czyta.

Lattający Holender

Dzięki za pomoc w znalezieniu normalnej pracy. Dziwią mnie trochę negatywne opinie,, no ale ja w każdym razie dziękuję!

Julia
@Lattający Holender

To bardzo ważna informacja, że dzięki firmie Akcja JOB udało się Tobie znaleźć pracę, która spełniła Twoje oczekiwania. Czy wobec tego zechcesz napisać parę słów więcej na temat przebiegu Twojej współpracy w raz z tą firmą? Jakie konkretne działania Akcja JOB sprawiły, że pracujesz w obecnej firmie?

@Julia

poprawną formą jest ,, udało się ci znaleźć pracę" a nie ,,Tobie" .Jak to brzmi ?

Urszula
@AmbasadorPiekłanaZiemi

Każdy ma swój styl pisania. Może powiedz coś o pracy w Akcja JOB, będę wdzięczna. Jak oceniasz atmosferę?

@Urszula

Urszula Atmosfera mówisz... no w biurze fajna , panie ładne,zgrabne,miłe .. Miodzik można powiedzieć ;) A współpraca bardzo fajna , zapewnione mieszkanie ,dojazdy itp... Wypłaty zawsze na czas ,zero problemów . Ci którzy narzekają ,prawdopodobnie nie trafili na tak zwanych pośredników za granicą ,którzy maksymalnie wykorzystują Polaków okradając ich z częsci pieniędzy . Ja polecam AkcjaJob i gdybyście mieli oferte dla mnie, to chętnie bym skorzystał ponownie . Ale nie macie ... ;)

Urszula
@AmbasadorPiekłanaZiemi

@AmbasadorPiekłanaZiemi Więc ogólnie polecasz pracę w Akcja Job. Na opiekę lekarską również można liczyć?

@Urszula

Pracując we Francji po pewnym czasie wyrabiasz sobie Carte Vitale więc za lekarza jak i za większość leków masz zwracane na konto . Francja jeśli chodzi o służbę zdrowia pokrywa sporo środków ..

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Rafał

Parę słów dla osób które czytają bzdury itp Oferty pracy mają przeróżne jak się umiesz dobrze sprzedać to i prace masz na długo mój pierwszy wyjazd był z oddz Rzeszów Cebula potem złatwili na rzodkiewke 3 dni było przerwy później zjazd na prawie 3 dni i zpowrotem na 6msc kase dawali jak się jechało swoim 1500 zł później 1000 zł ale i tak zostawało coś z tego ;) do rozliczenia po przepracowanym tygodniu możliwe zaliczki jeśli chodzi o ubezpieczenie my mieliśmy płacone kasa najmniejsza w 2013r 1200 euro najwięcej 1900euro przerobiłem ze 3 lata opinia pozytywna Polecam

Dominika

Pisanie informacji które nie są zgodne ze stanem faktycznym jest przestępstwem!

Wrocław

Dziękuje ekipie z Wrocka za pracę. Pozdrawiam!

minoryjczyk

też mam dobre wspomienia z pracy u nich, tym co narzekają chyba nie widzieli co się dzieje w innych agencjach . teraz mjuż na szczęście na swoim ale pozdrawiam oddział katowicki

Jerzy
@minoryjczyk

Jechałeś już któryś raz czy to była Twoja pierwsza styczność z tą agencją? Jak sądzę nie było problemów z zakwaterowaniem? Jak wyglądała kwestia ubezpieczenia? Miło czyta się pozytywne opinie, napisz coś więcej na ten temat jeśli możesz, takie wpisy są bardzo cenne dla osób które chcą się w jakiś sposób związać z tą firmą.

GAL

Witam wszystkich pracujących i tych którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy za pośrednictwem agencji AKCJA JOB lub ALBEDO(to jedno)którzy po podpisaniu umowy zostają oddelegowani do pracy do Francji do agencji TERRA COMPETENCES jakie wynagrodzenie powinien otrzymać pracownik TERRY COMPETENCES(agencja płaci znacznie mniej) info w linku poniżej http://forsal.pl/artykuly/1077167,francuski-pracodawca-kocha-macrona-za-walke-z-polskim-hydraulikiem.htm

I..
@GAL

No to ladnie, ladnie... to piernicze.. to tylko jechac na wlasna renke orientujecie sie jakie sa koszty wynajencia mieszkania albo jakies lokum ?

Krzychu
@I..

Zalezy od kierunku, ale 350euro za kawalerke musisz liczyc. W terra comptences placisz 250 i cie nic nie obchodzi, ani wymiana zarowki, ani rachunek za prad . Oni zalatwiaja wszytsko, kwestia dobrego podejscia do pracownikow biura. Jestes mily, oni tez sa mili!

Ambrose81
@GAL

Biorąc pod uwage stawkę godzinową to pracownik z agencji ma więcej niż Francuz tylko ich to ratuje tylko to, że mają mnóstwo dodatków. Szczerze 7,5 Tys. złotych można zgarniać co miesiąc po odliczeniu wszystkich opłat

Sławomir
@Ambrose81

Fajnie, że jesteś zadowolony z wynagrodzenia, a inne sprawy związane zatrudnieniem też wyglądają dobrze? Interesuje mnie kontakt z koordynatorem i warunki zakwaterowania. Może napiszesz kilka słów na ten temat. Na stronie http://www.akcjajob.pl/pl/wyszukiwarka-ofert-pracy można znaleźć sporo ofert w kraju i zagranicą. Piszcie jeśli zdecydujecie się na zatrudnienie.

krystek

dla mnie jak w każdej agencji pracy. z zakwaterowai transportem przynajmniej nie ma problemu. ja szczerze polecam

Honorata
@krystek

Takie posty jak Twój bardzo nas tu cieszą. Ale przede wszystkim najważniejsze jest to, że cenisz sobie pracę za pośrednictwem agencji Akcja JOB. Nadmieniłeś, iż nie robią najmniejszego problemu, jeśli chodzi o zakwaterowanie oraz transport. W związku z tym chciałabym Cię zapytać o kwestię związaną z owym zakwaterowaniem. Jaki warunki macie tam zapewnione - są już na w miarę godnym poziomie? I czy sporo potrącają za nie?

Zbynio

Na jakie prace najlepiej się zaczepić, podpowiedzcie coś.

Krzychu
@Zbynio

Wszystko zalezy od tego jakie maja zapotrzebowanie Oni maja moje CV caly czas. Dwa lata temu bylem na szalunkach na budowie w Rennes, za jakis czas przezucili mnie na male formy do fabryki, teraz siedze w domu ale biuro dzwoni jak szukaja ludzi. Jak jestes chetny do roboty to ci robote znajda.

Honorata
@Krzychu

Użytkownik @Zbynio wypowiadał się tu już dosyć dawno, ale może pomogłeś mu swoim komentarzem. Jak widzę, masz spore doświadczenie, jeśli chodzi o współpracę z firmą Akcja JOB. Wiemy, że firma ta została utworzona w 2006 roku. Świadczone przez nich usługi oparte są na kilku filarach: pozyskiwaniem pracowników tymczasowych, rekrutacja pracowników stałych na wszystkich szczeblach hierarchii zakładowej, doradztwo w zakresie zarządzania kompetencjami oraz szkolenia z obszaru zarządzania karierami i podnoszenia kompetencji. Powiedz, jak przejawia się tam owe podnoszenie kwalifikacji pracowników? Są organizowane jakieś cykliczne szkolenia?

Boskie 7656

Witam. Wyjezdzam 18 lutego na warzywa do francji . jedzie ktos ? Jakies opinie ?

Boskie 7656

Pyza

Wszystko ok. Tyle w. Temacie.

@Pyza

Może jednak rozwiniesz swoją wypowiedź? Opinie na forum są dość skrajne, być może sytuacja w firmie dynamicznie się zmienia? Czy byłaś zatrudniona w Polsce, czy poza nią? Przypuszczam, że warunki różnią się w zależności od miejsca pracy. Co podobało Ci się najbardziej?

Paluszek

Część , mieszkam we francji już kupe lat i konta w banku nie da się założyć nie mając stałego adresu zamieszkania ! A jeśli ta firma funkcjonuje na mieszkaniach które nie są stale wynajmowane nie można założyć na nie konta , bo twoja korespondencja będzie ginąć geniuszu !

Krakersik
@Paluszek

To mało wiesz geniuszu mieszkający kupe lat we Francji. Masa osób pracujących jako osoby oddelegowane mają pozakladane konta we Francji, mimo braku stałego adresu zamieszkania.

Piotrek

Widocznie musieli cie wziac za glupka. Ja mialem konto w przeciagu miesiaca

lidka

dziwne te komentarze. niektórzy chyba nie rozumieją, że pracując we Francji ich koordynatorem jest francuskie pośrednictwo pracy. tak czy inaczej jak ktoś chce ma wszystko załatwione, a sam kontakt z AJ był dobry.

@lidka

Czy firma Akcja JOB pomogła Ci w zorganizowaniu wyjazdu i załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności? Czy podczas pobytu za granicą nie było żadnych problemów w kontakcie z pracodawcą? Jak wygląda kwestia zatrudnienia bez znajomości języka, istnieje taka możliwość?

Julita

@Krzysiek, napisz proszę, na czym dokładnie polega to indywidualne podejście. Jakimi formalnościami zajęła się firma? Czy miałeś bezpłatny transport do pracy? Zapraszam do dyskusji szczególnie te osoby, które są zatrudnione bezpośrednio w Akcja Job. https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7edb4fba2a09478db4395efa9ceb7b6f Pod tym linkiem znajduje się formularz rekrutacyjny.

Julita

@krzysztof, a co podobało Ci się najbardziej we współpracy z firmą? Czym dokładnie zajął się pracodawca? Czy organizował transport? Takie szczegóły pomogą podjąć decyzję innym osobom. @zzz, jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, jak potoczyła się sytuacja? Pracujesz w Akcja Job?

Krzysiek
@Julita

Myślę, że indywidualne podejście. Nie jest się 250 osoba w danym dniu na liście. Za mnie zalatwili prawie wszystko. Na ich ko cie Google+ znalazłem fajny artykuł o pracy za granicą. Można przeczytać a najlepiej iść do biura i samemu się przekonać Tu link: https://plus.google.com/101359147196738480895

Dwarfwithhump

Dla mnie spoko. Nie narzekam. A te negatywne komentarze to wiadomo jaką mentalność mają Polacy. Jak zepsuje się pralka po miesiącu to awantura A jak chodzi 10 lat bez zarzutu to cisza. Trzeba samemu spróbować. Jak pisałem dla mnie spoko.

Samuel

Hmm jak dla mnie jedna z najlepszych agencji. Podchodzi indywidualnie do ludzi. 3 raz znaleźli mi pracę. Ja sobie chwalę. Pieniążki zawsze na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB