Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

koniczynka

do JUDYTY.K;MY JEDZIEMY[PARA],JESTEŚMY SPOD WROCŁAWIA A TY Z ILOMA OSOBAMI JEDZIESZ?JEDZIESZ PIERWSZY RAZ CZY JUŻ TAM BYŁAŚ?

Judyta.K
@koniczynka

Pierwszy raz jadę a wy? Jeżeli byłaś tam już to fajna praca czy da się przeżyć jak to mówią.

czlowiek

witam wszystkich obserwuje tu czasem wpisy bo interesuja mnie opinie na temat plac warunkow pracy itd ale widze ze sa ludzie ktorym zalezy tylko na obmyciu (usunięte przez administratora) komus szkoda czasu na takie pisanie ludzie i nie w taki sposob zalatwia sie problemy z ludzmi ktorzy niby sa (usunięte przez administratora) itd ja osobiscie gdybym dowiedzial sie ze ktos pisze na mnie takie obelgi i stawia mnie jako zlodzieja itd to pozadnie bym sie z tym rozprawil szkoda mi tej osoby ktora powyzej szarpie sie z takimi wyznaniami szok pozdrawiam wszystkich normalnych !!!!!!!

@czlowiek

Masz rację kolego ale nie mamy czasami na to wpływu,sama jestem w szoku jak widzę takie komentarze i gdy ktoś psuje drugiemu człowiekowi opinie.Ale tacy ludzie nie są normalni i piszą takie rzeczy tylko poprzez zazdrość.Ja na miejscu tych ludzi nie patyczkowałabym się z (usunięte przez administratora)i złożyła sprawę do sądu bo to co on tutaj wypisuje to jest szczyt wszystkiego,(usunięte przez administratora)ręce opadają.Zwykły hejter.

Judyta.K

Kto wybiera się przez Akcje Job 17 lutego.

nelly090

a Ty chorą głowę ale chyba powinieneś leczyć się na nogi bo na głowę już za późno.

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
nelly090

Psychol co chwile wpisuje sobie inny nick i wypisuje brednie.Każdy wie że to Ty (usunięte przez administratora) piszesz takie głupoty bo nikt normalny i inteligenty nie wypisywałby takich rzeczy na kogoś i w dodatku na ludzi którzy są uczciwi i bardzo w porządku.Pewnie siedzisz i odświeżasz co chwile stronę patrząc kto co napisał bo to jest Twoje główne zajęcie.Boże widzisz i nie grzmisz na takich tłumoków.Przez ten cały czas byłeś pewny że jesteś anonimowy ale chce Ci przypomnieć że już nie jesteś.Wielokrotnie miałaś do czynienie z prawem ale widocznie nic Cię to nie nauczyło.Moim zdaniem powinieneś się leczyć bo z głową to ty masz coś na bank.

Rocco

Pracownik mówi prawde tęz miałem do czynienia z nimi z (usunięte przez administratora)aktycznie sa to tacy ludzie którzy tylko przy alkoholu umią bawić się a tak to fałszywi. Nie warto brnąć w to bo nikt świety nie jest pamiętajmy jak pewne nagranie dodarło do Leadera kto wie ten się bał.Pozdro

marko70.70

no kolego za takie coś Ci ludzie niezłe odszkodowanie dostaną ciekawe czy Cie na to stać .Dobrze że oni tego nie widzą bo (usunięte przez administratora)Ci tego nie daruje !!! tak obrażać ludzi uczciwych .A znajomych w sieci pełno .I z tego co wiem inni są cięci na Ciebie za pomówienia oczernianie !!! i pisze się Malej nie Madej .Z tego co mi wiadomo obrażałeś kobiety innych mężczyzn i jak wszyscy Cie spotkają będziesz miał wesoło .Żal mi takich ludzi i Ty myślisz że oni Ci tu odpiszą ?(ludzie których obrażasz ? takie sprawy inteligentne osoby załatwiają inaczej . Faktycznie ludzie prawdę o Tobie mówią !!!

nelly090

O chłopie, żeś błysnął jak zęby u szczerbatego cygana.Masz jakieś problemy życiowe, jesteś sfrustrowanym , znerwicowanym człowiekiem, który niezwłocznie nadaje się do leczenia!!! Wróć lepiej do swojego pokoju i sprawdź w lusterku czy ci nowy pryszcz nie wyskoczył bo to co wypisujesz to jest kolejna żałosna wypowiedź autorstwa złotoustego produktu z wylęgarni pod tytułem "GIMNAZJUM" Daruj sobie już te komentarze bo nikt i tak Ci w to nie uwierzy.

interesant
@marko70.70

o! a ile bierze za godzinkę ?

nelly090

Co do Twojego nazwiska to jestem całkowicie pewna :)

Nelly90 skad wiesz ze to klamstwo moze dowody mam :)

Nelly podaj nazwisko a chyba kogoś mylisz kochana

Potwierdzam i nie zmienie swojej decyzji (usunięte przez administratora) jadac BMV dopłacasz do interesu. Jak chcesz to do jeżdzaj z nimi gdzie indziej miałabyś taniej :) nie robiłą Ci(usunięte przez administratora) w piątek podliczenia ze malo malo :) 120 peczkow to minimum jakie musisz zrobić. Upokorzajace to jest. A dwa wysyłam faks do firmy fr. w sprawie(usunięte przez administratora)

nelly090

Skoro nie masz dowodów to się nie wypowiadaj na ten temat.Jeżeli któraś z tych dwóch obrażonych przez Ciebie osób przeczyta Twoją opinie to może sprawę dać do sądu ale chyba sobie nie zdajesz z tego sprawy,(usunięte przez administratora).Wiele osób potrafi obrażać innych poprzez internet bo czuje się wtedy anonimowo tak naprawdę jest zwykłym tchórzem i nie potrafi się ujawnić.Tylko że jeżeli sprawa trafi do sądu to i tak po numerze IP Cię znajdą.

nelly090

Panie(usunięte przez administratora)tak jak pisałam wcześniej wiele osób potrafi upokorzyć innych poprzez internet bo czuje się anonimowo tylko że do wszystkiego można dojść tak jak doszłam do Twojej tożsamości.Z tego co wiem to Twoim hobby jest uprzykrzanie komuś życia bo sam nie masz własnego.Z (usunięte przez administratora) też miałeś zatarcia.

hahahaha
@nelly090

nawet nazwiska nie potrafisz dobrze zapamiętać (usunięte przez administratora) hehehehe

nelly090

Chyba nie zdajesz sobie sprawy z faktu, że właśnie z Twoich ust padły dosyć mocne zarzuty wobec dwóch osób. Musisz mieć twarde dowody na to co tutaj wypisujesz bo jest to pomówienie i możesz mieć poważne problemy dlatego zanim postanowisz znów kogoś oczernić to się mocno zastanów ,bo takie zniesławienie jest karalne !!!Oczerniasz na forum parę, z którą dojeżdżałam do pracy i wracałam do Polski. Nigdy nie zostałam oszukana na kosztorysie, wręcz przeciwnie zawsze wszystko było dzielone na równo co jest zaletą , ponieważ większość kierowców bierze więcej pieniędzy za paliwo tłumacząc się, że to jest ich samochód i mogą brać ile chcą. A ta para, którą krytykujesz nie liczyła sobie takich kosztów. Więc nie wiem skąd takie kłamstwa. Mam nadzieję, że gdy następnym razem wyjadę to trafię właśnie na nich.

rzodkiewka
@nelly090

Na rzodkiewce może i jest 120 peczków na 1 h ale jak robisz 85-100 to nikt cię nie wyrzuci z pracy.Jak jest ładna to lekko 120 rekordy (usunięte przez administratora)miała po 250-300 na 1 h Ale znałam 3 osoby które mogły ją doganiać i dogoniły. 1 kobieta i dwóch mężczyzn (usunięte przez administratora) kierowniczka zbiorów ok jak się pracuje swoim tempem to nic nikomu nie mówi chyba że ściemniasz

Byłam na cebuli w ubieglym roku ty raczej nie Myśmy byli od końca lutego 2 msc ale tyle nie pracujesz bo będzie deszcz śnieg czasem pracuje się 7 h czasem 5 h na szalotce masz 8,9na renkę euro odejmij 120-140 za mieszkanie dojazd do cleder i powrót 300 euro jedzenie itp 200 woda na miesiąć 100 zostanie ci a zarobek około euro max to realia w bungalo mieszka w 2 pokojach i kuchni 5 osób lub 6 2300-250 mieszkanie -dojazd i powrót 300 - jedzenie 300 = 1450 max za 2 miechy ja byłam z mezem to się kalkulowało

Co ty wiesz 150euro na 1 osobe mas zjedzenie niemozesz mniej robic niz 35h tygodniowo bo jak mmniej robisz to firma musi ci i tak dac jak za 35h pracy. Dwa podaj swoje nazwisko to pogadamy wtym roku. bo aninimowym mozna byc. Duzo gadasz a malo robisz jak sie mowi.

Jak robilas na cebuli to pozniej szlas na zodkiewke :) upokozajace

rzodkiewka

Na rzodkiewkę przyjechałam prawie najpóźniej było ok tyle ze uważam ze nas oszukali do dziś nie mam papierów z mężem ale to nic Sprawe skieruje do sądu dla naszego miejsca zamieszkania bo my jesteśmy poszkodowani Cała sprawa to żenada i(usunięte przez administratora) nieporozumienie co do prCY NA RZODKIEWCE TO ZAROBIŁAM Z MĘŻĘM AN AUDI I TYLE RESZTA KICHA STRASZNA

@rzodkiewka

Kochana akordówka jest na rzodkiewce (radi)120 peczków na godzine dziekuje ze na kolana to i na akord.

Pracownik doświadczony

Zarobek na szalotce wygląda tak 9.53e brutto netto 7;48e + 0.95e dodatek za urlop do kazdej godziny. Czyli masz 8.5e pomnóż 7h dziennie (tyle będziesz robić) pomnóż 21dni roboczych w miesiacu , odejmij mieszkanie 100-200 euro , i zostaje ci suma gdzie musisz zakupić jedzenie i dojazd do Pracy. (usunięte przez administratora)

W ubiegłym roku był wyjazd ok 14 lutego pracowaliśmy czasem jak padał śnieg a prawie cały czas w deszcz było około 20 osób w dwóch firmach Wyjazd jest zawsze na około 2 miesiące tyle cię nie będzie w Polsce, a pracy masz na 1,5 miesiąca zarobisz około 1700 euro z tego musisz odjąć paliwo w dwie strony zrzutki na dojazd do pracy i jedszenie zostanie ci około 1200 1400maxymalnie sklepów brak wszedzie samochodem trzeba jeździć !!!

koniczynka

dodam,że wyjazd jest swoim samochodem,firma nie organizuje transportu oraz nie zwracają kosztów dojazdu.

koniczynka

a był ktoś w piątek[31-01-2014]na rozmowie we Wrocławiu?ma jechać podobno 10 osób,jesli jedzie ktoś z okolic Wrocławia to niech napisze,pani w biurze powiedziała,że ten gospodarz ma pracę na ok.trzy tygognie więc chyba ona jest bardziej poinformowana.

koniczynka

wybiera się ktoś na sadzenie szalotki[podobno 17-02-2014]na ok.trzy tygodnie?miał być wyjazd teraz 10-go ale przesunęli.

do cebulowe

to pewnie Anie i Marcina znasz?? Z rzodkiewki pod Nantes??;)

Cebulowe pole

Tak jedziesz na dwa miesiące ale pracujesz 1,5 msc reszta w domu bo zawsze są opady deszczu. Kup sobie z 5 par rękawic bawełnianych co najmniej i z 20 par rękawic gumowych super mocnych bo ci rece odpadną do tego gumowce wkłady ocieplające nogi i pamiętaj pielgrzymka do Częstochowy na kolanach to rarytas tu są pola wyboiste w kamieniach błocie itp znalazłam film na YouTube oglądnij to i tak dodany z dużym entuzjazmem ale...

@Cebulowe pole

bylas jak nei to nie wypowiadaj sie a jak ci zle to idz do biura anie smedz tutaj (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB