Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

Włodi

Rzeszowiacy to wszystcy frajerzy... Kacapskie nasienie! Wstyd tylko Polsce przynosicie i tyle. Jak na was tam patrzyłem to moda na waszych terenach sie chyba w latach 70tych zatrzymała bo nawet ubrać się nie potraficie... Dzwony "rzondzą" :)

@Włodi

jestem z Podkarpacia a chciałbyś mieć te ciuchy co ja mam wszystko z Holandii nie firmówki w realu kupione lub ze wschodniej granicy .Pracowałem na szarlotce 4 tygodnie a teraz pracuję u francuza i mieszkam u niego pracuję razem z francuzami i nie jest źle żeby zostać trzeba coś potrafić ogólnie teraz jest kalafior i sałata u tego pracodawcy to jest mój czwarty kraj .Pracuję a dni wolne coś zobaczę i jestem bogatszy w kasę i w to co zobaczę ale to nie dla mamich synków

yann
@Włodi

Rozumiem że jesteś z za głębokiej wschodniej granicy, i dopiero się uczysz. W europie trzeba pracować a nie tylko rzucać MOŁOTOWAMI

@byniu

Chlapiesz od rzeczy aż uszy i oczy więdną.

do bynia lodziarza

to akurat ty trzaskasz swojemu francuskiemu pracodawcy wzamian za upust na mieszkanie i internet hehehehe....

do bynia i innych geniuszy

Kolejny raz wam tłumacze ćwoki niedouczone - cebula echalotte to po polsku ewentualnie szaloTka a nie szaRotka !! Szarotka alpejska (Leontopodium alpinum) – gatunek rośliny należący do rodziny astrowatych (Asteraceae). Występuje w górach Europy. Szalotka jest odmianą cebuli, rośnie podobnie jak czosnek po kilka ząbków koło siebie. W smaku podobna do cebuli ale jest słodsza, łagodniejsza, bardziej bogata i złożona w aromacie. Barwy fioletowo – brązowej lub fioletowo – szarej.

Kinga

Byniu oczywiscie a swistak siedzi i zawija dalej na kolanach na drodze krzyzowej ciułasz :D

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
byniu

ktoś logował się pod nickiem byniu ale to nie ja pracowałem przy szarotce i mieszkałem na campingu obecnie pracuję dalej ale mieszkam u francuza i jest ok za lokum płace 150 euro co miesiąc i neta mam za fri warunki ok pracuję razem z francuzami ja trafiłem dobrze ale nie każdy tak miał pracę zaproponował sam francuz pozdrawiam

Poster

Byniu jeśli 7.30 + 0.95 = 8.48eur to ja nie wiem gdzie ty szkołe kończyłeś?! Chyba nawet jej nie zacząłeś. :) Potwerdzam, dodatek urlopowy niezapłacony a teraz nie ma winnych. A Ci co piszą tu same pochlebne komentarze to przydupasy koordynatorów albo sami koordynatorzy których nawet tam nie było. Żal firma! Kolejny wałek.

@Poster

Powiem tak francuz nam płacił i było ok. nikt cie nie oszukał sam siebie oszukujesz ty bys chciał kokosy moze co? Jak tak to po huj jechales z rzeszowa do Creder aby na kolanach jebać km i szalotke wkladac? tak sie ponizac widze. Jest to prawda sami żule tam mówiąc o polakach gdzie nieumią segregować śmieci i wrzucają coś do kibli że pompa się zatyka wartości 2500euro :) idąc spacrkiem po campingu same ryje pijackie, powieki zblędnięte, oczy jak górnik :D pijacka rodzina. Normalny potem szuka pracy to nie umi znalesc bo taki alkoholik zabiera drugiemu

buraki rzeszowiaki
@a

,,nie umi " hehehehehehhe , co za analfabetyzm wtórny ! Wszyscy dobrzy jesteście z tego zadupia Polski . Tylko do wypasu świń sie nadajecie.....

byniu

Kasa jest 9.53 brutto ustawowo - netto to ok. 7.30 + 0.95euro dodatek urlopowy! wyjdzie Ci 8.48 pi razy oko. Mieszkanie wychodzi za 1 dzień 5.10 euro. Może ktoś chciałby za free mieszkanie i nie liczy tego? a Seba pisze że domki bez neta a niektórzy chieliby aby to był apartament z wszystkim za free. Jadać każdy wiedział ze robi na kolanach. Tacy ludzie jak (usunięte przez administratora)to zapewne te dzieci które zarobili 160euro na czysto pracując 6dni tylko z 2tygodni. Patrząc po twarzach to sami alkoholicy tam wybrali się :)

byniu

Sami alkoholicy zero doświadczenia ochlapusy w roguennic mieszkali

WSzybki

Potwierdzam. Byłem teraz na sadzeniu szalotek z tej firmy. Nie dosć że brak opieki koordynatora, to na koniec po powrocie do Polski przyszły przelewy... Co się okazało? Ani nadgodzin, które byly na miejscu obiecane nie wypłacono, ani dodatku urlopowego (który był do każdej godziny płatny 0,95eur). Także jesteśmy prawie 200eur w plecy. Zakładamy pozew zbiorowy do Akcji Job ponieważ mamy na umowie między nimi a biurem Terra we Francji czarno na białym dodatek urlopowy do każdej godziny, a teraz każdy się wypina. NIE POLECAM FIRMY!!! (usunięte przez administratora)

Seb

Nie polecam... Ludzi w konia na szalotkach robia! Warunki mieszkaniowe ochyda! Domki bez neta! Ogólnie dziadostwo! Pieniądze też po czasie i do tego jeszcze za mało o ponad 90eur... Porażka

@Seb

seb nie kłam dopiero wróciłem z szalotki kasa była jak szef powiedział i taka jak trzeba wiec przestan gadac głupoty

@Seb

szybki byłeśna szalotce jak jak ja na watykanie dopiero wróciłem nie czytajcie tego.

seb
@a

To chyba nie robiles u tego samego co my

ropaniak

Witam, pracował ktoś we francji na ociepleniach za pośrednictwem tej firmy. Mam okazje wyjechać pierwszy raz na pół roku, nie znam języka co z koordynatorami jakie warunki mieszkalne i czy firma wypłacalna? pozdr

obcy3

to Mariusz jest tym kierownikiem ??słyszałem ze wysiudali kilku ludzi odkąd we francji pracują ze swojej brygady.nawet będąc kierownikiem to i tak jest cieki z kasą domnie 18000 tys.zł netto plus 1800 łz. pełnego socialu przelicznik na złotówki.otakiej kasie może sobie tylko pomarzyć we francji..kłania się norwegia praca bezpośrednio w norweskiej firmie mniej kałatajstwa tylko 7 Polaków na 450 pracowników jak wiele potrafisz to cię potrafią docenic

obcy3

mam pytanie do ludzi pracujących w terra compettens czy jeszcze w niej pracują bracia RZECZAKOWSCY -W FIRMIE FRANCUSKIEJ BUTELAU LUB BGCV

bolek
@obcy3

Slyszalem ze jeden z nich zostal kierownikiem bo niezle zaczal po francusku rozmawiac. Czy drugi jeszcze jest tego nie wiem.

byniu

jestem na miejscu sadzę szarlotke i jest ok pozdrawiam z Francji konrtakt mam na 5 tygodni

do bynia

ty głąbie..... ,,niewiesz" to ty , jak sie pisze ,,nie wiesz" .

byniu

(usunięte przez administratora)) a tak wogole to tu ma zastosowanie sad cywilny a nie karny haha niewiesz z czym co się je (usunięte przez administratora)

stan

ja jestem czlowiekiem bez wyksztalcenia ale takich idiotyzmow bym nienapisal moze to te studia zlasowaly wam rozum

praca

Witam ludzie wam się czasem nie pomieszało ? Jedziecie jeden po drugim jak pieski Pomyślcie zanim coś napiszecie ja się ciesze ze mam tę prace bo w kraju coraz gorzej ide na 7h zarabiam 5-5,5 tyś i jestem zadowolony a jestem po studiach tak jak i wy tyle ze te studia to wiecie co macie takie same Wyższa Szkoła Zarządzania polem namiotowym ! Pracować i głupot nie pisać widzę i z przykrością to pisze mi się ze trafia na takich ludzi a większość to tu s męty i blog o ludziach a nie o firmie opinie Pozdrowienia dla tych co napisali coś rozsądnego ;)

@praca

odezwał sie student który na czorakach będzie spacerował wkladajac cebulke do ziemi oj nisko sie cenisz

a

Byniu to ten (usunięte przez administratora)znowu podszywa sie pod ciebie ten co miał maila napisac do firmy to jest totalny nieuk który nigdy nie pracował tylko ludzi robi na szaro i pisze bzdety jak dla mnie to jest (-0)

ayo25

No jeżeli Tobie się taka praca nie podoba to nikt Ci nie każe przyjeżdżać ale nie musisz krytykować od razu innych,żadna prawda nie hańbi a niektórzy ludzie cieszą się nawet z takiej pracy bo na pewno więcej zarobią niż w Polsce.Jak masz pisać takie bzdury to w ogóle się nie wypowiadaj

a

A pisz śmiało powodzenia.

a

Wiesz co jestes załsny serio daj spokój powodzenia.

Don - Paweł
@a

chcesz jechać na zbiory wiec stul pysk i sie zamknij bo wystarczy jeden @ do firmy z twym nazwiskiem

Anna Kulesa

jestście wszyscy żałośni

Mietek Ząbek
@Anna Kulesa

Racja !!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB